Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 33361 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #240 Dátum: 2017. November 06. 08:00:14 »
Kicsit még korábban Roger kiolvasztása előtt az orvosiban:
Megnéztem azt a Ronda B. betűt A Mia nevűn. De csak a fejem csóváltam.
-Elméletileg igen. Gyakorlatilag nem, mivel túl sok a ha! Ha nem lennénk egy világvégi hajón kellő felszerelés hiányában. Ellenben ha rávarrhatnék valami szép tetoválást virágot pillangót vagy amit akar. Azzal el lehetne tüntetni vagy ha nem akarja egy nagyobb városban járnánk lézeres műtététel el lehet tüntetni. Viszont az nem egyszeri kezelés és nagyon drága. Ajánlanám inkább az előbbit. Kérdezz rá ha magához tér honnan van és miért. Kedvesem!-Tudom nem szereti annyira ha kedvesemnek szólítottam. De ő meg Mei-Mei-zik. Ezzel tökéletesen válaszoltam a plasztikát érintő kérdésére. Még örültem is, gyorsan leléptek. Most ellesznek jó sokáig engem meg békén hagy végre.
Sokkal később:
Roger egyre jobban van és némi infot is megtudok tőle amit eddig nem.Pont ahogy gondoltam, Pilótánk "elfelejtette" beírni a kis naplójába mire készültek Miával meg Rogerrel mint ahogy azt is kiolvastam a könyvét és az utóbbi napokban nem lehetett rám panasza. Csak olvastam ettem a sütit "két pofára" hiszti helyett mostam, aludtam, erről semmit sem ír. A piros betűs napok miatt. De ezt még mindig magamban tartom.
Később is ráér megtudni a naplóban leírt féligazságokat.
Egy hosszú Téééényleg!?- Félig kérdezve enyhén felkiáltva nyugtázom, hogy őt és Miát is el akarták adni a jeges bolygóra.
-Az előbb azért sunnyogtunk mert Rinával akkor még nem döntöttük el mi legyen veled.
Amúgy se vagyok a szolgája. Úgy véltem jobb ha kijössz a jégből. 
-Ezután meghallgatom hogy Mia tűrhetően repül. És felteszem azt a kérdést amit eddig csak saccoltam de részint hajt a kíváncsiság meg Roger szerint tíz éve van már a hajón.  Persze hogy érdekel mennyit told hozzá vagy vesz el.
-Itt vagy tíz éve, nem láttam a kartonodat, azt is kidobhattak mindent ami rád utalhat,
 Miára vagy Apádra. Hány éves vagy? Az apád nehéz ügy kiolvaszthatom. Lehet hogy csak pár karcolása van de lehet tényleg tüdőlövése van és csak annyi időtök van, hogy elbúcsúzzatok. Nem merem. De rád hagyta a hajót ahogy tudom.
-Fenébe is! Fel kellene már világosítani honnan tudok én ennyi mindent.
A két zombinál tett látogatás nem úgy végződött mint gondoltam. Roger teljesen felháborodott a látványtól.
Én viszont csak sóhajtok. A pulzus normális, a szemükbe világítva még mindig elég tág a pupillájuk de mintha már szűkült volna kicsit.
Na most legyek okos! Mit hazudjak? Meg is van!
-Nem tudom mit szívtak miért dobálták le a ruháikat és tették ezt magukkal, de aztán már nem is volt időnk felöltöztetni őket mert akadt egy nagyobb probléma. Letértünk a pályáról alig tudtam egyenesbe hozni a hajót. Jobb ha az eszedbe vésed ők nem a barátaid, főleg Joe nem. Talán a pilóta még igen. Úgy eladott volna St. Albansba mint a sicc! Velünk együtt.
A cipő még várhat, döntöm el a kérdést. A ruhák is. Most még.
-A lila foltjaid annyira nem vészesek egyik se okozott belső vérzést. Ezzel a kenőccsel kenheted gyorsan el fognak múlni. Hol volt a szobád? Lehet, hogy most raktár, de majd segítünk rajta.
-Szemérmetlenül megkordul a gyomrom. Hülyeség lenne megkérdezi tőle mikor evett utoljára. Szerintem ő se tudja. Jó lenne osztozni vele a szobámon de ezt mégse kérhetem tőle. Olyan kis szende.
-Enni kellene, a főzés tudománya nem megy nekem ellenben nagyon jól tudok mikrós ételeket melegíteni. Vagy az is lehet maradt a tegnapi vacsorából.-És siker! Van valami izé? Általában nem szoktam tudni miket főzött a a Pilóta csak hogy finom volt.
Máris múlt időben beszélek róla de annyira haragszom. Előre engedem Rogert biztos éhes, az se érdekel ha kieszik mindent a hűtőből csak legyen jobban legalább testileg. Elérkezettnek látom az időt és átadom a Pilóta személyes naplóját.
-Kérlek nyugalom, csak szépen lassan!-Na most kiderül késes gyilkos e?!
 


















Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3643
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #241 Dátum: 2017. November 06. 20:28:03 »
Rina

Miával jó játszani - ő játszik veled, és te belemész a játékba. Vajon ő tudja, hogy játszol vele? Izgalmas kérdés, és maga a játék is izgató, ahogy kerülgetitek egymást. S még az idő is jobban telik!
Miát láthatólag nem rengeti meg Liz és a barátja elvesztése, sőt, kis megkönnyebbülést vélsz felfedezni a tekintetében. Ám udvarias teremtés lévén csak egy elégedett

/Angol/ Ohh... -val sóhajt fel, és hiába hunyja le szendén a szemét, a sóhaj így is pajzán gondolatokat ébreszthet. A tekintetét újra akkor veti rád, amikor megemlíted, hogy Lizt kire is cserélté(te)k le.
/Angol/ Akkor köszönettel tartozom neki? - kérdezi lágyan, mert feltételezi, hogy a kiolvasztásához a dokinak is köze lehetett, s közben érdeklődve kutat a tekintetével.

Amely előbb is fogságba esett egy röpke pillanatig, ahogy nem kérdés, hogy némi rejtett csodálattal adózott közben a látványnak, amelytől joggal dagadhat büszkén a kebled.
Amikor megérinted a vállát, melegen rád mosolyog, hogy tudd - hálás neked, amiért ezt elárultad Lizékről. Az apró megjegyzésed, hogy azt védesz meg, akit akarsz halk kuncogást vált ki belőle

/Angol/ Ezek szerint érdemes jóban lenni veled! - szűri le a következtetést vidáman. Black naplójára aprót biccent.
/Angol/ Lehet, hogy nekem is ezt kellett volna tennem - árulja el az olvasásra, hogy nem tartja főbenjáró bűnnek. Ahogy közelebb hajolsz, nem húzódik el, csak picit kancsalít, miközben azt figyeli, hogy mit csinálsz. Közben az arcodon, ajkaidon simít végig meleg lélegzete, azt az érzést keltve, hogy mindjárt történik valami - de csak megigazítod a párnát, s elhúzódsz - ezzel megtörve az iménti pillanat varázsát. Mia csak ártatlan-csodálkozó tekintetet vet rád - mint aki nem is tudja, hogy mit akartál ezzel, és nem is kommentálja a dolgot.

A megjegyzés célt ért - futó pír és édes, nem-is-annyira-ártatlannak tűnő tekintet és bátortalan mosoly a jutalmad, amint megemlíted, hogy most bizony jó helyen van! A javaslatodra kíváncsi szikrák gyúlnak a szemében, amelyek végigkísérnek, miközben felnyitod a ládád tetejét. A felkínált ruhadaraboknak nem is tud ellenállni, és a takarót részben maga köré csavarva vérforraló álszemérmességgel száll ki az ágyból, hogy a láda mellé guggolva belenyúljon. Az ujjai könnyedén rebbennek egyik ruhától a másikig, anélkül, hogy feltúrná vagy összegyűrné a ládád tartalmát. Mia ujjheggyel válogat - inkább a tapintására hagyatkozhat, amíg nem talál néhány kedvére való darabot. Az egyik vörös tangád - amely jó néhány hódításodról tudna mesélni - kerül kiválasztásra, egy hűvösebb időre tartogatott szűk fekete farmernadrág, a fehér inged egyik testvére, egy pár zokni és egy lapos talpú cipő kerül kikölcsönzésre. A falatnyi nadrágok, és más általad kedvelt, tekintetet vonzó, megbotránkoztató darabok láthatólag most nem érdeklik, bár volt egy-két pajzánabb darab, amit halvány mosollyal jutalmazott ahogy a kezébe akadt.
Miután összeválogatta amire úgy érzi, hogy szüksége van, hagyja leomlani magáról a takarót, és az inget veszi fel, és köti meg a hasa felett, majd sorban a többi ruhadarabra is sort kerít. Kedves, hálás mosolyt villant feléd, amikor elkészült - úgy tűnik, hogy szerencsére viselni is tudja a kiválasztott darabokat - természetes magabiztossággal.
/Angol/ Köszönöm - majd próbálom meghálálni - szól hozzád, és teszi mindezt olyan huncut szikrákkal a szemében, ami elég sokat ígér...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3643
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #242 Dátum: 2017. November 06. 20:31:16 »
Roxana

Felvilágosítod Rinát, hogy inkább tetoválnál, mint szabnád a vöröskét lehetőségek hiányában. Ami feltehetőleg a célállomáson sem fog sokat változni, mert az a jégbolygó feltehetőleg nem csak orvosban, hanem orvosi felszerelésben is hiányt szenved - jobban mint Taplófalva.

