Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32577 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #450 Dátum: 2018. Május 09. 20:01:04 »
Rina & Roxana

Ahogy megszólal, a hangja gerincet karcolóan mélyen és messzire hangzóan árad a hangszórókból, és az ajtók felett kigyullad a piros lámpa
/Angol/ Hölgyeim és uraim! Urak és csavargók! Utcai hulladékok és egyéb anyaszomorítók! A bizarraknak és furcsáknak, a tömegben és a tárnában! Az erőszakosaknak, a kajánoknak, és azoknak akik egy sírt keresnek,
Üdv itthon!!!
- dübörgik a hangszórók

Egy fagyos, sötét hét volt ez! Nagyon örülök, hogy láthatom a képeteket és az aljas vigyorotokat! Én vagyok a házigazdátok, Khara!
A verseny ura és a tárnák Istene!
- zengi kissé hatásvadász módon
Üdv a St. Albans legkegyetlenebb, legbetegebb és legalattomosabb versenyén!

A Jégfutáson!!! - kiáltja el magát, és a levegőbe emeli a kezét, amiben az ajtónyitó eszközt tartja, A tömeg hangos ujjongással tömörül a korlátokhoz, hogy az alant meginduló versenyt felülről végignézze.

Odalent az ajtók kivágódnak, és a versenyzők elkezdenek rohanni. Rina elég jól startolt, de nem sokkal lemaradva mögötte egy másik idősebb nő szalad fehér terepmintás ruhában, bakancsban. Őket követi egy jó kondiban lévő férfi, majd két hegyomlás pasas. őt követi egy fiatal és kissé rémült nő, majd Roger, hogy a sort egy gömbvillám alkatú pasas zárja. Úgy tűnik, hogy Roger emelte a tétet - és ő maga is részt vesz ezen álnéven, idősebbnek beállítva magát!

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #451 Dátum: 2018. Május 10. 20:57:24 »
Rina

Kis megszeppent majd megérzi a szeretet teljes csíkokat hasító erejét. A sikoltásai majd beszélgetnek az ostor suhogásával. S mint ilyen a különleges cigi is alkalmanként ideális, mint például a verseny után. Nem baj ha van társaság, azonban a betépett sex nem biztos előkerül. Mindenesetre meglátjuk a verseny végét, hiszen akár még jól is eshet! Valaki biztos, aki elég közel kerül majd hozzám.

/Angol/ Biztos, mert akkora spanglit tekersz! – vigyorgok – Kösz Nagyfiú!

Aztán később, mikor meghallom azt a hangot, unottan várom, hogy végre indulhassak, míg el nem hangzik a név, amit már vadászok egy ideje. Ami azt illeti eléggé beszari, hogy ennyien rohangálnak körülötte, de majd a VIP szobában alaposan ellátom a baját. Élvezze csak az életet addig, amíg kettesben nem maradunk, mert akkor biz fordul a kocka. Illetve a térdkalácsa, de az is csak kezdetnek…

Igaz, hogy a nagydarab kupac szépen fogalmazott, de ettől nem leszek kedvesebb, hiszen Átlagossal sem voltam. Ez a túlsúlyos balfék meg még csak nem is néz ki annyira jóképűen. Igaz az Átlagos sem, ezért volt… érted! No de! Itt a verseny, az ajtó nyílik, ahogy a lehetőség is, hogy szépen ellibbenjek már az elején és ne veszítsek időt azzal, hogy kerülgetek minden balféket.

Ilyen a kis nyuszó-muszó, aki nem tudom mit gondolt, de sok esélye nincs. Úgy vélem, hogy valamivel motiválni kéne, mert így bizony csak kutyaeledel lesz, ezért és mert a kis vörös démon is remélem hallja, odakiabálok:

/Angol/ Hé, Kölyök! Ha nem érsz be az első háromba, akkor később az enyém vagy!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #452 Dátum: 2018. Május 11. 17:03:36 »
Rina & Roxana

