Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32572 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #390 Dátum: 2018. Február 22. 19:45:32 »
Rina

A csapos a Jégfutásra vonatkozó kérdésedre megvonja a vállát
/Angol/ Amikor sikerül megszervezni. De ha mindent jól csinálnak, akkor most, a hétvégén lesz. Hogy hol és mikor, azt sem tudják még. Azt általában pár órával előtte kezdik el pletykálni - válaszolja, aztán még hozzá teszi - Jut eszembe, itt ma péntek van - világosít fel, mert mintha eszébe jutott volna, hogy te nem biztos, hogy tisztában vagy a helyi idővel.

Amikor Kharát kérdezed, megrázza a fejét

/Angol/ Nem tudom, hogy hol van pontosan, de a Jégfutáson biztos feltűnik, mint az egyik főszervező. Egyébként meg a városban vagy a tárnákban lehet.
Felhajtod az italt, ami kellemesen melegít, és újfent nyakadba veszed az utcát, hogy valami mással is megtöltsd a gyomrod. Itt túl sok választék nincsen - egy közért után nem sokkal az egyik sarkon egy bisztró várja, hogy betérjenek. Az árlista alapján főképp grillezett zöldségeket, és drágábban, de sült húst, hot-dogot, hamburgert, gyrost és más hasonló ételeket kínál - no meg vagy tíz négyzetméter fűtött helyet pár polccal, hogy ne az utcai hidegben kelljen elfogyasztani az ételt.
Persze ha nem felel meg a kínálat - mert Black főztje után ez igencsak nagy ugrás - keresgélhetsz tovább, hogy a központhoz közelebb valami igényesebb helyre üljél be.


Mivel a bisztró nem volt a kedvedre való, így inkább tovább is indulsz, hogy megtaláld a kupit, amit a csapos említett. Bár az utcaszerkezet hagy némi kívánni valót maga után - mivel a  terepviszonyokat követ, és néha kanyarog - de ennek ellenére felleled az intézményt. Két emeletes saroképület, ami a szomszédaitól mindössze kevésbé kopottas külső festésében és az ablakokra fóliázott női sziluettek és vörös szex illetve élvezet szavak különböztetik meg.
Belépve a jókora ajtón egy talán ötször-négyes műmárvány előtérbe érkezel, ahol kellemes idő fogad. Jobbra egy ruhatár, szemben pedig a továbbvezető folyosó, ami előtt egy nagyobb darab, rossz arcú férfi ácsorog egész ízléses ruhában.

Ahogy belépsz, érdeklődve néz végig rajtad, s elég hamar felismeri, hogy még nem találkoztatok.
A mögötte a falon látható piktogramok fele mutat, amin első helyen egy kés van áthúzva, s szép sorban egyéb zúzó-vágó és lőfegyverek. A kissé éltesebb ruhatáros hölgy már kevésbé komor - ő finoman megkocogtatja a fa pultját, mintegy jelezvén, hogy a tiltott eszközöket hol is lehet leadni. Mögötte több vállfán is lógnak kabátok, s egynéhány helyen fegyverövek.
Miután leadtad a dolgaidat, az ajtónálló még egy kézi fémdetektorral gyorsan leellenőrzi, hogy elfelejtettél-e valamit, s aztán  beenged.


A tovább vezető folyosó csak pár méter - de már itt is faltól-falig érő sötétvörös szőnyegen lépdelhetsz befelé, ami leginkább egy jókora szállodai bárra hasonlít. A fények a félhomálynál messze erősebbek, de nem is vakít - de már van egyfajta esti hangulata a helynek. A terem távolabbi végén van egy bárpult, ami mögött egy dekoratívabb fiatal nő támaszkodik, a falak mentén meg kényelmes süppedős u alakú ülőgarnitúrák ölelnek körbe egy-egy asztalt. Amik mellett többen is beszélgetnek - férfiak-nők vegyesen.
Nagyon nem kell azon töprengened, hogy kivel is kéne beszélned, mert szétnézni is alig van időd

amikor mosolyogva melléd lép egy fiatal férfi.

/Angol/ Helló! Egy italt esetleg? - kérdezi, és int a pult mögött támaszkodó lánynak. Közben udvariasan előre enged, majd a pultnál be is ér, ahol egy adag whisky vár már rád egy pohár alján.
/Angol/ Mi járatban? - érdeklődik, miután a poharat már birtokba vetted, és nem leplezett kíváncsisággal méregetnek téged.
/Angol/ Nagyon csinos vagy - bókol neked a pultos lány.
/Angol/ Igen, nagyon jók az adottságaid - ért egyet a kísérőd is.
/Angol/ Már csak az a kérdés, hogy ezt kihasználandó szeretnél pénzt keresni, vagy inkább  szórni szeretnéd? - firtatja a jöveteled célját - Mert mindkét lehetőség nyitva áll előtted! - hívja fel a figyelmedet rá.

/Angol/ A munkáról a Mamával kell beszélned,

egyébként pedig itt kedvedre válogathatsz az éppen ráérő partnerekből - világosít fel. S az árak miatt sem kell aggódnod, mert könnyű számolni. Egy ember egy százas. Férfit vagy nőt akarsz? A döntés a tiéd! Persze ha többre vágysz, annak csak a pénztárcád szabhat korlátokat. Ha azt akarod, akkor ketten, vagy hárman, sőt többen is kényeztethetnek egyszerre - mosolyodik el az ötletre - Persze van aki valami mást keres - egy dominát vagy engedelmes szolgát, esetleg a latex vagy kikötözés hozza lázba, esetleg szimplán csak az, ha nézi, vagy más különös  vágyai vannak. De eddig többségében sikerült ezeket is kielégíteni - bár esetenként ez felárral járhat

- int körbe, hogy válassz kedvedre. Mostanában megkaptad a  Dokit, Joe-t, Miát, és előbb-utóbb talán a nyuszi is beadja a derekát. Szóval mostanában elég kiegyensúlyozott választékod volt. Most is ezt az arany középutat próbálod megtartani. Habár eleinte a Mama nem akart kötélnek állni, de végül némi hízelgéssel no meg mivel hajlandó voltál érte négyszáz dollárt fizetni - sikerült meggyőzni, hogy tartson veled az emeletre. S hogy ne legyen annyira unalmas, magadnak kéred még azt a rövid hajú rüfkét, aki buja pillantásokkal méreget az egyik asztal mögül. S az egyensúly kedvéért még persze viszed a beszélgetőtársadat és az  egyik barátját, aki szintén érdeklődve figyeli a beszélgetést az egyik asztal mellől.

Végül a két férfi - Shunso és Mark, valamint a Mama és Amy kíséretében sétálsz fel az emeletre

ahol az egyik szobában megkapod azt, amiért ide jöttél. Rossz szavad nem lehet - rutinosak, ápoltak. Indulásnak Mark és Amy kedvcsináló kis magánszámot mutat be, míg téged a Mama és Shunso kényeztet. Eleinte kedvesek és gyengédek voltak de amikor rájöttek, hogy mi is indít be inkább, vad és már-már állatias módon juttatnak a csúcsra és osztoznak rajtad. Utána az apró fürdőben simogató kezekkel mosdatnak ismét szalonképessé, s végül odalent egy búcsúital mellett vidáman megtárgyalják, hogy ki hogy érzi magát.

Az intézményt elhagyva beljebb sétálsz a városban. Határozottan jó hangulatod van. Szexinek, kívánatosnak érzed magad, s elégedett fáradtság tölt el. Egyedül már csak a gyomrod követelődzik valami betevő után - amit a fiúk javaslata alapján szintén ki tudsz elégíteni négy utcányival beljebb. A kirakott árlista alapján nem vészes a dolog, és a hely is fényéveket ver a bisztróra - ha mást nem az illatok és a színvonal alapján is.
Az étteremben vannak páran, de asztalt egyből találsz magadnak, és a pincér is hamarosan érkezik. Felveszi a rendelést, amit egy bő negyed óra alatt teljesítenek is. Az étel finom, de nem olyan kiemelkedően jó, mint Black főztje - de mivel már éhes vagy egy ideje, nem biztos, hogy ez most annyira zavar. Végül a pocid is megkapja, ami jár neki, így valóban elégedett lehetsz jelen pillanatban - elvégre majd minden pillanatnyi igényed ki van elégítve...
« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 25. 17:51:47 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #391 Dátum: 2018. Február 22. 19:48:04 »
Roxana

/Angol/ Ez a jellemzés nem túl hízelgő apádra nézve - véli Black, de futólag ő is veled mosolyog, amikor elneveted magad.
/Angol/ Szóval több legyet egy csapásra? - kérdezi, amikor elárulod, hogy több célja is volt az ajándékozásnak. Feltehetőleg azon is tűnődik, hogy miért is kapta az órát, és hogy mit is jelent.

