Szerző Téma: Beszélgető  (Megtekintve 8483 alkalommal)

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #150 Dátum: 2016. Augusztus 17. 16:38:28 »
ok.  :D

De dobj, azért nyugodtan 3 körre, mert nem hinném, h le fognak verni  :fear: vagy te őket 1,5 kör alatt. Főleg ha sikerül a fohász :)

UI: ha gyűrű akkor az alapból a kezeden van, így nem is kell fogni   :yay:

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #151 Dátum: 2016. Augusztus 18. 12:08:04 »
Con!

Most mi van? Varázsolsz v sem? :kacsint:

A kezdeményezést mindenképpen elveszted, kivétel ha a fohász miatt begyógyul a sebed. Mert akkor a zavaró hátrány megszűnik.



Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #152 Dátum: 2016. Augusztus 18. 12:27:44 »
Gyógyítok majd harcolok. Mondtad, dobjak azért három körre.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #153 Dátum: 2016. Augusztus 18. 20:58:23 »
Nagyon nagy szerencséd van, az én kockáim nem ilyen kegyesek.  :D

Amúgy azért írtam h mi van, mert azt hittem kijátszod az ima részt, v legalább írsz valamit h mire jutottál ->kockáztatsz v sem.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #154 Dátum: 2016. Augusztus 20. 21:48:42 »
Ok, leütötted vagyis kivégezted  :D

Kérdés:
mit csinálsz ezután? Erre nem igen bírok reagot írni. A z elmenekülő fickó meg, csak 20másodperce menekült fel.



Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #155 Dátum: 2016. Augusztus 20. 22:29:26 »
Ok. Csak nem akartam írni a biztonság kedvéért.  Beszélek a pappal, hogy gyógyítson meg, mert lesznek még harcok, de le vagyok strapálva eléggé. Írjak reagot?

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #156 Dátum: 2016. Augusztus 20. 23:51:17 »
igen, aztán írom a folytatást.  :D

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #157 Dátum: 2016. Augusztus 21. 19:05:13 »
Con!

Mindjárt megkeresem a "csataszimulációt" innentől kezdve egyelőre fura mód döntünk ki mit vágott le.  :yay:

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #158 Dátum: 2016. Augusztus 21. 20:08:04 »
Rendben! Reagot addig nem írok vagy írok? :)

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #159 Dátum: 2016. Augusztus 21. 21:20:45 »
Akkor írtam, ill felhúztam az fp és ép értékeit az eredetiekre.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #160 Dátum: 2016. Augusztus 22. 05:10:58 »
Mikor térhetek észhez?

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #161 Dátum: 2016. Augusztus 22. 17:52:20 »
Idézet
Akkor írtam, ill felhúztam az fp és ép értékeit az eredetiekre.
Ok, de a reagod alapján a kegypontod is 0-a. :D

Bocsi, amire befejeztem a reagot nagyon lefáradtam.  ::) Akartam írni, h a tábla nem tudod hol van, mert nem adta át, és nem is mondott semmit a hollétéről, illetve egy "Segíts megnyerni a csatát fiam, és meglátod estére Krad könyvtárába leszünk!" mondat kimaradt
Ezért légyszíves módosíts annyit h Balero ne egyedül harcoljon.

Idézet
Mikor térhetek észhez?
Mióta összeesett a karaktered nagyjából 3 perc telt el. Con legutóbbi reagja (behúzza Héliát, összepakol, felveszi a kardját) óta is max 5 perc. Összesen 8 perce ájult el a boszilány.
A pihenés fekve, táborban szabály érvényes a karakteredre ami azt jelenti 1 óra alatt 1 fp tér vissza. Ahhoz h eszmélethez térj számításaim alapján (mivel nem vezeted az aktuális értéklistát ???) legalább 2 fp vagy 1 Ép visszanyerésére van szükség. Ez számodra a játékban azt jelenti, két órának kell eltelnie.