Az első ötven métert hamar megteszi mindenki. Rina nagyszerű starttal kezdett, és meg is tudta őrizni vezető pozícióját a jeges talaj ellenére. De pár méterrel hátrébb már nincs kőbe vésve a sorrend! Igaz, hogy a terepmintás-nadrágos nő továbbra is Rina mögött szalad - és picit még nő is a távolság. Viszont mögötte a negyedik helyen rohanó nagydarab izomhegy rágyorsított, és leelőzve a harmadik helyezettet, javít a pozícióján. Valamint még Roger kezd szorult helyzetbe kerülni ahogy megcsúszik kissé a jégen, mert még a túlsúllyal küzdő puhány pasas is megelőzi - és ezzel visszacsúszott az utolsó helyre!
A tömeg hangosan kiabálva biztatja a versenyzőket - nagy hangzavarba burkolva a jeges járatokat. Mia erősen kapaszkodik a korlátba, és úgy figyeli Roger lemaradását aggódó arccal. Akárcsak Black, aki idegesen toporog, mint a szaró galamb, és nem igazán tudja, hogy mit kéne csinálnia.
De nincs túl sok idő azt nézni, hogy mi történik hátul, mert elől is van mire figyelni! A terepet most számtalan kő, kavics és szikla nehezíti, és utána egy jókora szakaszon - úgy tízen méteren át szinte teljesen faltól-falig terjedő vízfelület csillan meg. A falak mellett van kb. fél méternyi fagyott, síkjég perem. A sötét, mozdulatlan víztükörnek nem látni az alját, vagy hogy mi van benne - de a kikerülésével értékes időt és métereket lehet veszíteni - átugrani pedig biztos nem sikerülhet. A víz túloldalán pedig pár méteres meredek emelkedő várja az érkezőket - és az egyenletlen felületen gonoszul csillanó jég tudatja, hogy a szintkülönbség leküzdése nem feltétlen lesz egyszerű.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #453 Dátum: 2018. Május 12. 13:18:03 »
Ember tervez...mint, ahogy a nagy műtétek előtt is mindent előre. Belevéve az esetleges problémákat, komplikációkat. Egyszerű kérem, köszönöm móddal hozzájutottam a listához. Meg is nyúlt az arca kissé, csodálkozott? Mint aki ilyet, már nagyon nagyon régen hallott utoljára.
Gyorsan átfutottam de Roger nevét sehol se találtam, Rina ott van de kit érdekel!
Akkor meg hol a bánatban van? Hiába nyújtogattam a nyakam, sehol se találom.
Ember tervez...na persze! Majd a nagydarab némi lefizetett narkós hapsival szépen kirángatom Rogert innen. Már az illatából tudtam, hogy nem szimpla cigi könnyű lett volna rávenni.
Kezdem sejteni hol lehet Roger de nehezen hiszem el hogy lehet ennyire...hirtelen nincs is szavam rá. Ennyire burokban nevelkedett? Vagy nem tudom?
A belső gondolataim félbeszakítja valami  piros lámpa meg egy hülye bunkó, vadbarom dumával de lehet itt ez a módi.
Más esetben jobb helyen jobb szöveggel azt mondanám rá hatásvadász.
-Szörnycirkusz!-Ezt sikerült kibökni és annak is tartom.
Pont az történt amit sejtettem, Roger ott van a többi közt. Végignézek a többieken, fogalmam sincs egyenlőre, azt se tudom Roger milyen állóképességgel rendelkezik. Rina meg a rátett kreditek se izgatnak többé, csak élje túl Roger kész ennyi!
Az első ötven méter volt a bemelegítés úgy tűnik mert kiderül miért hívják ezt jégfutásnak. Eddig se volt egy leányálom ez az egész de jégen kell futni vagy kúszni mászni felfelé, nem lehet tudni mennyire van befagyva, akár be is törhet. Mindjárt jönnek a kutyák!
Ember tervez...és néha csak áll síkideg dobol az ujjaival a korláton, azon agyal mit kellene csinálni, de tudja most semmit se tud!

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #454 Dátum: 2018. Május 12. 17:02:27 »
Rina

Mivel a dolog kezd kicsit unalmas lenni, a jó öreg karmaribanc gondoskodik a hangulatról. A hülye kölyök nem olyan gyors, mint egy nyúl és ami azt illeti nem is annyira túlélő. Ahogy innen nézem, körülbelül combtájékon lehet rajta némi hús, de gondolom ezek a kutyák nem fognak válogatni. Nincs időm erre, előre kell figyelnem és arra koncentrálni, hogy minél több métert csússzak anélkül, hogy csobbannék. Így jó nagy lendületet veszek és megpróbálok a fél méteres peremen végig – nos, ameddig tudok – csúszni. Ehhez annyit még hozzá kell tegyek, hogy falhoz sem simulnék ha képes vagyok ezt elkerülni, mivel az is csak lassítana.

