Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 33287 alkalommal)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #360 Dátum: 2018. Január 30. 17:49:27 »
Rina

/Angol/ Ezt a fogalmat nem ismerem, te a határozottságot és célratörőséget kerested – közlöm szelíden és míg a kis fülecskén keresem a gyenge pontot kiegészítem – Olyan ez mint a hízelgés, olyankor mindig akarnak valamit – nem tagadom, én is így vagyok vele.

Azért némi dacból ellenállhatnék ilye csalfa ígéreteknek meg ki tudja mi minden más butaságot tehetnék és elkövethetnék, de a vágy egy olyan dolog amit feleslegesen befolyásolnánk ostoba daccal és még bolondabb hisztiszerűséggel. Szóval némi versenyszellemtől és nagy bátorságtól eltekintve, hagyom, hogy rosszalkodjon és szítsa a tüzet, mert tudom, hogy így vagy úgy, de el fogja oltani. Végül, a dolgok pontosan úgy alakultak, ahogyan akartam, de hogy a kis vörös mit gondol, az remélhetőleg valami olyasmi, amit meg ő akart…

Nem nagyon izgatom magam amiatt, hogy ki mit gondol, mondtam amit és ahogyan, de ha nem hallották a végét, a lényeget vagy a tényt, hogy tudom nem ő volt, akkor csak nyafogjanak tovább. Az mindig megoldás mindenre és persze annál többet segít. A Szöszi igen frusztrált, látszik, hogy hiányolja a közös estét, de most még hagyom főni a levében. Felesleges lenne bármit is tenni, bár nem nagyon tudom hova tenni, hogy néha úgy néz rám, mintha pofont vagy mit várna…

Ellenben lehet később előveszem valamelyik kis rezgő barátomat és felkeresem vele a Szöszit, nehogy túlremegje itt nekem a népet és több feszültséget generáljon, mint a hajó… azon része ami áramot generál. Szóval ezen jár az agyam amikor felkészülve a legrosszabbra és immáron valamivel kényelmesebb, de macerásabb hacukában bandukolok a hajón egészen addig, míg bele nem botlok a kis démoni rosszaságba. Eljátszom, hogy elhittem mennyire törékeny a kislány és ölelgetem mint egy gyerek a plüssállatkáját.

Nincs baj a képzelőerőmmel, sem azzal amit tennék vele, de úgy tűnik, hogy a túlélésünk érdekében még várni kell a megvalósítással, vagy csak adja a nehezen megkaphatót nem tudom. Akárhogyan is legyen, úgy döntök, hogy legyen az előző és akkor valamit tenni is kéne. Most épp azt teszem, hogy ölelgetem még egy kicsit, de nem túl sokat, ha már nem enged tevékenynek lenni, de cserébe eléggé kellemes melegségbe burkolom, hogy aztán megvonjam tőle és elinduljak körülnézni, ki mit művel és hol.

Úgy döntök, hogy eljátszom a segítőkész lány szerepét és – órákkal később, mert addig rápihentem és kortyoltam a dologra – segítek lapátolni. Ennél nehezebb dolgot is csináltam már, például… a lényeg, hogy a kis vörös ne unatkozzon egyedül. Mindezt persze csak azután, hogy már láttam mit műveltek a többiek és azt merre is pontosan. Nem, most nem leptem meg a Szöszit, későbbre tartogatom a vidámságot és kacagást.

Miután minden olyasmivel végeztem ami nem ketyere-babrálás volt, meglátogatom a kölyköt szótlan-csendben és bambulom mivel küzd és mennyit. Elég ha egyszer nem elég a két keze, adok neki még kettőt, elvégre jó nézni ahogy küzd, de nem vagyok az a céltalanul várakozós fajta. Hagyom, hogy érezze milyen nő segít neki, amikor hátulról simulva feszülnek neki azok – no meg a finom illatokat – és persze forró leheletet, amitől tuti vörös lesz, de legalábbis zavarba jön. Kis játék ez, nem sok és-vagy hosszú, de jól esik, és segít elütni az időt…

Időközben volt három étkezés, három fogmosással, meg egy megkésett csak 8 perced van felhívással, így aznap valaki nem forró vízzel vagy egyáltalán nem fürdött. Ez a pár perc sok mindenre elég, de nem minden esetben elégséges. Sajnos kénytelen vagyok a korábbi élményeket rövidebb és kevésbé kielégítő módon átélni, ami elég motiváció arra, hogy a Kölyök nyakára járjak és folyamatosan zaklassam, míg egyszer ki nem bukik vagy valami hasonló tőle idegen dologra nem vetemedik.

Az egyik nap, amikor épp a Szöszi készül zuhanyozni, megyek, hogy közöljem a kölyökkel, hogy épp most van ideje a maradék vízre, mert mintha csöpögne a dolog és nem ártana ha ránézne, de most azonnal, ha nem akar a nyakába három igen morcos lánykát. Érvelnék még, de remélem ennyivel beéri és mikor belép, hogy ellenőrizzen, akkor a Szösz javában szappanos és a kissrác legalább annyira lebénul, hogy érdeklődve lehessen figyelni minden izomrángását.

Egy másik alkalommal magam lepem meg, mint egy véletlen természetesen, mert nem tudtam itt van és mikor meztelenül mellé lépek minden további esemény csak attól függ, hogy ledermed e vagy elszalad, mert szoborszerűsége esetén csiholok némi tüzet a dörzsölés nevű dologgal. Érezze csak, hogy adott esetben milyen forró egy ilyen női test és persze ha elszaladna akkor még utána kiáltanék, hogy elzárjam és visszajön vagy nekem adja a maradék pár percét?

Szóval egész tűrhetően telnek a napok, az ételeket mindig mástól veszem el, teljesen véletlenszerű és mindig igen hálás tekintettel, mint aki már annyira éhes volt, hogy nem bírta tovább, nem pedig holmi bizalmatlanság nevű dolog okán. Alapvetően a többiekkel is éreztetem, hogy mennyire szívemen viselem a mindennapjait, hiszen előbb Blacknek szemléltetem, hogy elég jól bánok a késsel, majd egy másik alkalommal hagyom, hogy véletlenül épp arra járjon ahol valami zsákot lógattam fel, vagy már meglévő elverhető bábut akármit püfölök kíméletlenül halálra…

Aztán persze ott van Mia, aki szintén unatkozhat, de cserébe megengedem neki, hogy elmagyarázza milyen az amikor vészstartra van szükség és esetleg ő nem röpképes. Nem baj ha van egy ilyen adu a kezünkben, ki tudja mikor jön még jól. Így természetesen akkor is vele vagyok amikor úgy tűnik, hogy végre folytathatjuk akaratunk ellenére megszakított utunkat. Mindeközben még elgondolkozom azon, hogy mennyire jól estek az edzések, hogy futva vagy épp lopakodva haladtam a folyosókon és persze próbáltam minél több rejtett helyet fellelni.

Már rutinosan bekötve bambulászok, hol arra a kis démon mit művel, hol csak úgy, mert megtehetem, de nem tart túl sokáig, mert hamar megérkezünk és az igazi izgalmak még csak ez után jönnek, hiszen találkozni fogunk azzal a balfékkel, akit csak úgy jó ízlés miatt le kéne lőni, de legalábbis kasztrálni. Nem aggódtam azon, hogy nekimegyünk valaminek vagy leszállásnál verné szét ezt a repülő konzervdobozt, sokkal inkább már felkészültem kabát alá rejtve szeretett mordályomat indulok lefelé, hogy rendet tegyek a fejekben.

Alaposan körülnéztem, főleg fedezék és más efféle okán, menekülési útvonalakat vagy épp rajtaütésre alkalmas helyeket felmérve, majd a felénk érkezőkre nézek, hogy felmérjem mire lehetnek képesek, meg leginkább mi van náluk ami veszélyesnek hathat. Igaz, hogy alapvetően minden az lehet, de azért elsősorban fegyverekre gondolok itt, majd csak azután engedek meg magamnak egy édes és ártatlan mosolyt azokra akik kijöttek velem és akik épp közelednek, megérkeznek.

