Szerző Téma: XCOM: a Bázis  (Megtekintve 6024 alkalommal)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #210 Dátum: 2017. Április 11. 12:40:40 »
Wang Woo Jin

/Angol/ Nem tartasz fel, mindössze néhány percet akartam adni, hogy elfoglald a priccsedet és kicsomagolj. Azután indulunk tovább és minden kérdésedre, amire tudok vagy engedélyem van, válaszolni fogok! – mosolyog továbbra is kedvesen

Ha szánsz időt arra, hogy jobban megfigyelt ezt az olasz nőt, akkor felfedezheted, hogy bár örökké vidám, a tekintete annál sokkal többet beszél. A teste, a mozdulatai olyan olajozottak és profik, hogy könnyedén oszlathatja el a kétséged afelől az idegenek napjai megszámláltattak. Nem kerülte el a figyelmedet sem a katonai kés a domborodó mellpáncélon, sem a pisztoly a hosszú és izmosan formás combján, de ami azt illeti a fülében lévő kommunikátor sem!

/Angol/ Körbevezetem Wang Woo Jin újonc, de a legfontosabb részeket már látta, igaz, a Bázis folyamatos fejlesztés alatt áll, egy része még csak most épül. Ahogyan be fogom mutatni a kutatás és termelés vezetőit is, illetve a Gyenguszt irányító zseniális embert, Dr. House-t.  Úgy tudom, hogy a többiek is felfedezik a helyet, a legtöbben csak pár napja érkeztek – osztja meg veled ezt az információt – Ha készen áll, akkor indulhatunk is!

Lépne ki, hogy akkor legyen időd mindenre, amire csak szeretnél és ezt megtehesd Raven figyelő tekintete nélkül. Akármit is teszel, ha néhány percen belül csatlakozol az európai szépséghez, akkor láthatod amint épp be akart lépni, hogy… valamiért. Lehet, hogy türelmetlen vagy csak kíváncsi, esetleg mindkettő, de amikor csatlakozol, akkor újra mosollyal fogad és egy illő gesztussal jelzi, hogy indulhattok.

/Angol/ Greg van most (még) szolgálatban, ő fog segíteni nekünk, hogy kommunikációs vonalon minden zökkenőmentes legyen. A Hadműveletiben találjuk, de utána, ha szeretné megkereshetjük a többieket, vagy körülnézhetünk a Főhadiszálláson, ahogy azt korábban felajánlottam – életvidámsága könnyen lehet ragadós, ha valaki nyitott rá

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #211 Dátum: 2017. Április 15. 21:51:53 »
Wang Woo Jin
1999. január 2.


Raven válaszait mosolyogva fogadom, miközben aprókat bólintok. Majd a szállásra érve minden felesleges mozdulatot elhagyva spórolósan a helyére rakom a kevés személyes poggyászomat amivel érkeztem. Amennyiben a kiutalt géppuskának van rendszeresített hely úgy a szekrénybe akasztom a kapcsokra és megelégszem az oldalfegyverrel elvégre nem terepen és bevetésen vagyunk, kis pluszként az Ultimate Knives által „kovácsolt” komisz bozótvágót szíjazom bal combomra valamint szintén a cég termékét képező két dobótőrt tokjukban tűzőm hátra az övem mögé.

/Angol/Köszönöm a türelmét Raven indulhatunk.... – villantok rá egy kedves keleti mosolyt az ajtóban és zárkózom fel mellé útra készen


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #212 Dátum: 2017. Április 17. 12:07:28 »
Wang Woo Jin

Raven rád villantja azt a kedves mosolyát, ami valószínűleg civilben elég lenne arra, hogy meghívd egy italra és bár ez most nem az az idő és a hely, azért a fantázia – ha szeretnéd – szabadon szárnyalhat. A kérdés csupán a nyitottság, hogy egy Európai, aki kicsit legalább járatosnak tűnik a hazád kultúrájában, esélyes lehet e arra, hogy érzelmeket ébresszen benned. Az igazság az, hogy mivel ez egy multi-nemzeti egység, nem sok választásod lesz ha megismered a többi – ha van – ázsiai katonát – akik nem is biztos, hogy nők…