/Angol/ Nem is értem miért - jegyzi  meg olyan hangsúllyal, ami egyértelművé teszi, hogy éppen hogy pontosan érti, hogy miért nem akarsz kedveskedni valakinek, aki rendszeresen bánt.
/Angol/ Már miért ne hinném el, hogy Rina bántani szokott? - kérdezi, elvégre ő is végigülhette azt a kiselőadást, amit Rinával együtt prezentáltál Joe vendégszereplésével.
/Angol/ Elég könnyen el tudom képzelni - teszi még hozzá. De hogy ezt a vetkőzésre, vagy a sérüléseidre mondta, megint nem derül ki. Arra pedig, hogy Roger már kissé többet is látott, udvariasan nem is tér ki. Ahogy azt sem igazán  feszegeti, hogy miért hagyod - feltehetőleg nem óhajt lázadozónak vagy elégedetlenkedőnek tűnni.

Roger a válaszodra bólint.

/Angol/ Jobb, ha tőlem tudod, hogy jövő hónapban választás lesz. Ezért mielőbb próbálják meg átadni az új park-kupolát a nagyközönségnek, amit a hajón hozott növényekkel fognak beültetni. Továbbá az orvosi ellátás állítólag nagyszerű a városban, ahogy minden más is csodálatosan jól üzemel. Az, hogy egyesek nem jutnak megfelelő orvosi ellátáshoz, állítólag csak rémhír, és minden nagyszerű - meséli Roger
/Angol/ Azaz ne firtasd ezt a kérdést, ha jót akarsz? - kérdezi Black.
/Angol/ Hát nem pont ezeket a szavakat használták, de szerintem erre akartak rávezetni - válaszolja Roger.
/Angol/ Ezek szerint vannak akik valóban orvosra várnának, de a hivatal nem nézné jó szemmel a külső segítséget. A betegek kartonjait előre elküldték, ha jól tudom. Az azonosítóik alapján megtalálhatjuk őket mi is - veti fel Black...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #392 Dátum: 2018. Február 23. 09:32:12 »
Ejteném a "Milyen az én apám? témát de másra terelődik amúgy is a szó.
-Rogernek a nyuszi neked meg az óra, nem kell ezt agyonbonyolítani! Ne aggódj jövőre te is a szokásos gagyi ajándékokat  kapod, ha túl éljük ezt az évet. Póló zokni Pulóver, ronda mintával. stb...Nem viccelek!-A többi alsóneműt inkább nem hoztam szóba. Vegye meg magának. De igen, mert a ronda mintánál már mosolygok a nem viccelnék meg már nevetek.
 Semmi kedvem a komoly témákhoz de néha előkerülnek. Elszomorodom , a válaszaira. Ó igen a Black fajta félmondatok amiből az ember lánya próbálja meg kitalálni mit akar mondani.
-Amit te láttál az nagyon messze áll a valóságtól. A vetkőzést hagyjuk nem fontos! Mióta kiengedte a kis vöröst azóta legalább békén hagy, nagyjából.  Egy verés tulajdonosa leszek a közeljövőben amiért kiabáltam vele. De vállalom, már nem fáj csak zsibbad. Nem nem igaz.-Némi szünetet tartok. Rogernek ezt mondtam. Túl fiatal még az igazsághoz.
-Persze hogy fájt, Némelyik még most is, Rogernek erről nem szóltam Nem hiányzik a buta hősködése.
Közben odaérünk Roger már végzi az aktív papírmunkát. Ügyes és gyors. Tény hogy ebben nagyon nagyon jó. Eldöntöttem, Roger kuka! Na jó nem szó szerint, De neki korban hozzáillő lányok valók, Nem is egy. Kell a tapasztalat, meg sajnos remélem csak egyszer össze fogják törni azt a kedves kis szívét. De a rossz tapasztalat is tapasztalat! Kellene neki egy olyan lány aki pont olyan béna mint ő (szűz).
Hogy honnan? Az jó kérdés....valaki úgyis adódik.
-Ööö? Tessék? Jaaa!Értem!-Roger mondandójának kilencven százalékát hallottam de a lényeg így is "lejött".
-Szóval az élet szép, minden király, semmi probléma!-Direkt halkan beszélek de az enyhe élcelődés mégis kiérződik a hangomon.
-Ideje lelépni, és ha tényleg ott vannak azok a papírok megtalálom őket. Eddig fel se tűntek mert nem tudtam mit kell nézni. Black ha te nagyjából tudod hol lehetnek segíthetnél vagyis ha tudsz kérlek segíts!.-Mindenki utál várakozni főleg ilyen hivatalokban.
Blacknek muszáj jönnie ott van a kosara a csomag megőrzőben, az én cuccaimmal együtt. Gyorsan szedem a lábaimat, de valamit még mindenképp meg akarok beszélni vele, hogyan is állunk mi egymással? Sehogy? Kedvel? Én őt igen, nagyon is ez mindig is így volt."A szép szemű pilóta". Csak mostanság nem volt tárgyalóképes. Csak remélem, hogy azok a kartonok az orvosiban vannak, ami aránylak helyrejött. Némi keresgélés után előkerülnek.  "A szép szemű pilóta" Hiába ücsörög az a is róka a fülkében le van tojva! Ezen muszáj mosolyogni! Nemáááár? Észre se vettem fütyörésztem? Valami vidám kis nótát A szám elé csapom a kezem! Ez Ez annyira annyira gáz!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #393 Dátum: 2018. Február 25. 19:41:58 »
Roxana

Black a ronda mintás pulóverre bólogat.
/Angol/ Azokat Roger fel tudja használni a hajó javítása közben - válaszolja komolyan, de a nevetésedre elmosolyogja magát. Hiába, így azért sokkal vonzóbb, nem úgy, mint amikor úgy néz, mint aki citromba harapott. Mint amikor azt mondod, hogy amit látott, az messze áll a valóságtól. Erre ugyan nem mond semmit, de az arckifejezése elég beszédes - és azt mondja, hogy abba a látszatba valóban belehalt Joe. A véleményedre, hogy Rina nagyrészt elvan Miával, Black hümment egyet
/Angol/ Megérdemlik egymást - véleményezi - és amíg békén hagynak, ez meg is felel. Ami meg Rogert illeti, ő sem ért igazán az emberekhez - úgyhogy tényleg jobb az óvatosság - ért egyet, hogy nem mindent mondasz el neki.

Ahogy a hivatalban nézed, ahogy Roger intézkedik, eldöntöd - Rogert lapátra teszed. Figyeled, ahogy az aranyos kis nyuszi teszi a dolgát, aki most is üveg mögé van előled elzárva. De elvégre egyrészt túl fiatal, másrészt meg mintha úgy tűnne, hogy Black is becserkészhető. Igaz, vele nem fogsz magfúzióról beszélgetni, de azért nem is olyan sötét, mint a neve. Igaz, néha ezt próbálja titkolni, de nem reménytelen eset.

