Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 33639 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #225 Dátum: 2017. Október 30. 20:19:28 »
Roxana

Szerencsére Black nem bonyolította túl a szobája biztonságát - és így elkerültétek a további időhúzást. Igaz, a kapitány így is csak feltartani van veletek, de most nem számít. Addig sem kódorog el - nem mintha önállóan mozgékonyabb lenne egy tál mangónál, de jobb az óvatosság.

Black mindig, minden területetn rendet tart. Sehol egy fél pár zokni, egy elgurult bármi, kosz vagy mancsnyom - semmi. Még a párnája alól sem lóg ki egy zsebkendő, síkosító tubus, vagy bármi kompromittáló, amitől úgy érezhetnéd - aha! ez a gyenge pontja!

Beállítod a párost a szoba közepére, és te is elkezdesz keresgélni, de Rina megelőzött - megvan az adattábla. Persze egyből fúrja az oldaladat, hogy mi lehet benne? Black mit írhat benne? Hogy félrevasalta az igét? Hogy elcukrozta a süteményt? Vagy talán végre megtudod, hogy mire gerjed? Talán a hobbijához lehet köze, meg a tejszínhabhoz?

Az eredménnyel elégedetten elmész az orvosiba, te meg hagyod hogy Rina elkezdjen beleolvasni a naplóba, és vigyázzon a két szerencsétlenre. Mire visszaérsz, éppen a két kis kedvencét rögzíti a pilótafülke üléseibe az elvárhatónál nagyobb műgonddal. Igazából a kötözött sonkára asszociálhatnál, vagy a kolbászra, ha lenne ilyesmi. Végül átadja neked a naplót, hogy te is olvasd el. Közben türelmesen várakozik, és láthatólag azon tanakodik magában, hogy mit is kéne tennie. Te pedig egyre több mindent megtudsz - talán még azt is, amit nem akartál. Azt, hogy finoman fogalmazva el akartak adni kilóra azon a jeges bolygón...
Több lehetőséget is mérlegelsz - az első pont olyan, minta Rina javasolná - fojtsd meg őket, és kapard ki a szemüket! Vagy csak elég egy injekció, pont olyan mit amit papayafalván a doktornak szántál... de aztán úgy döntesz, hogy még átgondolod ha már lenyugodtál. A naplóból tudod, hogy a csaj pilóta, a srác meg technikus vénával rendelkezik. De azért felveted, hogy biztos ami biztos kéne pár bilincs is.

Rina utána távozik, te pedig elkezdheted végre a pálya módosítást - ami igencsak lassan megy. Egyrészt a berendezéssel még csak most ismerkedsz, így lépésről-lépésre követed a leírást, illetve számolsz pályát, módosítasz, elfogadsz, ellenőrzöl, és ismét ellenőrzöl... Mire sikeresen befejezed, Rina ismét veled van, ám most már űrruha nélkül - és csöndesen nézi a két jómadarat.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #226 Dátum: 2017. Október 30. 21:10:15 »
Rina

Miután a Szöszi nem szereti a pici szerszámokat, megjegyzem, hogy majd a nagyobb, adott esetben vibrálóval kell elégtételt vennem azért, hogy nem hagyta magát csak úgy döfködni. De ez már a múlt, most sokkalta sürgősebb problémákkal kell szembenézni, mint például az, hogy napokig békén hagytam azt a balfasz kuktát és most eladna rabszolgának. Ezért még elbeszélgetünk a dolgokról, s mint ilyen elsőre az jut eszembe, hogy megverekedhet a szabadságáért avagy mi adjuk el őt.

Aztán persze ott van Black, de valahogy tőle nem annyira tartok. Ugyanakkor bizalmam sincs benne, de így nem is nagyon lehet egy legénységet fenntartani. Ezt még a ZombiLiz is tudta, de ezeknek fogalmuk sincs róla, hogy ketten semmi esélyük életben maradni. Ha fele olyan jók lennének mint amilyenek mi vagyunk Kai-al akkor talán, de így esélytelenek. Most nagyon hiányzik nekem a tekintete, a csillogás benne, hogy valami ördögien gonoszat eszelt ki…

Miután tény, hogy van pótlegénység, most már csak azt kell megvárnom, hogy ez a kettő magához térjen és próbálkozzon. Volt egy gondolatom, miszerint elengedem őket és szépen eltűntetjük az egésznek a nyomát és még kedvesek is leszünk, de aztán csak legyintettem egyet és úgy döntöttem, hogy ahhoz még sokat kéne fejlődniük, hogy kedves legyek velük (ezen a téren még nekem is van hova). Szóval maradt az eredeti terv és a Szöszit sem akartam rávenni arra, hogy másképp döntsön.

Tetszik a gyilkos tekintete.

Most, hogy felmértem a lehetőségeket a cryo-tartályoknál és kinéztem magamnak a figyelmeztető táblát, már megint a pilótafülkében vagyok, ahol a két palimadár kötelékeit ellenőrzőm csak úgy a biztonság kedvéért. Ami azt illeti azért egy-egy jól irányzott teljes-tenyerest nem tudok nem odaajándékozni, de ettől függetlenül rákérdezek – immáron ugye űrruha nélkül – a Szöszinél arra, hogy ennek a két talpig hülyének milyenek az életjelei:

/Angol/ Nem kéne ennek a két töketlennek valami vizet adni? – nem erőltetem, de az se jó, ha nem bírják sokáig azt, amit majd kapni fognak

Nem zavar, ha a Szöszi a Kölyköt akarja, de akkor a felelősség is az övé. Nálam kétszer lehet hibázni, először és utoljára. Ez a két idióta pedig épp eljátszották az esélyét annak, hogy bármilyen apró bizalomszikrát villantsak nekik. Azért Átlagossal élvezetes volt az az este és persze a tény, hogy rávettem alázza meg a Szöszit és annak vonzalmát a Pilótához, de ilyesmiért az ember nem érdemli meg, hogy kipakolják! Nem hogy örülne neki, hiszen megmutattam, hogy úgy járt volna, mint korábban…

/Angol/ A Kölyök a tied lehet, de akkor a felelősség is. Ha hülyeséget csinál, te nyírod ki. – közlöm a biztonság kedvéért

Aztán amondó vagyok – a tabletta és szuri után – hogy lássuk azt a pályamódosítást, aminek végén – miután láttam, hogy tényleg működik – picit levezetném ennek a forrongó injekciós tűvel hadonászónak a feszültségét. Ezt úgy adom tudtára, hogy előbb magamhoz rántom, majd forrón megcsókolom – ezt akár be is tudhatja hálának vagy akárminek amiért megtette amit én kétszer annyi idő alatt tudtam volna – majd félreérthetetlenül elkezdem simogatni a gerince mentén még lejjebb és persze ellenőrzőm azt is, hogy nincs e mellrákja.

Ha benne van a hirtelen kalandozásban, akkor ott helyben ellátom a baját, de ha valamiért nem tetszik neki, akkor választhat valamelyik díszpintyből is – az erőszak jó dolog olykor – vagy éppenséggel megnézheti magának a kölyköt, amelyik esetben talán ki is olvaszthatná őket – de ehhez azért viszek bilincset és némi fegyverzetet, mert nem vagyok teljesen kibékülve a két alvó elmebeteg múltjából olvasottakkal. Fő a biztonság. Korábbi pakolásom nyomainak hála akár közvetlenül eléjük is állhat ha akar, de addig is egy kérdés:

/Angol/ Mi a helyzet az Öreggel?