A túloldalon viszont elég nehéz terep vár, szóval jó lenne nem itt elfáradni, sőt, egy két földön talált dologgal még le is dobni egy-két fürgébb maradat. Épp csak láttam mi történt, de a tényeket majd akkor veszem számba, ha úgy akarom hívni őket. Addig jó lesz az is, hogy megnézem ki hogyan áll, nos, hol tart… talán jobb szó. Ahhoz, hogy totál elcsavarjam a kis démon fejét, nem kéne hagynom, hogy a büdös kölyök kutyaeledel legyen, de akkor meg nem biztos, hogy nyerek ami nem igazán elfogadható opció. Elvégre erről az egészről nem én tehetek, hogy a kis bolond valami bizonyítási vágyban akar meghalni! Láttam már elég hőst, lett is motyóm belőlük elég.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #455 Dátum: 2018. Május 14. 18:01:57 »
Roxana

Roger úgy tűnik, hogy megfúrta a mestertervedet. Mellette aztán tervezheted hogy s mint fogod megoldani a szituációt. De a kölyök nos... sokkal meggondolatlanabb volt - ha diplomatikusan akarod kifejezni magad. Ha pedig inkább szókimondó volnál, akkor inkább a tökkelütött hülye jelző lenne a legenyhébb, amit hirtelen rá tudnál aggatni.
A felvezető se nem kedves, se más jóval kecsegtető - itt egyértelműen a vérszagra és a halál ígéretére gyűltek össze a helyiek.
Egy biztos - Roger odalent van, és nem fogadnál rá! A rajnál már kiderül, hogy bizony rezeg a léc, mert sereghajtóvá válik, és te nem tehetsz semmit! Legfeljebb azon izgulhatsz, hogy a kutyák talán mégsem szeretik majd annyira...

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #456 Dátum: 2018. Május 14. 18:03:37 »
Rina & Roxana

A verseny folytatódik, és a jelenlegi első helyezett - Rina - a tárna széle fele kanyarodik, és nekifutásból kezd el végig csúszni a víz melletti keskeny peremen. Van aki követi a példáját, és van aki inkább kockáztat! Rina szépen végigcsusszan a peremen, anélkül, hogy lesodródott volna a vízbe. A másik oldalt a  terepmintás-nadrágos nő szalad végig szintén a peremen, míg a katonaféle férfi úgy dönt, hogy nem fél a víztől! Egy szép csukafejessel ugrik be, és késlekedés nélkül szeli át vizet - ezzel jelentősen javítva a pozícióját. A példáját követi az egyik bányász is, de a társa inkább szintén a szélén szerencsétlenkedik, és az eddig látottakhoz képest elég lassan csúszkál előre a peremen. Roger szintén a rövidítést választotta - a vízbe ugorva kezdi utolérni, sőt leelőzni a többieket. A másik peremen is kezd alakulni a helyzet. A testes irodista és a fiatal nő egymásba kapaszkodva hátráltatják egymást, és próbálják a másikat a vízbe lökni! Végül mindketten a vízben kötnek ki, és mindenki leelőzte őket! Rina ahogy megérkezik a túloldalra, a földről felkap két kissé odafagyott, majd öklömnyi követ, és egyet a terepmintás nő fele hajít, egyet pedig a vízből kikászálódó férfihoz vágna - de mindkét dobás elég gyatrán sikerül, mert még félre sem kellett hajolniuk előle. De nincs több idő, hacsak nem kockáztatja meg, hogy az előnye teljesen elolvadjon. Az emelkedőn gondos kezek hizlalták a jeget, hogy ne legyen olyan könnyű felmászni. A jeges emelkedő tövében pedig néhány kavics is várja a sorát, hogy a lemaradók távolról is utolérhessék a felfele igyekvőket...

