Szerző Téma: Általános csevegő  (Megtekintve 47004 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #450 Dátum: 2018. Január 11. 17:46:41 »
Lesz mit kijavítani 2015.-óta történt egysmás

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #451 Dátum: 2018. Január 13. 11:33:03 »
Boldog Szüli és egyéb napot, Tiwa!  :ahoy: :u-rock:
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Általános csevegő
« Válasz #452 Dátum: 2018. Január 13. 16:24:06 »
Bizony! Boldog Születésnapot!  :ahoy:

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #453 Dátum: 2018. Január 13. 17:04:42 »
Boldog Szülinapot!

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Általános csevegő
« Válasz #454 Dátum: 2018. Január 13. 20:10:14 »
Jaja, boldog születésnapot!
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Általános csevegő
« Válasz #455 Dátum: 2018. Január 22. 00:53:16 »
Nem tudom, mennyire szoktál még itt lenni, de boldog szülinapot, Grogrum! :)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Általános csevegő
« Válasz #456 Dátum: 2018. Január 24. 00:10:06 »
Dierol:

Le tudnád csekkolni valahogyan miért nem tudok bejelentkezni az oldalra hogyha a bal felső sarokban lévő felhasználónevet és jelszót töltöm ki? Személy szerint csak akkor működik a bejelentkezés, ha először rákattintok a "Bejelentkezés" fülre és csak utána gépelem be amit be kell.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #457 Dátum: 2018. Január 24. 19:24:43 »
Alaric, most feladtad a leckét  ::) Egyébként mióta van meg az a hiába nálad?
Gondolom, ha a fórum főoldalon akarsz belépni, akkor időtúllépés vagy milyen hibával nem enged be.
ez a hiba karácsonykor volt sláger - és azt hittem, hogy sikerült megszüntetni  :wow!:
A hibát sablononként kellett kijavítani. Ha jól látom, te a Metint használod még mindig.
A gondom jelenleg az, hogy még nem sikerült leutánozni a hibádat. Beállítottam alapértelmezettnek magamnál a metines sablont, majd kiléptem, és újra beléptem.
A gáz az, hogy a metines sablon alatt simán be tudok jelentkezni a főoldalon is firefox és chrome böngészőkben :mind-breaker:

Egy dolgot viszont kipróbálhatnánk: a böngésződ adatvédelem és biztonság részénél a böngészési adatok törlése környékén a gyorsítótárban szereplő képek és fájlok, valamint a sütik törlésével próbálkozz meg légy szíves. Hátha amikor újra lekapja az oldalt, megszűnik a gond.
Illetve gondolom a https-es fórumoldalt használod:
https://rpgenerations.hu/RPGenerations/index.php

Próbáljuk meg szűkíteni a hiba lehetséges okainak körét:
legyél szíves átállítani a profilod alatt az alapértelmezett sablont másra - pl a regain-ra, és úgy nézzük meg, hogy megy a bejelentkezés. Ezt azért, hogy tudjuk - a sablonnal van hiba, vagy valami mást kell keresnem.

Valamint: mivel nekem nem sikerült reprodukálni a dolgot, ezért kénék egy kis segítséget a többiektől is -
váltsatok időlegesen Metin témára, és próbáljanak bejelentkezni - hogy nektek is felbukkan-e ez a hiba?
Köszönöm a visszajelzéseket!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Általános csevegő
« Válasz #458 Dátum: 2018. Január 24. 19:43:15 »
Nem tudom, hogy mennyire segít ki, többször (10-15 alkalommal) néztem meg, a Metines témával - a bejelentkezés fül után nem tudok bejelentkezni (A munkamenete lejárt) a sima bejelentkezésnél, ami az oldal tetején van, ott beléptet, de visszaállítja a regain- témára.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Általános csevegő
« Válasz #459 Dátum: 2018. Január 24. 20:35:14 »
Alaric, most feladtad a leckét  ::) Egyébként mióta van meg az a hiába nálad?
Gondolom, ha a fórum főoldalon akarsz belépni, akkor időtúllépés vagy milyen hibával nem enged be.
ez a hiba karácsonykor volt sláger - és azt hittem, hogy sikerült megszüntetni  :wow!:
A hibát sablononként kellett kijavítani. Ha jól látom, te a Metint használod még mindig.
A gondom jelenleg az, hogy még nem sikerült leutánozni a hibádat. Beállítottam alapértelmezettnek magamnál a metines sablont, majd kiléptem, és újra beléptem.
A gáz az, hogy a metines sablon alatt simán be tudok jelentkezni a főoldalon is firefox és chrome böngészőkben :mind-breaker:

Egy dolgot viszont kipróbálhatnánk: a böngésződ adatvédelem és biztonság részénél a böngészési adatok törlése környékén a gyorsítótárban szereplő képek és fájlok, valamint a sütik törlésével próbálkozz meg légy szíves. Hátha amikor újra lekapja az oldalt, megszűnik a gond.
Illetve gondolom a https-es fórumoldalt használod:
https://rpgenerations.hu/RPGenerations/index.php

Próbáljuk meg szűkíteni a hiba lehetséges okainak körét:
legyél szíves átállítani a profilod alatt az alapértelmezett sablont másra - pl a regain-ra, és úgy nézzük meg, hogy megy a bejelentkezés. Ezt azért, hogy tudjuk - a sablonnal van hiba, vagy valami mást kell keresnem.

Valamint: mivel nekem nem sikerült reprodukálni a dolgot, ezért kénék egy kis segítséget a többiektől is -
váltsatok időlegesen Metin témára, és próbáljanak bejelentkezni - hogy nektek is felbukkan-e ez a hiba?
Köszönöm a visszajelzéseket!

Nos, elég régóta, csak akkoriban cseréltem jelszót és mivel nem látogattam olyan sűrűn az oldalt, mindig a régi jelszót írtam be először és azt hittem el lehet az oka. De most, hogy aktívabban feljöttem az elmúlt pár napban, kiderült, hogy nem ez volt a hiba.

Viszont állítottál be valamit? Mert például most sikerült belépnem egymás után többször is anélkül, hogy még kipróbáltam volna a javaslataidat... ;D
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #460 Dátum: 2018. Január 24. 20:38:48 »
Köszi Hald, egy fokkal előrébb jutottam :)
Alaric - nem nem állítottam át semmit. De a metines téma akkor nem engedett be, ha bejelentkezés nélkül váltok át a metines témára, majd a főmenü bejelentkezés gombjára klikkelek. Ha kicsit lejjebb szimplán a fórum főoldalán a bejelentkezést nyomom meg, akkor beenged  ::)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Általános csevegő
« Válasz #461 Dátum: 2018. Január 24. 20:48:08 »
Egyre érdekesebb a történet úgy látom :D

Alapjáraton - bejelentkezés nélkül - regain témám van. Tehát eddig így regain alatt nem tudtam bejelentkezni a főoldalon, csak a bejelentkezés fül alatt. Most mindenhogy megy, regain alatt a főoldalon és a bejelentkezés alatt, illetve metin alatt a főoldalon. Viszont metin alatt a bejelentkezés fülnél meg nem. Ha jól értelmeztem, akkor pont az ellenkezője a tiédnek...
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #462 Dátum: 2018. Január 24. 20:52:42 »
Nem, a bejelentkezés fül alatt pont nekem sem megy :)
de minden más módon igen...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Általános csevegő
« Válasz #463 Dátum: 2018. Január 24. 20:58:34 »
Igen, többszöri átolvasás után sikerült értelmezni jól, azért felrakok egy képet mikor NEM sikerül bejelentkezni, csak, hogy biztosan tisztán lássunk. Ettől függetlenül nem értem, hogyan oldódott meg a dolog. Mondjuk ha megy, akkor nem sírok...  ;D Köszönöm a segítséget!  :yay:

[img ]https://rpgenerations.hu/Vault/remote.php/webdav/rpg.png[ /img]

« Utoljára szerkesztve: 2018. Január 26. 19:58:15 írta Dierol »
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Általános csevegő
« Válasz #464 Dátum: 2018. Január 24. 21:09:01 »
Köszi Hald, egy fokkal előrébb jutottam :)
Alaric - nem nem állítottam át semmit. De a metines téma akkor nem engedett be, ha bejelentkezés nélkül váltok át a metines témára, majd a főmenü bejelentkezés gombjára klikkelek. Ha kicsit lejjebb szimplán a fórum főoldalán a bejelentkezést nyomom meg, akkor beenged  ::)


Igazán nincs mit ;)

Amin pedig privátban beszéltünk, még próbálok rajta gondolkozni meg embereket keresni az üggyel kapcsolatban, de eddig még nem sok sikerrel találtam hozzáértő embert
Ha rám vársz sikolts rám.