Szerző Téma: Teliadan és barátai - off  (Megtekintve 6551 alkalommal)

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Teliadan és barátai - off
« Válasz #105 Dátum: 2016. Október 21. 21:55:54 »
rendben, de lehet tudni hogy hogy történt ez?
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nasirius

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - off
« Válasz #106 Dátum: 2016. Október 21. 22:01:33 »
Annyit írt, hogy régóta nem volt fenn, amikor kapott egy rendszerüzenetet, hogy mostanában nem aktív. Ezután be akart lépni, de akkor már nem tudott, mert törölve volt a profilja.

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Teliadan és barátai - off
« Válasz #107 Dátum: 2016. Október 22. 09:36:31 »
oh értem.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nasirius

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - off
« Válasz #108 Dátum: 2016. Október 22. 18:38:31 »
Na, hát ez van. Mindenesetre folytatom akkor csak Neked.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Teliadan és barátai - off
« Válasz #109 Dátum: 2016. Október 23. 20:07:49 »
Na, utánakérdeztem. Rolit sajnos - akaratán kívül - törölte a rendszer. De most egyelőre nem is fog tudni visszajönni. Seth, akkor folytatom nélküle, ha Neked is oké.

QQcs

szeretném itt megemlíteni, hogy ahhoz, hogy ez megtörténjen 120 nap teljes inaktivitásra van szükség. Ebben az akarat ott nyilvánult meg, hogy nem jelezte legalább ennyi ideig távol lesz és nem is lépett be akár annyi időre, hogy csak belép és kilép (vagy úgy hagyja, hiszen idővel kilépteti az oldal úgy is). A rendszer csak akkor töröl, ha valaki meghaladta ezt a számot, ami annyit jelent, hogy nem szólt se Dierolnak, se nekem semmilyen formában, hogy hosszabb távon nem lesz elérhető (ellenőriztem, nincs se pm, se Szabdságságtömbbeli kérés).

Ezen metodika ott van feketén-fehéren az INFORMÁCIÓ témában leírva, már az oldal elindulásától kezdve érvényben van. A Hírek között folyamatosan elérhető a link, ahol ez megtekinthető.
Ahogy ott látható (le van írva) először egy érdeklődő/figyelmeztető e-mail érkezik és amikor az illető még ezután sem jelez vagy jelentkezik be a megadott időpontig, a rendszer töröl.

u.i.: ellenőriztem, a levél 2016/9/24 én értesített és ennek megfelelően törölt később, amiről értesítést is kellett kapnia

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3642
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Teliadan és barátai - off
« Válasz #110 Dátum: 2016. Október 23. 22:34:10 »
Na, utánakérdeztem. Rolit sajnos - akaratán kívül - törölte a rendszer. De most egyelőre nem is fog tudni visszajönni. Seth, akkor folytatom nélküle, ha Neked is oké.
Az újra regisztráció sincs megtiltva, ha újra akar és van ideje játszani a fórumon  ;)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nasirius

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - off
« Válasz #111 Dátum: 2016. Október 24. 20:11:37 »
Persze, ez világos, és az is, hogy a passzív státusz miatt törölte a rendszer. Ettől még ő nyilván nem akarta, hogy törölve legyen, de idő hiányában egyszerűen nem tudott fellépni, és ezért történt meg a dolog. Én ismerem személyesen, tudom, hogy mennyire el volt havazva mostanában munka miatt, és bár szeretett volt, de nem tudott játszani (valószínűleg a rendszerüzenetekkel sem volt ideje foglalkozni, vagy nem is olvasta). Én már jeleztem neki, hogy ha akar, akkor visszajöhet. Ezt majd eldönti. Mindenesetre sem ő, sem én nem problémáztunk ezen a helyzeten, ő leírta nekem korábban, én ezt tudtam, és Seth-tel pedig itt közöltem, hogy tudja, hogy a társa kiesett sajnos a kalandból.

Nasirius

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - off
« Válasz #112 Dátum: 2016. November 12. 15:48:24 »
Írtam, Seth, Nálad a labda! ;)

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Teliadan és barátai - off
« Válasz #113 Dátum: 2016. November 26. 18:25:02 »
apró kérdés: rolcsy karakterével mi lesz? njk-ként mellettem marad, vagy tegyek úgy mintha ott se lett volna?
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nasirius

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - off
« Válasz #114 Dátum: 2016. November 27. 18:52:16 »
Szerintem tekintsük úgy, hogy nincs is ott, mert különben folyton utalni kellene rá.