/Angol/ Pontosan - válaszolja Roger, és örül neki, hogy pontosan érted, hogy mit akart neked mondani. Black a kérésedre, hogy segítsen neked keresgélni, megvonja a vállát.
/Angol/ Segíthetek, de én legfeljebb a papírokat tudom előásni. Roger az elektronikus változatát is meg tudná keresni - veti fel, hogy választhatsz. Roger bólint, aztán mondja
/Angol/ Rendeben van, akkor én  megyek vissza a hajóra - árulja el, te pedig Blackkel együtt mehetsz a csomagmegőrző fele. Kiveszitek a cuccaitokat, és felszerelkezve visszasétáltok a hideg utcákon át az Ólommadárig. Ahol a rámpák már le vannak eresztve, és a raktér felől némi kopácsolás hallatszik, ahogy Roger dolgozik valamin. A személyzeti rámpán felmentek, lepakoltok, majd az orvosiban csatlakozik hozzád Black, hogy megkeressétek a papírokat. Kicsit ugyan furcsán néz rád, amikor belép, mert a fütyörészést nem hallotta, de az üvegen át látta, hogy a szád elé kapod a kezed.
/Angol/ Minden rendeben? - érdeklődik, és szisztematikusan elkezdni átnézni a fiókokat - és közben persze katonás rendet is vág bennük. Végül előkerülnek a kartonok - és ahogy ránézel, látod, hogy Blacknek igaza van - van rajta név és lakcím is. Ez alapján nem is nehéz megtalálni őket. De ahogy elnézed, műtétekről volna főképp szó - s a műtőasztal nincs olyan állapotban, mint kéne. Szerencsére a többi eszközötök megúszta a "landolást"...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #394 Dátum: 2018. Február 26. 11:48:03 »
Elhagyjuk a hivatalt, számítottam rá hogy Black velem tart hiszen vissza kell még menni a csomag megőrzőhöz.
Addig nem válaszolok a ronda pulóver témában. Csak miután már visszafelé vettük az irányt.
Amúgy is utálom a papírmunkát, mint ahogyan minden orvos. Könnyedén és boldogan átadom ezt Rogernek, aki ebben kiváló. Az emberi kapcsolatokban viszont hááát? Na..!
Black várát nem könnyű bevenni viszont ha elég kitartó vagyok akár lehetséges is. Egyszer már majdnem sikerült, ha nem jön közbe az a hülye Joe. De ő már nincs. Egy gonddal kevesebb.
-Na de kérlek! Most aztán vérig vagyok sértve! Megveszem neked a turkálósból a legrondább pulóvert te meg törlőrongyot csinálsz belőle? Így kell viselkedni! -Ciccegek párat. De közben nevetek, nem kell komolyan venni amit mondtam.
Bólogatok a megérdemlik egymást mondatra.
Meg kellene Blackkel beszélnem hogy nem vagyok olyan amilyennek a privát naplójában leírt. Vagy inkább hagyom, magától rájöjjön. De az idő. Viszont előbb vagy utóbb úgyis szóba kerülne. Őt ismerve utóbb.
Csak azért se hagyom hogy letörjön a jó kedvem. Dúdolom a kedvenc nótám, Basszus Rina! Megver! Ja nem, csak Black. Ez most igazi ijedség.
-Igen már igen!-Amíg a papírokkal meg a fiókokkal "vacakol" Úgy érzem itt a nagy lehetőség kikérdezni. Még nem tudom mi lesz, mert nem az a beszédes kiöntöm a szívem lelkem fajta. De várok még a végsőkig.
A legtöbbje rutinműtét a kartonokat végignézve de műtőasztal nélkül nem tudom hogyan fogom megcsinálni.
-Roger meg kellene kérdezni nincsenek e pótalkatrészek a műtőasztalhoz vagy ha nincsenek akkor valamelyik ágyból kreáljon egyet. Ott az enyém. Az elkövetkező napokban nem nagyon fogok ráérni aludni. Nekem mindegy! Mire visszajövök valami legyen itt!-Már indulnék kifelé de meggondolom magam. Blacknek még van némi mondanivalóm. Nagy levegő! Áááá nem merem! Gyorsan spuri innen! Mindent magamra veszek amit vettem még Black pulóverét is ki tudja hová kell mennem. Nem hívom de egy zöld szemüveget felveszek hóvakság ellen. Megint nekiindulok a jégbolygónak.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #395 Dátum: 2018. Február 26. 18:12:57 »
Rina

Némi jattot azért hagytam a csaposnál, mert szeretem ha valakinek van némi sütnivalója és használja is tudja, no meg nem egy sértődékeny fajta. No meg természetesen értékeltem, hogy ennyire közlékeny volt válaszügyileg a kérdéseim illetően. Amindenit-de-szépen-gondoltam! Többek között ez és persze a tény, hogy minden provokáció ellenére azért az alja nép tud kulturált lenni, megkockáztatom, hogy nem kevésbé, mint egynémely gazdagabb Buhn Dahn igazán jól éreztem magam. Végül még az sem törte le a kedvem, hogy nem tudtam betörni egyetlen orrot sem.

Kis pocimelegítő itókával távoztam és mivel a környék illat ügyileg messze nem adja meg amit akarok, így tovább sétálgatok a város puccosabb része felé. Útközben – mert ugye kaptam útbavigasztalást – megtalálom a legszebb helyet, amit a magamfajtának egy bolygó csak adhat! Tetszik az egész, nem is hezitálok, tudom mit akarok, így belépek, majd egy elbűvölő mosollyal jutalmazom a morcos ajtónállót és egy kihívóan merésszel a pultost.

/Angol/ Ni how Hölgyem, kérem vigyázzon rá, mintha az élete múlna rajta!

Csúsztatom át a fegyverövet és pakolok ki még egy-két pengét, hogy aztán természetesen némi dollárban kifejezett nyomatékot adjak a dolognak. Igazából nem vagyok egy szentimentális fajta, de ha nem úgy kapom vissza a dolgokat, ahogy leadtam akkor itt biz vér fog folyni. Lehet a szelíden gyilkos tekintetem is ezt súgja, de az édes és ártatlan mosolyom biztos, hogy tökéletesen kiegészíti a pillogásomat amivel e kedvesen idős nénikét illetem. Nincs probléma, magam sem adok hozzá, így amikor a morcos hadonászik körülöttem csak a korábbi aranyosan kislányos zavarban vagyok mosollyal nézek rá, hogy végül bejutok, azonnal körülnézek, nem csak a vágyam tárgyait keresem, de más problémák okán is.

/Angol/ Xiàwu hao Kai Tze, egyet? – kérdezek vissza, 

Közben persze a pult mögötti jánykát alaposan megnézem magamnak és már most tudom, hogy akarom, hogy jó lesz és a tekintetem is ezt sugallja felé. Elkapom a poharat és pofátlanul megnézem magamnak ezt a fekete párducot, hogy tudjam miért is kell már nekem azóta, hogy először megpillantottam.

/Angol/ Keress valakit Ma Tze aki átveszi a helyedet, mert téged biztos, hogy nagyon boldoggá akarlak tenni! – közlöm, amivel a mi járatban és mi a kérdést el is intéztem – De azért később, majd visszatérünk a keresésre is valamikor. – utalok a pénzkereseti eshetőségre, elvégre itt most el fogok szórni egy kisebb vagyont – Addig is azt akarom, hogy ismerjük meg egymás adottságait mélységeiben és alaposan! S Kai Tze is csatlakozik hozzánk, hogy minden aspektusát megismerjük ennek a csodálatos élménynek, illetve…

Körülnézek, majd feléjük fordulva úgy fogyasztom el az italt, hogy az már önmagában suttogjon arról, nem fogják megbánni. Aztán a Mama is előkerül, így eldöntöttem, hogy őt is akarom és még akadt egy ezüsthajú drog és a vágott-szeműt is izgatóan hat a kedvemre, mely már most lángol a lehetőségektől. Szóval a Madamhoz lépek

/Angol/ Megtaláltam amit kerestem és úgy vélem, hogy egy ilyen érett és tapasztalt nőnek nem szabad elengedni a lehetőséget, hogy egy ilyen páratlan lehetőséggel mint én, eltöltsön némi időt. A pénz nem olyasmi, ami elronthatja ezt a kölcsönösen csodálatos élményt, sokkal inkább megidézője oly sok forrón buja és kéjesen szenvedélyes órácskáknak. S még egy pillanat, hogy teljesen legyen a kaland…

Ellépek és előbb az ázsiai érezheti a kereken formás fenekemet, ahogy megkapaszkodva – feltételezem elvontatom az ezüsthajúhoz és felhúzva ültéből egy gyengéd – ha nincs ellenére – csókkal csábítanám és bizony így együttesen elvonulhatunk, hogy az elkövetkező órákban végigpróbáljuk a Kámasutrát és mindazt ami abból kimaradt. Így megkapta a Madam is választ, hogy mennyien leszünk és mit áldozok erre az egészre, miközben felvetem, hogy a latexet szeretem és nem félek attól, hogy kötözködjek vagy az ostortól (ez utóbbi inkább nőkön valamiért). Ezt a felárat is kifizetem természetesen, ha valaki csak úgy vállalja, de lássuk be, hogy kevesen (tehetik meg) mondhatnak nemet.

Nem zavar, hogy mit kezdünk, de azt bizony fotelből nézem végig, ahogy Mark és Amy elkezdik, sőt, jelzem feléjük, hogy ne hagyják abba, nyugodtan vigyék végig a dolgot. Eközben semmit nem akarok csinálni, csak nézelődöm, hogy aztán a végén odamenjek és tegyek arról, hogy Mark kedve ne lohadjon le, majd emelem a tétet és Amy bizony alaposan meg lesz szeretgetve ahol csak lehet, hogy Markot karmolgatom és más módon biztatom. Aztán megállok a szoba közepén és hagyom, hogy levetkőztessenek és elöntsön a szeretet. Előbb a kapok, de aztán adok is…

Ahogy ígértem egy dolognak mindenképp benne kell lennie, Mamának bizony mindent meg kell kapnia amit adni tudok és mindent elveszek amit nyújtani képes. Aztán az összes srácot elkapom, de mindegyik közé befér egy „mellesleg”. Azt hiszem, hogy amikor már a játékok is előkerülnek szép időnek nézünk elébe. Bátran rezeghetnek felém vagy efféle, de én se kímélek senkit, sőt, a srácokat sem, ha nincs ellenkezés! Elvégre nem tudhatod, amíg nem próbáltad nem igaz? Szóval na…

A fürdés is jó folytatás, nagy huncutságok tere, azt hiszem ha a kis nyuszi itt lett volna – és egyszer majd elviszem egy jó helyre – akkor már a kezdeteknél szívinfarktust kapott volna, hogy aztán lehessen lélegeztetni. Kis huncut azért tudja, hogyan kell rávenni valakit arra, hogy lekapja! Node, most már ital mellett kellemesen pihegve beszélgetünk és mi tagadás, megdicsérem őket, jól esett, hogy mindent kiadhattam magamból ami eddig csak a kiutat kereste. Elégedett és boldog vagyok, így távozom, hogy most már csak egyetlen dolgot küzdjek le ami visszatart a teljes zentől: az ebéd! vagy milyen napszak van.
 
