Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32548 alkalommal)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #465 Dátum: 2018. Május 24. 19:30:37 »
Rina

/Angol/ Hé, te! Xiong Mao Niao! Fuss ide, ha kedves az életed, különben annak a Luh Suh-nak a sorsára jutsz! – vakkantok oda a talpon maradt bányásznak

Ami azt illeti, mehetett volna kettő a kölyökre, úgy könnyebben manővereztem volna, de mivel nem fogadtak el alfanősténynek… hm! Ránézek az egyikre, keresem a szemkontaktust, majd a másik pofájába készülök nyomni a csövet, ha ideugrana. Amennyiben mindkettő ugrik, úgy gond lesz, ez esetben bízom a lendületben amivel oldalba-csapva az egyiket, elviszi a másikat is. Azonban ez nem igazán nyugtat meg, szóval:

/Angol/ Javaslom, ha szólok azonnal ugorj balra! – vetem oda a nyuszinak – Csak egyet kell kiiktatni a többi utána már gyerekjáték! – kuncogok, majd elkapom megint a kutya pillantását és aztán – Marad! – paranccsal próbálom a kivételes adottságaimat ráerőltetni. – Ül!

Mivel hallom a nyuszóka még szuszog, így a hátamnak simuló érzés mosolyt csal ki

/Angol/ Látod, kölyök! Jó csapat vagyunk! – nézek a kutyára még mindig – *w* Ha az a tulok ideér és végeztünk a kutyákkal, azonnal menj a térdére. Ne kérdezz, csak sózz rá nagyot!

Ezután jöhet a hadd el hadd. Egyrészt az enyémet kéne valahogy lecsendesíteni, másfelől az se lenne baj, ha Roger nem lenne kutyaeledel. Önös érdekből persze, de ezt szerintem ő is tudja. No akkor: A kutya ugrásától függően haraphat rá a teljesen kitartott csőre, ami remélhetőleg beleszalad a torkába, vagy próbálom meg kiszámolni, hogy mi az a lendület amivel ha megküldöm szőrgombolyaságát, akkor eltéveszti a célt, és megérti, vissza tudok harapni.

Bár jobb lenne, ha nem értené meg, de ezek az állatok nem hülyék, így az sem kizárt, hogy ha a rúd-cső nem jön be, akkor simán hagyom, hogy ráharapjon, majd egy jól irányzott rúgással nyüsszentésre csábítom.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #466 Dátum: 2018. Május 24. 21:07:44 »
Rina &Roxana

A másik bányásznak elsőre úgy tűnik, hogy szerencséje van, mert egy kutya a néhai előnevet felvevő társa oldalába mar, és szakít ki egy jókora véres darabot. Ettől a látványtól és a ráfröccsenő vértől a nagydarab bányász szinte teljesen lefagy.
Rina odakiált neki, hogy csatlakozzon hozzájuk, ha éli akar! Csakhogy a másik két kutya kihasználja a helyzetet, és az egyik a vádlijába mar hátulról, a másik pedig szemből a combjába mélyeszti a fogait, miközben velőtrázóan sikoltozik a férfi. Úgy tűnik hogy a tanács már későn érkezett, de azért még egy utolsót keményen odasóz az egyik támadójára.

Amíg a kutyák Rogerrel vannak többségében elfoglalva, az egyik jókora dög szemébe fúrja a tekintetét, és ráparancsol, hogy még  a "galérián" hangoskodó tömegben is parancsolóan csattan:

/Angol/ Ül! - ezt a próbálkozást kósza kuncogások díjazzák, amik hamar bennakadnak, amikor a szólított kutya lecsüccsen a hátsójára, és bár továbbra is villogtatja a fogsorát, nem mozdul. Ellenben a másik két kutya újra összeszedi magát, és ismét támadásba lendülnek. Rináé a láb után kap, és csúnyán bele is harap a lábszárába, fél tucatnyi helyen átszakítva a nadrágot, és vérpatakokat fakasztva. A másik Roger karjára akaszkodik, és még az alkarjára húzott csövet is átharapja, mit Roger egy hangos fájdalomkiáltással ad a világ tudtára. A tömeg hangosan szurkol nekik illetve a kutyáknak. Látszik, hogy Rina és Roger már alig bírják - a következő ilyen támadás lesz az utolsó! Mia a fejét kapkodva nézelődik, és idegesen próbál valamit kitalálni. Black viszont teljességgel lenyugodva figyeli a lenti eseményeket - már nem izgul, egyszerűen csak erősen figyel, és tervez valamit.
Az ováció még nagyobbá válik, amikor Roger a kalapáccsal veri fejbe a kezére akaszkodott kutyát, Rina pedig szintén csúnyán megbosszulja az őt ért sérelmeket!
Utána taktikát vált odalent mindenki - A kutyák immár óvatosabban kerengenek, és a gyengébbnek tűnő Rogert nézték ki - főleg, hogy Roger be-be ijeszt a kutyáknak - és így azok inkább vele foglalkoznak. A kutyák szintén a lábai fele kapnak, aztán hirtelen az egyik ismét a karját veszi célba, de Roger résen van, s félretáncol - ezzel lehetőséget biztosítva Rinának, hogy cselekedjen!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #467 Dátum: 2018. Május 24. 22:08:30 »
Rina

A távoli események annyira érdekelnek, hogy érkeznek e újabb rühes dögök vagy elég ez a kettő-három ami itt pattog-ül. Jót vigyorogtam amikor rádöbbentek, hogy egy igazi domina az bizony parancsoló típus és nem tűr ellentmondást, még egy buta dög esetében sem. Úgy tűnik, hogy az egyiknek ez nem tetszett és rámharapott, akar belőlem ami hízelgő, de nem adnék neki többet. Mosoly ugyan honol az arcomon, de a Qing Wa Cao De Liu Mang hogy megtalálta a lábamat és nem csak szagolni akart. Hovatovább eléggé feltolta bennem a morcicát és ennek eredménye az, hogy szanaszét rúgom ép lábammal ezt a rohadék dögöt. Igaz ami igaz, közben nem tetszik ahogy fáj a lábam, de mit csinálhatnék, ha még egyszer megmar, akkor a kövér kurva nem énekel tovább.

/Angol/ A Szöszinek lesz dolga elég. Remélem ért a plasztikához is…

Miután ide-oda ugrálva szétcsaptam a két kutya között, úgy tűnik, hogy a harmadik még üldögélni akar, de félek már nem sokáig. Így sietnem kell, szóval folytatom a nyerőszériát. Igaz, hogy a nyuszit is megkóstolták, de úgy tűnik talpon marad, ami azért valami, szóval nem szólok be neki, hogy ekkora hősiesnek tetsző ostoba baromságot is régen láttam. Aztán mikor a két dög elfelejti, hogy itt vagyok, akkor elvigyorodom, majd sértett-boldogsággal osztom ki mindkettőt ugyanazzal a lendülettel ahogy korábban, tehát addig rúgom őket amíg mozognak. Fel sem tűnik, hogy a fémdarabot még szorongatom, de nem is érdekel, csak az, hogy végre futhassunk a kijárat felé…