/Angol/ Semmiség! Arra gondoltam, hogy ha két bevetés között akad néhány perce számomra, megtisztelne vele, ha megtanítaná a szépséges anyanyelvének alapjait – veti fel, úgy tűnik picit izgatottan, mit válaszolsz erre

Utatok visszafelé – amerről érkeztél a Barakkhoz – tart, egészen a nagy teremig, amit Hadműveleti Központként emlegettek. Bradford még mindig ott áll ahol korábban mikor távoztatok, de most áll mellette egy technikus vagy ki, aki egy fénylő táblát tart felé, miközben halkan beszélgetnek valamiről. A legtöbb állás most üres, de azért akadnak akik serényen nyomkodnak, kapcsolgatnak vagy tekergetnek, jó sok kütyü van itt az biztos

/Angol/ Greg, Greg Gakis nagyon kedves férfi, ő most a felelős Kommunikációs tiszt, de a Rajok hiába viselnek kisebb rendfokozatot, tulajdonképpen a megbecsülésünk okán, olyan, mintha magasabbat birtokolnánk. Erről most annyit, hogy a Bázison túl mi rendelkezünk a legmagasabb rendfokozattal, így ha egy ország rendvédelmi ezredese meglát minket és az ország tagja a Szervezetnek, akkor engedelmeskedni fog a parancsnokunknak. Ez most épp John Smith közlegény.

Közben odaértek a megfelelő állomáshoz, ahol a fiatal Görög férfi – felismered a nemzeti színeket – ül és bár nem értesz hozzá, de ha láttál pár megfelelő mozifilmet, akkor tudod, hogy épp hullámhossz pásztázást végez, amiben „megzavarjátok”

R. /Angol/ Szia Greg! Ő itt Wang Woo Jin újonc, a kezdő csomagot kérnénk neki!
G /Angol/ Üdvözöllek Wang… - itt elbizonytalanodik, nem biztos benne, hogy melyik a keresztneved, így inkább – a Kezdőcsomag, máris!
R /Angol/ Kicsit fáradtnak tűnsz, még mindig nem érkezett meg a váltás?
G /Angol/ Hm? – zongorázik a billentyűzeten, majd felnéz, de közben tovább dolgozik – Bocsánat, nem még nem. De tudtam tegnap éjjel pihenni egy keveset.
R /Angol/ Ennek örülök! Megcsipogtatnád kérlek a Parancsnokot, hogy amint ideje engedi találkozzunk a Gyengélkedőben? 
G /Angol/ Persze! Váltok vele majd pár szót! Az Ausztrál fiút is?
R /Angol/ Csak ha időd engedi – kap a Görög fiú is egy olyan szelíden simogató mosolyt, aki erre mintha elpirulna
G /Angol/ Nem gond Raven! A csomag készen áll! – nyújtanak át neked is egy kis komlink féleséget, amit Ravennél is láttál
R /Angol/ A következő italt én állom! – mosolyog
G /Angol/ Remélem érkezett már némi Metaxa! – nevet fel, amihez kicsit megkésve Raven kuncogása is társul
R /Angol/ Javíthatatlan vagy! – kuncognak
G /Angol/ Akkor később! Szép napot nektek!
R /Angol/ Később Greg!

Itt, az elköszönés előtt természetesen van időd közbeszólni, olykor-olykor rád pillantanak – főleg Raven – hogy van e bármi amit szeretnél megtudni, de ha nincs akkor az elköszönés után elindulhattok a T-elágazás felé, mint az hamarost egyértelműen kiderült. Útközben a készenléti termen is áthaladtok – itt meg is lehet állni, ha úgy szeretnéd – ahol korábban szekrényeket, fegyverállványt és egy padot a szekrények előtt fedeztél fel. Ha nem nézel körül jobban, akkor tovább siettek és a T-elágazásnál a Lift felé veszitek az irányt.