Miután ebből is megvettem a magamét, már tényleg csak kellemes fáradt-kábán sétálgatok – minden visszavett motyóval – a hajó felé, hogy megnézzem magamnak kit találok arra. Ha senkit, akkor is ledőlök egy kicsit az első véletlenszerű kabinban – tényleg mindegy kiében – és elkezdem belülről nézni a szemhéjamat. A pocim megkapott mindent amit akart meg más is, most már adhatunk neki egy megérdemelt pihenést is, hogy újra képes legyen minderre. S mindeközben fel sem merül bennem, hogy „reggel” majd mennyire fog fájni és hol és milyen kávé használ majd…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #396 Dátum: 2018. Február 27. 20:36:03 »
Roxana

Black most már kicsit könnyebb célpont - főleg, hogy nincs rá rossz hatással Joe. S Rinával is "szerencséd" van - mellette nem nehéz szociálisan fogékonyabbnak, és türelmesebbnek tűnni - azaz jobb partinak. Pláne, hogy rajtatok kívül nincs választék a hajón. Egyszóval a jelenlegi körülmények neked dolgoznak!
Black láthatólag szemrebbenés nélkül felvállalja, hogy mit is művelne a pulóverrel

/Angol/ A szükség és a jó ízlés nevében! - válaszol komoly arccal. Volna még mit tisztázni vele, de úgy érezheted, hogy nem kell az első alkalommal mindent a nyakába zúdítani, mert ismerve a fajtáját, a gyalogkakukk sem érné utol, úgy elporzik.

Az orvosi részlegbe lépve a figyelem jeleit mutatja - és most nem biztos, hogy a legjobbkor. Ugyanis visszakérdez
/Angol/ Miért, az előbb nem volt minden rendben? - teszi fel a logikus, de talán kissé kellemetlen kérdést kicsit meglepetten. Most persze megkérdezhetnéd, hogy mi a véleménye a meg hátról és a többiről, de vajon mit szólna? Pláne, hogy még pár napja hozzád sem akart szólni. Így inkább megpróbálsz kézzel foghatóbb dolgokra koncentrálni, és elárulod, hogy talán Roger barkácsolhatna valamit műtőasztalnak. Főleg, ha valóban arra vállalkozol, hogy segítesz pár embernek. Az nem kétséges, hogy a műtéteket itt, a hajón célszerű megejteni - elvégre minden felszerelés itt van, az üveg túloldalán meg a váró. Főképp, hogy ezt mind kivinni a helyszínre nem tűnik túl egyszerűnek. Csakhogy a műtéthez még kell egy nagyon fontos dolog - a páciens. Amit viszont csak a városban találhatsz.
Indulás előtt még megpróbálsz Blackkel beszélni. Nagy levegőt veszel, és Black fele fordulsz, s a szemébe nézel. Hát, a levegő bent marad, ahogy Black tűnődve figyel téged, és azt veszed észre, hogy megszólalni sem olyan könnyű - nem hogy levegőt venni! Tuti hülyének néz érzés kap el, így inkább sarkon fordulva lelépsz.

A szemüvegen át minden különös színárnyalatban pompázik. A Smaragdvárosba visszaérve hol a kartonokon talált címet, hol pedig az utcatáblákat figyelve fél óra alatt elérkezel egy sötétzöld három emeletes bérházhoz. Nem mondhatnád, hogy a legjobb környéken van, de legalább van kapucsengő. A megadott helyre - Børge Petersen - becsöngetsz, és szerencsédre hamar felberreg a kapu, és beenged. Belépve kissé félhomályos a hely, és foltokban hiányzik a festése, de legalább +5-6 fok lehet idebent. Pár lépéssel egy hasonlóan félhomályos belső udvarra érsz, aminek mocskos üvegteteje van több szinttel feljebb, és a lakások erre a fedett udvarra néző, oszlopokkal alátámasztott folyosókról nyílnak. Az első emeletre felsétálva megállsz a lakás ajtaja  előtt, ami félrecsúszva engedi a belépést. Bent egy helyi garzon helyi férfi lakója fogad. Gyanakodva néz rád, és kissé meglepetten.
/Angol/ Eegen? - kérdi - Felix eggyel feljebb lakik - tudatja veled, mert valamiért úgy gondolja, hogy hozzá jöhettél. A kartonja szerint ő itt Børge Petersen, akinek volt egy lábtörése, és mivel a csont rosszul forrt össze a bokájában, így gyakorlatilag nem funkcionál megfelelően a bokaízület - azaz erősen sántít, és fáj neki ha gyalogolnia vagy lépcsőznie kell. Amint sikerült tisztázni, hogy nem Felixhez jöttél, és nem is helyi vagy, immár feljogosít arra, hogy belépjél a lakásba - ahol a folyosó után kellemes meleg van.

A benti lakás
bár nagyobb, mint az ólommadári kabinod, de sokkal rusztikusabb - itteni szóval lepusztultabb. Amint megemlíted, hogy doktor vagy, Peter hamar összerakja a képet, és visszakérdez
/Angol/ Ezek szerint dr. Fyodorov küldte? - érdeklődik, akiről meg te nem tudod, hogy kicsoda...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #397 Dátum: 2018. Február 28. 10:42:45 »
Már az elején tudtam hogy a szép szemű "meghát" Black nem egyszerű eset. Sértődékeny, tisztaság és tökéletesség mániás. Rendszerető nála mindig minden élére van állítva. Ja és még én én vagyok a furcsa! De kedves nagyon kedves. Viszont én honnan találhattam volna ki, hogy tetszem neki? Nem vagyok tenyérjós se hasonló.
 Van humora, de nem sűrűn tudja villogtatni, enyhén fanyar de van. Az utóbbi napok történései azért rátették a bélyegét hármunk hangulatára biztos. Black a nem szólok senkihez verziót választotta, én a csak ha nagyon muszáj akkor is inkább csak Rogerhez. Roger meg a szelíd bárányka, nyuszi nem tudtam éppen mit csinál. Ha nem velem volt valamit szerelt, vagy olvasott, a fészkes fene se tudja mit csinált. Mindegy, Roger még annyira gyerek hogy kár piszkálni. A két dilis csajt viszont egyáltalán nem mozgatta Joe halála. Továbbléptek.
Most hallottam először Blacket először összetett mondatokban beszélni a vásárcsarnokban, de azért volt bennem félsz hogy szóba se áll velem.
Aztán mégis. Innen azért már egyszerűbb  a történet. Rogert inkább tekinteném öcsémnek mint másnak.
A hivatalban kár is bejutni bármelyik tintanyalóhoz. Ahogy ezt Roger kissé álcázva de közölte. Egyik itteni orvos se fog elmenni a nevezzük nevén "csórónegyedbe" választások idején bemocskolni a kezét. Inkább elküld egy ismeretlent. Na mindegy legalább meló.
Visszafelé megnézem  a holnapi nyitva tartást a bevásárló központban. Kell néhány dolog a patikából ami nálam nincs. A kontaktlencsémbe folyadék mert alig van már benne, szemcsepp, szemüvegtörlő. Már nem sokáig bírja.
Lehet hogy félre értette a mély hallgatást de csak gondolkodtam mire van szükségem.
-Igen ahogy mondod!-Még mindig a ruha a téma? Nem tudom. Még jó hogy ideértünk. Egy időre szét válnak útjaink, nem tudom meddig. Roger valamit kalapál. Más esetben érdekelne de jelenleg nem.
Kénytelen vagyok felvenni a szemüveget, ami nem is olyan SZTK-s kiírt vastag fekete keretes csúnyaság, hanem egy vékony kékeszöld keretes anyám szerint "csini". Némi utálattal veszem fel,  szokásos ruháimmal.  Dudorászok, közben átnézem mi működik mi ment tökre. Úgy látom minden oké. Kivéve a műtőágy annak részben annyi. Ki tudja talán helyre lehet még hozni.
Terelés! Vagy mégse?
-Dudorásztam de csak egy kicsit, van aki itt ezt nem szereti. Nem hallottalak,  láttalak nagyon megijedtem.  -Nem mondtam ki Rina nevét csak utaltam rá. Nem is akarom. Pontosan tudja kiről van szó.
Inkább másra terelem a témát, mondjuk az első benyomása rólam "ki lehet ez a kis sztriptíz táncosnő?" abban a csizmában főleg...Na meg az első mondatom "meg hát!" Ezt jó lenne már tényleg tisztázni vele, nem most! Hagyok időt, most van de tényleg van. Senki nem szól bele. Csak lassan biztosan,
Na most jön a terelés! Nem tudom nála bejönnek e szemüveges nők de sajnos,vagy hála a tudomány szellemének  most ez van.
-Mindent átnéztem mire ideértél a röntgentől, Oxigén palackok,  egészen az alap funkciókig, lásd például gyógyszer vagy sóóldat adagoló állványok. Viszont a legnagyobb probléma a műtőasztal!  -Végignézek a darabjain.
Rutinműtétek, de némelyik nem egy emberes.
-Black végeztél valaha elsősegély tanfolyamot? Nem baj ha nem, megcsinálom egyedül
 Csak annyi lenne a dolgod hogy teszed amit mondok semmi több. Rogerre nem bízom nem bírja a vért,elájul. A legtöbb akiknek az aktáját itt látom nem vészes nem haragszom ha inkább főzöl. Enni kell!
-Tudom hogy valamennyire ha nem is nagyon segíteni fog. Legalább a betegek fogadásában. Elég bunkón adtam elő ezt a műtőasztal dolgot.
-Kérlek szépen benneteket csak itt tudok dolgozni itt van felszerelés! Szükségem van egy műtőasztalra! Nem baj ha nem lesz olyan mint az elődje csak kérlek...!-Szerintem ennél jobban már csak térden állva tudtam volna könyörögni. Így is magasabb nálam Black szóval ez is pipa. Meg addig is tudom nézni a szép szemét.
Fogom a beteg aktáját és nekiindulok, nem szívesen de megyek. Előtte még el akartam mondani Blacknek hogy mennyire tetszik már teljesen felöltözve csak nem sikerül, fogalmam sincs mások ezt hogy csinálják.
De a zöld szemüveg legalább ért valamit, meg legalább kidühöngtem magam. Néhány hóbuckát jól megrugdosva, magamat le hülyézve lebénázva. Közben oda is érve az első célszemélyhez. Pont olyan a lakása mint milyennek gondoltam, de hogy már megint kurvának néztek nem tudom sértő e vagy hízelgő. Maradok az utóbbinál.
Gyorsan felírom Dr Fyodorov nevét a saját jegyzetfüzetembe és aláírom "az meg ki a franc?" De egyenlőre az első Petersen úrnak ezt nem említem.
-Petersen úr! Kölcsönösen segíthetnénk egymásnak. Itt van néhány akta, névvel címmel.
Őket kell fogadnom holnap reggel. Tud nekik szólni? De előtte megvizsgálnám. Sajnálom de valószínűleg fájni fog. Az aktáját olvasva helyre tudom tenni a lábát! 
-Szegény Petersen Úr eléggé beleizzadt ebbe a vizsgálatba. Pedig folyamatosan bocsánatot kértem tőle amiért kénytelen voltam megmozgatni a bokáját.
-Pihenjen Petersen úr! Ha nem tud segíteni majd megyek és előkerítem őket. A maga lábát viszont mihamarabb el kellene látni.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #398 Dátum: 2018. Február 28. 19:46:06 »
Rina

