Szerző Téma: XCOM: a Bázis  (Megtekintve 6021 alkalommal)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #195 Dátum: 2017. Március 02. 19:58:25 »
Wang Woo Jin
1999. január 2.
08:00 am (GMT -6 hrs)


Idézet
„Kezdetét vette az az emberiség történetének legnagyobb háborúja.
Emberiség.
Az invázió napjától ez a szó új értelmet nyer.
Többé nem oszthatnak meg minket jelentéktelen ellentétek!
A közös érdek egyesíti a Föld összes nemzetét.
Most nem zsarnokság vagy elnyomás fenyeget minket, hanem a megsemmisítés!
Azért harcolunk, hogy élhessünk, a puszta létünk a tét!
Nem tűnünk el némán a semmiben! Ha el kell vesznünk, harcban vesszünk el!
Harcolunk az életünkért. A túlélésért…”

Körülbelül itt érkezik el az a pont, ahol – életed eddig látott legfurcsább madara elragadott a hazádból, hogy végtelenül hosszú útra vigyen és olyan apróságokkal szórakoztasson, mint ez a Hollywoodi borzalom amiben épp egy amerikai elnököt alakító színész a világűrből érkezett fenyegetés ellen harcba induló pilótáknak tartott beszédet – megkezdje a szokásosnál sokkal rövidebb fordulást, majd az ereszkedést, akárhova is érkeztél meg.

A szállítógép fürgén és könnyedén száll le és még szinte talajt sem ért, már nyílik a rámpája, amelynek alján egyenlőre senkit nem látsz a gép végéből, de az is igaz, hogy ez másodpercek alatt teljesen megváltozik. Nem kellett sokat várnod, szinte semennyit! és máris a padlón csattanhat a bakancsod, mely öltözet darabot az egyenruha többi részével a gépen kaptad meg. No, nem személytől, hanem ott várt az egyik ülésen a te neveddel és újdonsült rendfokozatoddal, aminek formája és színe egyenlőre még (számodra) egy ismeretlen nemzeté lehet.

Az egyenruha a homok-színtől az olíva-zöldig terjedő, melyen: a páncélzat jelen esetben maga az egyen-öltözet, mely védi a törzset, a vállakat és a könyököt illetve a térdet. A bakancsot talán már be tudtad törni, de az is lehetséges, hogy még ez nem történt meg. Két azonosítót viselsz: az egyik egy kékesen matt, és egy másik narancssárgán éktelenkedőt. Míg az első azon szervezet jele, melyhez áthelyeztek benneteket, a másik azon belül elfoglalt helyeteket jelöli. Az első, egyértelműen a földi egységek jelölése, míg a második azt mutatja, hogy a nem túl fantáziadús, de annál többet mondó Alfa raj tagja lettél.

A különleges légi szállítójármű hajtóművei nem sokkal korábban csendesedtek el és az így visszamaradó csend meglehetősen zajosnak tetszik az akár öt gépet is befogadni képes hangárban. A gép egy barlang félében landolt – egy hatalmas kör alakú mozgatható leszállóhelyen – amiben természetesnek ható sziklaképződmények igazolhatnak esetleges gyanút, miszerint az új állomáshely a világ valamely magashegységében található. Nem messze tőled kissé balra egy teherliftnek látszó szakaszon megtörik a talaj egyenletessége és a távolabb álló dobozok, hordók és ládák is ezt funkciót vélik megerősíteni. Ez a lift közvetlenül kapcsolódik a kör alakú leszálló platformhoz, melyen az eleddig sosem látott Szállítógép parkol mögötted nyitott rámpával…

Az ellenben teljesen biztos, hogy ilyen kézifegyvereket eleddig még nem használtál, mégis úgy igazodik hozzád, mintha mindig is ezek álltak volna rendelkezésedre. A pisztoly, mely a combra szíjazva pihen tokjában, láthatóan nagy átütőerő a jellemző, de ezzel feláldozták a tűzgyorsaságot. A kezedben nyugvó géppuska alapállásában a rövid sorozatra van kalibrálva. Mindkét lőfegyver a maga nemében egyedi és biztos, hogy ott nincs is párja. Magukba foglalják a hasonló fegyverek minden pozitív tulajdonságait, a negatívakat azonban nem.