Raven elég csendes most…

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #213 Dátum: 2017. Április 20. 20:12:24 »
Evan Mallory

A céllövölde előbb utóbb már unalmas lesz John fogadása nélkül, így elhatározom, hogy valamivel eltöltöm addig az időt, így valamiféle szórakozási lehetőséget keresek. Természetesen már a keresés elején érzem, hogy igen sok minden szolgáltathat szórakozást, de reménykedem abban, hogy van pár tipikus katonai bázist idéző részleg, például valami csocsó, billiárd, kocka vagy póker, esetleg egy kis szórakozóhely.
"Raven természetesen mindig akkor van jelen amikor nem lenne rá szükségem, és amikor szeretnék tőle valamit akkor biztos megbújik valahol..."
Ezt még én magam sem gondolom komolyan, de jólesik ilyenekre gondolnom, miközben keresek valami időtöltést.
A szórakozási lehetőséget végül a kantinban találom meg, ahol a béta raj szanitécére bukkanok. Végre valaki, aki talán többet el hajlandó árulni a missziójukról.
Belépek a szobába, biccentek a férfinek.
/angol/ Scalpel, örülök hogy látlak. - nyújtom felé a kezemet. Kérek egy kávét, majd miután megkaptam, leülök a norvéggal szembe. - Milyen volt a küldetésetek? Tudnál mesélni róla? Beszéltem ma Raptorral, borzalmas jókedéllyel tért ki a válasz elől. - mondom egy apró mosoly kíséretében. - Mármint... ha valakinek, akkor nektek kellene mesélni, hogyan kell ezt csinálni, hiszen nektek volt az egyetlen sikeres akciótok, de az igazat megvallva csak az érdekel, hogy mit láttatok. Ti is ilyen szürke manókkal néztetek szembe?
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #214 Dátum: 2017. Április 23. 08:06:34 »
Wang Woo Jin
1999. január 2.


Raven válaszára röviden válaszolok miközben megindulunk a bázison

/Angol/Természetesen nem látom akadályát néhány nyelvleckének ám figyelmeztetem, hogy a dallamos olasz nyelvhez képest a koreai nyelv sokszor inkább ugatásnak hangzik mint beszélt nyelvnek.

Átvágunk a hadműveleti termen és a kommunikáció felé vesszük az irányt, miközben Raven tájékoztat.

/Angol/Üdvözlöm és Wang. - erősítem meg a bizonytalankodó Greg Gakis-t.

Miközben tovább beszélgetnek megvizsgálom az átnyújtott komlinket egyenlőre nem nagyon kívánok belefolyni a magántársalgásukba, bár a Metaxa említése megmozgat bennem pár dolgot, de biztos lesz alkalma melléjük csapódni a kantinban egy italozás erejéig ha eléggé szemfüles vagyok, távozáskor még biccentek és köszönök Greg-nek.

/Angol/Köszönöm Greg és minden jót.

A készenléti terembe egy kicsit megtorpanok és elidőzök tüzetesebben szemügyre véve azt.

/Angol/Raven mennyi a csapatok reakció ideje riasztástól felszállásig?

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #215 Dátum: 2017. Április 25. 17:12:11 »
Wang Woo Jin

/Angol/ Ez máris több, mint amit reméltem! – mosolyog rád, majd – De minden bizonnyal csak szerénykedik, hiszen mindenki számára az anyanyelve a legszebb, nem igaz? – jókedve töretlen

Miután Greg téged is üdvözölt és túljutottatok a bizonytalanságán, már nincs sok dolog amiben részt tudnál venni – egyenlőre – így csendesen kivárhatod míg minden maga medrében siet célja felé: esetedben a kért csatorna felé. A kommunikációs eszköz így elég hamar hozzád kerül, amit alaposan megvizsgálva rá kell jöjj, sohasem láttál hasonlót ezelőtt. Ha létezett is, nem volt hozzáférésed, de most szemmel láthatóan a legmodernebb felszereléseket kapod!

Ha volt látható jele annak, hogy a Metaxa említése felkeltette a figyelmedet, akkor Raven tett kitérőt arra, hogy persze téged is szívesen látnak, de ha nem, akkor majd lesz egy másik alkalom! Miután minden kötelező dolgon átestél, hogy használhasd a frissen kézhez kapott eszközt Raven szavai törnének utat a figyelmed bármily módon elterelő gondolataid közt, hogy kihangsúlyozzon néhány fontos dolgot, olyan információt osszon meg, amit senki nem hagyhat figyelmen kívül. Miközben megosztja veled mindezt, a fülére mutat és látod az apró zöld ledet halványan derengeni, ami a készenléti állapotra utal.