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #468 Dátum: 2018. Május 25. 07:43:59 »
Csak hétszáz méter remélem Roger kibírja, kutyástól mindenestől. Az a víz se volt olyan mély ki lehet belőle mászni. Afelett viszont elsiklottam amit még a kölyök mondott hogy a versenyzők ölhetik is egymást. Ezzel szembesültem perceken belül két nyaktörés, és a kutyák még sehol. Pedig azt hittem ők a legnagyobb veszély. Úgy tűnik egyenlőre az emberi barbársággal kellett szembesülnöm. Szégyen nem szégyen, lehánytam a galériáról. Láttam már sok hullát ez igaz, de az elkövetés módját és ilyen sűrűn azt nem!
Amióta itt vagyok ezen a hajón rengetegszer gondoltam rá mennyire szeretnék, valaki máshol más néven más időben, más bolygón akárhol lenni csak ne itt! Ez is pont egy ilyen ilyen pillanat!
Kikerekedett szemmel bámulom ezeket a kutyákat? Nem sikerült beazonosítani a fajtájukat pedig magas szintű biológiát tanultam, de gőzöm sincs mifélék lehetnek. Innen indult igazán csak az igazi spuri, ezek a dögök nagyon zabosak nem tudom mivel etetik őket emberhússal? Semmivel? Elsőre tényleg eszement ötletnek tűnhet, de lehet hogy igazam van? Odavetik nekik a halottak testeit még frissen, hogy rohanjanak a vérző versenyzők után? Nem is akarom megtudni olyan gyorsan szeretnék innen távozni lehetőleg a két még élő versenyzőnkkel amilyen gyorsan csak lehet.
Na egy kicsit elkalandoztam.
Hullanak a versenyzők de közeledik a cél. Rásandítok Blackre már nem toporog agyal, én is túl vagyok az első sokkon de semmi üdvrivalgás vagy bekiabálás. Csak nézem mi történik. Elmarom Miától a maradék sült gesztenyét, és ha nyafogna vagy hisztizne kap egy kis sallert szép pofikájára. Örüljön hogy csak ekkorát kapott mert eléggé begyemben van a  hülyéje.
Gyorsan megeszem még turkálok a zsebeimben, ahha király! Egy kis mogyorós csoki vészhelyzetre, és ez az! Nem mondom, hogy elvette a szájszagom de elég jól korrigált rajta. Nem kell közel hajolni Blackhez és rendben van. A nőt már előre sajnálom aki a végén kínlódik, van bennem együttérzés némileg de mégiscsak ő vállalta és csak egy sóhajjal nyugtázom, hogy mindjárt meg fog halni. Nem is nézem tovább. Csak Rinát és Rogert. A két bányász halála gyors volt és kíméletlen előtte ők is öltek mit bánom én mi lesz velük. A két kispályás egymásnak háttal igyekszik szétcsapni a rühes dögöket úgy ahogy.
Ideje megtudni min gondolkodik Black.
-Mi a terved?-Férfiből van. Nincs túl sok "nézése". Amit meg még nem ismerek azt úgyis elmondja "nézés közben". De most nincs idő Black "nézéseiről" mélázni, mert mindenki üvöltözik körülöttünk. Nem hallom mit mond, Dr furadoki bebizonyította fél testtel is lehet élni, Rogert elnézve ahogy szenvedett a karjával mégis jobban örülnék ha neki kettő lenne. Annak meg főleg ha élne!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #469 Dátum: 2018. Május 25. 20:28:43 »
Roxana

A táv nem tűnik soknak, de a többi induló azzá teszi. A víz lehet, hogy nem volt mély - de cserébe biztos, hogy hideg volt. S bár ki is mászott, azért nem volt kellemes azt látni, hogy egy bakancsos láb visszarúgja. Valaki pedig afelett kesereg melletted, hogy a jegesmedve két héttel ezelőtt megsérült, és azt még nem fogják elengedni. De nem is kell holmi jegesmedve, ilyen ellenfelek mellé! A nyaktörés és az őrjöngő közönség látványa lehetett egyszerre sok - látni, hogy mennyi értelmetlen vérszomjas ember van odalent és itt melletted a galérián. A látvány kevésbe volt mocskos, és gyorsabb is volt, mit Joe esetében - de így is egy szinttel lejjebb végezte a reggelid.
Ha maradsz tahófalván, akkor feltehetőleg csak a helyi hülyék ostobaságait kellene elviselni és az unalmat - de így, hogy utazol, megtapasztalhatod, hogy sok szar hely és helyzet van az Univerzumban! Igaz, ez utóbbi élményt most Rogernek köszönheted - miatta kellett utána jönni ide.

A kutyák leginkább utcai vegyesre hajaznak, de van némi dog és kaukázusi beütése is a dögöknek. Az a felvetés, hogy mivel is etethetik őket, nos olyan vizekre evez, amire feltehetőleg egyáltalán nem vagy kíváncsi.