/Angol/ Business aanndd Pleasure – csak hogy tisztázzuk miért is vagyunk itt

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3642
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #361 Dátum: 2018. Február 01. 20:13:54 »
Roxana

Miután Rináék távoztak, visszaviszed a jégzselét a helyére. Szerencsére Roger már járt arra, így az a zsilipajtó most már kényelmesen tágra van nyitva - könnyedén eljutsz az orvosiba, ahol le tudod tenni a fölös felszereléseidet.

Black a szobájában aprót bólint, hogy sejti - valóban nehéz lehet most eljutni a raktárba. Ahogy azt sem vonja kétségbe, hogy Mia filigránabb nálad - bár amikor holmi kitömésről beszélsz, láthatólag megakad a gondolatmenete egy pillanatra, és a jelzett részre pislantva hümment egyet.

Már fordulna a beépített szekrény fele, amikor folytatod a mondókádat, és ezzel sikeresen fel is tartod.
Kissé értetlenül pislog párat, aztán a szekrény fele fordulva kinyitja azt, s elkezd benne válogatni. Ha jól látod, itt ingek és nadrágok vannak fiókokba pakolva - télikabátot vagy más kinti ruházatot itt nem látsz.

/Angol/ Pontosan mit is keresek? - kérdezi, aztán inkább odaenged, hogy válogass te magadnak.
/Angol/ Az, hogy Mia kizáratott a rendszerből nem meglepő. De a te papírodat egyből lehúztam, mert ha megtalálják nálam, akkor kicsinálnak. S úgy tűnik, hogy jól tettem, mert ez a nem túl szép landolás holmi belső szabotázs miatt történt. Tudod, hogy mit csináltak volna velem, ha megtalálják nálam a kódokat? - teszi fel a kérdést, amire nem is vár választ, majd a kiszemelt ruhadarabokkal távozol.


Amikor a pilótafülkében azt javaslod Miának, hogy tartsátok meg a havat, rád mered a hólapát nyele felett
/Angol/ Nem akarok beleszólni, de a hajó körül legalább huszonhétezer négyzetkilométert minimum két méter vastagságban hótakaró borít. Ha leeresztem a rámpát, annyi havat gyűjtünk, amennyi a következő jégkorszakra elég lenne. És azt a havat nem ótvar büdös klórszagú ülésekből kapartuk ki - jegyzi meg.
/Angol/ Szóval azt javasolnám, hogy inkább a hajó körüli tisztább havat gyűjtsük be - ezt meg kukázzuk - javasolja, majd újfent nekilát a lapátolásnak.

A következő nap kellemetlen meglepetésben van részed - a zuhany képes rá - és nem hideg - csak hűvös víznél melegebbel nem szolgál... Aztán a következő nap megoldódik a rejtély - amikor lépsz be a kabinodba, bent vízcsobogásra leszel figyelmes, és a kabin fehér tejüvegén át egy női alak sziluettje dereng át. Nem nehéz rájönnöd - Rinát látod...

Pár nappal később pont zuhanyozol, amikor hallod, hogy nyílik az ajtó - amit biztos, hogy bezártál. A szende kis Roger az, ha jól hallod. Feltehetőleg megállt a kabinod közepén, bár a tejüvegen át nehéz megmondani, ami elválaszt titeket egymástól.
/Angol/ Roxana, jöttem csapot szerelni! - tudatja veled. Ez elég fura, mert a csapnak semmi baja. Egy pillanatra lehet, hogy felmerül benned - talán így tudatja, hogy szívesen társulna a zuhany alatt, de ismerve Rogert, ezt azért elég nehéz volna elhinni...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3642
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #362 Dátum: 2018. Február 01. 20:16:44 »
Rina

Mia halkan mulat a definíciódon, bár arra most nem kérdez rá, hogy akkor te most mit is akarsz - hiszen amúgy is sejti.


Ahogy Black is, hogy most nem vele van a bajod, hanem a helyzettel. Hiába, Joe azért tud kellemetlen meglepetéseket okozni, és az igazán bosszantó az lehet, hogy már vissza sem adhatod neki a kölcsönt, mert egyszer már kivégezted...
De a Szöszit is kezelned kell, vagy mással örömet szerezni neki, mert jelen esetben igencsak feszültnek tűnik.
Nem úgy Mia, aki bár örömmel veszi a közeledésedet, és igencsak elégedetten pillog rád, de a mozdulatai arról győzködnek, hogy bizony jobb volna egy olyan hajón enyelegni, aminek a létfenntartó berendezései maradéktalanul üzemelnek.

Jóval kipihentebben - mind fizikailag, mind érzelmileg - melyben sokat segített az a pár kortyocska is - segítesz havat lapátolni a pilóta fülkében. A többiek már a nagyját eltakarították - így amikor megérkezel, Mia boldogan nyomja kezedbe az egyik szabad lapátot - ami még legalább egy órányi testmozgást biztosít. Hogy utána Mia elárulja - a raktárban  is több négyzetméternyi hó vár még rátok...

Később, amikor Roger próbálja az összekuszálódott, szétszakadt kábelrengeteget kipótolni és újra kötni. Vagy negyven egyszínű kábellel néz farkasszemet, és próbálja kimérni és összepárosítani a vezetékeket. Persze ez nem túl könnyű egy keskeny szerelőnyíláson át a folyton szökésben lévő kábelek között. Talán épp ezért segítesz neki párosítani a kábeleket, mindezt úgy, hogy kissé zavarba is hozzad. Kicsivel később talán úgy vélheted, hogy eddig senki nem tudott így megszédíteni - mert amíg Roger pirult, valamit félreköthetett, mert egy csattanás, és villanás után Roger alatt találod magad az egyik láda tövében. A szemed káprázik, a torkodban dobog a szíved, és igencsak forog a mennyezet, továbbá Roger is alig van magánál, miközben halkan nyögdécsel. Végül lekászálódik rólad, és a kissé kormos szerelőnyílás fele pislant, amit az előbb oly gyorsan hagytatok ott. Legalább fél perc kell, mire talpra kecmeregtek - S Roger sóhajtozva állapítja meg, hogy most már máshol is javíthatja majd a rendszert. Majd megkér arra, hogy ne segíts neki, mert zavarod! Ami valahol logikus kérés, mert ha így folytatjátok, akkor pár óra múlva nem marad ép áramköre a hajónak.

A napi limitet az első nap azzal szándékozod kijátszani, hogy az első fürdőt nem a saját, hanem más kabinjában veszed. Elvégre a limit kabinonként értendő. Elsőnek a Szöszinél próbálkozol, de a doki mostanában zárja az ajtót, ha nincs bent - s bizony a kódja nélkül nem valószínű, hogy egyhamar bejutnál. Ha máshol is próbálkozol, hamar rájössz, hogy Black továbbra is zárja az ajtaját. Nem úgy Roger - aki miután átmenetileg beköltözött Joe kabinjába, egyáltalán nem gondolt arra, hogy zárnia kéne az ajtót. Mia pedig - nos - az édes ki vöröske legutóbb még nálad pazarolta a vizet a korlátozás előtt. Azóta viszont az egyik raktárnak használt kabin zuhanyfülkéjét tette újra többé-kevésbé megközelíthetővé, és azt használja. De a második napra már sikerül kilesni az ajtózáró kódot - és megdézsmálni a doki melegvíz-készletét.

A következő napokban szólsz Rogernek, hogy gond van Roxana csaptelepével. A srác ugyan ellátogat a doki ajtajáig, de ott elakad, lévén, hogy csukva van. Pár másodpercig hezitál, de mivel nem látja, hogy zárva lenne, csak megemberli magát, és belép. Pár lépés után megáll a szoba közepén, és figyelve a tejüvegen átsejlő sziluettet, megszólal
/Angol/ Roxana, jöttem csapot szerelni! - tudatja a bent lévővel, de kezd kissé pirulni, és láthatólag nem teljesen érti, hogy miért is most szóltak neki...