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #227 Dátum: 2017. Október 31. 11:42:41 »
Rina után megyek, megnézem a vörös csajt meg a Roger nevűt.
- A tudomány szellemére hogy lehet ilyet tenni emberekkel! - kitört belőlem az orvos.
Majd visszamegyek a pilótafülkébe, átgondolni a dolgokat. Kicsit nyugodtabb vagyok már de még mindig síkideg.  És dühös ha csak a két csorgó nyálúra nézek. A két vérnyomás már rájuk tettem egyenlőre csak 90-es. Kicsit alacsony, pedig adtam nekik gyógyszert.
Első sorban orvos vagyok és csak másodsorban ember, olyan szívesen kitekerném mindkettő nyakát, de nem tehetem, nem erre esküdtem fel.
Rina visszatért.
Na igen már megint "azon" jár az esze.
- Később kapnak vizet de előbb a két jegesről beszéljünk. Nekem nem szexre kell a kölyök nincs technikus a hajón, arra jó lenne a vörös csajjal meg azt csinálsz amit akarsz nem szólok bele. Én nem gyilkolásra hanem életmentésre esküdtem fel, nem ölöm meg. Megy vissza a kapszulába. Ezt a két marhát is kinyírtam volna elhiheted de első a szakma. - végre egyenesbe kerültünk és a tábla se világít olyan ronda sárgán.
Na jó hadd éledezzenek kapnak vizet. Idegesít hogy a két majom néz, nem néz tudom bámulják az izét, a valamit, pontosan tudom de akkor is!
A pilótafülkéből kirángatom Rinát és rögtön a földön ellátja a bajom aztán ha hagyja én az övét, nem szokta engedni de hátha.
- Kellene fegyver, na nem halálos sokkoló és vagy gumibot! Ilyenre gondoltam. - azért kicsit megnyúlik az arcom mikor meglátom mekkora fegyver arzenállal érkezik a tartályokhoz de igaza van. Mit lehet tudni?
- Az öreggel az van hogy olyan lövést kapott amibe bárki perceken belül belehal csoda, hogy még él. Később megnézem él e még, vagy kárnak megy a tartály. De előbb keltsük életre a kis szundikálót, Rogert is vagy megvagyunk nélküle? A két idióta sorsáról akkor döntünk ha már észen lesznek, először egy kiadós verés lesz az biztos. Én mosom kezeimet, ahogy a régi mondás tartja, élnek nem?




Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #228 Dátum: 2017. Október 31. 20:32:12 »
Rina

Az a helyzet, hogy alábecsülted a szakácsot - és kiderült, hogy sötétebb, mint ahogy azt a neve sugallta. Már csak az a kérdés, hogy rendezd le őt is és a kérdést is megnyugtatóan. Ehhez most jól jönne Kai tapasztalata - aki lazán előállna egy olyan ötlettel, amire a legtöbben nem is gondolnak. Mint amikor megbütykölte Laars rakétavetőjét indulás előtt. Így mikor Laars könnyes búcsút vett tőletek - talán mert a hajójával a szeme láttára startoltatok el, és a füsttől, portól, no meg feltehetőleg az idegtől alig látott - a tőle várható vehemenciával próbált maradásra bírni titeket. S kilőtte azt a rakétát, amely pár méter után befogta a célt - így megfordult, és a szerencsétlen hülyébe csapódott. Laars és baráti köre, akik kezdtek bepipulni rátok az ilyenkor szokásos protokollt követték, és szétszóródtak több méteres körzetben. Sajnos utána a hajó egy holdnyival odébb elég csúnyán landolt veletek együtt a hajtómű meghibásodása okán, de az már egy másik történet...

Biztos vagy benne, hogy most is kézbe tartaná a dolgokat, és jól tudod, hogy ez nem lenne az ellenedre - ahogy feltehetőleg a Szöszinek sem. Aki most, hogy elolvasta a naplót, végre olyan pillantást vet a két hülyére, amitől bizsergés fut végig a hátadon - ahogy szinte biztosra veszed - hamarosan lesz mit nézni.

Ám előbb neked is volna kit/mit megnézni a raktérben, ahol tábla hívja fel a figyelmedet, hogy egy gyakorlott Szöszivel kéne visszatérned.

A Pilótafülkében mozgásteszttel ellenőrzöd le a kötelek szorosságát, ami abból áll, hogy te ütöd őket, ők meg mozognak. Picit talán még húzol is köteleken, ahol úgy érzed, hogy még lehetséges. De azért szíveden viseled a hogylétüket, és a kezelőorvosuk tanácsát is kikéred ez ügyben - aki megnyugtat, hogy nem fognak kiszáradni. Aztán miközben elárulja, hogy a suhanc csak szakmai szempontból érdekli - amit vagy elhiszel vagy nem - megitatja a két kukát. Pedig már osztozkodik, hiszen Miát neked ajánlja. Így volt ez a felszállásnál is - aztán mindenkivel összemelegedett...

A Szöszi ma igencsak kitett ma magáért, de feszültnek tűnik a helyzettől - s talán ezért vélted úgy, hogy ideje kicsit oldódnia. A doki úgy tűnik, hogy vevő az ötletedre, mivel a csók után sem igazán húzódik el, sőt, ahogy elkezded simogatni, sürgetően kirángat a folyosóra. Eleinte hiheted azt, hogy valami kényelmesebb helyet keresne, de aztán rá kell, hogy döbbenj - feltehetőleg csak nézőközönséget nem akart. Így a folyosón leteperve jutalmazod meg, amit egy hálás Szöszihez illően viszonoz is.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #229 Dátum: 2017. Október 31. 20:33:44 »
Roxana

A pilótafülkében rápakolod a mérőműszert a két próbababára, de úgy tűnik, hogy ez sem hatotta meg őket - legalábbis a vérnyomásmérő adatai szerint.

Rina is visszatér, miközben te küzdesz a géppel és a pályákkal, de nem zavar téged munka közben. Utána megérdeklődi, hogy a két pártfogoltatoknak szüksége van-e vízre, amire te némi hezitálás után úgy döntesz, hogy igen - s megitatod őket. Közben Rina felveti, hogy ha a suhancot is kiolvasztod, akkor az a te felelősséged. Természetesen nem nehéz kitalálni, hogy azt hiszi - ágymelegítőnek akarod magadnak a kölyköt. Ezt a félreértést gyorsan tisztázod is vele.  Közben a gép is végzett a pályát átszámításával, és kizöldül az eddigi sárgán villogó vészjelzés - mutatván, hogy te győztél! Rina magához ránt, és forrón megcsókol. S persze, a keze is elkalandozik utána - egyértelműen jelezve, hogy mit is tenne legszívesebben. Az érintése nyomán a múltkori emlékek felidézése, no meg a mostani életveszélyes helyzet leküzdése utáni elégedettség benned is vágyakat gyújt, melyet Rina ajkai olthatnak el. Már ha nem gúvasztaná a két biodíszlet a szemét pont rátok. Így inkább kirángatod a folyosóra, ahol nem is kell Rinában csalódnod. Sőt, a kapitány hiányában most szinte sérülés nélkül juttat a fellegekbe, amit az útmutatása alapján viszonozni is tudsz.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #230 Dátum: 2017. Október 31. 20:35:11 »
Rina & Roxana

Kicsit kifáradva, gyűröttebben és talán még pihegve - de kielégülve folytatjátok az utat a raktérbe. A Szöszi közben fegyvereket javasol - aminek okán Rina csak a raktérnél éri utol, ha a tanácsát fogadva felszerelkezik - ami kést és egy nőiesebb megjelenésű pisztolyt takar - persze a kötelező bilincsek mellett.
Roxana átnézi a kapszulák kijelzőjét, és megállapítja azt, amire Rina rákérdezett - hogy a trió legöregebb tagja valóban rossz állapotban van. Az ő kiolvasztásának komolyan elő kell készülni - de hogy megéri-e, azt majd későbbi vizsgálatok fogják megmondani. A suhanc és a vöröske helyzete sokkal egyszerűbb. Az ő esetükben ha akarjátok el is lehet kezdeni a felolvasztást - ami cirka egy óráig fog tartani.
A doki válasza Rinának talán még tetszik is, már ami a pilóta fülkében ücsörgő két balfácán alapos és élvezetes megdolgozását illeti.