/Angol/ A kommunikátort soha, semmilyen körülmények között ne kapcsolja ki! A Biztonsági Protokoll betartása az egyik legfontosabb a Bázison. Ha magánbeszélgetést kíván kezdeményezni, használja a személyes frekvenciát. Ezeknek az eszközöknek hála, a reakcióidő minimális, de az eddig tapasztalatok – halkabbra veszi a hangját – ami egy bevetésre korlátozódik – majd megint normális hangszínnel – mire a gép felszállásra kész, mindenki a fedélzeten van – picit mintha azt mondaná, hogyha a továbbiakban is itt akar szolgálni


Evan Mallory

Sokáig nem kell keresned, hiszen könnyedén felidézed a Barakk előtti helyiséget, ami valamiféle Edzőterem alatti Bár lehet, ott bizony akad néhány kikapcsolódásra alkalmas sporteszköz! ha egy gondolatnyi időt szánsz ennek megfontolására, akár még Raptor is eszedbe juthat, akinek alapvetően az Edzőterem lehet a legjobb kikapcsolódás, míg neked annál több kell, valami amiben mesteri célzással kiváló eredményt érhetsz el. Ilyen például a darts vagy a biliárd, mindkettőben meglehetősen jó vagy, ha nem a legjobb! Csocsóasztalt nem láttál, ahogyan a szerencsejátékra alkalmas egyéb eszközöket sem, de cserébe akad egy kis bár – némi szeszes ital is – illetve van egy hatalmas tv!

Raven nincs itt, ellenben akad itt más, a korábban látott Norvég katona, akit most örömmel látsz! Mikor biccentesz még nem, mikor odalépsz már üdvözöl, méghozzá oly módon lapogat vállon, hogy szinte leszakadni érzed azt. Erős kezű ember az egyszer biztos! S mint ilyen örömmel tol feléd egy jó félliteres korsót benne habzó itallal – igaz, ha szeretnéd, akkor kávét is kérhetsz helyette. A kérdésedre már nem oly örömteli az arca, de azért még szelíd jókedv honol rajta és minél jobban faggatod annál inkább halványul ez is. Végül amikor minden kérdésből kifogytál, akkor kezd bele a magyarázatba

/Angol/ Örömteli téged is látni Mallory fia Evan! – majd a kijelentésedre úgy reagál: Raptor kiváló vezető – jelenti ki tisztelettel – egy igazi Valkyrie – bólint is rá, majd kitér a milyen kérdésedre – Rázós! A Ragnarok csatái mind véresek és kegyetlenek lészen, hiszen a túlélés a tét! – hangsúlyozza, mindig ilyen rossz lesz, sőt, szerinte egyre csak rosszabb – Ha esetleg nem tudtád eddig, akkor megosztom véled Mallory fia Evan, hogy minden adathoz hozzáférhetünk, pontosan azért, hogy tanulhassunk belőle! De, a kérdésedre a válasz: igen, kis szürke lények voltak! S mi történt véletek Mallory fia Evan? Mily gonoszsággal kellett szembenéznetek?

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #216 Dátum: 2017. Május 01. 22:59:11 »
Evan Mallory