Ellenben amikor te társulsz Rogerhez, az valóban a tervek szerint alakult. Amíg be nem lépsz a fürdőbe, addig nem gyanakszik semmire, és kissé sietősen öblíti le vékony testéről a szappanhabot. Ahogy elnézed, az alapok adottak - keskeny csípő, szélesebb vállak - amikre pár év alatt felkerülhet némileg több izom. De máshol azért nincs elmaradva, hogy majd a Szöszi kedvére legyen - sőt, bónuszként Rogernek úgynevezett művészkeze van - amit ha jóra használ... Ám Rogernek valahogy más jut eszébe, ahogy belépsz - némileg ijedten, határozottan zavartan mag elé kapja a kezeit, hogy minél többet takarjon magából, és kissé habogva a zuhanyzó sarkába húzódik
/Angol/ Mit.. de... miért... - értetlenkedik, de mikor kinyújtod felé a kezed, felélénkül, és kiugorva a zuhany alól, meg-meg csúszva elszalad - válasz nélkül hagyva téged, hogy mi is legyen a vízzel. Mint később leszűröd - ebből azért tanult, mert utána már mindig zárja a kabinja ajtaját.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3642
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #363 Dátum: 2018. Február 01. 20:21:36 »
Rina & Roxana

Rina az étkezések során mindig levámol valakit az étellel - talán Mia az egyetlen, aki mindig csak az eléggé ízetlen élelmiszer tartalékot eszi. Úgy tűnik, hogy nem hajlandó Black főztjébe még csak belekóstolni sem. Vele szemben Rogernek nincsenek ilyen aggályai - ő teljes lelki nyugalommal fogyasztja ami kikerül Black boszorkánykonyhájából.
Aki továbbra sem beszél túl sokat - az igen-nem, meglátjuk és nem tudom szavaknál összetettebb mondatot nem könnyű kihúzni belőle. Igaz, nem olyan idegfeszítően kemény és ellenséges, mint az első nap, de legalább annyira kimért és szótlan, mint egy öntudatos komornyik.
Blacket Rina néhány bemutatóval próbál meg kizökkenteni a nyugalmából - de a szakács feltehetőleg sok mindent látott, ami megemelte az ingerküszöbét - így legfeljebb pár enyhén csodálkozó pillantást kap Blacktől.


Mia a szabadidejét azzal tölti, hogy a pilótafülkében minden burkolópanel mögé megpróbál bekukkantani, és a még működő rendszerek vezérlését, no meg a hajó navigációs rendszereit ellenőrzi. Valamint lebarkácsolja az ülését, és a raktárba vonszolja, hogy utána a pilótafülke egyik kevésbé használt ülését a régi helyére szerelje.
Miután ezzel végzett, utána kezdi el oktatni Rinát néhány alapvető dologra a vezérlőpulttal és a hajóval kapcsolatban. Így már legközelebb pontosan tudja, mit nyom meg véletlenül, ha felteszi a lábát a konzolra.

Most, hogy a rendszerek nagyjából jól működnek, Mia is sokkal magabiztosabban kezeli a madarat - s nem is kell csalódni benne - egész puhán teszi le a leszállóhelyen annak ellenére, hogy nem minden talp működik normálisan.


A placcon, ahova letettétek a hajót nincs fedezék - egyetlen sík terület az egész. A vékony jégréteg alatt sötét színű kőzet pihen, mely már a hegy anyagából lehet. A kikötő kapuja van bő háromszáz méterre - és azon túl egy modernebb város lehetősége kecsegtet titeket.
 
A helyiek adattáblás férfiembere megnyugodva bólint Rina szavaira, s megkérdi

/Angol/ Ki a kapitány? - érdeklődik, hogy mit is írjon a táblára, s közben további információval is szolgál
/Angol/ A kikötői illeték naponta kerül felszámolásra, és a hajó minden egyes métere után  egy dollárba kerül. Azaz jelen esetben napi
/Angol/ Száz dollár - fejezi be a mondatot Miával szinkronban.
/Angol/ És most a kötelező rész: az árukról annyit, hogy ha hoztak illegális árut - azt hagyják a fedélzeten. Illetve ha később kiderül, hogy illegális áruval üzletelnek a város területén, abban az esetben a hajót is átvizsgáljuk. Illegálisak a pisztolyoknál nagyobb vagy nem félautomata fegyverek és azok viselése. Illegálisak a narkotikumok, a veszélyes hulladékok, és mindaz, ami a 2503/1142-es csillagközi szállítási egyezmény b lajstromán található. Ez alól engedéllyel kivételt képeznek a robbanószerek.
Az eladásra szánt árukat vagy maguk pakolják le, és juttatják el a vevőhöz, vagy ha gondolják, bérelhetnek rakodókat, akik standard ládánként egy dollárért pakolnak. Adót a város számára nem kell fizetniük az áru után - az a vevő doga lesz. S végül megjegyezném, hogy a hajó láthatólag rossz állapotban van. Van technikus csapatunk és alkatrészeink, ha valamire szükség volna.
Itt szignózza
- nyújtja a táblát, aztán ha nem kértek semmit, megfordulnak, és elsétálnak. Miután elég messze értek, Roger megszólal
/Angol/ Kétezer virágláda van a hajón. Megszámoltam. De kell majd burkolati elem, mert az nincs - meg kéne csináltatni a leszálló talpat, a légtisztító egységet, a pilótafülke üvegét, kéne egy új műtőasztal, csak hogy a legfontosabb tételeket mondjam. Pár nap biztos rámegy, és az anyagköltsége jó pár ezer lehet - de nem tudom, hogy a susnyákért mennyit kaphatunk.
Black megvonja a vállát
/Angol/ A város polgármester kérte a növényeket egy dómhoz. Aztán még orvost kerestek valami kevésbé népszerű részén a városnak - veti fel a pénzkereseti lehetőségeket.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #364 Dátum: 2018. Február 02. 08:59:35 »
Kiválogatom ami kell, leginkább vastag pulóverek és kapucnis kabát minden ruhadarabot tisztán kimosva fogok visszaszolgáltatni amint csak tudok. Nem fogom megrongálni. Ha a városban van olyan bolt ahol ilyen meleg ruhákat cipőt, csizmát kapni, nem is kell nagyon hordanom Addig mard az edzőcipő vagy hátha van az előző doktornő cipői között terepjáró bakancs. Tudom hogy már szabadulna tőlem de van itt még van valami amit muszáj megbeszélnem vagyis megkérdezni tőle.
A tökéletesen bevetett ágyára nem ülők rá, inkább állva maradok.
-Joe volt a kapitány, de én nem ezt írtam az adatlapjára. Hanem, hogy utas. Tehát most Roger a Kapitány? Vagyis én úgy tudom. Illetve azt sem írtam be miben halt meg. Én piára vett be gyógyszert és nem volt orvos mivel az előző meghalt én még nem voltam itt-re gondoltam. Ha beírom, hogy megkínozta és lelőtte Rina velem együtt, az jó nektek, mert megszabadultok tőlünk. Viszont ha egy kapitányt megölnek,  akkor az egész legénység lázad, kivétel nélkül. Én úgy tudom.  -Én is függőben hagyom a választ. Nem olyan még a viszony kettőnk között hogy normális dolgokról tudjuk beszélni. Feszültnek értékelném, de legalább beszélünk. A háta mögé megyek, és megyek nézem a friss habbal beforrt sebhelyet.
-Szép, Megy ez ha tolják! Beszélj Rogerrel. Már szinte nagykorú és tökéletesen hallgat rád!-A jó vastagnak tűnő ruhadarabokkal távozom. Amiket azonnal behánytam a szobámba és csak akkor veszem fel ha tényleg nagyon muszáj. 
-Mia ha nem kell ez a hó nekem nyolc, viszont a rámpáról elég rossz emlékeim vannak, az igen közeli múltból. Ezt a hógyűjtést nagyon szívesen átadom neked.  -Majd szó nélkül lapátolok tovább. Valamiért sejtettem hogy a raktár is tele lesz vele. Kizárt, hogy itt bakancsot találok magamnak.
Dühös vagyok Rina a tusolómban, ismerem a fürdési szokásait szét fogja pancsolni azt a kevés meleg vizemet ami még van. Inkább a közös fürdőt válaszom hátha nincs tele hóval, és a két perces tusolást választom. Hátha addigra kiszédül.
Szerencsére mire visszatérek már nincs bent. Miért nem szórakozik a rókával!
Rina nem jött többet, minek jönne? Nincs meleg vizem. Ki kellene mennem a hóba hogy melegnek érezzem.
Roger meg mit keres itt? Jött csapot szerelni? Mi van ha Rina ott áll a háta mögött? Nálam meg nincs semmi amivel ütni tudnék fogkefe mi?Hülye! Csak résnyire húzom el a zuhanyzó fülkéjét. Megnézem egyedül van e.
-Hogy jöttél be? Mert én biztos, hogy bezártam. Vagyis gyere ha egyedül vagy. Úgy értem nem settenkedik Rina a hátad mögött. Várj egy kicsit!-Magamra kapok egy törölközőt. Bárcsak azért jönne amiért én szeretném de kizártnak tartom, inkább hagyom menjen csinálja amit akar. Inkább gyorsan felöltözöm ne vörösödjön, elhúzom a zuhanykabin tejüvegét. Egy helyiségben legyünk.
-Nem tudom mi a baj a csappal, az viszont jobban aggaszt, hogy nincs meleg víz. De megoldom. -Amíg csinálja amit csinál, elméletileg valami fizikakönyvbe vagyok belemélyedve. Persze mikor nem figyel bámulom, Jó sokszor nem figyel mert háttal áll szerel vagy mit csinál. Nyugodtan csorgathatom a nyálam. Kár hogy csak azt.