Van egy szűk órátok, miután Roxana pár mozdulattal életre kelti a cryo kapszulákat, és halk zümmögéssel megindul a kiolvasztás. Az első húsz percben ott sem kell lenni - a második szakasz az, amely felügyeltet igényel, hogy az esetlegesen fellépő komplikációkat egy szakorvos megoldja. Szerencsére komplikációról nincs szó - mindössze a felvillanó figyelmeztetésre válaszul némi sóoldatot kell a srácnak beadni - már ha úgy döntenétek, hogy kiolvasztjátok. Az utolsó öt percben félrehúzódik a kapszula teteje, feltárva az odabent pihenő testet. A vöröske egy szakadt, vérpöttyös farmernadrágot, hozzá hasonló valaha fehér, jobb oldalt váll nélküli pólót visel, és mezítláb van.  A srácon pedig egy agyonmosott kék kezeslábas, fél pár bakancs, és több zúzódás van. A kapszula némi serkentőszert juttat a vöröske (meg esetleg Roger) vénájába, ébredésre bírva ő(ke)t.

Nem is kell sokat várni az első szempilla rebbenésig, majd mint akit felhúztak, úgy ül hirtelen ülő helyzetbe a vöröske, s levegő után kapkodva tágra nyílt szemmel néz körbe...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #231 Dátum: 2017. November 01. 09:38:20 »
Rina

Laars… az emlék mosolyt csal. Nevetnék is, de Kai nincs itt, ezért csak mosoly maradt, ami szintén nem túl hosszú életű. Pokoli kín ez az űr amit a hiánya okoz. Ideig-óráig beérem mással, de senki nem Ő. Nem lehetnek és nem is foglalhatják el a helyüket. Nincs senki, aki akár csak árnyéka lehetne annak a férfinek, akivel életem legnehezebb pillanatait töltöttem. Kétlem, hogy bárki érezhetett hasonlót és látta volna mindazt, amit azok a napok ölelő és szerető biztonsága jelentett.

Miután láttam, hogy a Szösziben mégis csak akad potenciál és azt, hogy ezt használni is kell a tartályoknál, nos, egy utolsó gyors kötözött sonka ellenőrzés, majd hallgatom a szavait, hogy pontosan tudja ki kell nekem. No igen, nem vagyok annyira bonyolult lélek, hogy ez ne lett volna egyértelmű. De most, hogy meg is itatta a két palimadarat már nincs itt dolgunk. Illetve egy akad, de ahhoz az kell, hogy a Doki is érezze milyen győzelmet arattunk ma.

A pillanatot megosztom vele, sőt, hagyom, hogy kedvére tegyen – no meg élvezem hogy a hajával babrálhatok miközben a combjaim között tevékenykedik. Nem mintha adósa maradtam volna, de azért egy picit jó érzés a remegő testét az enyémen tudni. Ölelgetem kicsit, hogy töltse ki az űrt, hagyom, hogy a pillanatot még az se rontsa el, hogy nem a legkényelmesebb a folyosó. Nem tudom, hogy mit gondoljak arról, hogy nem akarta a két faszi lássa miből marad ki, de végül nem foglalkozom vele.

Nem lett olyan hosszú a szünet mint lehetett volna, de most annyira nem is bánom, igazából hagyom, hogy tegye a dolgát amikor már a olvasztásra kerül sor. Nem zavarom, sőt, inkább ránézek a palimadarakra, majd a fürdőszobára, hogy aztán aranyló megjelenésemmel kápráztassam el őt, és persze a kiolvadó Miát. Lehet én vagyok az egyetlen akinek az a szóvicc jut az eszébe, hogy ”MI a…”, nos, remélem pontosan ezt fogja mondani, miután felolvasztom magam is.

Egy nő nem igazán az fegyverek nélkül, így a kötelező nehézfegyverzetem mellett – illat és más finomságok – pengéket és efféléket is magam hoztam – többek között a talált tűvetőt. Az öreg nem érdekel, csak tudni akartam kuka e, de végül azt kell mondjam a korábbiak fényében, hogy amikor a Szöszi azon hezitál szeretnénk e kiolvasztani a kölyköt, akkor egyértelmű döntésként csak is egyetlen dolog lehet, mégpedig:

/Angol/ Nem olvasztjuk ki. Elég lesz egy új veszélyforrásra figyelni. Ha már úgy tűnik bízhatunk benne, akkor majd meglátjuk a kölyköt – bár ennek nem sok esélyét látom, de ki tudja?

Miután a dolog eldőlt és már el is kezdődött – én pedig az első húsz percet használtam felkészülésre – már csak újabb negyven van hátra, hogy kitöltsem valamivel. Amikor a doki dolgozni kezd, újra ellenőrzőm a két balféket és persze végül ott akarok lenni amikor Mia felébred mesebeli álmából. Az ajtó feltárul és tökéletesebb képet kapok a testéről máris úgy érzem, hogy fontos orvosi teendőim vannak. Szépen felteszem a hordágyra – remélem a Szöszi is segít (feltéve, hogy ilyen állapotban mozdítható) és irány az orvosi.

Szépen levetkőztetem és alaposan átnézetem a Dokival, hogy nincs e bármilyen rejtett sérülése, majd magam is átsimogatom az egész testet – figyelve mire hogyan reagál, majd ha a Szöszi szerint mozdítható, akkor eltolom a kabinomig, ahol szépen ágyba teszem – a Szöszit megkérem vigye vissza a hordágyat – majd bebújok a kis vörös mellé és úgy ébresztem, ahogy bárki a világon szívesen ébredne: egy gyönyörű forró csókjára!