Úgy tűnik, hogy nem sietnek az üdvözletedre, de más módon sem értesülsz arról, hogy merre kellene jelentkezned. Nincs senki más, csak te és néhány színes csík, melyek valahova biztos elvezetnek – kivéve, ha csak valamilyen dekorációs célt szolgálnak, de ennek kicsi a valószínűsége. Úgy tűnik kaptál pár percet, hogy összeszedd magad és csak aztán kezdj azon tűnődni, hogy hova csöppentél és ki az a vonzó jelenség aki széles mosollyal feléd siet…

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #196 Dátum: 2017. Március 03. 18:46:10 »
Evan Mallory

A kapitány szavaira habtákba vágom magamat.

/Angol/ Elnézést, parancsnok úr! - arcom halál-komoly, annak ellenére, hogy társam nem komolyan vette a szavait, majd folytatja, és igen meglep az, amit mond.

"Nem, egyáltalán nem vagyunk felkészülve, legalábbis mi nem, még nem." suhan át az agyamon a gondolat. "Vajon több más államot is megtámadtak? Ha megtámadják az oroszokat vagy kínaiakat, nem fogják Amerikát látni a támadás kieszelőjeként?

/Angol/ Uram! Igaza van, borzalmas dolog ami Wu közlegénnyel történt! Én nagyon sajnálom, hogy nem tudtam időben mögéjük kerülni és elkerülni a veszteséget. De uram, ez egy háború. Hozzá kell szoknia a bajtársak eleséséhez. Lehet, hogy a következő én leszek vagy Raven. Hozzá kell szoknia a gondolathoz, uram, de nem megbékélni vele! Nem törhetünk meg minden elvesztett társunk súlyától!  És ha mi megtörünk, önnek kell összekovácsolnia minket! Bízom benned! Nem fogsz cserben hagyni minket, de ehhez az kell, hogy elviseld a halottainkat. Anélkül nem fog menni.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #197 Dátum: 2017. Március 03. 20:51:00 »
John Smith

/Angol/ Evan, nem megy a parancskövetés, az előbb mondtam hogy ne uramozz! - nevetem el magam - Siratom Wut, de nem arra céloztam, hogy letört volna, hanem hogy nekem minden katona számít, és nem ismerem azt a kifejezés, hogy necessary sacrifice. De ha úgy gondolod, hogy megtörtem, talán versenyezhetnénk egyet. Egy tár a mesterlövész puskáinkból, aki többször talál célba, az nyer. Na?

~Még csak az kéne hogy ellene is veszítsek...~ gondolom magamban.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #198 Dátum: 2017. Március 03. 21:09:37 »
Evan Mallory

/angol/ Elnézését kérem, John... parancsnok - válaszolok, miközben nevet Smith.
Miután befejezi a mondandóját, és ledobja elegánsam elém a kesztyűt, felszólalok.
/angol/ De csak óvatosan, én reggel dinamikus edzésen vettem részt a Béta raj tagjával. Tegnap a tudóssal való elnyúló vitatkozás után már nem találtam a körletemet, így visszamentem időszámításunk előtt százezer? Százmillió évvel? Benne vagyok parancsnok, biztos vagyok abban, hogy most jobban fog menni, mert nincsen senki, aki elvonja a figyelmedet. - váltok személyesebb hangnemre.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #199 Dátum: 2017. Március 03. 21:32:26 »
John Smith

/Angol/ Ne mond, hogy a te figyelmedet nem terelte el. - nézek kérdőn félmosollyal Evanra. Nincs semmi bajom ha valaki meleg, de Raven szerintem mindenképp megér néhány pillantást - Akkor találkozzunk a céltábláknál, én még beszélek egyet Doktor Vahlennel.