A kikötés után igyekszem olyan baltaarcot vágni amilyet csak tudok. Akkor mikor arról esik szó ki a kapitány, csak remélem Black beszélt Rogerrel erről. A többi nem az én dolgom. Egészen addig míg, Black meg nem említi, hogy orvos kell.
-Rina te vigyázz a Rókára meg Nyúlra, Én meg viszem Blacket. Mehetünk! Már összeszedtem ami kellhet.-Black feltételezem megint gyűlöl, de inkább legyen velem mint Miával és Rinával. Én nem akarom kinyírni.











Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #365 Dátum: 2018. Február 04. 22:08:15 »
Rina

/Angol/ Majd forgassuk át a cuccait a néhai Átlagosnak, ha egy mód van rá ő fizesse amit kell. Illetve a kujon akinek el akartak adni, úgy vélem a feljegyzésekkel és más finomságokkal alaposan meg lehet izzasztani – közlöm a kis vörössel, majd később Black-el.

Aztán a négy nap alatt van kaland elég, de sajnos kevésnél alakul minden terv szerint. Szerencsére nem szoktam tervezni, mert azok úgy is mindig csak besülnek. A Szöszit parlagon hagyom, kap helyette más mókásat, de mint kiderül túl hülye még egyértelmű tanácsadás mellett is, hogy tényleg tegyen valamit. Ezért döntöttem úgy, hogy akkor majd jól szórakozom én, ha ezek már képtelenek egy jót huncutkodni csak úgy vagy mert valójában tényleg akarják…

/Angol/ Tudod Hóngsè xiǎo èmó a hideg ellen a legjobbat már kipróbáltuk, de mivel hasonló bármikor történhet nem ártana sűrűn gyakorolni, hogy adott vészhelyzetben már kellően gyorsan menjen! Aztán meg lélegeztetni is tudok és jó vagyok még sok minden másban, hogy azt mondjam: ajánlom magamat!

Szóval volt ilyen is, de pihenés és lapátolás két kortyolás között, meg aztán később még egy kicsi, de a kislánynak ott már motiválnia kell és nem elég mindenféle süketelés arról, hogy addig nem indulunk el amíg… szépen csücsörítsen és cirógasson vagy segítsen a morál fenntartásában valami huncutsággal, de csak úgy, nos csak azért, mert én biz nem csinálok semmit. Nem úgy mint a Kölyök, akinek két préselődő mell már a mennyország és ezt érezni is.

Aztán mást is érzek, mert úgy tűnik nyúlon-túl tereltem a figyelmét. Mindenesetre ha már így alakult, akkor kihasználom a dolgot, igaz annyira nem volt élvezetes, de nézzük mindig a lehetőségeket, ne azon siránkozzunk ami már megtörtént. Szóval amint rendesen látok és már tudom irányítani a mozdulataimat, szépen polip módjára körülfonom lábakkal és karokkal, hogy a buksija keblek között, a másik fele meg combok között találja magát és nem is áll szándékomban elengedni

/Angol/ Khm. Azt hiszem izomgörcs – közlöm a fülébe suttogva halkan, hogy ha akarnám se engedném el – Talán néhány perc és elmúlik magától. – hagyom, hogy ficánkoljon ha tud és persze teljesen lázba jöjjön ha úgy van, majd a (számára) legrosszabb pillanatban engedem el, hogy menekülhessen vagy mi, én meg közlöm vele, hogy tényleg jobb, ha egyedül ügyködik. Igaz, hogy később felkeresem a Dokit, hogy a kis nyúl örülne egy odúnak, vagyis jó lenne ha segítene a precíz dolgokkal, mert egyedül baromi lassan halad szegény.

Első napra sem állt szándékomban nyolc perccel beérni, így vagy a nyuszómuszónak kellett valahova bekéredzkednie vagy a kis vörös kopoghatott valahol, egyre ment. Aztán második napra a Dokit leptem meg, hogy aztán másnap Rogert uszítsam rá. Igazából csak nyitva hagytam mindent amit lehetett, hogy ne kelljen még kopognia sem, így egyből a fürdőben találkozhatnak. Azt távolabbról megvártam, de aztán távoztam, hogy találjak egy üveggel valami finomból.

Aztán ott volt a Roger féle fürdő, ami után ő is zárni fog, de majd ezt is kilesem, ahogy a többiekét is. Jó az ha be tudok menni mindenkihez ha a szükség úgy hozza. Szóval a Kölyköt alaposan végignézem és kedvem támadt megrontani. Ami azt illeti elvehetném a Szöszi elől aki képtelen bármit is tenni az ügyben, de végül hagyom elszaladni és csak a fenekére sózok egy inkább csattanósat mint fájósat a biztonság kedvéért. Na jó, a sajátomért…

Szóval a négy nap alatt volt minden ami izgalmat hozhatott, de Blacknek adtam némi teret, ha nem is sokat, hogy szokjon a gondolathoz miszerint vagy azt teszi amit mondok vagy keresek másik séfet. Mindenki pótolható, kivéve Kai-t. Szóval, részemről nem erőltettem a társalgást, de azért most már tudja, hogy nem csak a pisztolyhoz értek, hanem más dolgokkal is igencsak közeli, már-már intim viszonyban vagyok. Alapvetően bárki láthatta, aki arra járt, hogyan tudok megalázni egy próbabábut vagy zsákot esetleg mást amit találtam.

Aztán meg ott van a Pilóta lecke. Lehetséges, hogy lopnom kell vagy efféle, akkor nem baj, ha tudom mit kell nyomni, húzni és zaklatni a távozáshoz, szóval… és most aztán van időm tanulni. Meg nézni, hogy a kis vörös hogyan harcol a székkel. Nem segítek, de cserébe még el is helyezkedem, hogy jobban követhessem szemmel mit is művel. Végül minden a helyére kerül és amondó vagyok, hogy négy nap így túl sok volt, hogy Kai utáni nyomok kihűljenek. Érted?