/Angol/ Jó reggelt Shao Jeh!– suttogom

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #232 Dátum: 2017. November 01. 10:05:19 »
A szex Rinával most sokkal jobban esett mint bármikor ezelőtt. Legyűrte a bennem lévő pánikot haragot de ha a két páfrányagyú hülyére gondolok a pilóta fülkében újra elönt a a düh. Főleg azért mert tudom nemsoká magukhoz fognak térni. Rinát megkértem menjen nézze meg a három fagyottat. Jót mosolygok magamban azon, hogy a Roger nevűt én ki akarom sajátítani. Na persze! Egyszer elég volt egy Edem.!Buta volt  kedves, aranyos de az anyja meg...ajjaj! Kizárt, hogy kikezdjek ezzel a Rogerrel.
Rájuk aggattam a két vérnyomás és egyben pulzusmérőt de becsaphat.
Rina később a raktérben megkérdezte mi legyen az öreggel, én minden orvosi dumát félretéve csak annyit mondtam ha kiolvasztjuk abba biztos belehal. Egy ilyen lövéstől bárki perceken belül.
Rina már nagyon unhatja a kiselőadásaimat arról, hogy mi egy orvos dolga. Ez viszont most fontos! Én nem ölök, hanem életet mentek már ha sikerül. Eddig sikerült. Nem konkrétan ilyen fegyverekre gondoltam amikkel megjelent Rina, de remélem sikerül k....va gyorsan megtanulni a használatukat, muszáj lesz!
-A kölyköt is, olvasszuk ki nem csak a lányt, szükség lesz a kapszulákra! Pontosan tudod miért! -Ezt némi hezitálás után döntöm el. És úgy nézek majd bólintok Rinára, hogy igen, ŐKET akarom beletenni! Kapitányt biztos!De csak a lány akarja. Egyenlőre rábólintok.
Előkészítem az orvosiban a só oldatot néhány enyhébb nyugtatóval elkeverve ha probléma lenne.
Visszamegyek a pilótafülkébe, és magam nézem meg a vérnyomásukat mert ezek az elemes vackok néha csalnak. Hátulról persze, hiába vannak lekötözve jó erősen az is lehet hogy közben hatott az ellenszer és megpróbáltak kiszabadulni. Már volt egy köröm a kapszulák felé, húsz perc után. Rájuk kötöttem oldatot, meg eleve volt serkentő szer. Minden oké, semmi komplikáció.   A Mia nevű vörös lány kiolvadt, és persze Rina kapásból lelép vele.  Roger   a  fiatal  fogalmam sincs hány éves kölyök (sajnos pont az esetem a francba!) Elkezdem olvasztani titokban. Mikor már magához tért,  előbb  segítek kimászni neki majd gyorsan elhadarom hogy a nevem Doktor Dent és most én vagyok itt az orvos. Egy darabig muszáj kussolnia róla hogy él de igyekszem minden kérdésére válaszolni ha ő is az enyémekre. Csendben bemegyünk a szobámba ahol most veszem csak észre milyen kicsi két embernek. Na és itt már kérdezhet, de csak csendben. Néha ki kell szaladnom a két hülyéhez milyen állapotban vannak. (Persze győzködöm magam róla hogy nem csináltam hülyeséget.)






 


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #233 Dátum: 2017. November 02. 20:35:25 »
Rina

Kai pótolhatatlan - érzelmileg mindenképp. Nem kétséges, hogy meg kell találnod mielőbb, hogy merre sodródik a Verzum sötétjében a másik feled! A hiányát fizikailag ugyan enyhítheti egy-két útitárs, de velük-mellettük hiányzik az a szikra - és az az érzés, hogy most nyugodtan elpihenhetsz, hisz a legjobb helyen vagy - és vigyáznak rád.

A doki szerencsére nem hülye, csak kiszámíthatatlan. Így pontosan érzi-tudja, hogy mire van szükséged, és úgy tűnik, hogy kész neked  a vöröskét  konyhakészen leszállítani.
Nem tűnik féltékenynek, csak  készségesnek - ami ha hosszabb távra tervezel vele, kifejezetten pozitív tulajdonság.


Ez utóbbi tulajdonságában további élvezetet is lelsz a folyosón, s a hozzád simuló domborulataiban pedig némi vigaszt, és az érzést, hogy mégsem vagy teljesen egyedül.

A doki persze megnézte magának a suhancot. Különben miért pendítené meg, hogy ahhoz, hogy lefagyassza a Joe és Black párost, szükség volna még egy üres kapszulához - amit persze a srác felolvasztásával szerezne meg? Közlöd vele a döntésedet, s nekiláttok Mia kiolvasztásának.

Miközben a doki a kapszuláknál tevékenykedik, te addig azért leellenőrzöd a két férfit, hogy jól viselkednek-e? Túl sok minden nem változott - ugyanúgy a lekötelezettjeid még mindig. Mindössze annyi a változás, hogy most már bizonytalanul, de a nyíló ajtó fele fordulnak. Ám a tekintetükben semmiféle értelmet nem vélsz felfedezni. Nem mintha valaha is túl sokat láttál volna bennük.
A fürdőszobádban kicsit igazítasz a megjelenéseden és a ruházatodon - eltüntetve az iménti folyosói torna nyomait, s persze a lehető legtöbbet hozva ki magadból. Közben azt tervezeted, hogy milyen is lesz Mia eszmélése. Magabiztosan, felfegyverkezve - és persze szexin - indulsz vissza a raktérbe.
Látván, hogy ott minden rendben folyik -vagy legalábbis a doki nem szaladgál össze-vissza - újra leellenőrződ a pilótafülke lakóit. Ők azóta sem lettek okosabbak vagy szebbek - és lehet,hogy az utóbbira nem is látsz túl sok esélyt.


Végül visszatérsz a raktérbe, hogy az utolsó előtti felvonást te is végig asszisztálhassad. A kapszula felnyílása után Mia hordágyra kerül, és az orvosi részlegbe toljátok.
Bár nem feltétlenül indokolt, megszabadítod az összes feleslegesnek ítélt ruhájától - a Doki közben leellenőrzi, de pár zúzódáson kívül nincs komolyabb baja. Persze erről neked is meg kell győződnöd - és azért akad pár részlet, ami a doki figyelmét nem kötötte le, csak a tiedet. Mia igen sokat adhat a megjelenésére - igen ápolt benyomást kelt. Ugyan mindkettőtökhöz képes picivel szűkkeblűbb, de azért így sem lehet okod panaszra. Az izomzata inkább a Szöszit idézi, mint téged - ahogy a keze is, mert nincs fegyverforgatásra utaló bőrkeményedése sem, ellenben szépen manikűrözött körmei vannak. Igaz, a jobb kezének középső ujján a körme alig észrevehetően, de bizony sokkal élesebbre van manikűrözve mint az indokolt.

Ahogy a hüvelykujja körmére ragasztva pedig különös kis órát fedezel fel.

Ezen kívül még a bal vállán pillantasz meg egy egyedi azonosítót. Egy fél tenyérnyi B betű van szó szerint belesütve, billogozva a vállába, ahogy azt a marháknál szokás. Mia jelen vizsgálat alatt édesdeden alszik, csábítóan védtelenül, és a parfümje azt suttogja érints meg! Aminek te eleget is teszel - és látod, ahogy az érintésed nyomán reagál, élettel és tűzzel telik meg a kissé még hideg test. Nem is lehet igazán ellenére, mert halovány mosoly, apró sóhaj, és finom libabőr mutatja a tetszését.
Azután a Szöszi segítségével újra hordágyra, majd a te ágyadba kerül a legújabb választottad. A doki távoztával mellé bújsz, s érzed, ahogy egyre inkább mocorog, míg végül felébred!