Szerencsére a víznél Roger talán jól választott, mert beleugorva gázol át a jelek szerint derékig érő vízben, maga mögé utasítva a falnál szerencsétlenkedő vagy civakodó többséget! Igaz, ennek a feltörekvésnek is megvan a maga hátránya, mert mikor mászik ki a partra, az egyik nagydarab bányász úgy rúgja oldalba a vasalt bakancsával, hogy Roger visszazuhan a vízbe, és átcsapnak felette a hullámok. A közönség a bányászt éltetve kiabál és füttyög, Black egyre komorabban figyeli az eseményeket, akárcsak Mia.

Rina eközben felfele mászik a jeges, csúszós emelkedőn, és egy kő pattog el mellette, és csúszik vissza az emelkedő tövében, - akárcsak a második, de az előtte még fájdalmasan tompa puffanással csapja hátba-oldalba a közönség nagy üdvrivalgása között.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #457 Dátum: 2018. Május 14. 21:51:27 »
Rina

Miután pöpec mód letudtam ezt a csúszós dolgot – lássuk be értek hozzá – már azon tűnődőm, hogy kiket kéne telibe dobni némi kővel, de az a helyzet, hogy csak nem régen kezdtem el gyakorolni ezt a fajta élvezetet és még nem vagyok elég jó benne. Ezt persze nyíltan sosem vallanám be, és most is jól passzol a domina tehetségéhez, de azért igencsak morcos vagyok a kövekre, hogy nem oda repültek ahova szántam őket. Nincs sok idő azon elmélkedni, hogy mennyire vérszegény volt a korábbi hajigálás, helyette azonnal felfedezem, hogy ketten is csalnak! A kiképzésük miatt nem olyan könnyű őket lehagyni, sőt, az egyiknek – láttam ám! a ribancnak – még sikerült is felnyomni bennem a pumpát azzal, hogy kérés nélkül ajándékozott meg olyasmivel, amit alapvetően én szántam neki!

/Angol/ *w* Qing Wa Cao De Liu Mang. – susogom

Majd ha már így alakult, odakapok – nem túl kapkodva – és úgy teszek mint akinek fáj – nem kell erőlködnöm – és felkészülök a meglepetésre amit ennek büdös kurvának tartogatok a kedvessége után. Nem nagyon érzem magamban a hősök félresikerült nyomi vallását, így simán térdre megyek – persze beérem azzal is ha csak kirúgom a lábát. Ezt követően pedig elgurulnék, hogy felpattanva szaladjak lerendezni a másik töketlent. Oda egy jól megérdemelt nekifutásból felugró, mindenképp csúnyán telibe-rúgó támadást tervezek, de még az is lehet, hogy feltartanak. Mindenesetre amíg van idő, egy kellően méretes követ az öklömbe fogok, mert úgy biz mocskosan nagyot lehet ütni…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #458 Dátum: 2018. Május 21. 17:06:10 »
Rina & Roxana

Postafordultával érkezik a kő Rina oldalához, és keményen be is kopog! Ez elegendő indok volt ahhoz, hogy az érintett úgy döntsön - revansot kell venni! Így a felfele csúszkálás örömét kissé hanyagolva inkább a háta mögött gyülekező tömeg megregulázásba kezd. Ezt azzal kezdi, hogy egy jó képű, kezes követ felmarkol, majd a terepminta nadrágos nő fele rúg egyet. Aki mivel sietősen tart Rina felé, feltehetőleg hasonló terveket dédelgetve ugyan megpróbál kitérni, de a kissé csúszós anyajég ebben akadályozza. Mégpedig annyira, hogy Rina rúgása elismerő füttyögések és bekiabálások közepette ledönti a lábáról, és tovább csúszik Rina fele. Aki a közelgő nő és a rámozduló férfi csizmája elől félregurulva még épp időben hagyja maga mögött addigi pozícióját. Közben a vízből felbukkan Roger, és ismételten megindul a part fele - akárcsak a társaság többi tagja. Még kb. 5-6 másodperc, és mindenki a medence ezen eseménydús oldalára kerül.
De Rina addig sem tétlenkedik! Mert igaz, hogy éppen csak félre tud fordulni a tesztoszterontól csepegő férfi ütése elől, de cserébe a cipője talpát először udvarlója homlokán, majd a veséjén támasztja meg. A férfi egy halk nyögéssel csuklik össze - a nő pedig épphogy csak félre tud gurulni a leomló test elől, és talpra kecmereg.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #459 Dátum: 2018. Május 21. 20:10:08 »
Rina

Miután a fickónak segítettem lepihenni, úgy döntöttem, hogy a csaja is megérdemli, hiszen ketten lehet nagyokat huncutkodni. De leginkább azért, mert még mindig lüktet az oldalam és persze azért, mert elrontotta a mókát, de leginkább csak úgy, mert benne találtam némi kihívást.