Elveszed Miától a papírtölcsérbe tett sült gesztenye maradékát, és Mia nem is nagyon tiltakozik - van nagyobb gondja is a gesztenyéknél, főleg, hogy már nem is eszik belőle. Ami neked csak jó, mert a gesztenyék még langyosan pihennek a tölcsérben, és igencsak ínycsiklandó az illata is. De nem sokáig, mert meggyőződhetsz róla, hogy az íze is pazar. Utána egy csokival zárod, ami ugyan nem illik teljesen a képbe, de azért megteszi. A lemaradó fiatal nőre nem fogadnál, ha finoman akarsz fogalmazni, és talán arra sem, aki tök utolsóként próbál feljutni a tükörjeges emelkedőn.
De inkább Rogert és Rinát figyeled - bőven elég miattuk is izgulni! Főleg, hogy az emelkedő tetejére már mindketten sérülten érkeztek. S van is miért aggódni! Ugyanis a kutyák mindkettejüket megharapták - ami látván a bányászok gyors és mocskos halálát - igencsak komoly sérüléseket feltételez. Rina sem annyira fitt és fürge, ahogy Roger sem tűnik maradéktalanul boldognak. Inkább nagyon kimerültnek és sérültnek tűnik. De az biztos, hogy a következő harapás a végüket jelentheti! Ennek ellenére Roger magára vonta a kutyák figyelmét, hogy Rina tehesse a dolgát. Csakhogy a kutyák figyelmét azzal lehet a leginkább lekötni, ha szétmarcangolják - így nem is olyan veszélytelen az, amit rossz nézni is!

A kérdésed, hogy mi a terve Blacknek, elég tömör válasz érkezik

/Angol/ Negyvenhetes manőver! - árulja el. Mia felkapja a fejét.
/Angol/ Te hülye vagy! - tudatja Blackkel - S tuti lábtörés, és nem sok haszna lenne. A többiről nem is beszélve!
/Angol/ Van jobb ötleted? - kérdez vissza Black.
/Angol/ Nekem nincs, de talán neki - mutat rád - Black rárepülne, és szétkergetné a kutyákat - árulja el neked az ötletet. Azaz Black leugrana a küzdőtérre a kutyák közé. Ami a széthagyott tárgyak, egyenletlen jeges talaj és a magasság miatt is eleve kockázatos. S akkor még nem beszéltünk a kutyákról meg a közönségről.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #470 Dátum: 2018. Május 25. 20:30:10 »
Rina

Bár ez a verseny jó mókának indult, azért kezd egyre inkább a bőrödre menni. Amit az egyik kutya úgy ki is cakkozott, hogy biztos lehetsz benne - ez lesz az a szuvenír, amit egy ideig magaddal fogsz vinni innen. Bár a nadrág tart - jobb nem is begondolni, hogy ha az eredeti Éva-kosztüm lenne csak rajtad, akkor mekkora darab hiányozhatna. Így is berobban a fájdalom - s nem csak úgy módjával amit élvezni is lehet - hanem nem törődve az igényeiddel fogcsikorgatósan érkezik. Érzed, hogy a lábszáradon, bokádon meleg patakocskák indulnak, hogy a cipődben összegyűlve majd beledermedjen. Roger nem szól semmit a doki képességeiről, és ezt akár be is tudhatod annak, hogy éppen a kutyákra koncentrál. Ebben már tipikus férfi - egyszerre csak egy dolog figyelésére elegendő az agykapacitása.

Roger minden hibája és ostobasága ellenére olyasmit mutatott fel, amire az indulók nagy része nem volt képes - életben maradt! S nem szép dolog, de be kell ismerni - külön-külön már ti is a bányászok sorsára jutottatok volna. Amíg Roger lefoglalta a kutyákat, addig neked volt lehetőséged - és persze nem kizárt hogy erős késztetésed is - hogy rendet tegyél a kutyák fejében. Mégpedig arról, hogy mit szabad nekik és mit nem. Most épp megdögleniük, és a kívánt cél érdekében nem sajnálod a fáradságot. Főleg, hogy a nyüszítések, mordulások, majd roppanó csontok hangja arról mesél - ismét te győztél, te maradtál életben, ahogy egy alfa-nősténytől elvárható! Te vagy a legjobb, élet és halál ura, akinek minden jár, amit kinézett magának! Utána már megindultok a kijárat fele - már csak az a kérdés, hogy milyen egyéb kellemetlen meglepetésekkel szolgálhat még a verseny. Például azzal, hogy Rogernek nem fáj annyira a lába - azaz most ha lefutni nem is tudod, de a lépést azért még tudod vele tartani.