Az ajtónálló a mosoly ellenére morc marad egészen addig, amíg nem kerülnek a fegyvereid a ruhatáros hölgyhöz. Utána már érezhetőleg felenged, pedig mindketten tudjátok - egy kétkezi bunyó is lehet kétesélyes, ha jól képzett valaki. S te ugyebár jól képzett vagy...
/Angol/ Aranyoskám, én mindig tudom, hogy mit hova dugok! - nyugtat meg a ruhatáros hölgy - és eddig mindig elégedettek voltak! - toldja meg

Már kicsit bentebb ahogy szemre veszed a pultos lányt, az kedvesen rád mosolyog, és játékosan végigsimít a testén - mintegy prezentálva, hogy mivel is rendelkezhetsz. Szavaidra a mosoly még szélesebb lesz
/Angol/ Hogy is mondhatnék nemet, aki így tud udvarolni! - búgja, és megindul, hogy megkerülje a pultot.
/Angol/ Ne aggódj, mindig nyitott vagyok egy kis felfedezésre! - biztosít, s ahogy megemlíted, hogy mást is bevonnál, még rád is kacsint.
/Angol/ Ahogy Markra is - majd futólag felméred a terem maradékát. Közben a férfi félresimítja a hajadat, s míg a borostájával finoman megkarcolja a bőrödet, a füledbe suttogja, amit amúgy is tudsz, bár azért jól esik hallani
/Angol/ Észvesztő vagy! - harap gyengéden a fülcimpádba. Közben a szemed megakad a Mamán, és úgy döntesz - kell neked! A sétádat egy könnyed érintés indítja el fenéktájon, ami a Mamánál végződik. Röviden előadod magad, s lehet látni, ahogy mérlegelik a szavaidat. Úgy tűnik, hogy a pimaszságod, no meg a szabad árazás meghozza a várt eredményt, mert a Mama rövid, pár másodperces töprengés után csak bólint
/Angol/ Néha nem árt egy kis kikapcsolódás... - ért egyet, miközben tovalibbensz az ázsiai srác fele. Akinek az ölébe huppanva egy pillanatra jelzed, hogy tartson veled. Nem is kell csalódnod - egy magabiztos vigyort ereszt meg a többiek fele, és a fenekedbe markolva hagyja, hogy elhúzd. Amyhoz, aki végig szemezett veled. Felhúzod, akivel a csábításnak szánt gyengéd csók hosszúvá és szenvedélyessé válik, miközben hozzád simul. Láthatólag a latex és más játékszerek említése nem tántorít el senkit, így nyugodtan indulhattok el az emeletre.

Ahol igen izgató azt nézni, ahogy Mark játszadozik Amyvel. Mint amikor Kai élvezi ki a szerzeményeidet, hogy utána te is fülledten buja műsorral kedveskedj neki. Közben azért a többiek sem tétlenkednek - előkerül több latex szerelés, szájpeckek, bilincsek és pórázak, s lassan mindenki megtalálja a számra kedves darabokat.
Amy és Mark után a Mamával játszadozol el, aki addig az ázsiai fiút tréningezte a pultos lány segítségével. Neked hála hamar belekóstolhatott a fordítottjába - is. Akárcsak te egy kicsivel később - a Mama megcsillogtathatta a tudását, hogy is kell egy olyan érzéki lányt mint te élvezetesen meg rendszabályozni egy ilyen helyen. Alaposan...

Mire szabadon enged, addigra már igencsak megkavarodtak a dolgok, hogy ki kivel mit csinál - és ezen az sem segít, hogy előkerültek mindenféle egyéb játékszerek. Ez a srácokat sem zavarja, mert szemmel láthatólag egymás társaságát sem vetik meg amíg élvezik a dolgot. Ahogy nem kétséges hogy te is, miközben először az ében bőrű lánnyal és Shunsoval Markot kapod el, hogy utána Amy hathatós asszisztálásával Shunso tegyen magáévá.

A fürdőben valamiért Roger jut az eszedbe, no meg az, hogy remegett a kezeid között, akárcsak most te Amy kezei között - pedig a szádat még ki sem nyitottad. Kétség nem férhet hozzá - előbb-utóbb mindennek eljön az ideje!

Már az italánál érzed, de az étteremnél már biztosra veheted - regenerációra lesz szükséged, hiszen a kellemesen sajgó izomláz mellett bizony bőven vannak érzékeny, és még mindig a rosszalkodás lázában égő részek.

A kellemes ebéd után visszatérsz a hajóhoz, ahol most minden rámpa nyitva van, és a két személyfeljárón kívül minden rámpán targoncák és egyéb munkagépek dübörögnek a kikötő betonja és a hajó gyomra között. Jókora sürgés-forgás van, s egyedül egy ismerős alakot pillantasz meg a szervezett káoszban - Rogert az egyik teherrámpa tetején.

Felmész, és a legelső kabin balra nyílik. Aminek korábban Joe, most Roger az átmeneti tulaja. Bemész, végigdőlsz az ágyon, és elkezded a jól megérdemelt pihenést...