/Angol/ Kár érted, szerintem ilyen kitartással az ágyban jobbak lehettünk volna. Adtam volna vigaszdíjat is, de az a kavics nem volt szép! Meg kell büntesselek!

S mivel az utolsó rúgás még mindig nem ért elég célt, de most már a többiek is a nyakunkon (és sok lúd elvén képesek lehetnek fölém malackodni), így még egy utolsó lábujjcsókra nyújtanám a lábam a katonafeleség felé, hogy aztán elmozogjak a csapattól és elkezdjek felkecmeregni a lejtőn. Úgy vélem, hogy a kutyáknak is kell némi szórakozás.

De persze mielőtt még elindultam felfelé, gondoltam rá odakiáltok, hogy aki rám emeli a kezét azt megölöm, de ezek az alja nép és ez valami utolsó remény számukra, így nincs sok értelme, majd fentről egyesével visszarugdosom őket, ha minden terv szerint megy.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #460 Dátum: 2018. Május 21. 20:48:43 »
Rina & Roxana

Az, hogy a férfi a földre omlott, nem vette el a nő kedvét a harctól, sőt! Ugrik Rina fele, és bele a lendülő bakancsba. Ez kissé lelombozta, mert utána még két célt tévesztett támadással próbálkozik, de a következő rúgás már őt is fenékre ülteti. Így Rinának már van ideje megfordulni, és négykézláb felfutni a csúszós emelkedőn. Az egyik nagydarab férfi még utána vetődik, hogy elkapja a bokáját, de már nem éri el, és üres kézzel csúszik vissza. A másik egy nagyobbacska követ hajít utána, de legalább fél méterrel odébb csapódik be, és az is visszacsúszik. Roger közben megpróbál felmászni, de az emelkedő tövéből sem tud feljebb jutni. Ellenben a testesebb irodista és a fiatal nő is messze megelőzi, majd kapálódzva ők is visszacsúsznak az emelkedő aljába. Rina visszanéz fentről, és látja, hogy bizony taktikát váltanak odalent! Az egyik bányász megpróbálkozik feljutni, de a feléig sem jut el. A másik ezzel szemben hátulról megragadja, és egy határozott mozdulattal kitöri az ernyedten tiltakozó katonanő nyakát, és az emelkedőre dobja. Utána az őrjöngő nézők üdvrivalgása közepette az ájult férfival is végez, majd tovább stócolja kupacot. Ez már Rogernek is sok, és rémülten felszalad az emelkedőn egy kézben szorongatott kő segítségével.
De nem sokkal lemaradva mögötte érkezik a hullákon felmászó bányász - míg a másik erősen lemaradva követi - mivel csúnyán visszacsúszott az emelkedőn - az arcán. A fiatal nő és a túlsúlyos férfi viszont még mindig csak félúton járhatnak...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #461 Dátum: 2018. Május 21. 21:12:29 »
Rina

Szeretek táncolni! Olyan izgalmas, szenvedélyes és fájdalmas! Most is előbb az egyik, majd másik partneremet kell elveszítenem és egyáltalán nem bánom! Rendes csaj volt, tényleg adott egy lábujj puszit, igaz többet is akart, de azt már nem engedtem. Nem vagyok annyira mohó, noha valójában picit elgondolkodtam rajta. Végül csak lepihen a pasija mellé, én meg felmászok, mert ugye kezdtünk túl sokan lenni, én meg bár bátran állnék elébe a kihívásnak, de azért érdekel a kilátás is odafentről.

Annyira vonzó vagyok, hogy mindenki engem akar, ami eléggé hízelgő, de mint leendő úrnőjük természetesen csak a lábamat csókolgathatják, amíg másképp nem döntök. Érzem a számtalan hódolatot, amit könnyedén utasítok el, hogy aztán odafent megállva lepillantsak az alattvalóimra. Mosolyogva nézem ahogy küszködnek, aztán a nyuszira nézzek miképp vergődik a jégen. Nem nagyon megy neki és épp motiválnám, amikor a bányász elrontja az egészet.