Roger megerősítette a gyanúdat - a napló kissé elfogult, no meg hiányos - Black főképp azt vetette kijelzőre, ami zavarta - ha valami flottul ment - arról egy büdös szót nem írt. Akár egy vénasszony, csak nyavalyogni tud benne. Megérdemelné Ed Mamáját!


Végül elárulod, hogy Rina miatt kellett lopakodni. Roger nem hülye - egyből átlátja, hogy van némi véleménykülönbség kettőtök közt - és hogy te kiálltál érte.
/Angol/ Köszönöm doktornő, hogy a pártomat fogta! - hálálkodik neked.
A kartonjára hümment egyet, láthatólag nem hatja meg, hogy hiányzik.

/Angol/ A karton pótolható - véli - Egyébként meg tizenhat múltam. Persze a fagyasztás miatt nem tudom, hogy mennyivel - magyarázza egy halovány mosollyal, amely hamar el is tűnik, ahogy az apjáról kezdesz el beszélni. Roger csak megértően bólogat, de nem úgy tűnik, mint aki meg szeretne-tudna szólalni.

A pilótafülkében Roger lehet, hogy kissé meglepett, de végül csak kivágod magad a kellemetlen helyzetből, sőt még el is dicsekedhettél vele, hogy elég talpraesett vagy ahhoz, hogy ha kell átprogramozd a hajót! A jutalmad nem is marad el, mert látod Roger tekintetében, hogy bizony most megugrott az ázsiód! Lehet, hogy fiatal, de az intelligencia úgy tűnik, hogy bejön neki.
Azért emlékezteted, hogy jobban teszi, ha nem az érzéseire hagyatkozik, ha Joe és Black kerül szóba, hanem az észérvekre. Amivel ugye te is elláthatod, ha nagyon elbizonytalanodna.


Az orvosiban van lehetőséged megvizsgálni a zúzódásait, ami szerencsére nem komoly. Roger nem  az a nyafogós fajta, és nem is az a nyomulós, mint Joe. Aranyos, türelmes, és az eszébe sem jut, hogy egy doktornő az ő jólétén kívül mást is akarhat tőle - ellenvetés nélkül azt csinálja amit mondasz.
A kenőcsöt hálás mosollyal veszi át

/Angol/ Köszönöm! - válaszolja, és futólag megnézi a dobozt.
/Angol/ A szobám Black mellett volt - válaszolja. Valóban jól sejtetted, az most tele van virágládával - alig lehet beférni, nem hogy szobának használni. Úgyhogy Roger még nem tud róla, de valóban szobátlannak tekinthető. Ugyan felmerül benned, hogy befogadod - a szobádba. Vagy talán az ágyadba is, hiszen csak egy van, és a földön csak nem aludhat? No meg az orvosi társaság sem biztos, hogy árthatna neki - hiszen most feltehetőleg nehéz időszakon megy keresztül, és ilyenkor ugye jobb, ha nincs valaki egyedül. De aztán rájössz, hogy nem kéne ajtóstul rontani a házba. Ahogy belenézel az ártatlan, meleg szemeibe az is egyértelművé válik, hogy Roger meg túl szégyenlős vagy tapasztalatlan, hogy ilyen, vagy hasonló ötlettel álljon elő. Neked kell irányítod az eseményeket, ha akarsz valamit. Például egy szende szobatársat...

Végül mivel megéhezel, és feltehetőleg Roger is éhes lehet, megindultok a konyha fele. A mai reggeli kávé még mindig várja, hogy lefőzzék, és a sütőben is ott árválkodik egy tepsi sütemény, hogy valaki bekapcsolja, és megsüsse őket. Úgy tűnik, hogy ez a valaki Roger lesz, mert ő bekapcsolja, hogy húsz perc múlva majd elkészüljön a friss péksütemény. Te addig találsz tegnapi vacsora maradékot a hűtőben - bőven elég még öt embernek is. Így egyből bevetheted a legnagyobb erényedet a konyhában, és bemutathatod, hogy tudsz ételt melegíteni.
/Angol/ Mindig Black főzött - árulja el, és utal arra, hogy feltehetőleg sem ő sem a vöröske nem gyakorlott szakács.
Miközben Roger jó étvággyal nekilát a tegnapi vacsorának, te elé teszed a naplót. Jó látni, hogy a srácnak van étvágya - legalább ezzel nincs baj. Roger elkezdi  olvasni a naplót a figyelmeztetésed után. Gyorsan halad. Látod rajta, hogy bekomorul, de nem kezd bele semmiféle őrjöngésbe, tombolásba vagy átkozódásba. Egyszerűen csak látni rajta, hogy egyre pocsékabbul érzi magát, és akire ráférne némi kedvesség...
Aztán hallod, hogy a folyosón nyílik egy ajtó. A hang Rina kabinja felől érkezett...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #243 Dátum: 2017. November 07. 09:39:48 »
Nem értem de azért mégis egy kicsit a hálálkodást.
-Roger ez a dolgom orvos vagyok.-Vezetem elő az ilyenkor szokásos dumát. De azért jobban esik mint ha egy vén tata mondaná a halálos ágyán.
-Tizenhat múltál valamikor? Lehet hogy már tizenhét is vagy. Majd visszaszámolunk ha megcsinálom a kartonodat később. Ha jobban ráérünk.-Még csak tizenhat vagy tizenhét??????? A jó büdös francba! Ha legalább húsz lenne vagy huszonegy de ááááh! Ez csak egy félig gyerek. Kizárt, hogy kikezdjek vele. Aranyos kedves de ennyi. Anyatípust kereshet mert neki nem volt. Később sokkal később rákérdezek hol lehet az övé. Vagy mégse? Inkább nem. Ed legalább rámenős volt még talán hazudott is a koráról.Ellenben buta volt . Az apjára terelem a témát megint, csak azért hogy ne gondoljak rá milyen fiatal. Bármennyit is hazudnék a koromból semennyi se lenne elég. Igyekszem olyan arcot vágni hogy ne lássa mennyire el vagyok keseredve. Lehet az itt töltött időtől tűnt többnek.
Tudom hogy egyenlőre nem érti miért van lekötözve a Pilóta és Joe azt viszont megtudtam tőle, hogy őt és Miát is el akarták adni a jegesen. Rettentően dühít, szeretnék megint bevinni még néhány öklöst de itt van Roger és inkább nem. Végzem a dolgom, bár nem szívesen.
Majd beszámolok a reggeli pályaelhagyásról és visszatérésről. Illetve, a két szépreményű mit csinált. Kicsit módosítva a történeten. Rinát engem teljesen kihagyva belőle. Ennyi még belefér. Na neeeee! Ne néz így rám. A jó francba!
-Holnapra észhez térnek ahogy látom addig dönteni kell a sorsukról. Megbeszélem Rinával.-Elballagunk a "szobájához" kíváncsi lennék mit akarna mondani de a látvány magáért beszél.
-Először is passz! Tényleg mindent, el akartak tüntetni ami veled meg és Miával kapcsolatos!
 Tudtad hogy Joe először ide akart Rinával elszállásolni minket? De lusta voltam pakolni. 
-Párszor már megnéztem Rogert oldalról olyan magas mint én és még nőni fog. Muszáj folyton leállítanom magam. Csak az orvost látja csak benned, az orvost látja benned nyughass!
-Itt nem alhatsz! -Mutatok a virágládákkal teli szobára.
-Néhány napig ellehetsz nálam. Aludj az ágyon, A vendégem vagy! Hozok párnákat kényelmes takarót és lepedőt. Majd alszok a földön, amúgy is azt olvastam valahol hogy keményen aludni egészséges.-Nagyjából itt kezd el kondulni a gyomrom és kiabál az agyam a szokásos kávéadagért leginkább dupláért mert reggel kimaradt. A reggelivel együtt.
-Nekünk is!A kávét kivéve talán. Azt szeretem én magam lefőzni. Kivéve ha van főzve.-Elővezetem mikrós tudományom Majd a kávéfőző felé veszem az irányt, és már csorog is az éj fekete lé.
Közben odaadtam Rogernek a pilóta személyes naplóját. Nagyjából olyan hatással van rá mint rám.
A kedvesség ráfér, mikor én olvastam senki nem volt mellettem. Legszívesebben azonnal széttörtem volna Black fején néhányszor a tetves naplóját. Ha a navigáció nem lett volna benne. Hazudnom kell de csak a saját érdekében. De egyenlőre iszom a kávém, igyekezzen megemészteni az olvasottakat.
-Roger, magam sem voltam jobban mikor először olvastam. Én, vagyis mi nem vagyunk olyanok amilyennek le vagyunk írva de Black csak rossz dolgokat írt, azt felnagyítva bolhából elefántot. Hiszen ne mond nekem hogy itt minden gáz volt amióta itt vagy? -Tomboltam dühömben és ki akartam nyírni őket de Roger ezt jobb ha nem tudja. Nem tudom ez e legjobb vigasztalás de mondtam ami eszembe jutott.
Rina hangját hallom, még életembe nem örültem neki ennyire. Lehet hogy a mondás tartja "leesek a polcról" de legalább Rogernek jobb lesz a kedve.
-Nemsokára ideér Rina és vele együtt Mia is. Emlékszel még ugye mit mondtam Rináról?
 Nem kell elismételni csak bólogass. Na jó, itt megvárjuk őket. Meg kell beszélni mi legyen a két zombiagyúval.

















Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #244 Dátum: 2017. November 07. 17:12:14 »
Rina

Úgy tűnik, hogy Mia nem kezdő. Sőt, igazából ez biztos, de a kérdés az, hogy mennyire profi. Amondó vagyok, hogy talán hasonló helyről jöhettünk és azzal éltünk amink van, hogy megélhessük a másnapot. Valószínűleg neki nincs egy Kai a zsebében, de ettől még sokakat képes megvezetni. No, nem mintha én ettől félnék, de azért jobb résen lenni. Az övén főleg! Hm, picit elkalandoztam, de visszatérve meg kell állapítsam, hogy nem kedvelte Zombi-Liz-t- Ez mivel lényegtelen most már, azt hiszem jobban érdekel az, hogy ne mutassam ki, hogy mennyire nem érdekel mit gondol a kis halott boszorkányról. Maradjon csak bizonytalan az én álláspontomat illetően.

/Angol/ Tartoznál? – kérdezek rá, tekintetem is efféle: kérdő, majd – Annyiban tényleg benne van a lakkozott körme, hogy a kritikus résznél ránézett a fridzsiderre – a többit már úgy vélem képes kitalálni – Eddig még nem panaszkodott senki, aki elég jóban volt velem – suttogom halkan, hogy leheletem súrolja a cimpáját, majd visszahúzódom, ha nem tesz semmit – Még nem késő! Odaadom, hogy lásd kikkel utazol-tál együtt – vetem fel, ez nem titok, aztán - Persze Black naplója pont olyan sötét mint a palimadár neve, de ezt te is tudod, majd utána eldöntöd, hogy mit is szeretnél, bár nekem akad egy-két ötletem – vetem fel rejtélyes tekintettel

Hagyom, hogy kedvére válogasson, hogy lássa milyen ruhákat is szoktam viselni és persze nem szólok egy szót sem, de még csak nem is pisszenek vagy tüsszentek-köhögök, hagyom azt vegye el, amit ő akar. Érdekel. A tekintete sokat elárult, de még ekkor sem zavartam meg, ellenben az öltözködésnél… ott sem. Ellenben teljes lelki nyugalommal néztem végig az öltözködést kifürkészhetetlen arccal, pedig egy-két gondolat majdnem tetté fajult. Nos, egy kicsit talán mégsem teljes nyugalommal és nem is tettek nélkül. Segítettem neki a tanga felgörgetésével, mindössze annyi magyarázattal szolgálva:

/Angol/ Úgy tűnt, hogy picit még át vagy fagyva – közlöm semleges hangon, majd ha kérte segítettem még, de igazából ez a pici falat most remélem neki is legalább annyira forró volt, hogy izzó lávafolyammá vált a vére – Igazán nincs mit. Nem tudom, hogy a te motyóddal mi történt, de azt igen, hogy nem sok kabin lakható most, hogy mindenhova virágládákat pakoltak! – kísérem ki, finoman, éppen csak leheletnyire érintve a derekát, közel a tomporához, majd megindulunk a pilótafülkébe.

Útközben nem forgatom a fejem vagy a tekintetem, sőt, mivel előreengedtem erre nem is igazán lenne szükség, szóval van időm alaposan megfigyelni a mozgását és abból következtetéseket levonni. Amikor megáll, hogy kinyissa az ajtót, összeütközünk, hagyom, hogy a kebleim a hátának préselődjenek picit, a derekunk összeérjen – persze teljesen véletlenül, majd motyogok valami bocsánatkérést, mintha a látvány tette volna mindezt, hogy elcsábított mindazzal a játékkal, amivel az ébredése óta szórakoztat. Végül nyílik az ajtó és finoman beterelném ha esetleg leblokkol a látványtól és a kezébe adnám a „naplót”.

Innentől övé a terep, nekem megfelel egy gyors ellenőrzés után a másodpilóta széke…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3643
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #245 Dátum: 2017. November 07. 20:17:45 »
Roxana

Roger nem teljesen ért egyet azzal, hogy olyan mindennapos lenne a dolog
/Angol/ Liz is orvos volt, aztán csak jégre tett - emlékeztet, hogy orvos és orvos közt is nagy különbségek vannak. Ellenben nem igazán érti, hogy miért fontos a kora, bár aztán talán attól félhet, hogy pelenkásnak fogod nézni, mert fontosnak érzi megemlíteni
/Angol/ Ne aggódjon doktornő - a korom ellenére messze jobban kezelek bármit a hajón, mint Joe - jegyzi meg, és nem sejti, hogy neked a kezelésről valamiért Joe kebleidet markoló keze jut először eszedbe, s nem biztos, hogy abban a műfajban is olyan tapasztalt lenne. Viszont Eddel összehasonlítva Roger jóval intelligensebbnek tűnik - talán még beszélgetni is lehet vele, ami ezen a hajón az újdonság erejével érhet fel...
Korban próbálod meg összehasonlítani magadat vele, és alapesetben tíz évet tudsz összeszámolni. Ha letagadod a felét, akkor öt év lesz belőle - és ennél nagyobb különbség nem lehetett Ed esetében sem. Persze egy kisördög azért felteszi neked a kérdést - mitől lesz valaki ezer nappal öregebben igazi férfi?
A pilótafülkében legszívesebben letépnéd a páros arcát azért amit Rogerékkel tettek, de hogy nézne már ki, hogy az orvos veri a pácienseit? Biztos mély, de nem pozitív benyomást tenne Rogerre. Így marad az önmegtartóztatás.

A történeted láthatólag célba talált, akárcsak nálad Roger pillantása. A szobája láttán kissé tanácstalanul nézi a  ládahalmokat, talán azon tűnődik, hogy is tudná - no meg hova pakolni a sok cuccot.
/Angol/ Valóban elég szorgosak voltak - ért egyet, miközben megkocogtatja az egyik virágládát.
/Angol/ Joenak nem tűnt fel, hogy itt csak egy ágy van? - teszi fel a kérdést, amikor elárulod, hogy eredetileg ketten kaptátok volna ezt az egy szobát, és egyetértően bólint, amikor megállapítod, hogy itt nem alhat. Közben azt is sikerül felmérned, hogy Roger már nem kisiskolás - ha nem veszel tűsarkút, nem vagy magasabb nála. Győzködöd magad,  hogy csak orvosként tekint rád, de nehéz, mert ilyenkor azért felmerül a kérdés, hogy akkor mégis miért pirult fülig a kabinodban,  amikor ott álltál mellette? Ekkor éri az ajánlatod.
/Angol/ Köszönöm - válaszolja reflexből, aztán ahogy szembesíted a "problémával" és jobban belegondol, azért vitatkozni kezd
/Angol/ Nem szeretnék kényelmetlenséget okozni! Jó nekem a földön! - válaszolja, és még hozzá teszi
/Angol/ Különben is megszoktam az utóbbi pár hétben! - rukkol elő az adujával.

