Szerző Téma: Teliadan és barátai - a kaland  (Megtekintve 4814 alkalommal)

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #15 Dátum: 2015. Május 14. 07:06:09 »
Teliadan

~ Másikat tereld el.~ Már alig van erőm üzenni, ha még sokáig itt kell nyomorognom, nem fogok tudni üzenni. Shirin üzenete egyébként sem ér meglepetésként, a szekér alól látom, hogy mi történik. Ha a másiknak sikerülne elterelni teljesen a figyelmét, talán be tudnék surranni az ajtón.Ugyanakkor elég kockázatos az akció, még nem vagyok túl jó a lopakodásban, és ha lebukok, nagyot bukok. És az sem biztos, hogy értékes információ vár odabent, valamint ha a kis gróf visszaér, akkor gyorsan rájöhet a trükkre. Bárhol buknánk is el, mennünk kellene innen.
(pszi:16/3)
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

rolcsy

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #16 Dátum: 2015. Május 16. 20:08:11 »
Shirin

- Ha segítség kell szóljon, én itt leszek és fedeztem a hátát – szólok az őr után.
Majd a másikhoz intézek kérdést.

- Milyen az esti aktivitás?

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #17 Dátum: 2015. Május 26. 20:31:28 »
Teliadan

Ingerültségemben majdnem beleöklözök a szekér aljába, de szerencsére visszafogom magam. Nem lenne jó most lebukni. Így inkább kibújok a szekér alól ügyelve az engem kereső őrre, és intek Shirinnek, hogy kövessen, majd keresek egy félreeső helyet (lehetőleg úgy hogy ne nagyon lássanak meg). Ott bevárom a harcművészt.
-Rosseb a jó őrökbe. Így nem tudunk bejutni a grófok szekerébe. Viszont a kisebbik nemes szerintem nincs ott. Keressük meg. Ügyelj, hogy ne nagyon lássanak meg, főleg az őrök. Egy fél óra múlva találkozzunk ugyanitt, rendben? - ahogy már megszoktam a megfigyeléseknél, halkan, szinte suttogva beszélek - még ha most a saját táborunkat is kutatjuk át.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

rolcsy

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #18 Dátum: 2015. Május 29. 22:06:13 »
Shirin

Látom nem jön össze a terv, de szerencsére Teliadan el tud osonni az őr elől. Majd új terv gyanánt későbbi találkozást beszélünk meg.
- Rendben van, fél óra múlva ugyanitt. - felelek Teliadannak.
Majd addig a táborban sétálok, figyelek ki mit csinál.

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #19 Dátum: 2015. Május 30. 09:30:17 »
Teliadan

Shirin gyorsan el tud jönni, aztán beleegyezik a tervbe is. Én is útra kelek, elsőként a füvesasszony szekerét keresem meg, és szaglászom körbe.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nasirius

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #20 Dátum: 2015. Június 07. 21:01:55 »
Shirin:

Elindulsz körben a táborban, és figyelgeted az embereket. Mindenki teszi a dolgát, pakolásznak, van aki már készülődik az alváshoz. Semmi érdekesre nem figyelsz fel.

Teliadan:

Te is elindulsz, és először a füvesasszony kocsiját veszed szemügyre. Ahogy óvatosan közeledsz, azt tapasztalod, hogy a szekér láthatóan üres. Sem az idősebb, sem a fiatalabb hölgyet nem látod egyelőre sehol.

rolcsy

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #21 Dátum: 2015. Június 16. 20:54:12 »
Shirin

~ Semmi érdemleges ~ állapítom meg magamban. Majd a füvesasszony kocsija felé veszem az irányt.

Nasirius

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #22 Dátum: 2015. Július 07. 20:11:22 »
Teliadan:

Körülnézel, sehol senki. Óvatosan benyitsz a kocsiba. Az ajtó nyitva. Odabent csend és sötét honol. Körülnézel sötétben is működő látásoddal. És akkor meglátod, hogy egy test hever odaben a padlón.

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #23 Dátum: 2015. Július 08. 19:56:00 »
Teliadan

Megkerem a gyertyát, meggyújtom (ügyelek arra hogy kívülről ne láthassák annyira) és megvizsgálom közelebbről a nőt.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nasirius

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #24 Dátum: 2015. Július 15. 19:27:59 »
Teliadan:

A nő minden jel szerint halott. Egyelőre- tüzetesebb vizsgálat nélkül - nem tudod, mi okozhatta a halálát. Az idősebbik asszonyt ismered fel a tetemben.

rolcsy

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #25 Dátum: 2015. Augusztus 02. 22:05:24 »
Shirin

- Merre vagy - kérdezem mentálisan Teliadantól.

Off:
PSZI: 13-2=11

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #26 Dátum: 2015. Augusztus 15. 18:40:35 »
Teliadan

~Na ez nagy baj.~ gondolom a nyilvánvalót. Bárki is ölte meg, a táboron belül lesz, tehát áruló van az emberek között. Már elkezdeném átvizsgálni a halottat, de ekkor eszembe jut, hogy a gyilkos valószínűleg másra terelheti a gyanút, és erre nincs jobb a posztjukat elhagyott kalandozóknál. Ugyanekkor megkapom Shirin üzenetét is, de válaszolni nem tudok, egyenlőre kimerültem. Ezért a hagyományos módszerhez folyamodok: eloltom a gyertyát, majd kioson a szekérből, és körbenézek hátha látom társamat - és gyakorlatilag egyetlen szövetségesemet. Ha nem látom, gyorsan fedezékbe bújok (továbbra is lopakodva, és halkan hívom őt.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nasirius

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #27 Dátum: 2015. Augusztus 23. 15:40:11 »
Teliadan:

A holttestet vizsgálnád át, amikor belédhasít a félelem: mi van, ha ez csapda, és rátok terelhetik a gyanút. Sebtiben elhagyod a szekeret, majd megpróbálod megkeresni társadat, aki nemrég üzent a szellem útján. Ahogy óvatosan, osonva eljössz a szekértől, látod, amint Shrin nem messze lapul egy bokor közelében.

Shirin:

Az üzenetedre egyelőre nem jön válasz, majd látod, hogy a füvesasszony szekeréből lopózik kifelé társad, és körülkémlel.

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #28 Dátum: 2015. Augusztus 23. 17:02:32 »
Teliadan

Gyorsan Shirinhez lopakodok.
-Az idősebb füvesasszony halott. Van még energiád még egy üzenetre? - minél gyorsabban tudjuk megbeszélni a teendőket, annál gyorsabban végzünk. Most hogy Shirin itt van, tud őrködni nekem, amíg átvizsgálom a szekeret, és remélhetőleg tud még üzenni, ha baj van. Ha viszont ő is kimerült, akkor én nem kockáztatnék.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

rolcsy

  • Vendég
Re:Teliadan és barátai - a kaland
« Válasz #29 Dátum: 2015. Augusztus 24. 12:30:33 »
Shirin

Mivel az üzenetemre nem jött válasz, kezdek valami rosszra gondolni, de ekkor mozgolódást látok, majd később megjelenik társam Teliadan.
- Azt gondoltam történt veled valami baj, amiért nem válaszoltál. A füvesasszony, hmmm…. ez elgondolkodtató. Gondolom vissza akarsz menni. Menjél majd őrködöm, és ha valaki jön küldök üzenetet.