Mivel azonban túl béna, hogy időben feljusson, úgy döntök, hogy a két legközelebbi bányásznak keresek egy-egy követ és útra indítom őket, míg a felérő kölyökre mosolygok és amikor látom, hogy készül elszaladni mellettem megingatom a fejemet, hogy az nem lenne szép dolog. Mikor továbbszalad felnevetek és követem, tudvalevő, hogy hamarosan négylábú dögök is jönnek. Éppen emiatt az első útba eső rudat vagy deszkát is felkapom, és csatlakozom a kölyökhöz.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #462 Dátum: 2018. Május 22. 18:23:56 »
Rina & Roxana

Rina odafent hamar felméri a helyzetet, és amíg Roger kapaszkodik felfele, két kezes kavicsot is begyűjt ami további terveihez passzol. Roger egyben és vizesen felér a tetőre. Rina elhajítja az első követ, és az célba is ér! Gellert kapva lepattan az előrébb tartó bikanyakú bányász fejéről, mire az érintett felmorran, de rendületlenül mászik tovább. A csúnya skalpsérülés bőven vérzik, hamar átáztatva a viseltes vastag kockás inget. Igazából másnak már betört volna a feje, vagy legalább agyrázkódást kapott volna - de ezt az utóbbi láthatólag nem nagyon veszélyezteti. A másik dobás viszont kissé erőtlenebbre sikeredett - az ártalmatlanul pattog-csúszik lefele a jeges lejtő aljáig.
Roger viszont nem várja be az eredményt - mert Rina bár ingathatja a fejét, nem törődik vele, hanem szalad mint a nyúl. Rina meg utána - egy szép kézre álló vízvezeték-cső darabbal a kezében.
 A két bányász lassan szintén felér, és mindkettő alkalmi fegyver után néz. Az egyik egy szögekkel "díszített" rövidebb deszkát, a másik pedig egy kicsit távolabbi kupac fele kezd el futni - ahol egy kukafedéllel és egy fél csőfogóval gazdagodik.
Persze mindkettő próbálja ezután behozni a lemaradást - pláne, hogy oldalt kinyílik egy ajtó, amin keresztül hat darab borjúnyi méretű kutya vágódik ki! Bár lehetett volna reménykedni, hogy a jégen a kutyák is csúszkálnak, de nem így van, mivel a mancsaikra valami cipőszerűség van húzva. A kutyák közül három megindul Rináék fele, a többi pedig a bányászokat szemelte ki. Közben a fiatal nő is felér az emelkedőn, és egyből a bányászokat minél inkább megkerülve próbál elosonni a fal fele - míg a szerencsétlen irodista még mindig a jeges emelkedőn feljutással küszködik.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #463 Dátum: 2018. Május 23. 18:02:07 »
Rina

Nem meglepő, de azért egy felszaladó szemöldököt érő tény, hogy a tulkokat nem lehet egy ilyen kis kaviccsal ártalmatlanná tenni. Igazából az egész egy nagy játéknak tűnt, amíg Mr. és Mrs. Military tévedése végzetesnek nem bizonyult. Itt senki sem ártatlan és mindenki tudta mire vállalkozik, de eltenni láb alól valakit, aki nem tehet ellene semmit… olykor jó érzés. Vajon az a kétbalkezes öszvér is így vélte? Hazudnék, ha azt mondanám nem fordult meg a csinos kis buksimban az, hogy rálépjek a terepmintás nyakára, de így, hogy elvették a játékomat kicsit bosszús vagyok. Nem dönthettem el, hiszen az az ősember megtette helyettem.