A konyhában szerencsére könnyen kezelhető Black felségterülete - egy gyengéd érintés, és már csorog is a létfontosságú esszencia a csészédbe.  Miközben iszod a kávét, Roger olvassa a naplót, és eszedbe jut, hogy Black nem épp hízelgően írt rólad vagy Rináról. Ez eddig nem is tűnt annyira fontosnak - de most, hogy Roger is olvassa, már lehet, hogy pici magyarázat nem ártana mellé! Így aztán felhívod a figyelmét arra, hogy jót senkiről sem írt - azaz kissé elfogult nézőpontból lettek a dolgok megörökítve. Még szerencse, hogy az az ominózus videó, amiről Black írt, nincs mellékelve.
Ahogy a folyosón meghallod a nyíló ajtó hangját, és szólsz Rogernek, ő feltartja a mutatóujját, miközben olvassa a szöveget, hogy hallja amit mondasz, de várj egy picit. Aztán befejezi a sort, és az asztalon oda sem figyelve tesz pár mozdulatot, amivel feléleszti az asztallapba szerelt kijelzőt, és egy érintéssel halkan becsukódik a konyhaajtó.
/Angol/ Még nem értem a végére - magyarázza, és halványan rád mosolyog. Feltehetőleg jobb kedvre derítette, hogy Mia is jól van, és hamarosan találkozhat vele. Az pedig, hogy nem ugrott fel, és rohant ki hozzá, azt mutatja, hogy van némi önuralma, és hogy nincs a vöröske ujjai köré csavarva. Rináék elhaladnak a csukott konyha előtt, és tovább haladnak. Vagy a közösségi térbe, vagy a pilótafülkébe mehettek. Végül Roger félretolja a naplót, és rád néz.
/Angol/ Hát erre most nem tudom, hogy mit lehet mondani - ismeri be szomorúan- Át kell gondolnom a dolgot, mert az első, ami az eszembe jutott nem tűnik helyes vagy szalonképes megoldásnak - árulja el, hogy ő is erőszakra gondolt elsőre. Aztán megkérdi
/Angol/ Mondja csak, doktornő! Maga mit gondol, mit kéne tennünk? - érdeklődik, és meleg tekintetét rád emeli. Picit később viszont nyílik az ajtó és Rina kíséretében belép a vöröske...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3643
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #246 Dátum: 2017. November 07. 22:11:09 »
Rina

Eltöprengsz, hogy Mia honnan jöhetett, és úgy vélheted, hogy biztos volna miről mesélnie - s még az sem kizárt, hogy néhány történetet te is ismerhetsz! Hiszen néhány dologban annyira hasonlít hozzád, és pont emiatt nem is tudod minden esetben megmondani, hogy pontosan hogy milyen a leányzó fekvése. No azért téged sem kell félteni, mert te is próbálod megtartani magadnak néhány  titkodat - és próbálsz titokzatos maradni - ami azért is fontos, mert ez némi nemű izgalmat visz a kapcsolatba.

Mia a kérdésedre, hogy tartozna-e a Szöszinek, puha tanácstalansággal megvonja a vállát.
/Angol/ Ezt kérdem én is. Olyas valakitől, akiben megbízhatok - mosolyog rád melegen, hogy ne legyen kétséged, hogy rólad beszél. A forró ígéret, amelyben oly közelről részesítetted, válasz nélkül marad, mindössze amikor elhúzódsz, akkor pillantod meg, hogy lehunyt szemmel élvezte a közelségedet.
Az ajánlatra, hogy beleláthat Black sötét lelkébe, láthatólag érdeklődéssel tölti el. Viszont azt széles mosollyal - már már fogvillantós vigyorral reagálja, amikor arról esik szó, hogy vannak elképzeléseid, hogy mit is szeretne.
/Angol/ Olyasmit tudsz amit én nem - ismeri fel a helyzetet, de nincs ellenére.

A ruha válogatása közben láthatólag felméri a készleteket, és nincs kétséged afelől, hogy most tovább árnyalja a rólad kialakult képet. Amely az eddigiek alapján feltehetőleg pozitív. Az öltözködésnél hamar rájön, hogy az eddigi sejtései helyesek, és nem az az elfordulós, hanem inkább a nézelődős típus vagy. Ennek ellenére nem zavartatja magát, és egyszerű mozdulatokkal, ráérősen veszi fel a darabokat. Bár nem vetkőzik, hanem öltözik, a mozdulatai rabul ejtik a tekintetedet - folyamatosan markolni, paskolni, döfködni vagy simogatni való részek táncolnak előtted. Azért segítesz neki felhúzni a vöröset a vörösre, és az érintésed azt súgja, hogy azért nincs annyira visszahűlve. Ennek ellenére Mia egy kedves mosollyal köszöni meg, hogy gondoltál rá, és tovább folytatja az akaratlan? hergelésedet.


A folyosón Mia a virágládákra nem kapja fel a fejét - feltehetőleg nem tartja fontosnak őket. Azt viszont igen, hogy hova tart a hajó
/Angol/ S hol akartátok eladni a növényeket? - kérdezi. Az érintésed kifele menet annyira termesztés lehetett, hogy fel sem tűnt neki. A folyosón előtted indul meg a pilótafülke irányába, és van lehetőséged mozgás közben megcsodálni. Nem kihívó, hanem visszafogott ringása van a csípőjének, és magabiztos léptekkel halad előre. Összeszedett és kecses.
A pilótafülke fele sétálva feltűnik, hogy a konyha ajtaja kivételesen csukva van. Miát a pilótafülke ajtajában éred utol, és egy picit még neki is mész. Mia rád mosolyog
/Angol/ Ugyan már! - hessenti el a bocsánatkérést, hiszen nincs rá szükség.
Belép az ajtón, de egy pillanatra megáll a küszöbön, így van rá lehetőséged, hogy újfent beljebb told - Miát. Láthatólag meglepte a színes egyéniségek fogadtatása, de hamar túltette magát a dolgon. Inkább kíváncsiság és némi káröröm? az amit felismerni vélsz a tekintetében. Mia egy-két percig tanulmányozza a mostanra nőre-forgót játszó alanyokat.
Te közben ellenőrzöd, hogy még mindig elég szorosan ragaszkodnak-e az üléseikhez, aztán feltűnik, hogy a napló nincs itt. Kiesés alapon a Szöszinél van - talán a konyhában.

Így kénytelenek vagytok átsétálni a szomszédba, Black birodalmába. Az ajtó kitárul, és nem is kell csalódni - itt van a Szöszi, a napló az asztalon, ... és a suhanc. Úgy tűnik, hogy nehezére esett a dokinak megértenie azt, hogy a srác még hűvösön marad egy ideig...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3643
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #247 Dátum: 2017. November 07. 22:19:58 »
Rina & Roxana