Végül megérkeztünk és most bambulok, meg örömmel közlöm olyan kis imádott lány módján, hogy miért is jöttünk. Gondolom, hogy le akarnak húzni, így két lehetőség van. Megtaláltuk az Átlagos cuccát vagy összedobtuk a dolgot, de egyedül nem fizetek. Szóval itt áll a sok balfék és zaklat, hogy ki kicsoda és mit meg hogyan és jobb lesz ha… a szokásos dolgok amikre csak ártatlan-kedvesen mosolygok, még az sem lehetetlen, hogy az egyik szemrevaló lenne, de azért ennek kicsi a valószínűsége.

/Angol/ Mia jány a Kapitány – perkálok, de aláírni nem én fogok

Aztán amikor a jó nép eltávozik, akkor a kabát alól kiemelem a mordályomat és egy hanyag mozdulattal vállra vetve visszaviszem a kabinomba, hogy bebugyoláljam és eltegyem szépen egy cetlivel rajta: „Nem nyúlka-piszka”. Végül megint csatlakozom a néphez, de azért a bökőmet és a két pisztolyt csak a hecc kedvéért elhoztam magammal. Amikor visszaérek, csak akkor válaszolok a pénzkereseti lehetőségre, illetve csak megemlítem ugyanazt mindenkinek, amit korábban a kis vörösnek is. Végül a Szöszire pillantok amikor magyarázni kezd, de nem tudom megfejteni így inkább hagyom, hogy Black eldöntse mit akar, míg végül a kis vörösre nézek

/Angol/ Merre tovább, Kapitány? – kérdezem némi iróniával, hiszen mindketten tudjuk az igazságot

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3642
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #366 Dátum: 2018. Február 06. 19:37:47 »
Roxana

Black ruhái közt találsz pár vastag hosszú ujjú garbót is, amely elég szűk ahhoz,hogy jól álljon Blacken - s nincs kétség afelől, hogy a te alakodat is eléggé kiemeli majd ahhoz, hogy jól megnézzen magának ő vagy akár Roger is - akinek remélhetőleg megmozgatja majd a fantáziáját. Is. A jelenlegi helyzet feszegetésére, és a kérdésedre, hogy mégis ki a kapitány, láthatólag kissé elkomorodik.
/Angol/ Általában a hajó tulajdonosa a Kapitány. Azaz Roger lenne, de nem tartom alkalmasnak rá. Viszont ami Joe-val történt, az neked és Rinának lázadás, Roger és Mia esetében nem az. Ugyanis mi elfogadtuk Joe-t kapitánynak a hajóra lépés pillanatában. De Roger mint jogos örökös, a lázadás vétkéért végezhetett Joe-val. Mia pedig Rogert támogatta, mint a legénység tagja - azaz őt sem lehet elővenni - magyarázza. Aztán megemlíted, hogy Roger hallgat rá, miközben megnézed a sérülését - ami normálisan gyógyul. Arra, hogy Roger szinte nagykorú, nem mond semmit. Pedig lassan tényleg annak lehet nevezni, amit majd illik is megünnepelni. Vajon a hajókon szokás olyankor valamilyen beavatásban részesíteni? Mert bár kissé elkalandozva lehet, hogy te is be- vagy férfivá avathatnád...

Miután lepakoltad a ruhákat, Miával társalogsz, akinek megmondtad, hogy a hógyűjtést rá hagyod - amire bólint
/Angol/ Akkor azt én megcsinálom - válaszolja, és ezzel lezártnak tekinti a témát.

Miután rájöttél, hogy Rina lenyúlta a melegvíz-keretedet, inkább a mosókonyhában próbálkozol. Ott ugyan még van, de a két percbe szűken férsz bele, mert a vége fele már kezedett hülni kissé.

Rina egy alkalommal azt javasolja, hogy bátoríthatnád a kissé tesze-toszának tűnő Rogert, ha már egyszer rajtad felejtette a szemét.


Pár napra rá Roger caplat be hozzád, és most van meleg víz. Amikor résnyire nyitod a zuhanyzó ajtaját, és kikukkantasz, csak Rogert látod, aki kissé meglepettnek tűnik. Mintha nem várta volna, hogy fürdesz. Rina sehol, de úgy tűnik, hogy az ő keze lehetett a dologban
/Angol/ Ööö... nyitva volt az ajtó. Rina szólt, de valahol lemaradt a raktárban. De valahogy nem is akartam sokáig egy helyen maradni vele - tudatja veled a dolgot. Miután kilépsz a zuhanyfülkéből a törölköződben, feltűnik, hogy Rogernek már pirosak a fülei - pedig most elég keveset látni belőled - legfeljebb annyit, amennyit a homályos tejüvegen keresztül sejteni lehet. Ez azért nem akadályozza meg, hogy egy futó kíváncsi és vágyódó pillantást ne vessen rád. Magadhoz veszed a ruháidat, és a zuhanykabinban felöltözöl, majd újfent színre lépsz. Látszik, hogy kissé zavarban van, de aztán elkezdi megvizsgálni a csaptelepet. Kicsit megnyitja, elzárja, és figyeli, hogy hol ereszt vagy csepeg. Mivel amúgy is háttal van neked, így kedvedre nézheted, ahogy ellenőrzi a csapot. Pedig neked is volna tipped, hogy rajtad mit is ellenőrizhetne. Talán megsejthetett valamit, mert meg is kérdi
/Angol/ Gyógyulnak már a foltjaid? - érdeklődik, miközben a csaptelepet babrálja. Közben eredményre jut.
/Angol/ Egy picit csepeg, de nem vészes. A meleg vízre meg vigyázzál, mert Rina hajlamos lehasználni a keretedet - tudatja veled a diagnózist.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3642
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #367 Dátum: 2018. Február 06. 19:43:06 »
Rina

Black talán kissé lelomboz - mert nem ismeri Joe itteni kapcsolatait. De Mia nem tartja lehetetlennek, hogy megtaláljátok majd a reményteljes vevőt. Elvégre van egy-két konkrétum is, ami alapján elindulhattok. Illetve a felvetést, hogy keressétek meg Joe meg takarítását, mindketten helyeslik. Black azért még megemlíti - hogy ha már szóba került, hogy valahol a raktár mélyén meg kell még lennie Mia és Roger személyes cuccainak - és ha majd kipakolták az árut, feltehetőleg előkerülnek.
Joe szobájában 500 dollár volt mindössze - de Black szerint látott ő már többet is Joe kezében. Talán mint karantartó valahol a hajón dughatott el - akárcsak a bombákat.


Azért elég fura látni, hogy a Szöszi tekintete néha szinte könyörög Rogernek hogy legyen már férfi - ha azt hiszi hogy Roger vagy más nem látja. Míg Roger lopva olyan pillantásokkal méregeti, amibe még ő is belepirul - ezzel is mutatva, hogy volnának elképzelései. S amikor végre kettesben maradnak - akkor pedig csoda történik - azaz semmi. Ilyen szerencsétlenkedő párossal talán még nem is találkoztál, pedig sokakat ismersz...

Bezzeg Mia! Amikor ajánlod magadat, kedves-huncut mosoly jelenik meg a szája sarkában.
/Angol/ Ha ajánlod magadat, akkor el is fogadom! S ne legyen kétséged, ki is fogjuk élvezni! - susogja - Majd gyakoroljuk az elsősegélyt, én pedig egyedi technikát mutatok neked - ígéri egy sokatmondó pillantással, miközben mutatóujja begyével megcirógatja az állkapcsodat

Amikor már lanyhul a lelkesedésed, Mia eleinte csak néhány sajnálkozó pillantást vet rád, de aztán ahogy kezd körvonalazódni, hogy itt bizony érdemi változás nem várható magától - úgy dönt, hogy megkegyelmez.
/Angol/ Látom, elfáradtál - mondja kedvesen - Menjél és pihenjél le! Elvégre nem mindenkinek lehet olyan jó az állóképessége, mint Roxanának! - mosolyog rád. Hogy most tényleg fáradtnak hisz, vagy csak nem akar veled foglalkozni az talán mindegy is - elvégre a lényeg elhangzott - ne pakolásszál tovább!