Ez eléggé morcossá tett, de leginkább a tény, hogy a négylábú fogsorokat útnak engedték. Nem biztos, hogy három ilyennel karcmentes ragyogással tudok elbánni, de ehhez még hozzájön a dilemma, hogy a kölyök meg félhalott vánszorgással sem tudna elbánni: mennyire akarok Miánál bevágódni. Azt tudom, hogy mit tenne egy ostoba hős, de ha az lennék, akkor már halott is. Mivel hosszútávon biztos nem futjuk le ezeket, így marad az, hogy felmérjük a terepet…

Látva, hogy a két tag is kapott három bundás szeretetcsomagot, legalább egy időre ellesznek, viszont nincsenek kétségeim afelől, hogy nem sokára nyüszítés lesz mindenfelé. Úgy tűnik, hogy van, aki megpróbál elosonni, de azt egy kutya biztos elintézi, már ha nevezhetjük ezeket a bundás yetiket annak. Ilyen nagy dögökkel igencsak komoly probléma lesz, főleg, ha a tulkok előbb végeznének, mint mi. A kölyökre nézek, hogy mit hisz, elég lesz e a futás, vagy rájött, hogy a topánkás dögök gyorsabbak, erősebbek és nagyobbat is harapnak.

/Angol/ Javaslom, keress magadnak valamit, amit a pofájukba tömsz, mert nem fogunk ezen a terepen akkorát futni, hogy ne érjenek utol. – ha még nem esett volna le neki – Ha nem akarod, hogy téged is felzabáljanak, akkor nem árt, ha legalább egyre felkészülsz. S ha valamilyen oknál fogva el akarnál futni és én túlélem a dögöket, akkor belőled is keselyűk fognak zabálni. – nyugtatom meg mosolyogva, örök-vidáman – Ha nem akarod, hogy hátba támadjanak, akkor össze kell fognunk! – nézek rá és láthatóan jól szórakozom

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #464 Dátum: 2018. Május 24. 18:54:32 »
Rina & Roxana


A jégfutás látszólag innen már sima terep - igaz, itt-ott kisebb sitt, és szeméthalmok is vannak - sőt, némelyikét üres acélhordóval is díszítették. S bár a két nehézfiú is szedi a lábát, no meg szélen a fiatal nő - most nem egymás levadászásával vannak elfoglalva, hanem a kutyák érkezésével. Igaz, ez alól az utolsó játékos a kivétel, aki még mindig a csúszós emelkedő kihívásaival küszködik. Rina és Roger vezetik a kis csapatot, s még Roger is felkap a földről némi birkózás árán egy odafagyott kalapácsot, és kicsit odébbról egy nagyobb átmérőjű csődarabot.  Szó se róla, a kalapácsot legalább profin tartja a kezében, nem úgy, mintha kés vagy más veszélyesebb gyilokeszköz lenne, míg a csődarabot az alkarjára húzza. Black továbbra is idegesen toporog és egyik lábáról a másikra áll - Mia pedig valamelyest megnyugodott, látván, hogy Roger milyen társaság mellé keveredett.
Persze lehet, hogy az a megkönnyebbülés csak rövid életű lesz, mivel a három kutya ugatva-morogva fogakat villantva tart Rináék fele. Úgy tűnik, hogy a kutyák a jól bejáratott stratégiát követik - nekifutásból akarnak majd nekik rontani és a földre dönteni őket - ami ebben a helyzetben könnyedén végzetes kimenetelű lehet!
Roger nem sokat habozik, hanem Rina hátának veti a saját jéghideg hátát, hogy ne tudják őket hátba támadni.
A két bányász inkább külön-külön próbál meg boldogulni -  míg a fiatal nő most még egy kupac mögött "bujkál" abban reménykedve, hogy a két bányász eléggé lefoglalja majd a kutyákat, hogy neki ne kelljen miattuk aggódnia.
Természetesen a gyengébbet próbálják meg elsőnek levadászni a párosból, azaz Rogert. Az első kutya ugyan ugrik, de Roger az alkarjára húzott csődarabbal odébb löki a támadó kutyát, és megússza karcolás nélkül. Igaz, az válaszul felé csapás a kalapáccsal  teljességgel haszontalan volt. A másik két kutya pedig megkerüli, és Rinával néz farkasszemet.

A bányászoknál is sikeres az első hárítás - a kutya a kukafedélről döndülve csorog le, de a másik kettő már átjut a védelmen, és a földre teperve marnak a lábába és karjába a fájdalomtól üvöltő bányásznak. Rina őt csapta fejbe - így nem is csoda, hogy a csontok ropogása a fogak alatt nem jelent túl sok jót. A másik ugyan próbál szétcsapni a kutyák között, de az ütés elől félreugornak a dögök. S úgy tűnik, hogy egyedül neki sem lesz sok esélye...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"