Amikor Rina és Mia belépnek, a srác felpillant, elmosolyodik - akárcsak Mia - és az asztal mellől felállva odalép hozzá, és átölelik egymást. Azt egyből lehet látni, hogy ez inkább baráti ölelés lehet, mert a csípőjük közt bő egy arasznyi távolság maradt.
/Angol/ Nyuszika! Örülök, hogy látlak! - duruzsolja Mia
/Angol/ Jól vagy? - kérdezi Roger, majd zavartan kibontakozik az ölelésből, és nyújtja a kezét Rina fele
/Angol/ Roger vagyok! Örülök a találkozásnak! - szól komolyan. Közben Mia pedig Roxanát nézi meg magának alaposan.
/Angol/ Helló, Mia vagyok! - mutatkozik be mosolyogva - Ugye te olvasztottál ki? -  érdeklődik.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #248 Dátum: 2017. November 08. 11:10:25 »
Erre nincs jó válasz...ez  Liz nevű szerintem pénzen vette a diplomáját, láttam ilyent nem egyszer csak néhány kurzus hogy kell fércelni meg az alapdolgok és kész orvos valaki. Ezt kicsit felületesebben közlöm Rogerrel míg a naplót nem látta.
-Ez megint olyan kérdés amire nem tudom a választ, hiszen a mi dolgunk az utolsó pillanatig menteni az életet. Nem ismertem ezt a doktornőt de az embereket, hogy valami rosszat vagy még rosszabbakat kövessenek el a pénz vagyis annak hiánya, a rossz társaság vagy valamilyen drogfüggőség motiválja. A legrosszabb ha mindhárom egyszerre. Mert felteszem, rossz társaságba kerülsz akik drogoznak, te is rászoksz elfogy a pénzed és már mindent megtennél csak, hogy pénzhez s utána narkóhoz juss. De Liz esetében nem hinném, hogy ez volt a helyzet. A pénz biztos kellett neki mert kinek nem? De hogy miért vett ilyen irányt az élete...?-A kérdést nyitva hagyom.
-Igen elhiszem jól kezelsz bármit a hajóval, vagyis jobban mint Roe.-Bár engem kezelgetne. De félek némi titkos zsebhokizáson vagy még azon se semmilyen tapasztalata sincs nők vagy inkább lányok terén. Az biztos hogy kedvesebb normálisabb és értelmesebb mint amilyen Joe soha nem lesz. Ráadásul amit szex terén leművel?  Még mindig fáj! Néhány helyen még látszik is az ostor meg a rángatás nyoma. Amúgy is nálam egy kettesnél nem jobb. Most már csak mínusz kettes. Rogerrel rengeteg jó tulajdonsága mellett mégis kiüti a kora. A tizenhét nagyon fiatal. Ha ő nem kezdeményez én nem fogok. Ő pedig biztos nem fog Itt van a kis vágyaim tárgya és nem kaphatom meg. Legalább együnk!
Előtte az egykori szobájához mentünk, a francba az egyszemélyes ágy nekem fel sem tűnt.
-Vagy nem pakolták ki a tiédet, vagy inkább nem pakoltak be másikat. Miután azt mondtam nem kell ekkora szoba.-Majd a közös szoba használt kerül szóba.
-Nem okozol kellemetlenséged, ha a föld kell legyen! Amúgy is mellőznöm kell a normális társaságot. Joeról rég tudom hogy egy igazi bunkó Rina okos, de nincs túl sok közös témánk. Őt a fegyverek a verekedés a csini rucik érdeklik engem meg a tudomány. Dögunlom. Na jó van még pár dolog amiben jó vagyok!  Senki se tökéletes.-Rinálál legegyszerűbb társalgás általában szexbe megy át. Roger erről megint jobb ha még nem tud.
Olvassa és olvassa azt a átkozott naplót egyre pocsékabbul fest, de látom mosolyog Mia említésére. Basszus meddig tart még!Na jó én csak a végén vagyok benne de ő egész végig. A mosolyra fogok gondolni mikor rákérdez hogy tényleg fehérmájú ribanc vagyok e? És nem fogok hazudni ha azt mondom hogy nem.
-Először az ember szóhoz se jut én is így voltam vele. De nyugodtan add ki magadból Bármennyire is helytelen, szalonképtelen Könnyebb lesz. És kitisztulnak a gondolataid, ha segít én azt hittem szét fogom törni dühömben a pilóta fején a naplóját első dühömben. Ahogy látod nem tettem.-De nem hozta szóba amit egy nagy sóhajjal nyugtázok.
-A lehetőségeinket majd megvitatjuk ha mind a négyen itt leszünk. Ezt halasszuk el addig-Kaptam pár percet agyalni.
Megérkezik Rina és Mia. Na ne már Nyuszika? Na jó nem az én dolgom.
Viszont elég jól felkészítettem Rinára. A bemutatkozás rendben van. Na szép Mia már stíröl, Rina egy percig nem tud nyugton maradni és már társa is van.
-Helló Mia! Doktor Dent vagyok.  Nem csak én voltam Rinával közösen csináltuk. Egy pillanat és jövök. Rá kell néznem a két alvóbajnokra. Gyorsabban jönnek helyre mint hittem szeretném megsaccolni mikor ébrednek fel. Ha olyan állapotban vannak. -Jó indok a lelépésre meg kíváncsi vagyok Roger utánam jön e vagy marad a nyuszikájával. De Rina hozza a formáját. Remélem rendesen felkészítettem Rogert erre. Mikor vége távozom szó nélkül. A szemeik kicsit szűkült megint Joeval nem törődök. A vérnyomás normális. Black érdekel.Nem tudom miért izgat pedig mennyi szemétséget írt rólunk. Biztos a bosszúvágy vezérel amiért magához akarom téríteni és itt tartani. Szépen szűkül de még nem teljesen.
-Black ha érted amit mondok bólogass!















Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #249 Dátum: 2017. November 08. 16:57:14 »
Rina

Miután Mia nem értette az iróniát, úgy döntök, hogy ennyiben hagyom a dolgot, majd ha elérkezik az ideje, akkor felhomályosítom az igazságról. Aztán csak addig provokál, hogy ha a szerepemnél akarok maradni, akkor „be kell vallanom” az igazat. Mint ilyet végül is elmondhatom, ha nagyon ragaszkodik hozzá, de alapvetően megteheti ezt a Szöszi is. Kíváncsi vagyok ezúttal mit talál ki, mennyire tér el a valóságtól, így végül meghagyom abban a hitben, hogy nem tettem semmit. Elvégre egyszer azt is el kell hinnie, hogy tudok szerény is lenni – ami persze nem igazán jellemző…

/Angol/ Tudok ezt-azt. – vonom meg a vállam pontosan úgy – azzal a puhasággal – ahogy tőle láttam korábban

Tudom, hogy minden apróság amit mondok, teszek vagy épp a kabinom (fegyveres) „rendje”, a ládám, benne a ruháim… mind-mind árulkodnak rólam, de úgy vélem ennyit már meg lehet alapozni egy igen érdekes kapcsolatot, így nem zavar a dolog. Így természetesen bár valóban hatással van rám, valójában egész jól szórakozom. Kíváncsi vagyok rá, hogy mennyire játssza meg a dolgot és van e benne bármi őszinteség, mert egyenlőre nem vettem meg semmit az előadásából. Ellenben régen éreztem ilyen jól magam, szóval nem sietem el a leleplezést, inkább

/Angol/ Nem tudom. Még. – őszinte válasz, ebben nem látom értelmét a ködösítésnek

Az érintések és ütközések mókás apróságok, de annál nem többek, kis ismerkedés és picike határok kitapogatása, amit végül egy olyan tekintet követ, amit őszinte örömmel tudok értékelni. Míg ő picit bambul és megpróbálja megfejteni a helyzet adta abszurditást, addig én ellenőriztem a két jómadarat. Aztán ott keresem a Naplót ahol utoljára láttam, ami ellenben nincs itt így azonnal arra a drága és imádni valóan megrontott Szöszire gondolok, aki remélhetőleg nem törte el a még némi értékkel bíró eszközt. Mivel itt már nincs több dolgunk, így kifelé indulnék, finoman megfogva Maya kezét – fűzve ujjakat, ha engedte – hogy ki, majd a konyha felé és behúzzam.

A konyhában ér némi meglepetés, de persze nem annyira váratlanul, hiszen a Szöszi már bizonyította korábban, hogy pedofil. Ezt a vonását nem tudom bántani, értékelem, hogy érett nőként gondoskodik a jövő fér-fiai-nak szexuális felvilágosításáról. Ekkora már elengedtem – vagy Mia kiszabadította – a kezét és felmérem azt plusz terhet, amit a kis tökmag jelent. No meg persze mindenki arcvonásait és testbeszédét, illetve szavait, amint és ahogyan elhangzanak azok. Akad itt információ elég, no meg már látom, hogy azért a dolgok nem maradhatnak szavak nélkül a részemről sem.

Azonban mindezek előtt amikor a kissrác kezet nyújt, akkor előrelépek – némi lendületet vegyek – majd megragadom a kezét és magamhoz húzom a minden bizonnyal teljesen ledöbbent és meglepett fiút. Keblemre húzom a fejét és átölelem, mintha csak egy rég látott szerető lenne, majd belepuszilok a hajába, hogy ezzel is pici ízt adjak a pillanatnak. Ha a srác nem mer nagyon mozogni, akkor minden percet kiélvezek egészen addig, míg már érzem, hogy vagy kanos kiskakas vagy valaki nagyon szigorú tekintettel – hangokkal jelezné, hogy ő most féltékeny, ha ő nem kap, másnak se jusson.

Először, ahogy várom, a Szöszi eloszlatja a kételyeket arról, hogy ki és hogyan olvasztotta ki a vörös démont. Majd miután a Szöszi reagált arra, hogy valaki rárepült a kiscserkészre, finoman elengedem a kis fél-férfit, hogy odalépjek a Dokihoz:

/Angol/ Volt egy megállapodásunk Mei-Mei. – kezdek bele – Ígéretet tettél, amit megszegtél. Ezt, mint remélem sejtetted, nem hagyhatom figyelmen kívül! – szorítom neki az asztalnak – Ha efféle kisebb dolgokban nem hallgatsz rám, akkor hogyan vigyázzak rád amikor komolyra fordul a helyzet? – majd megragadom és megfordítom – ha kell erővel – Büntetést érdemelsz!

S már húzom is le a nadrágját és bugyit, ha visel és előbb finoman rá és besimítva, majd szépen tenyérrel kifenekelve kapja meg azt, ami ezért jár. A hangja nagyobb, mint a fájdalom amit okoz, igazából ennél keményebben is bántam már vele egy-egy együttlét alkalmával és bizonyos, hogy Joe még durvább volt a maga barbár módján. Nem sokszor helyezem el a tenyeremet, de ahhoz elég, hogy éreztessem a neheztelésemet, adott esetben pedig feltüzeljem a Szöszit, hogy végül rámarkoljak búcsúzóul mielőtt elengedném elégedett tekintettel, tudva, hogy a nézősereg legalább annyira ledöbbent (mint egy esetben elégedett) lehet.