Hamarosan meglelem az élvezeti zónát, a kantint, a játszótermet, illetve az edzőtermet, mindent, ami egy egészséges, tartalékban állomásozó katonának dukál. Viszonylag egyértelmű jelzések miatt keresnem sem kell igazán.
Bár elképzelhetőnek tartom, hogy a környéken van valahol Raven. Mindegy, majd csak találkozunk, amikor már kevésbé aktuális.
Jelenleg a kantinban megpillantom a szánítécet, amely felkelti bennem az érdeklődést, ő sokat beszélt a múltkor is, hátha jobban le tudja írna az eseményeket, mint Raptor.
Amikor felém nyújtja a sert, átvillan az agyamon, hogy : "Már most van egy rossz előérzetem..." - egy vontatott Thank you - val köszönöm meg a felém nyújtott korsót.
/Angol/ Mindig duplán kéred ki a korsót? - teszem fel érdeklődve a kérdést, mielőtt a tárgyra térnénk.
Végighallgatom, majd nem késlekedem a válasszal.
/Angol/ Nem, nem emlékszem rá, hogy mondták volna... Az eligazítónál lehet megnézni ezeket a felvételeket, vagy van egy külön terem ezek használatára? Igen, mi egy városba utaztunk... azt hiszem, Fo... Fortaleza volt. Igen. Amint kiszálltunk, tartottunk egy terepfelmérést. Egy parkolóban voltunk, egy U alakú épületnél. Mivel tájékoztattak minket, hogy nincsenek civilek a városban, ellenségnek tekintettünk mindent, ami kitűnt a tömegből. Amiért utólag a századost megfeddték volna, ugyanis elvileg azokban a gumókban, amik borítják a területet, polgárok voltak. Nekünk semmit sem említettek erről, és nem vagyunk hülyék, hogy túlságosan közel menjünk egy idegen tárgyhoz. Utána felmásztam az épületre. Hiszen magaslatról messzebb ellátni, illetve tovább tudtunk volna haladni, mert egy amerre mehettünk volna, nyílt célpontot mutattunk volna még azelőtt, hogy felmérhettük volna a terepet. Ekkor az épület felől támadtak meg minket. Ketten voltak, és az első azonnal megdöglött. - "Hárman lőttünk bele" - toldom hozzá gondolatban - A másikra nem láttam rá igy elindultam hogy hátba kerítsem. Mire leértem a ház túloldalán és lelőttem az idegent, már végzett Wu-val. Ha gyorsabban szaladok, talán nem vesztettünk volna senkit. Aztán többen jöttek, végeztünk velük, de a százados megsérült. Azt hittem, ő is azonnal meghal, de valamiért túlélte. Berángattuk őket a hajóba, és indultunk vissza. Még előtte maga a százados adta ki az utasítást a visszatérésre. Mintával és az elesett katonával, mi pedig siettünk, hogy ne veszítsünk egy második embert is. Szóval SNAFU-volt ott.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #217 Dátum: 2017. Május 07. 16:35:14 »
Wang Woo Jin

Raven válaszán elmosolyodom

/Angol/Az igaz, hogy mindenkinek az anyanyelve a legkedvesebb nyelv de a koreai nyelv nem a hangzása miatt kedves a szívemnek hanem a tartalmi kifejezése miatt.

Miközben be-üzemelem és a fülembe teszem a kommunikátort figyelmesen hallgatom Ravent

/Angol/Raven kitért a válasz elől mégis mennyi idő és teljesen mindegy, hogy egy vagy több száz bevetésről beszélünk, engem csak az érdekel, hogy mennyi idő alatt kell álmomból fölriadva menetkészen a gép fedélzetén lennem. – mosolygok rá kedvesen.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #218 Dátum: 2017. Május 09. 21:15:16 »
Wang Woo Jin

/Angol/ Mindenben ott honol a szépség, az, hogy milyen formában is teszi, már csak attól függ, hogy kinek mit is jelent ez pontosan.

Látszik, hogy örömmel beszél ilyesmiről, tetszik neki a téma és a társaságod, de egyenlőre inkább csak mint bajtárs a közös ellenséggel szemben, afféle csapattárs, semmint ennél több vagy intimebb. A lift előtt állva megemlíted, miszerint Raven nem válaszolt a kérdésedre, ez megtöri a mosolyát és kíváncsi tekintettel kutat téged. Hosszasabban teszi, mint aki nem tudja eldönteni, hogy a mosoly valódi e, a szavak pedig hordoznak e ellenségeskedést, de végül úgy tűnik, hogy a kedvességeddel meggyőzted és visszatér a mosolya is

/Angol/ Nem teljesen ismeretes előttem a Koreai kiképzés, de mint említettem mindössze egyetlen egy bevetés volt eddig, amihez nem riasztás volt, hanem ahogyan megérkeztünk, máris kiküldtek minket egy-egy helyszínre. Ugyanakkor ez nem szintidős játék vagy gyakorlat, hanem a valóság. Itt senki nem méri, hogy mennyi tizedmásodperc alatt képes valaki felvenni… itt azonnal, amint a riasztás elhangzik, eldobunk – még ha az illemhelyiségben is vagyunk – mindent és sietünk, ahogyan csak tudunk! Amint az utolsó katona is a fedélzeten van, a gép felszáll. S bár szerintem nem mindegy, nem én hozom a döntéseket – pici vállvonás, amolyan ő csak követi azokat – valójában mindenki a legtöbbet és legjobbat akarja kihozni magából. De ha segít, szívesen fogadok Önnel, hogy bármikor előbb érek a gépre!– kuncog