Ragyogó szemeket nyit rád, és igencsak elkerekedik a fogadtatásra. Meglepetésében elfelejt elhúzódni - vagy talán nem is akar? Sőt, eleinte még játékra is hív a nyelve, de aztán elszakad tőled

/Kínai/ Ni How, Piow Liang De Shao Ji! - válaszolja halkan, és lehet látni, ahogy mögötted a falat fürkészi, és a felismerés szikrája csillan a tekintetében, majd némi rejtett bizonytalanságé.
/Angol/ Miért vagyok itt? - kérdi ártatlan, "védelemre szorulok" tekintettel. Közben óvatosan visszaigazít egy rakoncátlan tincset a füled mögé, de egyúttal szégyenlősen picit magára is húzza a takarót, félig-meddig eltakarva bájait.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #234 Dátum: 2017. November 02. 20:40:41 »
Roxana

Miközben Rina meglátogatja a triumvirátus tagjait a raktérben, neked van időd átgondolni ezt a Roger témát. A vérnyomásmérő felhelyezése alatt azért az felrémlik, hogy ha a srácnak anyja nincs is, de a vöröske lehet, hogy ugyanúgy belepofázna a dolgaiba. De ki tudja? Ellenben egy picivel nagyobb sanszot látsz arra, hogy Ednél egy fokkal tanultabb legyen. Ami mondjuk nem nagy kunszt, de akkor is.

A raktérben Rina nem kommentálja a véleményedet - már ami az életmentést illeti. Mindketten tudjátok, hogy neked erre van "jogosítványod", neki meg az erőszakra. Gyakorlatilag akár úgy is tekintheted, mint az egyik beszállítódat. Rendszeresen áldozatot hoz neked.
Mondjuk most éppen nem - csak fegyvereket, és ahogy kérted bilincset is. Ez utóbbihoz volt már szerencséd a Kapitány kabinjában... Azért az még neked is feltűnik, hogy Rina alaposan kihasználta a kabinjában tett látogatást. Egyrészt rendbe szedte magát a folyosói liezonotok után, sőt, ahogy elnézed, most még sugárzóan dögösebben néz ki mint korábban. Nem nehéz elképzelned, hogy ebben a kisugárzásban a te szereped sem volt teljességgel elhanyagolható.

Megosztod vele az elképzelésedet, hogy a két jómadarat hova is kéne suvasztani, hogy ne okozzon gondot, ám Rina kerek perec kijelenti, hogy neki elég a lány is, meg a két mentálisan rokkant a pilótafülkében.
Nem kezdesz el vitatkozni, hanem rábólintasz, hogy érted te, majd előkészíted a kiolvasztását Miának, aztán pedig a pilótafülkében teszel egy ellenőrző kört, hogy mindenki jól viselkedik-e? A pilótafülkében semmi szokatlan nem fogad - a két delikvens nyugodtan fotoszintetizál az ülésekhez szíjazva. Leellenőrzöd a vérnyomásukat is - az is megvan, és alacsonynak mondhatnád - de mivel nem sok minden miatt izgulnak - ez akár normálisnak is tekinthető.

A kapszulákhoz visszatérve ott is minden rendben fogad. Eddig rutinmeló - és sikerül Miát kiolvasztani, de Rina kissé türelmetlen fajta - s van valami elképzelése a befejezés mikéntjéről. Így megkér, hogy segítsél neki a vöröskét áttenni egy hordágyra, és toljátok el az orvosiba. Rina arra hivatkozva, hogy állapot felmérést kellene rajta végezni, levetkőzteti a még szendergő Miát. Persze amíg te komolyabb sérülések után kutatsz, addig Rina a tízujjú kézi detektorával végigtapogatja-simogatja a szemed láttára. Az érintések egy részét már ismered, hiszen téged is így szokott tűzbe hozni - és nem kizárt, hogy ahogy Rina érintése nyomán a vöröske reagál, élettel és tűzzel telik meg, aprót sóhajt és finoman libabőrözik, téged sem hagy hidegen a látvány és az emlékek, melyek eszedbe jutnak róla...
Azért megállapítod, hogy Miának nincs sok baja - egyedül a bal vállán pillantasz meg egy fél tenyérnyi (teljesen gyógyult) B betűt, amit régebben szó szerint belesütöttek, billogoztak a vállába, ahogy azt a marháknál szokás.
Rinát egy kis idő múlva ugyanúgy felcsigázhatta a látvány, ahogy  Miát az érintése, ezért úgy véli, itt az ideje kényelmesebb körülmények közé helyezni Miát a segítségeddel - így újra hordágyra teszitek, hogy Rina kabinjában végre ágyba kerüljön. Nincs sok kétséged, hogy Rina mit tervez, ám talán nem is bánod, mert így legalább nem szól bele, hogy mit csináljál.


Visszamész hát a kapszulákhoz, és szemügyre veszed Rogert is. A helyes ártatlan arc, a ruganyos test talán nem véletlenül nyeri el a tetszésed. Pláne, hogy talán még mindig hat rád a Rina által az előbb bemutatott érzéki cirógatás is. Persze hessentheted odébb a gondolatokat, és magyarázhatod logikusan is a dolgot - azért olvasztod ki a srácot, hogy legyen hely a másik két jómadárnak. Hiszen Ed esetében is bebizonyosodott, hogy ha akarod, könnyedén az ujjad köré tudod csavarni ezeket az édesen tapasztalatlan srácokat. Hisz, ha Rina szórakozhat, akkor te miért ne tehetnéd? Egyébként is, Rogert feltehetőleg könnyebben tudod terelgetni, mint például a Kapitányt...

A percek hol repülnek, hol csigalassúsággal telnek, miközben dolgozol, mire végre félresiklik ennek a kapszulának is a fedele, s már csak pár perc maradt a teljes ébredésig.
Végül nyújtózkodva - ahogy egy kiadós alvás után szokás - ül fel a srác, és csodálkozva néz körül a ládákra, végül rád emelve a tekintetét. Közben kikászálódik, és hallgatja a bemutatkozásodat.

/Angol/ Öööö... Roger. Rogernek hívnak - mutatkozik be, és kissé tanácstalanul nézi a ládatengert, mire végül felderül az arca
/Angol/ Az Ólommadáron vagyunk! - közli az eredményt, aztán a tanácsodat megfogadva innentől már szó nélkül oson utánad a szobádig.  Ahol aztán bezsúfolódva valóban rájössz, hogy lehetne tágasabb is - de azért nem vészes. Már ha felhajtanád az asztalt, hogy ne foglaljon el fölöslegesen annyi helyet - igaz, akkor nem állhatnál ilyen közel hozzá anélkül, hogy feltűnő lenne. Mert így néhol valóban szűkös kettőtöknek. Roger és te is az ágy és az asztal közti keskeny részen álltatok meg, és Roger kissé zavarban van
/Angol/ Doktornő... kezd bele kissé bizonytalanul, talán azért is, mert a szűk hely miatt kissé feltorlódtatok - mi történt Lizzel, és a pasijával? Blackkel és Joe-val? Az öregemmel és Miával? - aztán talán a legfontosabb kérdést teszi fel, amire nem biztos, hogy tudod a választ
/Angol/ Miért olvasztott ki? - érdeklődik, miközben sötét meleg szemeivel téged figyel, s közben feltehetőleg észrevette már, hogy elég közel van hozzád - talán tíz-húsz centire - mert aranyos módon elkezd vörösödni a füle.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #235 Dátum: 2017. November 02. 21:12:39 »
Rina

/Angol/ Mei-Mei, plasztikázol is? – kérdezem a Szöszit, majd a válasz után kizárom, biztos, hogy úgy is valami őrültségre készül…