/Angol/ Te is fogadtál magadra? - tudakolja kissé szédelegve Roger, aztán megindul a cél fele.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #471 Dátum: 2018. Május 25. 20:48:17 »
Rina & Roxana

Ahogy a mondás is tartja - a futás hasznos, de a jó édes anyukáját annak aki kerget! Ez most szerencsére nem kutya, hanem főleg az idő. Mert egy idő múlva meg fogja unni a fenekére parancsolt kutya is az ücsörgést, és akkor ki tudja, hogy merre fog elindulni!
Az a szerencse, hogy az a kettő, amelyiket Rina elintézett, az nem fog utánatok indulni - a másik három pedig a bányászokat marcangolja és eszi. Pechére a testesebb irodista feljutott az emelkedőn, hogy amikor majdnem a kutyák orra előtt bukkanjon fel, inkább szándékosan vissza is csúszik ahogy rámordult az egyik bestia. Ezt az időt választotta a fiatal nő, hogy szintén elkezdjen futni - de legalább húsz méter hátránya van Rináékhoz képest. Igaz, ő még sértetlenül megúszta eddig a versenyt - szóval van egy hangyányi esélye a következő háromszáz méteren...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #472 Dátum: 2018. Május 25. 21:50:22 »
Rina

/Angol/ Ostobaság lett volna nem a győztesre fogadni. – vigyorgok kéj és fájdalom határán egyensúlyban

Nagyon nincs más tervem, mint az eredeti: nyerni. Nem azért jöttem hogy másképp tegyek és ami azt illeti keményen meg is dolgoztam érte, ami lássuk be, egy ideje nem szokásom. Szóval nincs semmi a 'Verzumban ami megállíthatna! Ez a tartjuk a lépést tetszik, de mi tagadás nem marad így sokáig. Illetve megengedve egy hátrapillantást, majd felmérve a maradék távolságot és a jelen állapotomat, úgy döntök egy ideig még jó ez a fej-fej mellett dolog.

/Angol/ Lásd be, a szex is van ilyen izgalmas! – somolygok és búgnék, ha nem rontaná el a szisszenés

Nem tudom a kis plüsskutyus meddig üldögél, de azért iparkodunk rendesen. Ha ez is olyan hülye, mint a korábbiak, akkor az a ribi a leggyengébb.

/Angol/ Kapd el! – kiáltok a kutyának a lányra mutatva, majd kuncogva futok tovább tudva, hogy ez a dolog egyszer is éppen csak működött

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #473 Dátum: 2018. Május 26. 06:44:01 »
Nem szokásom ellent mondani Blacknek,azért néha igen, de most kénytelen vagyok muszáj. Kissé szebben mint Mia de mégis.
-Törött lábbal vagy még akár ficammal is nem tudsz futni kergetőzni meg végképp nem. Az eredeti ötletem az volt indulok én is és valahogy túlélem, utolsónak. Segítve a többieket, de aztán nézve az indulókat, ahogy ölik egymást inkább elvetettem. Most viszont csak a kutyákat kell hátrakergetni írtani. Ebben egyetértünk. Viszont ne leugrással hanem a rajttól rohanjunk el. Fel a lejtőn, és elég ha odáig jutunk. Szerzünk valami célszerszámot vasrudat akármit, és kiabálással füttyel odahívjuk a dögöket. Szétcsapunk köztük kivéve azokat akik mással pl a nővel vannak elfoglalva. Mi még elég jó állapotban vagyunk, nem úgy mint Rina meg Roger, akik alig támolyognak. El kell vonni róluk vonni a figyelmet. Amíg eljutnak a célig, Mia neked annyi a dolgot hogy tartod az ajtót és szólsz hogy merre menjünk vissza. Vagyis rohanjunk. Egyéb ellenvetés? Mert ha nincs akár futhatnánk is! Ha valaki még ennél is jobbat tud adja elő, mert ha nem indulhatnák vagy inkább fussunk!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #474 Dátum: 2018. Május 27. 19:59:28 »
Roxana

/Angol/ Kutyakajaként vagy ha egy kutyára esik, egy ideig lefoglalhatja a dögöket - szól közbe Mia, amikor holmi ficamról beszélsz. Black csak hümmög, de aztán megosztja az észrevételét.
/Angol/ A bejáratot fegyveresek védik, és messze is van. Legalább három-négy perc, míg a eljutunk a bejáraton át Rináékig. Annyi idő meg nincs.
/Angol/ Dobjunk le valakit! - veti fel Mia köztes megoldásként. Felőled lehet, hogy akár ő is lehetne?
/Angol/ Szerintem nem kell - mutat Black lefele, ahol látni, hogy Rina épp halálba rugdossa, sőt még egy kicsit tovább is az egyik kutyát. Láthatólag oldódik a probléma - de ehhez az is kelett, hogy Roger az életét kockáztassa, amikor lefoglalta a kutyákat.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #475 Dátum: 2018. Május 27. 20:00:31 »
Rina