/Angol/ *w* Ha szeretnéd, később bekenem neked – suttogom úgy, hogy csak ő hallja, majd felgörgetem amit nem is oly rég lehúztam és egy utolsó, immáron ruhán keresztül elhadart tompor-simogatással útjára bocsátom…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3643
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #250 Dátum: 2017. November 08. 21:02:20 »
Roxana

Roger a fejtegetésre csak hümment - hiába, nincs túl sok élettapasztalata, hogy is mennek bizonyos dolgok, és közhelyeket nem akar pufogtatni. Így inkább csendben marad, és elfogadja a tapasztaltabb véleményét. Aztán inkább csak a beszélgetés kedvéért, annyit azért hozzá tesz
Jeremy, a pasija állítólag kipakolt egy bankot - lehet, hogy ő volt rossz hatással rá.
A dicséreted, hogy elhiszed, hogy van amiben jobb, mint Joe, láthatólag örömet okoz neki. Végre nem nézik gyereknek! Pontosabban elég nehezen megy, hogy gyereknek nézzed, de azért próbálkozol vele. Ám óhatatlanul ott kötsz ki, mint Rina szokott - a szexnél. Igaz, hogy inkább Joe-t osztályzod, de valahogy nem Rinával, hanem Rogerrel hasonlítod össze. Aki ebben a műfajban elég tapasztalatlan lehet. Ha nem lenne ilyen fiatal, ez talán nem maradna ilyen sokáig így - ha rád volna bízva. De sajnos hiányzik pár éve a boldogsághoz.

Roger a szobája előtt ad egy kis menekülési lehetőséget

/Angol/ Vagy Joe szokás szerint vicces kedvében volt - veti fel a lehetőséget, hogy miért ezt a szobát javasolták. Azt, hogy csak nem túrt ki az ágyadból, elégedetten veszi tudomásul. S amikor megemlíted, hogy mellőznöd kellett a normális társaságot, és kifejted, hogy kinek mi a "hibája", azért hozzá teszi
/Angol/ Én meg korán szoktam kelni - árulja el a saját rossz szokását - de ígérem, csendben leszek! - teszi még hozzá, hogy tud alkalmazkodni.

Hiába olvassa a naplót - és nincs kétséged, hogy érti is, Black mit írt - valahogy nem jutott eszébe rákérdezni, hogy mi igaz abból, amit rólad és a kapitányról olvasott. Pedig már készültél rá, hogy mit fogsz mondani. De semmi - vagy a magánügyednek tekinti, vagy nem érdekli, vagy elhiszi, esetleg mégsem? Vagy talán majd a cselekedeteid alapján fog dönteni? Azért tanácsot adsz neki, hogy vezesse le a feszültséget, de megrázza a fejét.
/Angol/ Egyszer már megjártam ezzel - akkor eltörtem két ujjamat - árulja el, hogy bizony nem tartja jó ötletnek a dühödt csapkodást.
/Angol/ Inkább eltökéltséggé próbálom változtatni, ahogy Mia csinálja - avat be, hogy elvileg van más módja is. Ami igaz is lehet, mert Rina például szexszel szokta, ha van rá módja. Megígéred neki, hogy a mi legyen kérdésre még visszatértek, amint betoppan a legénység további két nőtagja, amire nem is kell sokat várni.

Azért a bemutatkozásba csúszik egy kis Rina - Mire Roger kettőt pislanthatna, Rina már szó szerint a keblére vonta, Roger meg elképedve hagyja pár másodpercig, aztán kissé elkezd kapálódzni. Akár egy gyerek, aki szabadulni igyekszik a nagynéni öleléséből. Mia megköszörüli a torkát, mintegy jelezve Rinának, hogy igazán elengedhetné már a helyzet miatt fülig vörösödött srácot. Utána Mia megpróbálja visszaterelni a normális kerékvágásba a beszélgetést, amikor bemutatkozik neked. Már épp slisszolnál ki, hogy elkerüld amit Rina tartogat neked amiért kiolvasztottad Rogert, de megelőz. Nekiterel a középső konyhaszigetnek, miközben azt taglalja, hogy bizony nem azt tetted, mint amit megbeszélt veled! Azért az jó jel, hogy még Mei-mei vagy, ezek szerint nem haragszik annyira. S mindezt azzal zárja, hogy büntetést érdemelsz...
Roger még kissé zavartan próbálja meg összeszedni magát a Rina féle bemutatkozás után, és majdhogynem tátott szájjal figyel, de nem teljesen érti a dolgot. Mia ellenben inkább csak kíváncsinak tűnik, hogy is szoktátok rendezni a nézeteltéréseiteket. Rina megragad és megfordít, hogy a konyhapultra vagy kénytelen hajolni, majd lerántja rólad a nadrágot meg az alsóneműt. Ügyes kézzel végigsimít rajtad, némi izgalmat okozva, majd magához mértem inkább teátrálisan, mint fájdalmasan elfenekel a többiek előtt. A dolog pikantériája, hogy felajz is a dolog, mivel sikerül elkapnod Roger tekintetét. Látod, hogy a kis magánszámot Roger döbbenten és elkerekedett szemekkel figyeli - és meg mernél esküdni rá, hogy ha mást nem, öltájékon tetszik neki a látvány. Azért Roger próbál ha mást nem szavakkal közbeavatkozni
/Angol/ Hé! Ez... ez... - és segítségkérően Mia fele fordul aki szintén csodálkozva, de nem megbotránkozva figyeli a jelenetet.
/Angol/ De mégis... - fut neki újra Roger, miközben visszafordul feléd teljesen tanácstalanul. Rina azért nem viszi túlzásba, így mielőtt Roger kitalálhatná, hogy mit is csináljon, már abba is hagyja. Búcsúzóul még belemarkol abba, amit pár év múlva Roger sem csak nézne, majd visszahúzza rád a ruhát. Közben a füledbe suttogva felajánlja, hogy később szívesen ápolja az inzultált testtájakat,  és játékosan a fenekedre csapva utadra enged. Rinához képest gyorsan és simán megúsztad a dolgot így, hogy nem ellenkeztél.

Mielőtt további ötletei támadnának, kellemesen sajgó hátsóval visszamész a pilóta fülkébe, hogy leellenőrizd a két pasast. Joe gyors pupilla vizsgálatával végeztél, amikor Roger is megjelenik a pilótafülke ajtajában. Úgy tűnik, hogy kereket oldott Rinától. Még egyszer hátra néz, hogy megbizonyosodjon arról, Rina nem követi, aztán megszólal
/Angol/ Doktornő, Miss Rina normális? - kérdezi az imént látottak hatása miatt még mindig aranyosan vöröslő fülekkel.
/Angol/ Igazából röstellem, mert nem tudom, hogy mit kellett volna csinálni - kér elnézést tőled Roger. Közben megnézed Black pupilláit is - az alapján ő sem sokat javult az elmúlt húsz percben, mióta megnézted. Ha utasítod, akkor bólint - de az ész nélküli parancs végrehajtás pár órával ezelőtt is ment nekik.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3643
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #251 Dátum: 2017. November 08. 22:33:15 »
Rina

Mia a vállvonogatásodban felismerni vél valamit, s vidám kuncogással jutalmazza a titokzatosságodat.
Nincs kétséged, hogy Mia elemez, mérlegel, és úgy próbál meg lavírozni a a lehetőségek közt, hogy számára a lehető legkedvezőbb módon  alakuljanak a dolgok. Valójában ha nem lenne Black naplója, nem biztos, hogy kellően gyanakvó lennél, vagy keresnél más okot a viselkedésére azon kívül, hogy tudod - mindenki téged akar. S akkor bizony érhetne kellemetlen meglepetés. Ám most, hogy (majdnem) mindenre fel vagy készülve, jöhetnek a kellemesek!


Mia szélesen elvigyorodik, amikor elárulod, hogy nem tudod, hogy hol fogjátok eladni a virágokat.
/Angol/ Rizikós üzleti terv! - jegyzi meg, de tisztában van azzal, hogy a megváltozott helyzet sok mindenre kihathat.

A pilóta fülkében amíg te azon tűnődsz, hogy is sikerült a Szöszit megrontani, Mia az fő irányító pult alá nyúl, és egy apró centiszer centis lapocskát húz elő. Nekiérinti az órájának, és elégedetten veszi tudomásul, hogy egy pillanatra kéken feldereng, ahogy feltöltődik. A töltő lapocskát visszateszi ahonnan elvette, aztán odalép Blackhez. Elkapja a fejét, hátulról belemarkol a hajába, és hátrahúzza a fejét, hogy a szemébe tudjon nézni.
/Kínai/ Ohhh, Kuh Ai... - suttogja miközben lágyan végig simít mutatóujjal és széles vigyorral Black arcán
/Kínai/ Hwo Gai, Chwen! - Paskolja meg az arcát a következő pillanatban, és aztán ellöki magát az üléstől. Úgy tűnik hogy ő sem kedveli igazán a pilótát.