Miközben Mia ébredezik, eltűnődőm azon, hogy milyen lehet kikötözve. Testén frissen csapott korbácsnyomok piroslanak vért nem fakasztva és az ágaskodó bimbókon látszik, hogy értő kezek cirógatták. Nem csak ott, csillogás árulkodik nem csak a szemében, de máshol is és miközben rezgő barátomat érintem ajkaimhoz tűnődve, lép be Kai, hogy elfogadja a szűziesen démoni áldozatot. Közben illatok terjengnek, melyek jótékonyan hatnak a vérkeringésre, bódító szerek zárnak el minden felesleges gondolatot és persze gyertyák fénye teszi teljessé a képet. Ez utóbbinak vörös viaszából esetleg cseppenhetett ide-oda pár csepp…

A Szöszit is bele tudnám képzelni, de azért előbb csak úgy magunknak tartanám meg ezt a kis markolnivalóan… szóval a Hóngsè de shǒuhù jìnchéng, ajkait erősen kiemelve talán némi vörös csillámot is elszórva rajta úgy szolgálnám fel, mint egy születésnapit tortát. A Szöszke a játék végén – Kai döntésétől függően, közben – esetleg csak a következő körben, de csatlakozhatna, hogy Kai mindent megkapjon, amit csak akar! Sóhajtanom kell, hogy elszaladt a képzeletem, de úgy hallom nem én vagyok az egyetlen, ezért a jelenre fordítom a pillantásom.

Szívdöglesztően szexi a kisugárzásom és ezzel tisztában is vagyok. Ezzel kell szembesülnie a kis ártatlanságnak, aki persze legalább akkora játékos, mint én magam. Úgy nézek rá, mint aki megette ezt a kezdetleges taktikát, majd felvilágosítom arról, hogy miért is mezítelen és nem is kell nagyon sietnie azzal, hogy ez változzon.

/Angol/ Orvosi javaslatra. A legjobb módja egy test felmelegítésének egy másik.

Aztán közelebb hajolok, egészen az arcáig és mélyen beszívom az illatát, hogy ő is megtehesse az enyémmel. Azzal a finom feromon-felhővel borítom be, amiről tudom, hogy kellően vérforraló. Talán valami kínai csodaszer van benne, de akármi is legyen, nem annyira fontos, hogy utánanézzek. Elég annyit tudni, hogy tökéletesen működik.

/Angol/ Itt kényelmesebb, mint az előző fekhelyed és még szép társaságod is van! – nézek rá női titokzatossággal – Később, szívesen megmutatom és persze elmondom útközben, hogy mi történt, de addig is, pihenj egy keveset.

Hagyom, hogy feljebb húzza a takarót, azt is, hogy tincset cirógasson, ami amúgy is vissza fog hullani oda, ahonnan félresöpörték. Az a kisugárzásom része, a játékosság és pajzánság kaotikus manifesztációja! Igen, szépen mondtam. Nos, persze nem én találtam ki, de annyira tetszett, olyan jól hangzott, hogy megtartottam!

/Angol/ Rina – segítem ki, majd, mivel láttam, hogy tudja hol vagyunk várom, hogy mit tesz

Rina most egy kibontotta a haját és nem viseli fekete kalapját, ahogyan melltartót sem, csak egy rövid-ujjú fehér férfiinget, kissé kigombolva. Visel még (tangát) egy rövid, feneket sem teljesen eltakaró rövid farmernadrágot, de az ékszerek hiányozhatnak másoknak - neki nincs szüksége ilyesmire. A kevesebb olykor több taktika ez, ahol a frissen eszmélt nem emlékezhet mi történt, mégis sokat ígérő a pillanat. Pillanatnyilag picit több apróságot visel, mint Mia ;)
A párnája alatt lányos játékok találhatóak, egyetlen fegyver ami most közel van a kettőshöz. A többi a legtávolabbi részen látható, mint a puska, a pisztolyok (fegyverövvel) és a bőrből készült (dobó)késtartó is. A tűvető valahol az egyik fiókban van



Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #236 Dátum: 2017. November 03. 10:53:26 »
Most már kicsit vissza gondolva erre a félig pocsék félig ki tudja mi jön még napra jól tettem hogy soha nem írtam naplót, legfeljebb tollal és papírral. Amit bármikor kitéphetnék ha valami nem tetszik. Ez a hazug főzőbuzi olyanokat írkált rólam,  mindenki másról amitől kiver az ideg.
Megnéztem magamnak a kölyköt, de Rina nem közölte mi legyen vele. Őt csak a kis vörös érdekelte ezen már csodálkoztam. Persze segítettem neki mindenben, hurcolni a csajt az orvosiba na de a tapizásban már nem. Legyen csak az övé megérdemli. Viszi is ahogy látom, mint oroszlán az elkapott gazellát.
Amíg elvan vele mert elvan, szépen visszamegyek a tartályokhoz. Nagy sóhaj után elkezdem kiengedni a jéggé dermedt Rogert.
Igaz az első húsz percben nem kellene ott lennem, de ott toporgok győzködve magam, minden rendben lesz, minden!
Néha lépek le megnézni a Pilótát  meg a Kapitány de ugyanolyan állapotban vannak. Mintha a fejük mozogna, de ez csak motoros reakció még. Messze a normális gondolkodás.
Na végre! Kész!
Nem tudom miért hadartam, ideges vagyok vagyis voltam. Viszont Már nem nem vagyok. Elmosolyodom mikor bejelenti hogy ő Roger és az Ólommadáron vagyunk. Nagyjából ilyen kérdésekre számítottam.
- Igen tudom, hogy hívnak, és hol vagyunk.-Érdekes hogy azt teszi amit mondok, lehet tényleg rossz fiú. Vagy, azt kell tenni amit a doktor mond típus.
Az viszont biztos teszi amit mondok. Osonunk mert azt mondtam, a legrosszabb rész most jött el az egy emberre tervezett szobámba, amiben alig férünk el.
Jönnek a kérdései amire számítottam. Hol lehetnek a többiek akiket megszokott maga körül és most itt egy idegen nő aki azt mondja hogy orvos de mi van ha mégsem? Egyenlőre bízik bennem nem szabad elveszíteni. Úgy döntök a Pilóta naplóját nem mutatom meg.
- Erősnek kell lenned Roger!-Igyekszem felkészíteni arra amit hallania kell.
- Mia miatt ne aggódj jól van kivettük a kapszulából most Rinával van de lényeg hogy él.Hogy ki az a Rina? Róla majd később. De a többiek, Az előző doktornő és a pasija sajnos meghaltak az előző helyen ahol jártatok elmentek kirándulni olyan helyre ami tele van vadkutyával. Nem részletezném, a lényeg nem élték túl. Akkor jöttem Liz helyére én Rina meg mi is? Verőember. Ne szólj és ne kötözködj vele és jól meglesztek. A kapitány meg a Pilóta? Szívtak valami vacak füvet alig tudtam visszahozni őket. Most ott üldögélnek boldogan a pilótafülkében mint két agyilag páfrány le vannak kötözve, mert megtudtuk el akartak adni minket kilóra. Rinát meg engem. Jó mi? Az öreged...na azt még én se tudom! Vagyis csak félig.Igaz hogy Liz pasija tüdőn lőtte? Mert az egyik tartályban van, ha ez igaz akkor  semmit se tehetek érte sajnálom! Egy ilyen lövésbe mindenki belehal perceken vagy negyedórán belül.-Szegény Rogert nem sikerült megvigasztalni szerintem még rosszabb lett a kedve. De a fülvörösödést észrevettem csak úgy teszek mintha nem is látnám.
- Bocsánat a kupi miatt! Nem vagyok még olyan rég a hajón és a legtöbb időt az orvosiban töltöttem nem a saját szobában. Hogy miért vettelek ki a tartályból? A kapitányt meg a pilótát akarjuk a helyetekre tenni, ez volt az eredeti terv. Aztán meg, majd meglátjuk. Illetve te technikus vagy nem igaz? Az meg mindig jól jön. A harmadik ok,szerintem senkivel nem lehet ilyet csinálni. És most nem csak az orvos beszél belőlem! Gyere kerítünk neked valami cipőt a raktárban ja már nem kell sunnyogni csak gyere bátran! Közben ránézünk a két dilisre!-Remélem nem egy tömeggyilkos veszett el benne aki ha kést lát azonnal öl.





