Szerző Téma: Általános csevegő  (Megtekintve 46731 alkalommal)

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Általános csevegő
« Válasz #465 Dátum: 2018. Január 25. 12:58:44 »
És ha már itt tartunk, az miért lehet, hogy random feldobál az oldal olyan ablakokat, hogy "megerősítés szükséges" és írjam be a jelszavam meg a felhasználónevem...
Mondjuk ha "lemégsézem" a fenébe akkor is működik minden. :D

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Általános csevegő
« Válasz #466 Dátum: 2018. Január 25. 14:02:23 »
Nem tudom, de megvallom örülök hogy neked is ez van, mert akkor nem az én gépemmel van valami baj.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #467 Dátum: 2018. Január 25. 17:55:04 »
Nézegettem egy picit - csak az általános csevegő oldalbetöltésénél/frissítésénél csinálja.
A felugrott ablakban megadtam a felhasználónév-jelszó párost, és azóta nem kéri tőlem, pedig ki és beléptem. A nagyobbik gond az, hogy nem tudom, hogy miért csak ez a fórumoldal viselkedik így. De ha bezárjátok a jelszókérőt - az sem rossz megoldás...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Faust

  • Vendég
Re:Általános csevegő
« Válasz #468 Dátum: 2018. Január 25. 22:08:57 »
Üdv

Lehetséges lenne kérni,hogy az oldal egy kicsit később csapja le a bejelentkezésem? Írtam egy egész a4-est és mikor ki akartam posztolni eltünt, szív idegsorvadást kaptam. :D Mellékesen akkorát ordítottam,hogy a szomszéd is tudja ,hogy eltünt a posztom.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #469 Dátum: 2018. Január 25. 22:37:40 »
Hát, a fórummotor hajlamos a végtelen bitmezőkre küldeni a postokat mondván, hogy lejárt az időd. Ez elég kellemetlen tud lenni, és havi egyszer minimum bele szoktam futni. Erre a következő megoldást tudom javasolni, ami bombabiztos:
Ne egyből a fórumot etesd meg a reagoddal, hanem egy szövegszerkesztőben, jegyzettömbben, vagy bármi olyan programban, ami képes arra, hogy a postolás végéig tárolja a hozzászólásodat. Egy másolás-beillesztés kombóval felszerelkezve ilyen esetben legfeljebb sóhajtozva belépsz újra, de nem kapsz agyvérzést az eseménytől.
Ha ez nem járható, mert valamiért feltétlen ragaszkodsz a fórum szövegszerkesztőjéhez, akkor szintén kijelölve az egészet nyomj egy CTRL+C-t a hozzászólás elküldése előtt, mert így legalább a géped memóriájában megmarad a hozzászólás, és újra belépve beillesztheted az előbbi irományodat.
Vagy ha ezt kihagytad, talán szerencséd lehet, és a böngésző vissza nyilával néha visszaugrik a poszt szerkesztéséhet, ahol a fenti módszerrel még kimenekítheted a posztot.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #470 Dátum: 2018. Január 26. 07:46:17 »
Hoppá belefutottam én is! : Már korábban is voltak bajok, de nem szóltam. Jobb lett volna ha megtettem volna. Én pl Mindig az X-el lépek ki nem jelentkezek ki meg be, mert akkor hajlamos egy óra után kidobni. És még fel sem jön hogy hogy megjegyezzen e? Inkább nézem az órát és fél óránként ráteszem a módosítást de ha nem jön össze igen idegsokk meg hullanak a szentek az égből...És hajlandó végre megjelenni az a K...a kis ablak hogy megjegyezzen? Meg! Hogy a .......ne!

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Általános csevegő
« Válasz #471 Dátum: 2018. Január 26. 13:21:47 »
Üdv

Lehetséges lenne kérni,hogy az oldal egy kicsit később csapja le a bejelentkezésem? Írtam egy egész a4-est és mikor ki akartam posztolni eltünt, szív idegsorvadást kaptam. :D Mellékesen akkorát ordítottam,hogy a szomszéd is tudja ,hogy eltünt a posztom.
üdv a sanyarú világomban :D
Nekem volt már hogy három-n3gy óra munkája ment így el... Általában ha a visszanyílra kattintasz, lehet olyan mákod hogy betölti az üzenetet is

De Dierol tanácsát fogadd meg sokkal egyszerűbb és bizztonságosabb
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #472 Dátum: 2018. Január 26. 19:57:49 »
Megvan a felugró bejelentkezési ablak oka, és hatástalanítva :)

Igen, többszöri átolvasás után sikerült értelmezni jól, azért felrakok egy képet mikor NEM sikerül bejelentkezni, csak, hogy biztosan tisztán lássunk. Ettől függetlenül nem értem, hogyan oldódott meg a dolog. Mondjuk ha megy, akkor nem sírok...  ;D Köszönöm a segítséget!  :yay:

[img ]https://rpgenerations.hu/Vault/remote.php/webdav/rpg.png[ /img]

Jól el is felejtettem :-[ A gond az, hogy a tárhelyen tárolt képeket nem lehet belinkelni a fórumra képként, mert a fórumnak nincs meg a jogosultsága megjeleníteni. Ezért van az, hogy külön Galéria is jár a fórumhoz, a tárhelytől függetlenül - hogy bárki szabadon megnézhesse a képeket, és mert a galéria linkjét a fórum jól tudja megjeleníteni.
Elnézést, én nem szóltam, hogy a tárhelyről csak doksikat és linkeket lehet behúzni a fórumra - képeket nem lehet megjeleníteni
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Általános csevegő
« Válasz #473 Dátum: 2018. Január 26. 20:01:16 »
Háromszoros hurrá! Ha így haladsz, Dierol, konzolcowboy vagy dekás lesz belőled, ha beköszönt a sötét jövő. :P :lag:

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #474 Dátum: 2018. Január 26. 20:04:09 »
Kénytelen vagyok kitanulni, ha már más megoldás nincs. Amikor már nagyon idegesít egy hiba, megpróbálom megoldani :D
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #475 Dátum: 2018. Február 02. 09:47:21 »
Isten éltesse Faust mestert,... :D  :singing:  :ahoy:

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Általános csevegő
« Válasz #476 Dátum: 2018. Február 02. 10:34:03 »
Így, így!

Boldog Születésnapot!  :ahoy:

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #477 Dátum: 2018. Február 02. 11:40:26 »
Boldog Születésnapot!  :u-rock:

Faust

  • Vendég
Re:Általános csevegő
« Válasz #478 Dátum: 2018. Február 02. 17:44:24 »
Köszönöm nektek :D

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #479 Dátum: 2018. Február 02. 20:17:42 »
Picit megkésve, de boldog szülinapot!  :ahoy:
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"