A kabint kéz a kézben hagyjátok el, és a konyha újabb meglepetéssel szolgál. Pontosabban a Szöszi, de erre azért jó eséllyel tippelhettél volna, ha arról van szó. Tipikus, mert nem az öreget vakarta ki a frigóból, hanem a friss húst. Igaz, pont erről beszéltél neki, hogy ezzel várjon - de ő legalább annyira nehezen türtőzteti magát egy ilyen suhanc láttán, mintha te Liennel találkoznál. Ahogy beléptek, Mia elengedi a kezed - talán mintegy jelezve, hogy tiéd a terep?
Ezt kihasználva, hogy a dokit kissé húzzad, és persze zavarba hozd a srácot, picit barátságosabban üdvözlöd, mint azt várta. A srác lagymatagon tiltakozik az eljárás ellen, és hallod hogy Mia berekedt, vagy szólni akar, hogy enged el a srácot.


Utána Mia próbálja meg folytatni a társalgást, amíg Roger az önbizalmát és magabiztosságát keresgéli. Úgy tűnik, hogy a doki válaszol is, de aztán feltűnik hogy menekülőre fogná a dolgot! Így a konyhaszigethez terelgeted, és rádöntve színpadiasan - hisz nézők is vannak! - elfenekeled az engedetlen Szöszit. Aki most úgy tűnik, hogy pontosan tudja, rossz kislány volt, és ellenkezés nélkül fogadja a büntetést. Sőt, meg mernéd kockáztatni a dolgot, hogy talán még élvezi is! Mia érdeklődve figyeli, hogy is fegyelmezed a Szöszit, és némi izgatottságot is felfedezni vélsz a tekintetében. Roger viszont sokkal hálásabb közönség - döbbent és kikerekedett szemmel falja a látványt, és alig tudja lefeszegetni a tekintetét a doktornénijéről. Azért volna mondandója, de hogy mi, az nem igazán derül ki
/Angol/ Hé! Ez... ez... - és segítségkérően Mia fele fordul, hogy talán fejezze be a mondatot, de Miát jelenleg más dolgok foglalkoztatják.
/Angol/ De mégis... - fut neki újra Roger, de hogy mit akart mondani? Ahhoz ezért túl jól nevelt, hogy ő is csatlakozni akarjon, de más miatt meg ugyan minek nyitná ki a száját?
A dokira felsegíted a ruhát, és felajánlod hogy majd később kezelésbe újra veszed. Ám nem nagyon szól bármit is, hanem szó nélkül távozik. Roger talán öt-tíz másodpercig még döbbenten próbálja meg felidézni vagy feldolgozni a látottakat, aztán egy félénk pillantást vet rád, és inkább a Szöszi után siet.

Miután becsukódik az ajtó, Mia megszólal

/Angol/ Légszíves, a jövőben ilyesmivel ne hozd zavarba a srácot! - kéri halkan.Kicsit egyébkét úgy tűnik, mintha ő vigyázna Rogerre. Miközben ezt mondja, puhán megérinti a karod. Mintha apró hangyák szaladgálnának a bőrödön, úgy sül ki sorozatban a statikus elektromosság. Nem igazán fáj, inkább meglephet. Pláne, hogy kellemes emlékeket idéz, mert Kai szerette ezt érzékeny test szerte csinálni. Soha nem árulta el, hogy csinálja, és másnál eddig nem is találkoztál ezzel a trükkel...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #252 Dátum: 2017. November 09. 11:19:02 »
Vállrándítás és egy rövid "lehet." Pedig persze, hogy tudom miért van két ágy. De Roger egyenlőre maradjon még gyerek. Nem kell tudnia miért van  virágládákkal teli szobákban csak egy ágy.
Nem hinném, hogy nálam bárki korábban kelt volna eddig de holnap majd kiderül.
-Jó alvó vagyok szerintem nem lesz baj. -Biztos vagyok benne hogy hamarabb kelek fel mint ő.
Vissza gondolva olyan rossz dolgokat nem írt rólam Black ami miatt szégyenkeznem kellene, legfeljebb a fehérmájúságot. Nem hiszem, hogy Roger tudja mit jelent ez a szó.
-Az is jó megoldás, jobb ha máris elkezded gyakorolni.-Ha tudná milyen eltökélten próbálok nem hozzáérni és elviselni Rina ütéseit.
Tényleg nem tudtam mi a válasz a "mi legyen" kérdésre, amit még elnapolnék. Vagy óráznék. Inkább eltűnnék. mindegy hová csak el, áá nem tehetem! Nem cseszhetek ki Rogerrel. Bármi lesz, Látom Rinán. Az ölelgetés túlzás volt. Mia miért nem csinál valamit? Ha én teszek valamit még nagyobb balhé lesz!Így Így is baj lett. Nem volt olyan gáz, ezt már szinte meg se éreztem annyit kaptam tőle. Biztos tetszett volna neki egy kis nyögés vagy ilyesmi de nem kapja meg ezt az örömöt, csak azért se. Lássa haragszom. A szó nélküli távozás meg még olaj volt a tűzre. Nem kapsz meg olyan könnyen.
A fülkében Roger néhány percen belül ér utol. Nem ülök le inkább állok így egyszerűbb. A helyzet mit sem változott a két jómadáron. Ezek reggelig fel se kelnek.
-Roger, először is ne hívd Miss Rinának. Csak Rina és kész. És igen normális, mondjuk úgy a maga módján. Ha valami nem tetszik neki akkor azt azonnal veréssel rendezi le... Most éppen az volt hogy kiengedtelek a kapszulából az apád helyett de inkább téged, akinek aki...Ha meg valami tetszik akkor? Na mindegy..-Keresem a jó szót mégse mondhatom neki azt, hogy aki a hasznunkra van. Vagy mégis? Csak kissé átfogalmazva. Legalább a szex nem került szóba.
-Aki jobban ismeri a hajó minden zegét-zugát mint mi. Olyan dolgokhoz értesz amihez nekünk gőzünk sincs szóval érted.-És most sem.
Megy ez neked Roxana, szépen csűröd csavarod a szavakat.
-Ne problémázz a verésen. Nem fáj csak közönséget akart, imádja az ilyesmit. Ebből a szempontból nézve viszont.-Pár pillanatig hallgatok.
-Lehet, hogy csak három és fél kereke van. Most Mia a kis kedvence ő nagyon szeret téged, és én se hagyom, hogy bántson.  -Eddig jó.
-Ha mem gond elmennénk az orvosiba és felvenném újra az adataidat. Egyenlőre távol tartanálak Rinától.


 

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #253 Dátum: 2017. November 09. 17:09:42 »
Rina

Az egóm eléggé kinőtte magát. Sosem vallanám be, hogy a napló nélkül esetleg megvezethetné bárki is, pedig tisztában vagyok vele, hogy van egy állatfaj, aki még nálam is jobban űzi ezt a sportot. Őket pedig úgy nevezik, hogy: a Társnők. Kékvéreknek van kitalálva és tele van szabályokkal, ezért sosem akartam azzá válni, ellenben szívesen ellesnék egy-két trükköt, amit azok a luxuskurvák sajátítottak el kiképzésük alatt. Addig is minden apróság számít és nem bízom senkiben, így alapvetően nem érhet akkora csalódás és persze nehezebb átverni is.

/Angol/ Szeretem érezni, hogy élek – válaszolom és persze – vagy éreztetni valakivel, hogy milyen az élet – ez sokrétű, mindenki azt gondol amit csak perverz fantáziája enged

Később sem adok nagy teret annak, hogy mit láttam a vörös démontól, de azt megjegyeztem, hogy tudhat még pár apróságról és persze leginkább azt a tényt, hogy rühelli a fickót – vagy jól megjátszotta. Egyenlőre B-tervvel is készülök, így ha Mia próbálkozna, kétségem sincs afelől, hogy törött orral is képes hajót vezetni, de leginkább amiatt, hogy ha kell, akkor kérdés és hezitálás nélkül ellövöm a kölyök egyik veséjét. Lehetséges, hogy nem ártana éreztetni vele, hogy bár szeretni való plüsscica vagyok, de a karmaik végzetesek?

Végül semmi sem történik, csak ugyanúgy figyelem ezt a kis ledér démont, mint ahogy ő teszi velem. Minden apróság értékes, így a kéz-a-kézben is olyan dolog ami – igaz csak apróságot – de elárul róla valamit. Ki enged el előbb kit az teljesen nem érdekel, mindenképp elengedtem volna magam is, számomra ennek nincs jelentősége, nem úgy annak a ténynek, hogy a Doki ígéretével ellentétben némileg másképp cselekedett. Sajnos rá is figyelnem kell, mint olyan bár egy hajóban evezünk, de nincs olyan kötődés, mint a kis töki, meg a kis démon között van.