Az alvás pihentető volt, az álom pedig amennyire még emlékszel belőle, buja és nedves - elvégre Kaival látogattál el újra a kupiba. Az ébredés is kellemes - Joe korábbi lakosztályában melegen ölel a selyem ágynemű. Igaz, most enyhén Roger illatát őrzi, de a berendezés a legutóbbi édes hármast juttatja eszedbe. Összeszedelőzködve kilépsz a folyosóra, amelyen a kellemes illatok elárulják - Black a konyhában lehet. A hajóról távozva a leszállópálya kavicsos jegén rengeteg doboz van már lepakolva, de még mindig pakolják kifele. Ám becslésed szerint a vége fele járhatnak már.
Lassan eljött az idő, hogy a legfontosabb kérdésre is megkapd a választ: a St. Albans melyik településén szállt le a Haszonleső, vagy a Platinavadász nevű teherűrhajó, és hogy jelenleg hol tartózkodhat. Eddigi tapasztalataid szerint a kérdés első felére az űrkikötő dokkmesterei általában tudják a választ - csak az a kérdés, hogy hány szomszédos kikötő adataihoz férnek hozzá. Az itteni viszonylagos fejlett technológiai környezet némi optimizmusra adhat okot - feltehetőleg nem csak ennek a lyuknak a forgalmát rögzítik.
Határozottan megindulsz a kikötői fogadócsarnok fele, ami egy egyszerű földszintes vasbeton épület, szép aszfalt-szürke színben. Odabent a vastag acélajtón belül már kellemes meleg fogad, no meg egy üres váróterem, ami jó, ha van nyolcvan négyzetméter, és  pár fal melletti padon kívül nincs benne bútorzat sem. Három ajtó vezet tovább, és nem nehéz dönteni - a wc-t eleve kizárod. A másik kettő közül az egyik az épület túloldalára nyílik - az utcára. A harmadik lesz a tiéd, amely a kiírás alapján "Kiköltői Hatóság" büszke feliratot viseli - igaz, az l betűt, valaki filctollal biggyesztette oda.
Odabent kész bútorraktár fogad a váróterem minimalista dizájnjához képest. A betonpadló itt is folytatódik, de itt már van egy fogas, egy állólámpa, és három íróasztal, sőt székek is! A falakon pedig több óra, és egy pár csillagtérkép van felakasztva. Bent egy idősebb pocakos szőkésbarna hajú férfi ácsorog az egyik asztal mellett, és éppen telefonál

/Angol/... és holnapra talán sikerül eltüntetni az összes ládát a pályáról, úgyhogy a szerelés csak utána kezdődhet el!
...
/Angol/ Gőzöm sincs, tartsd egy picit! - kéri a túloldalt, és feléd fordul. Némi meglepetés csillan a szemében
/Angol/ Hozzám jött? - teszi fel feleslegesen a kérdést, mert más nincs a szobában. A válaszodra bólint.
/Angol/ Kis türelmet - kéri, és újra a telefonnal foglalkozik
/Angol/ No, azt mondja, hogy várjál - lapozgat pár papírt - valamilyen Rover. Nem! Roger, csak rondán írta alá. De ne aggódj, a polginak hozott valamit, úgyhogy biztos tud fizetni! - jelenti ki határozottan - én azt mondom, hogy ne rinyálj, hanem holnap gyere, és kezd el rendbe rakni a gépet!
....
/Angol/ S ha holnap szombat van? A meló meg most van itt! - teszi le a telefont, s most már veled foglalkozik.
/Angol/ Igen, hölgyem?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #399 Dátum: 2018. Március 03. 17:55:30 »
Rina

Jó pár éjszakára elengedő emléket gyűjtöttem Mamánál és mi tagadás könnyen ott ragadhatnék, ha nem lenne ennél sokkal fontosabb dolgom, mint például az, hogy megtaláljam az elveszett testvéremet. Egy pici kitérő még szükséges-egészséges is volt, de ideje azzal foglalkoznom, amiért idejöttem! Ezen a tény sem változtat, hogy ennem vagy az az oktalan dolog, hogy pihennem kell. Előbb néhány falatot veszek magamhoz egy egész tűrhető helyen, majd később az első kabinban pihenem ki a többórás a kalandot, amely lehet, nem kizárt, hogy még álmomban is tovább kísért.

Minden kellemes fájdalom ellenére – no meg izomlazító krémek és más apróságok segítségével – jót alszom… valahol. Még rémlik, hogy nagyon dolgoztak a hajónál, de sokat nem foglalkoztam vele – eltekintve a potenciális veszélyek ösztönös felmérésétől – és most a selyemben ébredve körülnézek, hogy megtaláljam a véletlenszerű irányba szétdobált ruháimat. Ráérősen szedegetem össze őket, el-elmélázva a múlton és az álmaimon, hogy aztán egyedül valamit a lábamra kapva sétáljak át a kabinomba tiszta ruháért. Eközben azon tűnődöm, hogy az illatok amiket érzek, vajon milyen finomságból származnak.

Elindulok hát – üdén és szépen (kócosan) – hogy néhány falatot ellopjak, majd meglátogassam azokat a dolgokat, amik visszaadják a gyönyörű hajzuhatagom szépségét. Lecsattogok a rámpán és nézem, hogy ezek a szerencsétlenek még mindig dolgoznak, így inkább elfordítom a tekintetem és elindulok az egyetlen hely felé amerre a választ sejtem égetően fontos kérdésemre: hol a fenében vagy Kai!? Szóval nekifutok ennek a dolognak, de már most bosszant, hogy ennyi felesleges dologgal kell foglalkoznom más, sokkal érdekesebb és izgalmasabb dolgok helyett…

Nem izgatnak az épületek vagy a berendezésük a kelleténél jobban és a hülye kérdésekre sincs időm, csak odaállok a fickó mellé és édes arccal, ártatlan mosollyal várom, hogy letegye a telefont. Úgy számolom, hogy még körülbelül tíz másodperc lehet hátra élete legkínosabb pillanatáig, amikor megérzi a veszélyt, és leteszi azt vackot, hogy végre idefigyeljen. Nincs hangulatom jópofáskodni, pedig lehet, hogy nem ártana imádnivalónak lenni.

/Angol/ Üdv! – ez a legjobb, amire most futotta – Rina nővér vagyok – korábban is tetszett az embereknek most is hasznos lehet – S a segítségére van szükségem! – adom elő magamat, bemutatva a szomorút, de reménykedőt – Egy hajót keresek, illetve kettőt, amin testvérbátyám utazott – kezdek szipogni picit – Tudja elszakadtunk egymástól és most őt keresem – hüppögök is párat – Nagy nehezen sikerült két hajóra csökkentenem azok számát, amelyek magukkal vihették őt: a Haszonleső vagy a Platinavadász nevű teherhajó, melyek a St. Albans-ról érkeztek a közelmúltban… remélem tud segíteni!

Látható, hogy el fog törni a mécses, ha segítség nélkül maradok…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #400 Dátum: 2018. Március 03. 18:00:52 »
Roxana

Lassan úgy tűnik, hogy a pasik is kiheverik Joe halálát, és talán visszazökken minden a normális kerékvágásba. Ami nem is volna baj, mert rajtuk kívül is van épp elég bonyodalom. Itt van a hajó kirakodása - amit Roger szépen bevállalt. Ezen felül a helyi emberek meggyógyítása, ami rád vár. Ahogy remélhetőleg Black is, bár ahhoz azért még kell egy-két kört futnotok egymás körül. A bevásárló központ holnap is végig nyitva lesz - szombat lévén - úgyhogy tudsz még bőven vásárolni. De holnapután zárva marad.

A szemüveg rajtad van, amikor Black betoppan, és megjegyzi
/Angol/ Ettől valóban doktornénisnek tűnsz - mondja, de hogy ez most mit is jelent, azt nem tudod megfejteni. Vajon bóknak szánta, vagy azt akarta mondani, hogy most nem tűnsz annyira nőiesnek? Bezzeg ha Rina mondta volna! Akkor az egyértelműen arról szólna, mint a papayafalvi vén kecskénél, hogy játszatok doktornéniset! De Black vajon mit akart ezzel mondani? Legalább az a válasza tiszta, amit arra adott, hogy megijedtél
/Angol/ Bocsánat, nem akartalak megijeszteni - kér elnézést.

A műtőasztalt elnézve egyértelmű, hogy ajtóéknek nem volt a legtökéletesebb, de mindenképpen szükség lesz a pótlására. A kérdésedre, hogy végzett-e elsősegély tanfolyamot legalább egyenesen válaszol. Hiába, ha fel mersz tenni neki egyértelműen eldönthető kérdést, akkor megy neki az egyértelmű válaszadás is

/Angol/ Igen, de elég régen. Bő tíz éve. De azt a keveset elég nehéz elfelejteni - árulja el. Amikor arról ejtesz szót, hogy kellene a segítsége, nem túl nagy lelkesedéssel, de belemegy
/Angol/ Persze - válaszolja. A műtőasztalos kérésedre töprengve néz körbe, végül csak annyit mond
/Angol/ Valahogy majd megoldjuk... - ígéri, de láthatólag még nincs konkrét elképzelése, hogy mi lesz a megoldás. Black meleg szemébe nézve könnyű úgy érezni, hogy ezt az ígéretet egy gyengéd csókkal kéne megpecsételnie. De Black elmulasztja ezt a lehetőséget! Pedig csak ki kéne nyújtania a kezét, és egy picit lejjebb hajolni! De nem, Black nem érezte meg a pillanatot!