A problema ott van h cselekedeteiddel magad alatt vágtad a fát. A paplovag vagy a pap meggyógyíthatott volna... csak ellenkeztél az üdítőpor kérdéserire, aztán harc közben meg Orwellát (aki egy kitagadott és gyűlölt isten. Még Ranagol is üldözi) kiabáltál. Erről az Orwellázásról az aggastyán ugyan nem tud, de látta ahogy ellenkeztél Anotriussal. Így neki jelenleg mind1, h meghaltál vagy csak eszméletlen a karaktered. Fontosabb célja van. A paplovag meg két lehetőségre gondolhat, az "ismerettségetekből"  (ezért is utzaltam finoman arra h kétségek gyötrik Héliával kapcsolatosan)
1. Vagy azért nem múkodott együtt a karaktered a pyarroniakkal, mert valóban az aggastyánnak volt igaza (hogy az emír küldte Héliát, hogy szerezze vissza a kőtáblát. S mivel a Pyarroni küldöttség elvesztette az ajándékot, -amit az uralkodó elméletileg csak további vizsgálatra adott át- lekötelezte az államszövetséget -> tehát ezért Pyarron tartozna egy szívességgel az al-Hidemai emírnek.)
2. Vagy egyike Orwella papnőinek, aki csak az alkalomra vár, hogy kivágja a szívét és feláldozza a Kárhozat asszonyának.

Ezért egy halvány esélyed nincs a hamarabbi visszatérésre. (amúgy arra is számítottam, h Con nem fogja már megnyerni egyedül a csatát, így átugorhatunk a következő részre... :please:)

« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 22. 17:58:10 írta wolftern »

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #162 Dátum: 2016. Augusztus 22. 18:04:53 »
8 után tudom módosítani. Viszont, írtad, hogy, amint kiderül hogy boszi a dzsad nő, akkor a táblát gyorsan elrejti a pap ha jól emlékszem. Ha ezt nem láttam nem láttam, csak azt hittem, hogy láttam :D
Jaja a kegy pont az 0 azt vágom :)

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #163 Dátum: 2016. Augusztus 22. 18:51:13 »
Idézet
8 után tudom módosítani
Ok.

Erre gondolsz?
Idézet
...Balero atya nagyon elővigyázatos, számára a küldetés a minden. Valamiért a mágiaérzékeléses fohászt mormolta el. S miután végzett villámgyorsan elkapja az asztalon lévő táblát...

Idézet
[dzsad nyelv] -Mond te lány! Hogyan sérültél meg? kérdezi kíváncsiskodva a vén, közben egy zsák kerül elő, amibe belecsúsztatja a táblát. -Ki vagy és merre tartasz? Miután elrakta a drágaságot, leakasztja a nyakában lógó aranykarikát, aminek aranyozott...

Ugyan nem írtam, de mind2x sajátmagához/felszereléséhez rakja el, azt hittem egyértelmű. Látni láttad, sőt azt is tudod h egyetlen batyuja van, amit ritkán enged magától méternél távolabb.

Kegypont: Ok, csak azért írtam mert a karakterlapon az akt. is 15. Amúgy a módosított válaszban, sincs lehetőséged tölteni, mivel egy  csata közepén vagytok. Ha az atyát ott hagyod a kalózok jönnek le, ha mégsem, mert megkéred h segítsen a dzsad nőt biztonságba vinni, szintén a kalózok támadnak és az átszökkenéses írásom érvénytelen.

Tudom ez elég faramucihelyzet, (h nincs más választásod) de már rég Héliával kellene aludni  :rofl:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 22. 18:53:16 írta wolftern »

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Beszélgető
« Válasz #164 Dátum: 2016. Augusztus 22. 19:39:34 »
Most olvasom h úgy értetted h Hélia boszorkány. (valóban az, de a karaktered ezt nem tudja)

A pap azt mondta bírja a mágiát! Mivel te nem deríttetted ki, és nem is kérdeztél rá, h pontosan miféle mágiát birtokol? -Ugye ez is kideríthető. :D
Ezért csak annyit tud a karaktered, h jobb vigyázni vele... DE! mivel Orwellát is említette, ezért 70% esélye van h papnőnek gondolod. 20% bérvarázsló (dzsadoknál elég elterjedt) és csak 10% boszorkány.

Erre nem kell dobni semmit. Részemről ez vakvezetés, ami alapján elméletileg gondolkodnod kell! Természetesen ha a játékban levezeted (meggyőzően), h miért is nem úgy van ahogy mondom (gondolatok leírása) akkor a karaktered másképp is vizonyulhat a kérdéshez, mint ahogy mondom.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 22. 19:41:13 írta wolftern »