Most, hogy a kutyáknak megmutattad, hogy ki a főnök, és ti, azaz te vagy a célhoz a legközelebb egyértelmű helyzet. A menet közbeni nehézségeket legyűrted, és már csak pár méternyi futás választ el attól, amiért küzdesz - a győzelmet. S utána megkapod azt, amit akarsz...
Roger nem igazán ellenkezik az érveddel, már ami a győztesre való fogadást illeti, s talán jobb is így. Futás közben hátra pillantasz, s azt látod, hogy a jelenlegi harmadik helyezett bizony kezd lemaradni - mivel ő nem nyílegyenesen rohan, hanem "taktikázva" halomtól halomig szalad.

/Angol/ Veled az is ugyanilyen kínszenvedés - ért egyet Roger ismét, bár nem nehéz fellelni a szavai mögött megbúvó szurkálódást. S hogy egy kicsit érdekesebbé tedd a játékot, az ücsörgő kutyát megpróbálod ráuszítani a lányra. Ahogy sejtetted, nem sikerült, de azt látni, hogy a kutya a jelzett irányba fordítja a fejét, hogy mégis kit kéne neki utolérnie. Közben azért érzed, hogy Roger sem olyan gyors, mint te sérült lábbal - több métert simán ráverhetsz, ha úgy döntesz hogy bőven előtte akarsz célba érni.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #476 Dátum: 2018. Május 27. 20:03:50 »
Rina & Roxana

S bár a távolság szépen fogy, az túl egyszerű lett volna, ha a maradék távon csak úgy átrohanhatnának mindenféle nehézség nélkül. Az első probléma amivel szembesülnek, hogy itt-ott körbe van fújva festékszóróval egy-egy több méteres kör a futási útvonalon, és azokat a kihelyezett "Veszély!" figyelmeztető tábla szerint javasolt ki is kerülni. Már ha az ember nem óhajt véletlenül aknára lépni. Ez bár kissé nyújtja az utat, nem okoz gondot - mivel most nincsenek itt a versenytársak. Nem úgy a másik dolog, amire viszont jobban kell ügyelni - van pár botlódrót kihúzva, ami csúnyán megakaszthatja a lendületet.

Végül sikerül befutni a célba - egy létráig, ami galériaszint nézőktől drótkerítéssel elkerített részéhez vezet. A közönség egy része örömmel fogadja Rinát, míg mások igencsak komor arccal tekintenek rá - azok, akik nem rá fogadtak. A mostani verseny kimenetelének nagy győztese a bank volt - a beérkezési sorrendet senki nem találta el - így a "jackpotot" megtarthatta magának.
A kerítést pedig négy fős gépfegyveres őrség biztosítja - megakadályozandó, hogy bárkinek is eszébe jusson fizikailag is sérelmeznie az eredményt. Közben feldübörögnek a hangfalak, és a nagy kijelzőkön is Rina jelenik meg, miközben győzelmi induló harsan fel.
A létrán felérve egy asztal fogadja a befutókat - rajta poharak. Víz, tej, tea, tömény és fájdalomcsillapító tabletta közül választhat a kitikkadt versenyző. Roger a víznél marad, és felhajtja. Rina miután választott, egy jégből öntött dobogóhoz vezetik, amibe emberi koponyákat fagyasztottak. A zene elcsendesedik, ahogy fellép, és több tűzijáték rakéta és némi görögtűz gyúl mögötte. Közben felér a fiatal nő is, de a kutya sem foglalkozik vele.