Rogernél azért mégiscsak kivételt teszel, amikor úgy döntesz - segítesz neki - ha mást nem azért, hogy jól érezzed magad. Bár Eleinte kissé rázósnak tűnt a dolog, de azért feltaláltad magad, és szépen körbeöleled Rogert. Aki így azért néhány férfira jellemző vonást titkon megcsillant - a napos borostát, amely gyengéden karolja a bőrödet, és a kellemes illatszerét, amely nem tolakodva, de kissé idősebbnek hazudja. Roger ahogy egy nyúlhoz illik, nem ficánkol, hanem többszörösen megmerevedve várja, hogy mi lesz. Ami lehet, hogy hízelgő valahol, de a küzdés örömét nem adja meg. Valahol azért talán elfog a gyanú, hogy esetleg titkon még élvezi is a dolgot.

A dokival később azért közlöd a diagnózist - és a javaslatot - de kérdés, hogy mit szűr le belőle.

A fürdők végiglátogatása közben kellemes kikapcsolódás volt Roger és a Szöszi összehozása - bár talán az eredmény alulmúlta a várakozásaidat. S így nem is csoda, hogy egy kevés palackozott támogatásra volt szükséged utána - ami viszont pont olyan volt, mint vártad.

Ahogy Roger is a fürdőben. Ott már jóval élénkebb volt, és nem is lett volna túl nehéz a ruganyos testű fiút rávenni arra, hogy járjon a kedvedben. Hogy miután belekóstolt a bájaidba, megtanítsad, hogy is okozzon örömet neked mint a többi játékszer. S mivel többet volt a te karjaidban, mint a Szösziében, tudod, hogy bár nem vallja be, de akarja.

Ám most futni hagyod - de azért egy vidám csattanóval zárod a találkozást - amire nem kizárt, hogy jó ideig emlékezni fog. Akárcsak rád, hiszen láttad a meglepett, ijedt, csodálkozó és vágyteli tekintetet amit futólag a domborulataidra vetett.

A gyakorlásod leginkább Rogerre tett nagy hatást - amikor a zsák "fejét" rúgtad le lendületből. Ő volt talán az egyetlen, aki eddig csak hallomásból tudta, hogy a szerencsétlen Jeremy helyett szegődtél el a hajóra. Így amikor meglátta, hogy mit csinálsz, már ugyanazzal a lendülettel fordult is meg, és indult visszafele, hogy valami igazán fontos dologért visszamenjen.

A gyakorlásnak hála a vezérlőpulton megtanulod a rámpák, leszálló talpak és oldalfúvókák használatát - akárcsak a főbb navigációs eszközök értelmezését. Így most már tudod, hogy hol, milyen helyzetben és állapotban van a hajó. S hogyan lehet hermetikusan lezárni, vagy a lezárást megszüntetni, ha úgy hozza a kedved.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3642
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #368 Dátum: 2018. Február 06. 19:46:58 »
Rina & Roxana

A flaszteron állva Rina kifizeti az első nap parkolási költségeit. Majd a kérdésre,hogy ki a kapitány, Miát jelöli meg. Mia futólag elmosolyodik, aztán int Rogernek
/Angol/ Nyuszikám, írd alá! - javasolja, és átengedi Rogernek a szignózás örömeit. Végül távoznak az érdeklődők. Akik nem mondhatni, hogy túl elegántosak voltak a kötött sapkában, és pufók kabátjaikban. Persze nem kizárt, hogy valamelyik kabát alatt valódi kincs lapul, de ennek igen kicsi valószínűsége lehet. Miután a fogadóbizottság távozott, kissé jobban hangot ad a véleményének
/Angol/ Nem én vagyok a kapitány. Roger az örökös. Én legfeljebb a pilóta lehetnék - szögezi le. Black felsóhajt
/Angol/ Ezt a kérdést majd normálisan rendezni kéne - de egyenlőre azt javaslom, hogy a felmerülő költségeket osszuk el egyenlően, ahogy majd a bevételeket is.
Roger pár másodpercre eltöpreng, aztán megszólal
/Angol/ Támogatom az ötletet - közli, majd Miára néz
/Angol/ Én is! - ért vele egyet, és immár hárman néznek rátok, hogy akkor most egyetértetek-e a pénzügyi megoldással, vagy van-e jobb ötletetek?

Rina ezek után visszabattyog a hajóra, és kicsivel később újra csatlakozik. Amikor Roxana felosztja a feladatokat, Roger megkérdezi

/Angol/ Ööö... Roxana, tudod, hogy pontosan hova kell menned? - kérdezi kissé bizonytalanul. Black közbe szól
/Angol/ A növényeket a polgármester rendelte. Gondolom van irodája. Azaz elsőnek a rakomány nagy részétől meg tudnánk szabadulni - és pénzt is látnánk érte. Utána már ráérhetünk a többivel is foglalkozni - veti fel Black.

Bárhogy is döntsetek, a közös nevező megvan - bementek a városba. A fal túloldalán terpeszkedik el, és igencsak érdekes látványt nyújt. Jeges-havas utcák nyílnak jobbra és balra a kikötő egyszerű, fűtött épületén túl. A városba egyenesen vezet egy széles főút, amely mellett 3-4 emeletes házak sorakoznak. Jórészt olcsóbb anyagokból épültek, de megfelelő hőszigeteléssel - mert a falakat csúszós jégréteg borítja. Beljebb a város központját hat kupola jelzi - amely alatt a fontosabb épületek kaptak helyet. A legközelebbi egy őrzött lakópark - a kupola üvegén át látni, hogy saját mikroklímája lehet - legalábbis az öt emeletes épületeket zöldellő park veszi körbe. Nem olyan messze tőle egy bevásárló központ kapott helyet, ami szoros barátságot ápol egy másik kupolával - amely mögött modern, de alacsony irodaházakat véltek felfedezni - és talán valamelyik rejti a polgármesteri irodát is. Úgy tűnik, hogy a tehetősek efféle kupolák alatt élnek mérsékelt égövi környezetben, míg a nagy többségnek a hideg, jeges téli város jutott.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #369 Dátum: 2018. Február 07. 14:16:10 »
Rina

Eltervezem, hogy azt a raktár-mélyét fel kellene fedezni mindenki előtt, de végül úgy döntök, hogy ráér akkor, amikor már mindenki fáradt lesz a pakolástól és nem találta meg előbb a gazdája vagy más mint én. Ettől eltekintve nem csodálkozom, hogy Black semmit sem tud, ezt meg is jegyzem, hogy ahhoz képest milyen mérges, eléggé szarul ismerte azt, akivel el akart adni minket, így nyugodtan leadhat a férfi-hisztiből és elkezdhet azon agyalni, hogy milyen meglepetést hagyhatott még hátra az a kis féregnek is kevés… izé, akit átlagosként is említettem már.

/Angol/ No akkor lesz egy közös pénzes-ládika, ahova – bedobtam a maradékot ami nem a kikötői díjra kellett – ahonnan az efféle közös muszáj dolgokat lehet fedezni és mert alapvetően én egy imádnivaló csajszi vagyok, nem nálam lesz, hanem a kis nyulambulam vigyáz rá és osztogatja belőle a mindenféle fizetnivalókat – nyomom a srác kezébe a frissen kinevezett dobozkát

Aztán magam mögött hagyva a dolgot és az embernek látszó rinyagépet meglátogatom a kis vöröst, aki meglepő készséggel adta elő, hogyan kell jó pilótának lenni. Igaz, hogy még az elején vagyok, de ki tudja, lehet egyszer még kelleni fog és akkor rájön milyen helyesen tette, hogy nem hallgatta el ezeket a kattins, kapcsolj, tekerj és rángass dolgokat. Két finom cirógatás között, melyet az ajka felső majd alsó vonalára helyezek, megemlítem, hogy mindenképpen ki kéne nyomozni a vevőt, mert már csak miért is ne alapon megérdemlünk némi szórakozást.