Az ajtóban ácsorgó átveszi az aktákat, és kissé értetlenül néz hol rád, hol pedig az aktákra. Elsőre ugyan gyanút fogsz, hogy tud-e olvasni, de aztán rájössz, hogy a tekintete mást sugall. Afféle miért nekem kell ezzel foglalkozni? Kérdést vélsz felfedezni. De aztán csak megnézi a címeket, és dörmög valamit, de inkább csak magának.

/Angol/ Azt hiszem - válaszolja végül. Amikor megemlíted, hogy az aktáját olvasva orvosolható a lába, értetlenül néz rád.
/Angol/ Azt hittem, hogy műtéttel gyógyítható - csodálkozik. Úgy tűnik, hogy ő sem magfizikusként tengeti a napjait ezen a bolygón. Végül megvizsgálod, és hát igen, nehezen mozog, és pár csont rosszul forrt össze. Megoldható, de vacakolós műtét lesz. Közben azért elárulja, hogy majd szól Dr Fyodorovnak, aki két hónapja ígérte meg neki, hogy orvost fog szerezni.  Dr Fyodorov egyébként bőrgyógyász. Miután végeztél a vizsgálattal, Petersen megígéri, hogy holnapra felhajtja a többi beteget is, meg a doktort - aki a pénzügyi részét viszi a dolognak, és hogy kiruccannak együtt a kezelés színhelyére. Azaz az Ólommadárra. Miután megbeszéltétek a részleteket, immár szabadon távozhatsz, és rajtad áll, hogy merre veszed az irányt...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #401 Dátum: 2018. Március 05. 09:11:54 »
Black neked se mondták még soha mielőtt megszólalsz számolj el ötig vagy tízig. Mert olyan mondatok születhetnek mint a doktornénis. Amire csak rövid "ahham!" a válasz.
Megijeszteni mitől? Black néha mondasz olyan értelmen dolgokat, hogy jobb, ha másra terelem a beszélgetés fonalát. Amúgy is másra vagy másokra akartam.  Az első a műtűágy. A nélkül nem boldogulok. A másik A betegek, lábműtétes az keménynek tűnhet ha valaki nem ért hozzá. Vele kezdek.
Blackről lesül, hogy nagyon nem akar Ápoló Férfivér lenni.
Miután kétszer szóltam a műtőágy miatt, először mint valami uralkodó akarom akarom, vagy különben halál! Aztán meg könyörögtem lécci lécci.
-Black bármit is mondasz az arcod árulkodó. Ha nem akarsz ne legyél mellettem megoldom a műtétet!
Black te bamba majom! És ez a legkedvesebb jelző amiket találtam rá út közben dühömben. De legalább gyorsan odaértem a keresett házhoz és lakójához.
Na ez jól sikerül, lehet hogy Petersen úr nem észlény de nem hülye pont megfelelő . Utoljára még figyelmeztettem hozzon vagy küldjön valakit ha végeztem vele, mert járni már tud de kicsit még kábult lesz. Egyedül nehezen talál haza. Nem hiányzik hogy a másik lábát is eltörje.
Egyenesen a hajóra megyek. Black ahogy ismerem valószínűleg a vacsorával pepecsel. Vagy az is lehet éppen a műtőasztalt "farigcsálják"  Rogerrel. Kérhetnék egyet a várostól de akkor kiderülne a jelenlétem azt meg senki nem akarná.
Lehet hogy inkább Rogerrel kellene beszélni a pénzügy az ő pályája. Inkább mindkettővel. Felmegyek az orvosiba ha ott vannak, valószínűleg ott. Jó lenne ha tartanánk nagyjából fél órányi pihenőt. Addig fújjuk ki magunkat együnk hideget vagy mikrózható maradékot, Kávézzunk teázzunk stb..! Majd előállok azzal amit megtudtam.
-A legkomolyabb műtétem egy Petersen úré lesz. Ő lesz a legelső, helyre kell tennem bokáját ami eltört és rosszul forrt össze. Nincs ezzel probléma megoldom. Viszont jönni akar egy itteni orvos Dr hogyishívják? Na!   -Átfutom a jegyzeteim.
-Ez az, Dr Fydorov! Bőrgyógyász!-A hangomban van nem is titkolt lekezelés. Mivel nem sokra tartjuk mi sebészek a tudásukat, nagyjából annyira mint egy pszichológusét. Ahhoz még orvosi diploma se kell.
-Nem azért  jön hogy nekem segítsen hanem a pénzügyi részét intézni, csakhogy ha egyetértünk én egy cseppet se bízom benne, Roger neked csak annyi dolgod lesz hogy tarts szemmel nehogy lelépjen a pénzünkkel, műtő közelébe se kell jönnöd, de ha meglátlak komolyan mondom elzavarlak! Black te meg valamit nagyon félreértettél nem arra kérlek hogy élessz újra egy beteget Ne már! Nem is hagynám hogy ilyet csinálj ez az én dolgom! Alapdolgok, feltenni az állványra a sóoldatot amibe én már rég beletettem a nyugtatót. Mert a legfontosabbak mindig az előkészületek aminél te még nem leszel ott.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #402 Dátum: 2018. Március 06. 20:19:25 »
Rina

Az ébredés után viszonylag könnyen megtalálod a ruháidat, mivel Roger úgy tűnik, hogy rendet tart, s most egyedül a te elejtett dolgaid mutatják az ágyig vezető ösvényt. Máskor sokkal nehezebb megtalálni a különféle bútorok tetején vagy netalán alatt elbújt fehérneműt - igaz, akkor nem is vagy egyedül.
A kabinodig vezető út rövid és eseménytelen. Azt leszámítva, hogy a pocid is ébredezik, közelgő kényeztetést szimatolva. Hiába, mindig megtalálod a lehetőséget, ha kényeztetésről van szó. S Black a pocidat mesterien kényezteti - ami mostanában nem olyan akaratos és hangoskodó, hanem végre elégedett! De egy picit még neki is várnia kell - előbb felöltözöl, aztán útba ejted a konyhát. ahol nagyjából az fogad, amit vártál. A konyha nagyobbik fele patyolat tiszta, de Black mögött katasztrófa sújtotta övezet alakult ki, köszönhetően a sok mosatlan edények és eszköznek. De megvan az is, amiért jöttél! A középső konyhaszigeten egy tepsi frissen sült apró köményes pogácsa kelleti magát, s még szinte gőzölög. Black pedig a sziget túloldalán egy nagyobb edényben egy botmixer segítségével jégkását készít. Ahogy felbukkansz az ajtóban, picit megrándul a szeme alatt egy izom miközben végignéz rajtad.

/Angol/ Óvatosan, forró! - pislant a tepsi fele, és kikapcsolja a mixert - mivel sejti, hogy mi vonzott ide - ha lehet kérni, maradjon  a többieknek is! - tudatosítja, hogy nem örülne, ha a teljes tepsinek lába kelne. Miután a pocid ismét megkapta, ami jár neki, végre nyugodtan foglalkozhatsz a többi dologgal is - mint a megjelenéseddel, vagy utána Kai felkutatása.
Amire a kikötő épületében őrizhetik a választ. Úgy tűnik, hogy nem csak neked jut ki a jóból - a rakodómunkások is dolgoznak még - de van egy olyan érzésed, hogy te gyorsabban túlesel a kötelező körökön. Ami már csak azért is jó lenne, mert ki tudja, hogy még mit tartogat neked ez a város?