 




Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #237 Dátum: 2017. November 05. 19:56:31 »
Rina

Miát szemlélve meglódul a fantáziád, amely néhány részletét akár meg is tudnád valósítani ha szeretnéd, hogy mire a "főpróbára" kerül sor, már minden tökéletes legyen.
Tudod, hogy Kai szereti az általad szépen előkészített ajándékokat - csak a párnáig kéne kinyújtanod a kezed, hogy utána Mia és akár te is belekóstolva az élvezetbe megtegyétek ehhez az első lépést. Ám Mia most még szinte szemrehányóan parlagon hever melletted - s ahelyett hogy megfeszülő háttal a nevedet sikoltaná az élvezettől ahogy illik, egyszerűen csak szendereg melletted!A fantázia szárnyán, melyet a tapasztalat is táplál, jól el tudod képzelni, hogy Kai a közreműködéseddel hogy venné birtokba a felajánlásokat - egyiket a másik után. Nincs kétséged, hogy a Szöszi is elnyerhetné a tetszését - akár előbb, akár utóbb. Pláne, hogy őt már kezelésbe vetted, hogy levetkezze a felesleges gátlásokat. Szinte látod, hogy Kai ahogy a finomságot szokás, hosszan ízlelgetne, megosztaná őket veled - s a végén úgy köszönné meg, ahogy csak ő tudja. Lábremegősen jól... A csapongó gondolatok és tüzes emlékek vágyakat szítanak, amelyek nem csak a tekintetedben jelennek meg, hanem még a fehér ingeden is átütnek.


Mia a legegyszerűbb módszert választotta, és megpróbálja eladni a védelemre szoruló és bizonytalan lányt. Most még nem zavarod meg az előadást, inkább első sorból figyeled. Mia az orvosi javaslatra meglepetten pislant egyet, miközben közelebb hajolsz hozzá. Az illata picit más, mint a szkafanderben volt - ám továbbra is buján nőies. De most hogy a bőréről szívhatod be, a vágy is erősebben lobbanhat fel benned. Hogy ez a pajzán gondolataidnak vagy az intim közelségének köszönhető, még nem derült ki.

Mikor elhúzódsz, az ajkait kis időre beharapja, aztán látod és szinte érzed ahogy a tekintete lassan végigsiklik rajtad. Főképp érdeklődést látsz benne, talán azt találgatja, hogy ki lehetsz. Ennek csak az mond ellent picit, hogy az ing kivágásánál egy leheletnyivel tovább időzött, mint az feltétlen szükséges lett volna. Végül aztán megszólal
/Angol/ Nem tudok teljesen megbízni a kezelőorvosban - ő fagyasztott le - árulja el. Feltehetőleg nem a Szöszire gondolt, hanem Lizre, akinek már nem a kíváncsiság fúrja az oldalát, hanem a kukacok. De ezzel az az apró, de fontos információval nem rendelkezik.
/Angol/ Valóban jobban érzem itt magam! Főleg, hogy ha jól látom, meg tudod magad védeni... - pillant a távolban heverő fegyverövedre, s  kicsit lebegni hagyja a mondat végét, hogy hátha nagylelkű kívánsz lenni, és védelmet ígérsz neki.

Miután elárultad a neved, egy bizonytalan mosoly a jutalmad.

/Angol/Mia vagyok, de szerintem ezt amúgy is tudtad - Aztán kissé komolyabb hangszínnel, de ugyanolyan tágra nyílt tekintettel folytatja, mint amivel végigsimított rajtad. Ez vagy a tetszéséről árulkodik, vagy hogy félt téged, mint friss és potenciális szövetségest
/Angol/ Nem tudom, hogy most mi a helyzet, de Joe és Black esetében legyél óvatos! Olyan kétszínűek, hogy a lakmuszt róluk lehetne elnevezni! Joe tíz kredit haszonért az anyját is... - figyelmeztet, miközben apró érintéssel a kezeden nyomatékosítja a mondani valóját.
/Angol/ S mivel még a hajón vagyok, de téged még nem láttalak, ezért szólok - ha a kiolvasztásomat Blackék javasolták, akkor valami nagy disznóságra készülhetnek! - véli. Utána elrendezi magán a takarót, hogy illőn többet takarjon belőle - de valójában csak a tökéletlenségeket tüntette el a szemed elől - s így most még csábítóbban, markolni valóan domborodik előtted. Az állát a bal kezével az ágyon könyökölve megtámasztja
/Angol/ Pihentem eleget mostanában - nyomja meg az óráját párszor, megnézve a dátumot.
/Angol/ De egy ilyen gondoskodó szépség beszámolóját szívesen meghallgatnám - veti fel neked, miközben körmével finoman vonalakat rajzolgat a lepedőre, s amely láttán jóleső borzongás futhat végig a hátadon.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #238 Dátum: 2017. November 05. 20:00:57 »
Roxana


Black és a naplója nem pont az a lánymese, amit szívesen olvasgatnál. De ha nem olvasod el, akkor lehet, hogy bár jobb lenne a közérzeted, de nem tudnál a mocsok tervről. Ismét bebizonyosodott, hogy egészséges kíváncsiság szorult beléd, és jobb, ha nem feltétlenül tartod tiszteletben mások titkait.
Rina érdeklődése eléggé lekorlátozódott a vöröskére - az orvosiban nem sokon múlt már, hogy a begerjedő barátnőd ott helyben rámásszon. Mivel téged nem annyira köt le, van egy hatalmas előnye - nem fogtok rajta összeveszni.Jelenleg igencsak elégedett vele - és nincs kétséged, hogy miután távoztál a kabinjából, mi is fog történni. Ám előtte Rina még megkérdi tőled, hogy plasztikai sebészethez értesz-e? S ha jól tippelsz, akkor nem rajta kéne igazítani. Elvégre nem nagyon van igazítandó rész rajta - pedig alaposan leellenőrizted már párszor. Inkább a vöröske billoga okán érdekelheti.

Roger kiolvasztása bár rutin feladat, de valamiért jobban izgulsz miatta, mint a vöröskénél. Talán nem akarod a legfiatalabbat elveszíteni, talán együtt érzel vele, vagy más oka van, de végigszurkolod a folyamatot. Roger bemutatkozása és felismerése jó jel - ez is azt mutatja, hogy nincsenek memória problémái. Megnyugtatod, hogy te is tisztában vagy vele, hogy melyik hajóra is szegődtél el.