/Angol/ Még egy ilyet mint én nem találsz és nem is kapsz. Szóval minden percét élvezgesd csak – mondom neki társalgási hangnemben, hogy aztán bólintsak – az fontos dolog! Még a végén eltéveszti az ember hol kell lélegeztetni vagy hogyan – tűnődök ártatlanul

Idővel aztán némi unalmas közös munka után bedob valami csalit, oda se neki, hallottam már rosszabbat is, ehelyett úgy döntök, hogy megfogadom a saját tanácsomat és odalépek, hogy forrón megcsókoljam. Valószínűleg nem számít rá, de cserébe még össze is taperolom ahol lehet. Nem tart sokáig, de nem is kellett neki, hanem még beleharapok a fülcimpájába finoman és szó nélkül lelépek, mert mint ugye tudjuk én elfáradtam és le kell pihennem! Kéne, ha valóban úgy érezném, hogy nem ölne meg az unalom, így megnézem a többiek mit csinálnak.

A kis nyuszikölyök kihívást intézett hozzám, így ölelgetem kicsit – igaz én lelki szemeim előtt Kai-t látom kiskorunkból – és aztán picit eltévedve az időben finoman icergek mozgok, hogy az a kemény dolog nedves is lesz e vagy az már sok és kisfiú a ficánkolással éri el azt amit amúgy nekem kéne fáradtságos munkával. Mivel szerencsétlen fiú egy ideje nem élvezhette – vagy talán sosem – egy nő tüzes ölét, úgy döntök, hogy megengedem neki, hogy megérintse. Ez úgy történik, hogy megfogom a kezét és szimplán rávezetem határozottan, nehogy hirtelen meggondolja magát.

Mivel ez a két rakás szerencsétlenség csak táncol, de nem még a lépéseket sem ismeri, így talán nekem kell megmutatni a kiskölyöknek, hogy milyen egy igazi nő. Úgy döntöttem, hogy itt és most ha nem szalad el, férfit csinálok belőle! Több okom is van rá, de a legjobb az, hogy úgy sem tart valószínűleg sokáig, de mégis csak valami fiúféle. Ha nem vigyáz a kis vakarék, akkor élete első lovaglásán vehet részt, ahol még a szuszt is kicsavarják belőle. Ha valami csoda folytán mégis megszökne – mert agyonütni nem akarom – akkor is elégedetten fekszem még egy darabig somolyogva…

A fürdők után mindig édes dolog volt bekenni magam azzal finom kényeztetéssel élve, amit senki más nem tud megadni. Viszont vannak dolgok amikre továbbra is érdemes időt szakítani, ilyen a mindenféle finomságok kortyolgatása egyedül vagy a kis vörössel, ha úgy döntene csatlakozik. Ahogyan a kis nyuszómuszóval tettem a fürdőben és bár ezúttal is (?) elszaladt, azért ezt is élveztem a magam módján. Ugyanígy tett később, amikor megértette, hogy nem csak simogatni tudok, de csípek is mint a méh! Vagy szúrok? Valami régi utcai mondás…

Naszóval térjünk vissza a jelenbe. Lezsíroztam a dolgot a pénzéhes balfékkel aki kikötői embernek vallotta magát, majd hagyom, hogy a dolgok maguktól menjenek tovább. Nem érdekel a királyi családfa sem az ki tud írni! Azt akarom, hogy bemhessek egy jót inni és valakinek vagy valakiknek szétverhessem a fejét miközben épp megtudom, hogy szeretett testvérem merre járhat, hova mehetett innen, ebből a fagyos pokolból. Amikor nekiállnak okoskodni, akkor azért meg kell kérdeznem, hogy mit akarnak, nehogy az legyen, hogy amikor én ugráltatok, akkor nem pattognak kellően:

/Angol/ Kelljek én oda vagy valaki még elég szomjas ahhoz, hogy másfelé vegye először az irányt?

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #370 Dátum: 2018. Február 07. 16:30:22 »
Blackel befejeztem a társalgást egy időre, felbosszantott. Bevethettem volna a verésnyomokat de kell valami későbbre is. Nincs igaza, nem vagyok lázadó de honnan is tudhatná? Nem volt ott. Az utolsó percig könyörögtem Joe életéért. Csak a saját verzióját szajkózza. Röviden, hülye.
Megúsztam Rinát, de legalább mindenki meleg vizét kipancsolta, ahogy a mosókonyhában észrevettem. És többet nem is jött legfeljebb langyos.
A tusolás ezután egy max öt ha hajat is mosok perc. Roger? Roger! Ketten vagyunk párban ledöbbenve. Én azt lesem nincs e Rina a háta mögött ő meg a látványomtól. A füle meg na igen vörös.
Csapot jött szerelni, jó ideje csinálja én meg titokban bámulom mikor nem lát. Szerintem ő meg akkor nézett mikor én nem néztem oda. Roxana kezdj már bele...!
-Igen persze gyógyulnak.-A diagnózisra csak egy rövid ahaam, a válaszom. Mert azon gondolkozom hogy is kezdek bele, ne rohanjon el.
-Rina nem csapot szerelni küldött be hozzám, hanem azért hátha történik vagyis megtörténik valami köztünk. De nekem nem szabad kezdeményezni még ha szeretném is akkor se. Neked kell kimondani kellek vagy nem. Addig én nem léphetek.  Én igyekeztelek rávezetni, úgy látom nem sikerült.-Nem tudom megmondani Roger mennyire vörös mert ott hagyom orvosiba megyek összeszedem ami kellhet. Mire visszatérek Roger biztos nincs már ott, szólhattam volna neki az ajtómról de mindegy.
A közös költségek elosztására bólogatok, "nekem jó!" Arról meg nem kell tudniuk mennyi privát lóvém van.
A szokásos egyik fülemen be a másikon kit alkalmazom Back esetében. Mindig akkor dumál mikor nem kéne.
-Roger nem tudom, még abba se vagyok biztos, hogy tényleg kell e ide orvos vagy csak Joe találta ki hogy idecsaljon. Én inkább a plázába mennék a saját pénzemből venni vastag csizmát kabátot pulóvert mert ez nem az enyém, csak kölcsönkaptam. Lehet lesz ott bár is Rinának, és elmondják hol a polgármesteri hivatal mert ha nem kérdezünk nem kapunk választ.-Már megyek is a bevásárló központba és kiszemelem azt az eladót aki nem tűnik túl zord kinézetűnek. Lehetőség szerint nőt, némi bájcsevej után meg kérdezem hol találom a polgármesteri hivatalt.

 


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3642
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #371 Dátum: 2018. Február 08. 18:34:02 »
Rina

Az tény, hogy amint kikerül a sok láda a hajó gyomrából, sokkal könnyebb lesz fellelni a maradék kincseket. Legyen az akár a tiéd, akár Miáé, esetleg Rogeré. S az egész titka mindössze az időzítés - jó időben jó helyen lenni. Pakolni meg ugye pakolhat más is.
Black átlagos-ismeretből megbukott - de remélhetőleg azért a mentő kérdésre tudja a választ - vajon még mivel tud titeket poszthumusz megtréfálni.

Miának sem lehettek nagyon mások az elképzelései, mert amint megemlíted, hogy fel kéne kutatni a vevőt, hideg mosollyal az arcán bólogatott. Valahogy az az érzésed, hogy ő is hajlamos személyes ügyként kezelni ezt a dolgot. S hogy a vevő számára ez valahogy egészségtelen módon fog megmutatkozni.