Evan Mallory

/Angol/ Ez nem korsó, csak pohár csupán – mosolyog barátságosan, jókedvűen – ez egy igazi harcosnak meg sem kottyan! – nevet, majd elkomolyodik a szavaidra – Az adatokat… a kutatási adatok a Laboratóriumban, a technikai adatok a Mérnöki Részlegen, az orvosi a Gyengélkedőn… - int…

A többi biztos egyértelmű számodra is. Ezután láthatóan minden figyelme a tied és csendesen hallgat végig, egyszer sem vág közbe vagy jelzi szót kérne. Mikor befejezted, úgy véli igen, akkor teszi szóvá észrevételeit, melyek a következőek:

/Angol/ Az óvatosság teljesen helyén való volt Mallory fia Evan. Nem kételkedék senki abban, hogy ezt kellett tennetek! S nem hinném, hogy bárki is szóvá tenné a taktikai hibákat, amikor az ellenség maga a Midgard-kígyó és hozzá hasonlatos óriások! – kis csend, majd – magam is felcser valék és nem kétlem a kisasszony is érti az dolgát, de sok más módja lett volna a gubó vizsgálatának! Tudja van egy másik ó-nemzet, akinek volt egy férfiúja, ki lészen vala azt mondá: „Ne árts!” és ez lett a gyógyítók jelszava! – aztán szótlanság vagy egy percig is – Sajnálom a harcostársunkat, de nem ő az egyetlen, akit elveszejtünk a hosszú harcaink során…

Értetlen pillogás, majd az elkerülhetetlen kérdés:

/Angol/ Mallory fia Evan… mi az a snafu?

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #219 Dátum: 2017. Május 23. 07:29:00 »
Evan Mallory

Felhorkantok a skandináv válaszára, és jóízűen belekóstolok. "Addig kell élvezni, amíg megtehetjük." - villan át az agyamon. "Ki tudja, lehet később hónapokig vizen és kávén kell majd tengődni, amikor akcióban leszünk. Jobb esetben lesz kávé."
Utána belemerülök a mesélésbe, így már jókora hátránnyal rendelkezem a társam "poharával" szemben, így a végén egy nagyot húzok rajta.
Kicsit nehézkes megfejteni a beszédét, de helyel-közel sikerül megértenem a sok rejtvénynév mögötti jelentést, vagy legalábbis egy részét.
- Igazad van, de meg sem fordult egyikünk fejében se ez a forgatókönyv, hiszen az volt az utasításban, hogy már nincsenek civilek abban a régióban, nem pedig az hogy lehetnek civilek. Mindenesetre igazad van, valóban a Hippokratészi eskü megszegéseként értelmezhető bizonyos szemszögből. A snafut barátom, a második világháborúban találták ki számos testvére mellett. A kibontott alakja a System Normal: All Fucked Up, ami szarkasztikusan fejezi ki, hogy az a normális szituáció, amikor minden szar. Ez a snafu, barátom. - mondom egy mosoly kíséretében. - Ez ilyen... tengerészeti kifejezés volt. Azt hiszem még valamilyen sorozatról is beszélt nekem nagyapám, amelyet a katonáknak mutattak... Snafu közlegény, azt hiszem ez volt a címe. Vannak testvérei is, de összességében mindegyik egyvalamit jelent. Hogy nagy szarban vannak.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #220 Dátum: 2017. Június 10. 12:15:30 »
Wang Woo Jin

Raven továbbra is kerülgeti a forró kását ezért nem feszegetem tovább a kérdést és lehet, hogy valójában nincsenek is pontos válaszai a kérdéseimre csak apró mosolyt eresztek meg

/Angol/Hogyan tovább?

Továbbra is megosztom a figyelmemet Raven és az újonnan kapott füles között, ki tudja hátha érkezik valami érdekes üzenet.