Nem ellenkezik, amikor utasítod, hogy mit és hogyan tegyen. Hogy ezt minek köszönheted, nem tudod pontosan. Ha rossz fiú, akkor nem biztos, hogy ki vagy segítve - kettő is van már a pilótafülkében belőle. De lehet csak a doktori köpeny az oka, és gerjed rá, mint más az egyenruhára? Vagy lehet, hogy szimplán engedelmes? Ez majd később fog kiderülni...

A szobában láthatólag megkönnyebbül, hogy Mia megmarad. Érdeklődve hallgatja a tömör beszámolót, és láthatólag próbálja összerakni az eseményeket - az előző orvos és a pasija halála láthatólag nem rázta meg, de kissé megilletődik, amikor meghallja, hogy meghaltak.
Joe és Black esetére bólint. Nem tűnik túl boldognak tőle - bár a füves részt nem biztos, hogy érti, de a tervük nem érte meglepetésként.

/Angol/ Jah, úgy tűnik, hogy nem változtattak a recepten - minket is el akarnak adni - árulja el, hogy nem egyedi esetről van szó. Amikor az apjáról esik szó, elkomorul.
/Angol/ Azt tudtam, hogy lelőtték és lefagyasztották, de azt nem, hogy ilyen súlyos a sérülése.
A magyarázat, hogy miért is lett kiolvasztva, úgy tűnik, hogy elfogadható számára.
/Angol/ Mia egész tűrhetően repül a madárral - ismeri el - én meg tizenéve segítek egyben tartani a hajót.
Amint meghallja, hogy cipőt akarsz neki keresni a raktárban, s már nem kell sunnyogni, rákérdez
/Angol/ Az előbb miért osontunk akkor? S a raktárból jöttünk. Miért nem lehetett akkor ott cipőt keresni? Bár az az igazság, hogy itt a legénységi részen nem annyira létfontosságú a cipő - jegyzi meg.

Végül utánad caplat a pilótafülkébe, ahol egy futó pillantást tesz a navigációs konzolra  - feltehetőleg a célállomás és a hátramaradt idő érdekelhette. Utána már Joe és Black az, aki az érdeklődése középpontjába kerül. Mindkét jómadár felétek fordul, de semmiféle felismerés nem csillan a szemükben. Amikor Roger megpillantja őket, hogy néznek ki, szó szerint eltátja a száját a csodálkozástól, és felháborodva megkérdezi
/Angol/ Ez mégis mi a fene? - mutat rájuk. S tudod, hogy most nem a zúzódásokat és a lekötözést, vagy a mentális állapotukat kérdezi, hanem azt, hogy nincs rajtuk semmiféle ruha. Megfordul, és távozik, hogy alig fél percen belül a mosókonyhából visszatérjen két kisebb párnahuzattal, amit az ölükbe dob.
/Angol/ Lehet,hogy lelőtték apámat, és el akartak adni minket, de hosszú ideig a barátaim voltak - magyarázza szomorúan.
/Angol/ Ennyit igazán megtehettek volna, ha már kettejüknek elment az esze, és ledobálva a ruháikat ezek ketten kifestették egymást! - korhol, és nem kizárt, hogy helyeselsz is neki. Elvégre most végre bemutathatod azt, amit kegyes hazugságnak hívnak. Minek borzolnád fel a kedélyeit ennek az érzékeny srácnak azzal, hogy Rinával milyen jól szórakoztatok a két pasas kifestésén?

A mosókonyhában nem találjátok meg Roger ruháit, az valahol a rajtárban lehet eldugva - ha még megvan. Így marad Black vagy Joe ruhatára, de az meg nem igazán illik erre a hozzájuk képest filigrán kölyökre.

Azért az orvosiig elmentek, és megvizsgálod Roger sérüléseit. Semmi komoly, csak pár színes zúzódás. Roger elmondása szerint pár darabot a szellőzőkben kúszva szerzett, de többség - ami az oldalán, vállán van, azokat Liz pasija, Jeremy osztotta ki, amikor feladta magát, hogy ne bántsák az apját.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #239 Dátum: 2017. November 05. 22:23:07 »
Rina

Itt és most, megtehetném. Elvehetnék mindent úgy, hogy azt hiszi ő csábított el. Az egész annyira könnyű lenne, hogy már csak azért sem tehetem meg. Nem szeretem azokat a dolgokat amik azonnal meghódíthatóak. Nem akarom magam elemezni, de talán ezért keresem állandóan az öröm különböző formáit. Szóval itt van előttem az ami elhitte mindenben a kedvére teszek! S miért ne lehetne így? Kis naiv rögtön arra gondolt, hogy majd megóvom mindentől. Pedig nem is sejti, hogy milyen démoni karma sodorta elém.

/Angol/ Igen, akad itt pár részlet, amit meg kell beszélnünk – vetem fel könnyed, mosolygós hangnemben – a kis Liz, bármilyen kis tüzes volt, sajnos rossz helyen volt a rossz időben. Akárcsak az a balfék palimadár, akinek olykor odadobta magát – pici vállvonás, amolyan annyira nem érdekel a dolog – a mostani dokink egy Szöszi. Úgy tűnik, hogy ért ahhoz amit csinál, de elég sajátos világnézete van – tudom le ennyivel azt, hogy milyen

A beszélgetés előtt feltűnt, hogy eltévedt a tekintete én pedig természetesen teljesen véletlenül pont akkor kellett félresöpörjek egy tincset, amely mozdulat nyomán mélyebb lett a kivágás és préselődtek is a kíváncsiság célpontjai. Ezt meg kellett tennem, mert a finom illat még csiklandozza az orromat és kellett valami viszonzásfélével szolgálnom. Hízelgő, hogy milyen hatást váltottam ki belőle, de azért megtartom magamnak a kétkedés jogát. Ki tudja nem egy színjáték e… nos, én! Láttam már elég női arcot, hogy olvassak róla.

/Angol/ Mint mondani szokás, Karma egy kivénhedt… – kíváncsi vagyok sajnálja e egyáltalán a dolgot vagy miképp is fogadja ezt – a lényeg, hogy Liztől már nem kell többé tartanod – nyugtatom meg, finoman megérintem a vállát, mintha csak reagálnék arra amivel kecsegtet – Igen, meg tudom. – bólintok rá – Meg akit még akarok! – teszem hozzá mosolyogva, de nem könnyítem meg a dolgát – Igen, tudom, ahogyan a többit is, úgy döntöttem, hogy nem baj, ha beleolvasok Black naplójába. De értékelem, hogy figyelmeztetni akartál – hajolok közelebb

és közelebb és végül megigazítom a párnát, hogy elhúzódjak – ez a válaszom az apró érintésre

/Angol/ Nem nagyon említették, hogy mi történt veled, de én meg kíváncsi, szóval mikor megtaláltalak, azonnal tudtam, hogy nem vagy jó helyen! Ellentétben azzal, ahol most vagy – nézek rá úgy mint aki a varázs hatása alá került – Mivel úgy tűnik kipihent vagy, talán tehetnénk egy kis sétát. Szeretném, ha látnál valamit. Szerintem tetszeni fog! – húzódom el

Felkelek és egy hanyag mozdulattal felnyitom az utazóládámat – azt, amiben a pénz rejtett rekeszekben van – és előbb hátra pillantok egy kihívó tekintettel, majd a ládára és azt kell mondjam:

/Angol/ Válogass kedvedre! Segítek, ha úgy érzed, hogy hirtelen nem is tudod mibe bújj! Minden más ráér később is – csigázom picit