Az öreget egyáltalán nem vehette ki, hiszen az halálosan sebesült, szóval csak a kölyök jöhetett szóba, főleg, hogy Papayafalván is a friss húsra vadászott. Ezzel valószínűleg a saját tapasztalatlanságát rejtegeti, míg a megjelenésével ügyes terel. De azért nem reménytelen és adni is tud, szóval van még lehetőség belőle is egy romlott szukát formálni. Ami azt illeti, ebből a gondolatsorból valami fura krákogás-szerű hang szakít ki, ami

/Angol/ Elég csúnyán hangzik! Kérj rá valamit a Dokitól! – mondom „őszinte” aggodalommal

Végül a kis kölyök szabadon távozhat, hogy aztán némi vidám pillantás közepette keresgélje elveszettnek hitt dolgait, míg a Doki első mozdulata, ami eléri a tekintetem olyan, mint egy vörös posztó. Nem árt, ha ők is tudják, hogy vannak dolgok – mint az adott szó – aminek megszegése büntetést von maga után. Nem is akármilyet, mert érzem a kis huncut Szöszin, hogy megremeg, azt, amikor az egyik érintés már jobban csúszik, mint az előző… s a büntetést pontosan úgy tűrik, ahogy kell! Bár ha kicsit bátrabb, akkor rájátszik, de így is megfelel. Egyelőre.

Végül mondtam amit, a Doki lelépett ahogy és persze a kiskölyök is hegyes nacijában eloldalazott – akinek még: ajkaimhoz érintettem az ujjam, majd csókot leheltem a félénk tekintet után – míg végül csak Mia és én maradtunk a korábbi négyesből. Érdekes felállás volt-lett volna, de most a tablet kell, hogy odaadhassam művelődés céljából. Ezzel persze látni fogja azt is, hogy teljesen nem volt képes elvarázsolni, de ettől lesz igazán izgalmas a dolog!

A kis vörös démon szavaira sok gondolat ébred bennem. Látszólag csak bambulok, de elsőre egy tenyeres pofon képe rémlik fel, hogy nekem ne ossza az észt. Aztán csak egy forró csók, hogy csendben maradjon, majd az is megfordul a csinos buksimban, hogy ezek után kikezdek a kölyökkel, míg végül az egyszerűen leszarom kategóriáig nem jutok. Pedig volt még egy jó adag káromkodás és némi kiabálás is a repertoárban, de végül hagyom, hogy az érintésének tulajdonítsa a csendet, amitől megint olyasmi fordul meg a fejemben, hogy itt a kis vöröst itt helyben felavatom.

De válasz helyett tablet jár és nekem egy üveggel a jófajta borostyánból, még ha egyszerre csak egy pohárnyit is engedek meg magamnak! Meg némi csendes bambulást Mia arcán, míg olvasgatja mindazt, amit eddig valószínűleg már tudott, de most írásban is megkapta! Egy konyhakés azért elég közel van hozzám, hogy felkaphassam, de ez már csak inkább beidegződés, mint valódi félelem ettől a kis óvó-nénitől. A biztonság kedvéért van nálam még egy pohár, de azt a kis vörös látószögén kívül tartom, hogy adott esetben pillanat alatt töltsek neki elégedett vigyorral…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3643
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #254 Dátum: 2017. November 10. 19:19:34 »
Roxana

Roger egy bólintással nyugtázza, hogy feltehetőleg nem fogsz felriadni a reggeli motoszkálására. Pláne, ha te kelsz előbb.

Mivel Roger nem úgy tűnik, mint aki leakadt azon, amit Black rólad írt - és az sem volt sok - úgy véled, nincs miért szégyenkezned. Egy apró tanácsot is adsz neki, amelyet most jelenleg te is próbálsz megfogadni - próbálja tartani magát!

A mi legyen kérdést úgy tűnik szívesen halogatnád, sőt, ha lehet kihagynád - még az is megfordul a fejeden, hogy amíg ez eldől, félrevonulsz, hogy a többiek azt csináljanak, amit akarnak. Csakhogy felrémlik a szemed előtt a lehetőség, hogy Rina mit művelne szegény Rogerrel, ha te nem vagy elérhető...
Ez a kérdés újfent megerősítést nyerhet, ahogy az érzés is, hogy meg kellene védened a srácot, miközben Rina úgy húzza magához, mintha a szeretője lenne. Rina egyből meg merte azt tenni, amiről te titkon csak álmodozol - s nem kizárt, hogy felmerül a kósza gondolat - Rogernek inkább hozzád kéne így simulnia. Talán ő is így gondolhatja, mert elkezd tiltakozni. Mia pedig figyelmeztetőleg megköszörüli a torkát, hogy nála is van egy határ, és Rina mintha épp feszegetné.


Utána Rina inkább veled kezd el foglalkozni. Sejthetted, hogy nem hagyja annyiban azt, hogy "lázadtál", ám ez most valahol még jól is jött ki, mert téged fenekel és nem szegény Rogert inzultálja. Ha úgy tetszik, akár azt is mondhatod, hogy megmentetted! Ráadásul duplán! Először a kapszulából, és most itt a konyhában Rinától! Azt érzed, hogy Rina sem haragszik annyira, mint vártad - mivel inkább játékos volt, mint durva. De úgy döntesz, hogy ennek ellenére megmutatod - igenis neheztelsz rá egy kissé, még ha ezt a helyzetet a magad javára tudod majd fordítani. Így aztán csendben tűrsz, és közben felismered a dolog előnyeit. Rina ezzel a viselkedésével kissé megriaszthatta Rogert, aki ezek után feltehetőleg szívesebben fog a te társaságodban tartózkodni, no meg talán némi nemi érdeklődést láttál a tekintetében. Azaz felfedezte benned a doktor mögött a nőt is.

A pilótafülkében Roger töprengve tűnődik el a szavaidon, hogy valóban lerinázhatja-e Rinát az engedélye nélkül, de hogy mire jutott, nem fejti ki.
Ellenben amikor arról beszélsz, hogy Rina veréssel fejezi ki nemtetszését, Roger halkan megjegyzi

/Angol/ Hát, ez messze volt attól a kocsmai verekedéstől, amibe három évvel ezelőtt véletlenül belekeveredtünk... - utal arra, hogy kés helyet itt mást látott megvillanni.
Roger pedig azt, hogy szükség van rá a hajón, gondolkodás nélkül elfogadja - és nem is keres más indokot a kiolvasztására.

/Angol/ Azt hiszem, ebben nem lesz hiba - véli, hogy ismeri a hajót. Még hozzá is teszi - és ha kell gyorsan tanulok új dolgokat - biztosít arról, hogy nem fél a kihívásoktól. Azért elárulod, hogy jobb, ha egy ideig még kerüli Rinát - amit határozott bólintással reagál le. Nem kétséges, hogy ebben a kérdésben teljes köztetek az összhang. Az ígéretedre, hogy megvéded Rinától hálás, meleg kiskutya tekintetet a jutalmad
/Angol/ Köszönöm szépen Doktornő! - válaszolja hálásan. A javaslatodra, hogy újra felvennéd az adatait, egyetértően bólint
/Angol/ Rendben van! - ért egyet veled ebben a kérdésben. Elindultok az orvosi részleg fele, és közben Roger próbál valamiféle beszélgetést kezdeményezni veled
/Angol/ Mondja csak, Doktornő! Miért jött el Greenleafről? - tudakolja, hogy miért hagytad ott Taplófalvát. Elvégre nem tudja, hogy az Arielről jöttél, és hogy csak futó látogatást tettél azon a bolygón.

Az orvosiba érve Roger érdeklődve kérdezi
/Angol/ Mivel szeretne kezdeni? - tudakolja udvariasan még mindig magázva, mivel nem adtál neki engedélyt a tegeződésre. Láthatólag nem is tűnt fel neki, hogy a kérdését félre is lehet érteni.
Az alap adatok felvétele jó fél óráig tart - magasság, súly, testtömeg index, vérnyomás, vérminta, szívritmus ellenőrzés, testhőmérséklet, és még fél tucat másik adatot veszel fel róla. Közben van lehetőséged alaposabban is szemügyre venni, megérinteni, hozzá érni engedelmes vágyaid tárgyához a vizsgálatok alatt anélkül, hogy gyanút fogna. Ha olyan lenne, mint Joe, akkor már rég a műtőasztalt avatnátok fel. De Roger ehelyett a vizsgálatok közben arról beszél, hogy reméli, meg lesznek a cuccai, mert majd a pizsamájára szüksége volna.

Miután átesett az alapos állapotfelmérésen, Roger találomra elindul, hogy megpróbálja megtalálni az eltűnt dolgait.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"