A csók, amit lopsz, valóban nem tart sokáig, mert Mia kezét érzed a kebleden, ahogy határozottan odébb tol picit.
/Angol/ Ezt ne a legénység előtt - kér határozottan, miközben másik kezének mutatóujját az ajkaidnak szorítja. Ám ez nem akadályozza meg, hogy amikor a fülcimpájába harapsz, ne sóhajtson izgató hangon a füledbe.

Hogy a pihenést kissé érdekesebbé tegyed, meglátogattad Rogert, akit bugyinedvesítő emlékeket felidézve ölelgetsz és hozol magadhoz hasonlóan izgalomba. Aki eddig egész mozdulatlanul élvezte a dolgot, egész addig, amíg meg nem érezte, hogy milyen tűz ég benned. S ez ahogy lenni szokott, őt is teljesen megvadítja! Végre nem csak passzívan vesz részt ebben, hanem pontosan ráérez arra, hogy minek is örülnél a legjobban. Egy kis küzdelemnek! Hogy a fejét kiszabadítsa, kissé rád gerjedve a kebledbe harap - de félve a megtorlástól nem túl erősen, és megpróbál legördíteni magáról. Közben a keze véletlenül olyan helyekre csúszik, ami esetenként belőled is apró sóhajokat válthat ki. Bár küzd a szabadulásért, azért nem sok esélye van, de nem adja fel - amivel még inkább felizgat a kis füles. Szó se róla, van néhány remegő, rezgő barátod, de ez azért sokkal élvezetesebb, még ha nem is olyan tapasztalt. Talán ezért (és a figyelmeztetően cirógató körmök miatt) nem is tud elszakadni tőled, amikor végül csak kézre keríted, és megdolgozod. Persze azért ad a látszatra, de a vége fele már kevésbé - ahogy a tiltó szócskák egyre ritkábban érkeznek. Végül miután úgy jár, mint a kapanyél, elengeded, hogy a ruháit húzkodva oda szaladjon, ahova akar.
Elégedetten nyúlsz végig a földön - bár az öledben izzó tüzet nem oltotta el Roger, de nincs kétséged, hogy előbb-utóbb magától is besétál az utcádba. Amit az tesz még érdekesebbé, hogy láthatólag Roger megpróbál ellenállni a csábításodnak - s hát eddig nem sok ilyennel volt dolgod...

Pont ezért volt érdekes a következő látogatásod is a fürdőjében. Bár eltelt egy kis idő, de az elszántsága megmaradt - pedig abban biztos lehetsz, hogy a legutóbbi esetet is élvezte. S ha másban is ilyen kitartó, nos, akkor te is fogod...

Az italozáshoz Mia néha ugyan csatlakozik, de messze nem tartja veled a lépést. Általában inkább csak egy pohárnyit fogyaszt mindössze ráérősen - és sokszor az is pancsolt női ital. De az tény, hogy valahogy kecsesen és kifinomultan tudja apránként ízlelgetni a poharában árválkodó nedűt.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3642
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #372 Dátum: 2018. Február 08. 18:35:47 »
Roxana

Black hozza a formáját. Mindent tud, és azt is rosszul. Ráadásul nem is kíváncsi túlzottan mások véleményére. De nem is azért tartjátok.

A meleg vízzel kapcsolatban egy dologban biztos lehetsz - nem csak nálad tűnt el az utolsó cseppig.

De így legalább Roger is itt serénykedik, és kedvedre nézegetheted a srácot. Persze olyan szerencséd nincs, hogy elázzon a zuhany alatt. A kérdését egy elég jellegtelen válasszal intézed el, és úgy döntesz, hogy ideje kissé tisztázni a dolgokat. Amíg beszélsz, Roger majdnem elejti a diagnosztikai egységet, amit addig a kezében tartott, és inkább az orvosi fele veszed a nyúlcipőt. Ezért nem is hallod kérdés végét.

/Angol/ Ezt nem teljesen értem. Tiltja a neveltetésed, vagy nem hiszel a női egyenjo...
Kérdezzen bármit, úgy tűnik, hogy nem fér a fejébe, hogy egy nő miért nem kezdeményezhet. Az orvosiból visszatérve valóban nincs ott Roger. Úgy eltűnt, mintha nem is járt volna ott - mindössze a zuhanykabinban tett egy kis rendet, hogy ne hagyjon maga után felfordulást.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3642
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #373 Dátum: 2018. Február 08. 18:37:54 »
Rina & Roxana

Roger átveszi a pénzes dobozt, és kissé meglepetten pislog a többiekre, hogy akkor most mi is van? Rina kérdésre Roger megrázza a fejét
/Angol/ Ezt el tudjuk intézni nélküled is - biztosítja Rinát, és más sem ellenkezik. A másik kérdést Mia értette el elsőnek
/Angol/ Én a sétáló utcára vagyok elsőnek kíváncsi - közli, hogy neki mi a prioritás.
/Angol/ Én meg a piacot akarom megnézni - pár napra van csak elég friss élelmünk - Erre Mia megvonja a vállát - lévén, hogy ő eddig is konzervet evett. Roxana válaszára Roger bólint
/Angol/ Rendben van, akkor mindenki menjen a dolgára, és majd a hajón találkozunk - javasolja
/Angol/ Ebben az esetben elárulom, hogy a hajó ajtókódja 441761, Ok - szól még Mia, és elindul a város fele.

A kissé jeges, kaviccsal felszórt utat keresztező szűkebb utcákban itt-ott különféle reklámtáblák láthatóak. Van ami közértnek, fűtésszerelőnek, tetőfedőnek, vagy esetleg kozmetikusnak és szoláriumnak hirdetnek. S persze az egyik alap intézmények is felbukkan a táblája - a kocsmáé.
A kissé lehasználódott táblák peidg nem csak arról adnak felvilágosítást, hogy merre és milyen néven található a szolgáltatás, hanem arról is, hogy "patinás" és megbízható helyekről van szó.

Rina kanyarodik le elsőnek az egyik sikátorra hajazó utcába, míg Roger, Black és Mia a legnagyobb bevásárló központig sétál Roxanával együtt. De a bevásárló központban már mindenki a saját kis dolga után indul - legyen az piac, polgármesteri hivatal, vagy épp ruhaüzlet.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3642
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #374 Dátum: 2018. Február 08. 18:39:37 »
Roxana


Szerencsédre a bevásárló központ valójában üvegtetővel fedett utcákat jelent - ahol az épületek a boltok. Kellemes 21-22 fok lehet, és eddig ez a legkulturáltabb plázája ennek a naprendszernek, amelyikben sikerült megfordulni. No persze az arieli viszonyoknak a nyomába sem érne, de az o'ville-i vegyesboltot fényévekre előzi. Van itt minden - kozmetikus, ruha és cipőbolt, elektronikai szaküzlet, virágbolt, kávézó, bár, szolárium, könyvesbolt, ékszerbolt, kifőzde, mozi, illatszerbolt, body shop és tetováló szalon, bank, étterem, lakberendezési áruház és egy konditerem is - és ez még csak az első utca volt, amit végignéztél.

Az első boltot nézted ki magadnak - egy kávézót, ahol egy fiatal felszolgáló nő éppen szedi össze s teszi tálcára a használt csészéket. Amikor megszólítod, érdeklődve néz rajtad végig - és feltehetőleg leszűri, hogy nem vagy helyi. Meleg mosolyt öltve kérdezi meg, hogy miben állhat a rendelkezésedre. Amint elárulod, hogy a polgármesteri hivatalt keresed, gyöngyház-fehér körmű ujjaival az egyik utca fele mutat.

/Angol/ Ott kell balra fordulni, és az az utca vezet az iroda-dómba. A polgármesteri hivatal is ott van. Ügyfélfogadás minden hétfőn, szerdán és pénteken van - reggel nyolc és délután négy között - világosít fel, aztán még biztos ami biztos alapon  hozzá teszi.
/Angol/ Ma péntek van - s a tálcáját egyensúlyozva visszasétál a pultig, ahol pörkölt kávébabot kezd el frissen ledarálni - és ezzel finom illatba burkolni a környéket.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"