Az irodában telefonálgató még épp időben illeszti a helyére a kagylót, hogy a sajátját továbbra is a magáénak tudhassa, vagy valami más módon hívd fel magadra a figyelmét. Nem kertelsz, egyből a mély vízbe dobod, amikor szomorúan pillogva, és kissé hüppögve előadod neki jöveteled célját. Ami ha nem is hatotta meg eléggé, de legalább nem zárkózik el teljesen, legalábbis a válasza alapján
/Angol/ Sajnálom, de ilyen információt nem adhatnék ki... - utasít el elsőre, így fokozod a nyomást, és bizony könnyekre fakadsz. Elsőre láthatólag bekomorul a férfi, és nem tudod, hogy most ez mit is jelent - elvégre vannak olyanok, akik atyai pofonnal próbálják meg lecsendesíteni a sírást. Ez a példány itt előtted szerencséjére műveltebb, vagy tutyimutyibb, és nem kell eltörni a kezét, hogy rájöjjön - nem jó ötlet megütni egy nőt. Azért láthatólag rosszul tűri ezt a fajta megterhelést, mert eleinte egy pár darab papír zsebkendőt adva próbálja meg tompítani a zajszintet, aztán inkább megpróbál meggyőzni
/Angol/ Nagyon sajnálom, de ha engednék önnek, akkor utána a nyakamra járna mindenki - mondja ezt úgy, mintha tömve volna a váró.
/Angol/ No meg a szabályzat sem engedi - teszi még hozzá, de mikor rápillogsz, felsóhajt. Láthatólag kezdi érezni, hogy nem szabadul olyan könnyen - igaz, kifejezetten nem is tiltja... Ekkor megígérve neki, hogy másnak nem mondod el, húzódva ugyan, de belemegy, hogy utána nézzen. Leül a gép elé, és a két hajó nevét beütve röpke fél perc után meg is van az eredmény
/Angol/ A Platinavadász nem volt valószínűleg a bolygón. A Haszonleső viszont a begyezés szerint három napja szállt fel innen. Azért nem volt ismerős a neve, mert múlt héten szabadságon voltam - teszi még hozzá.
/Angol/ A kapitánya - Turk Keskin, és hat fős legénysége volt itt üzleti ügyben. Vámolni valójuk nem volt, de távozáskor felpakoltak pár ládát. Azt mondja, hogy... igen! Egy láda F minőségű ipari gyémántot, egy láda vezető kristályt, két láda élelmiszert, és öt láda gombapárlatot. Az úti céljuk nem volt megadva - világosít fel. Magyarán, ha jól érted, és nincs a kényszerpihenő, akkor utolérted volna a hajót!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #403 Dátum: 2018. Március 07. 18:34:20 »
Roxana

Black láthatólag nem sértődött meg azon, ahogy elsőre elővezetted a műtőágy kérdését. Talán mert azzal ő is tisztában van, hogy vannak munkaeszközök, amelyek elengedhetetlenek a sikerhez. Azt a lelkesedés hiánya miatt is elég könnyen megállapítod, hogy Blacknek sem az a titkolt vágya, hogy orvosi asszisztens lehessen. Rina bezzeg biztos jól elvolna a tűk, szikék és egyéb eszközök társaságában. Csak ott meg az lenne a kérdés, hogy a páciensre milyen hatást gyakorolna.
/Angol/ A szakmázást rád hagyom - de a betegirányításban segíthetek.

Az első páciensed, Petersen azzal, miszerint nem ártana ha a visszaútról gondoskodna majd, hallhatólag egyetért.
/Angol/ Emiatt ne fájjon a feje! - nyugtat meg, hogy megoldja valahogy.

Visszaérve a hajóra, Blacket könnyen megtalálod. A konyhából kellemes süteményillat lengi be a hajót, de most nem ott találod, hanem a folyosón. Éppen Rogerrel tolnak ki egy fotelt az egyik raktárnak használt kabinból. Amint megérkezel, Roger tudatja - találtak egy megfelelő asztalt ideiglenes megoldásnak, de még egy kis ideig eltart kiszabadítani a benti lomok alól. A szünet említésére felhagynak a pakolással, és meghallgatják a fejleményeket. Roger leveti magát a fotelbe, Black, csak a falnak támaszkodva hallgat. Roger a javaslatodra, hogy ő próbálja meg lerendezni a pénzügyi részét, megkérdi
/Angol/ Ezt értem, de pontosan milyen összeget kell elszednem a dokitól? - érdeklődik. Black közbeszól
/Angol/ Ezt Joe tárgyalta le. De azt hiszem, utókalkulációról motyogott valamit. Magyarán majd te mondod meg, hogy mibe került, és hogy a helyieket mennyi pénzzel akarod majd lehúzni - mondja neked feléd fordulva. Roger láthatólag azért megkönnyebbült, hogy nem őt akarod majd a földről felvakarni, hanem Blacket. Aki nem túl lelkesen egy "aha"-val nyugtázza a dolgot.
Miután mindent megbeszéltetek, ők tovább folytatják a pakolászást, te pedig végre lepakolhatod a kabinodban a kabátot és a többi meleg ruhát. Ellenben amikor belépsz a kabinodba, egyből rájössz, hogy itt járt valaki! Mondjuk nem is nagyon titkolta, sőt, jól látható! Ugyanis valaki több kosár vágott virággal díszítette fel a kabinodat, a tompított hangulat világításról nem is beszélve. Valaki érezhetően próbálta romantikus hangulatúvá varázsolni a helyet...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #404 Dátum: 2018. Március 08. 10:29:42 »
-Ennyi bőven elég!-Amúgy se szívesen engedném a munkaeszközeim közelébe. Nem tudom mitől ugrott fel anno a vérnyomása, tőlem vagy a tűktől? Jobb félni, azért annyit még tisztázni akartam vele, hogy Roger átmenetileg a váró ajtaját belülről is zárhatóvá varázsolja, vagy olyanná hogy Rina semmiképp se tudjon belépni.
Petersen úrral mindent megbeszéltem, utoljára azt hagytam, a műtéte rutinműtét de tovább tart egy órával mint egy foghúzás ha lehet jöjjön korán vagyis korábban két órával mint a többi beteg, éhgyomorral, mert szeretném tudni a vércsoportját. Ezzel az utolsó infóval távoztam Petersen úrtól. Tarthattam volna kiselőadás bizonyos vércsoportokról (nullás) amiknek csak nullás adhat vért. Minek? Mindenből van elég tartalék.
Visszatérve a hajóra próbálok visszaszámolni meddig lehettem távol, Blacknek mennyi mindenre volt ideje? Csak lesek!
Süti is, meg fotel is!
Mindkettőjüknek válaszolok egyszerre a pénzügyi kérdésre.
-Roger nem tudom, mennyi pénzről van szó. Míg Petersen úr szóba nem hozta addig még csak nem is hallottam erről a Doktorról. Nekem Joe azt mondta 20% az enyém a többi az övé. De ő már nincs. Ahogy láttam annak az embernek a lakását háát, nem is minket akar lehúzni hanem inkább a betegeket. Holnapig várnunk kell, akkor minden kiderül. Nem szívesen teszem de kell a pénz, na és persze nem csak nekem hanem nektek is, hiszen aktívan részt vesztek a rendelő újra működésében. Persze a legtöbb most visszamegy részemről arra, hogy a hajó megint tökéletes legyen.
Megkérem Rogert, hogy álljon fel a fotelből. És a mindenhol az ülőt a karfát a háttámlát jól megütögetem, mennyire poros. Egy porallergiás nem hal meg mellette szinte már jó. Lehet hogy le volt takarva. De azért lesz vele még munka, még a végén azt gondolják rólam csak parancsolgatok de nem csinálok semmit.
Közben eszünk.
-Black ez most kimondottan jól sikerült, nagyon finom! Remélem nem mentél vissza az óriásdenevérért? De ha mégis és belesütötted nem számít akkor is király! -Megnézem Roger az óriásdenevér hallatára mit szól vagy, hogy kezd el köhögni. Én meg nevetni.
Kell majd egy porszívó valami erősebb de annyira nem gázos a fotel. Nem kell agyonsikálni, azzal a büdös fertőtlenítővel.
A testem nem fáradt inkább az idegeim, pedig még nagyon hosszú az éjszaka. Muszáj aludnom két órát vagy egyet. Ami viszont a szobámban fogad arra egyáltalán nem voltam felkészülve. Kaptam egy enyhe sokkot. csak nézegetem őket meg szagaltom...olyan nagyon szépek.
Nem jutok szóhoz, mennyi virág? És nekem? Nekem! Itt nem lesz alvás! Roger kizárva, A bolond tyúkok nincsenek itt, akkor black? Igen, naná! Még soha nem kaptam virágot ennyit meg???? De azért megnéztem a biztonsági kamera felvételeit, nehogy a végén kiderüljön van valami titkos hódolóm. Nincs...Black volt. De még mindig rossz az ajtózáram, ez most éppen jól is jött!
Szóval azért volt ilyen  távolságtartó? Alig várta, hogy belépjek ide. Még egy jó darabig nézegetem őket sóhajtozva, erőt kell vennem magamon, hogy kilépjek. Viszont az arcomról képtelenség leszedni a "minden szép én is k.. jól vagyok jöhet bármi" vigyort. Persze dúdolok.
Már csak egy kérdés van a mikor köszönjem meg neki mivel Roger nyuszival még nem tisztáztam, hogy nem szeretem. Nem  szeme láttára és füle hallatára fogom megköszönni Blacknek a virághalmazt.
-Roger ha jól tudom nem soká születésnapod lesz, a raktárban hagytam az ajándékod. Nem akarod megnézni ?-Nem az volt életem legjobb ötlete hogy a nyulat egy dobozba teszem ráírom "Rogernek" kerítettem rá piros selyemszalagot. Jó látható helyre teszem. Mi van ha sehogy se tudom 5 percre se lekoptatni. Pedig annyi kell nekem Blackkel egyedül. Holnap úgyis odaadnám...