Közben a hangszóróban ismét felmorran Khara hangja
/Angol/ Hölgyeim és uraim! Urak és csavargók! Utcai hulladékok és egyéb anyaszomorítók! Íme ennek a hétnek a hőse! Aki feltűnt a semmiből, hogy végigküzdje magát az akadályokon, és megmutassa nekünk - egy szép nő is lehet keményebb, mint egy férfi! Aki valódi meglepetésként végig uralta a versenyt, és ahogy eddig még senki sem - még a kutyáknak is parancsolt! És ez a nő nem más, mint Rina Wyn - a 72. Jégfutás Bajnoka! Nagy tapsot neki!
Közben megjelenik az emelvény mellett egy csinibabával, aki egy üveghasábot nyújt Rinának.

Az üvegben egy tekergőző kígyó van,


és a felirat kínai írásjelekkel: A 72. St. albansi Jégfutás Bajnoka. Aztán Rina kezébe nyomja a mikrofont, hogy ha akar szólni, azt most megteheti. Közben térül-fordul, és egy ezüsttálcán több köteg bankjegyet nyújt Rinának. A nagyobbik kupac szerint 75.000 dollár, azaz 3000 kredit - kisebbik pedig 9.375 dollár, azaz 375 kredit van felhalmozva. A nyereményhez előzékenyen egy szatyrot is adnak, hogy majd legyen mibe tenni a pénzt. Ezek után nyitják csak ki a drótkerítést - hogy a beérkező versenyzők kedvükre távozhassanak.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Május 29. 21:07:47 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #477 Dátum: 2018. Május 27. 20:42:10 »
Rina

/Angol/ De a végén kirobbanó a siker – mosolygok őszinte örömmel

Ami azt illeti fel se vettem a piszkálódást és persze le is hagyom a kölyköt, nem annyira mint tehetném mert kímélem a lábam, de azért eléggé, hogy legyen időm kényelmesen létrát mászni. Igaz, hogy előtte picit kerülgetni kellett a festékköröket – elég egyértelmű veszély volt – de a bukódrótnál majdnem elhasaltam. Kissé meg kellett nyújtanom az egyik lépést, ami annyira nem tetszett, de legalább nem lett komoly baj. Így most nyugodtabban mászhattam fel, hogy kuncogjak az elképzelésen, milyen arcot vágott volna az a sunyi kis nőszemély, aki rafináltan élte túl ezt az egészet.

Felérve még lepillantok a kölyökre, meg elnézek a kis rafinált túlélő felé, hogy aztán integessek a kis vörösnek és ha észrevettem a többieket, akkor miért ne? Nekik is! Ledöntök némi töményet, majd még egyet, hogy aztán megnézzem magam vajon igaziak-e azok a koponyák, amiket látok. Úgy vélem azok lehetnek! Korábbi béna versenyzők, akik nem voltak olyan jók, mint legalább a mi kis harmadik helyezettünk. Tetszik a felhajtás, a csinnadattra, de azért én Khara-t bámulom kéjesen, lehetőséget érzek és nem akarom elszalasztani. Mikor épp a semmibe lóg a mikrofon és senki más nem hallja

/Angol/ Ha szereti a kalandot, pár nap múlva igazán felkereshetne – búgom neki

Ezt követően pedig:

/Angol/ Hölgyeim és Uraim és a többi és a többi! Igaz, hogy soha nem leszek olyan kemény mint egy férfi – mosoly – de bármelyik férfit azzá tudom tenni – nevetek, jókedélyű Rina beszél, az ártatlan és édes! – Mindezt nem érhettem volna el, ha nincs az a Jóképű Italhozó és a Jégverem nevű kis lebuj, ahol soha rosszabbat még nem ittam, ahol a ne zúztam volna le a fél társaságot edzésképp és élveztem volna minden percet amit velük tölthettem! Kösz srácok!

Végignézek a cicababán, rákacsintok és némi kihívó pillantás után lelépek a friss szerzeményemmel – ami igencsak tetszik! Természetesen a pénzt is besöpörtem és a kölyök kezébe nyomtam, majd elégedetten gyűjteném be a fegyvereimet és persze a gratulációkat! Így indulhatunk a társaságunk felé, hogy az adrenalin távoztával a Szöszire bízzam magam. Igaz, hogy valószínűleg a kölyökért rohan előbb, de azért rászólok, ha kelletténél többet tököl és nem teszi a dolgát. Eközben Blackre nézek, míg a kis vörös úgy is szintén a kölyökért rohan majd

/Angol/ Érted már, hogy miképp védem meg bármikor a segged? – szívom meg az orrom és kiköpök oldalra, hogy aztán állandó vigyorral nézegessem legújabb szerzeményemet.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #478 Dátum: 2018. Május 28. 07:46:57 »
Akkora tervezésben vagyunk, voltunk hogy közben nem is néztük mi történik a pályán. Az én "utánuk rohanós" tervem is pocsék de legalább volt valami. Black megszólalására miszerint nem is kell. Lenézek és tényleg nem. Azért az utolsó akárhány méterre se könnyítették meg a versenyzők dolgát, azokkal az aknákkal meg drótokkal, de legalább fel van festve a helye eléggé kacifántosan, meg kiírva hogy veszély. A kutyák viszont eltűntek, ismerhetik már annyira a távot hogy idáig ne jöjjenek. Aztán egy létrán felmászva célba érnek. Mia felé bökök miközben hallom a a közönség morgását és nem tetszését.
-Le kellene lépni, ezek itt a gyűlöljük Rinát csoport népes táborába tartoznak.-Aztán megint nem hallom a választ mert a hangszóróból ugyanaz a szörnycirkuszos hapsi adja elő a kis litániáját amitől feláll a szőr a hátamon. Nem sietős nekem biztos nem, a probléma inkább a tolongó emberekkel van nincsenek sokan de ha én lassulnék ők meg nem, úgyis elsodornak. Rina "parádézik" na nem baj pár óra múlva úgyis fájni fog a harapás. Kivéve ha kezelésbe nem veszem. Roger azt várná, hogy majd a nyakába ugrom hú de milyen ügyes voltál! Na azt lesheti! Rá se nézek, alapból Rinához megyek.
-Ügyes kislány pont ahogy vártam, a hajón találkozunk. Addig majd élezem a késeket meg a gyors kötözőt és szebb leszel mint újkorodban.-Ott hagyom ünnepeltesse még magát. Fel kell még markolnom a zsét, "ezt a szót itt tanultam" aztán húzni a rákba "szintén itt tanult" nincsenek túl sokan, kevesen hitték hogy az a kis tyúk rajt cél győzelmet hoz össze. Várakozás közben még meg tudnám fojtani Rogert ha majd csillapodik a haragom akkor csak felpofozom.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #479 Dátum: 2018. Május 29. 21:06:45 »
Roxana

Mia a tömeget nézegetve válaszol
/Angol/ Ezek túl beszariak egy lincseléshez, és nem is eléggé motiváltak.
Black nem bírja ki megjegyzés nélkül
/Angol/ Valódi szakértője vagy a témának... - nem gúnyosan, hanem inkább tényszerű közlés volt, de Mia arca picit megrándul.
Rina most elemében érzi magát - hiába, jó eséllyel szorult bele nem kevés exhibicionizmus is. Roger viszont láthatólag a pokolba kívánja az egészet. De az biztos, hogy mindkettő ott fogja kaparni az ajtódat, miután elmúlik az adrenalin hatása.
Rogerrel nem törődve Rinával kezdesz - ahogy elnézed, Rogernek amúgy is van programja.
Rina sérülése igencsak csúnyának tűnik - két ilyen harapás letépte volna a lábát. Az egyetlen szerencséje, hogy nem a csontot, hanem csak az izmot harapták meg, és a nadrág szára is tart valamennyit. De az biztos, hogy kedvedre ragaszthatod vagy varrhatod majd a fognyomokat. Utána tudatod vele, hogy ha ilyen nagylány volt, hogy jelentkezzen, akkor a hajóig is el tud sétálni - ha ellátást akar.

Kifele menet a fogadások kifizető helyén 28.125 dollárt, azaz 1125 kreditet vehetsz fel a kártya ellenében, és folytathatod az utadat a hajóig. Hogy Roger miért is jelentkezett erre az őrültségre, az jó kérdés, de tuti, hogy nem százas. Leginkább talán azt tartod valószínűnek, hogy bizonyítani akart vele. De jelenleg azt bizonyította be, hogy komoly nevelő célzatú verést érdemel, mert itt a szobafogság sem elég!
Black képes annyival elintézni a dolgot, hogy megjegyzi - ez az ötelet ordas nagy hülyeségnek bizonyult...

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"