Várok még egy másodpercet hátha Mallorynak van még mondanivalója aztán ha nincs, az említett tudós felé veszem az irányt. Dr. Vahlen laborjában kivárom az alkalmas pillanatot, majd megszólalok.

/Angol/ Doktor, megkérdezhetem, hogy mért nem lettünk tájékoztatva a gubókba zárt emberekről?
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #200 Dátum: 2017. Március 03. 22:38:31 »
Evan Mallory

/Angol/ Sose mondtam, hogy nem ér meg egy pillantást. - válaszolom mosolyogva. - De ha már más célkeresztbe vette nem pazarlok rá töltényt. De óvatosan, mert azzal a hölggyel lehetetlen kicsit beszélni. Evan Mallory közlegény lelép!
Ezután a lőtérre megyek, és leadok pár gyakorló lövést.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #201 Dátum: 2017. Március 05. 10:19:14 »
Wang Woo Jin
1999. január 2.
08:00 am (GMT -6 hrs)


Az utazás unalmasnak mondható ám az idegen kontaktus már nem annyira főképp, hogy az nem túl barátságos mondhatni ellenséges. A tétlenség idején szorosra húzom a friss ruházat csatjait és ellenőrzöm a rendelkezésemre bocsájtott csúcsminőségűnek tűnő praktikus fegyverzetet.
A barlanghangár kihaltnak tűnik csak a hadifelszerelés kupacai találhatóak minden felé, no meg az eligazodást segítő színkódos vastag feltűnő csíkok itt ott megszaggatva sárga fekete sávos veszélyt jelző területekkel.
A jelenlegi, helyzet a feltételezett idegen invázió kapcsán kicsit a „Szamárnak való málhát rak a szöcske hátára.” idézetre és annak tanúságára emlékeztet mi vagyunk a szöcske és kaptunk a hátunkra egy szamárnak való málhát. Viszont a találgatások helyett inkább megvárom az imént felbukkant és felém tartó vonzó jelenséget, aki széles mosollyal érkezik és természetesen, mint a legtöbb nem keleti származású személy magasabb nálam…

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #202 Dátum: 2017. Március 05. 21:59:40 »
Evan Mallory

A lőtérre könnyedén odatalálsz – lassan kezded megismerni a Bázis felépítését – ahol tetszőlegesen választhatsz a különböző távolságra lévő célpontok között. Szabadon állíthatod nem csak a célpont mozgását, de nehezítheted szélgép és fedezékelemek bevonásával éppúgy, mint egyéb zavaró elemekként felvonultatható civilekkel is. Annyi időt töltesz itt el amennyit szeretnél, senki nem fog megzavarni, az első harminc percben biztos nem.


John Smith

A doktor nincs a Laboratóriumban, úgy tűnik a hosszú éjszakázás megszedte a vámját vagy épp… nos, akárhol is legyen az bizony nem itt van. Ellenben más sincs itt, látható, hogy jelenleg a többi tudós is valami más helyen tartózkodik-tevékenykedik. Dr. Vahlen szavai alapján még legalább négy-öt kutatónak kellenne itt lennie…


Wang Woo Jin

Úgy tűnik, hogy a területeden tehettél valami kiemelkedőt, esetleg a korábbi küldetések során mutattál valamit amit a többiek nem, mert senki más akit ismersz nem kapott ilyen meghívást és engedték el azonnal az alakulattól. Mit engedték, olyan büszkeséggel parancsolták, hogy azt korábban még nem volt szerencséd megismerni. Ez az ismeretlen szervezet ami igényt tartott rád úgy tűnik felülbírálta a nemzetek közti ellentéteket és most itt vagy, hogy ellenőrizhesd az egyik legkiválóbb felszerelést amit kaphattál. Első szemlélet után persze felfedezhetsz apró hiányosságokat, de azok még az elit szintjén is ritka kiegészítők és lehet előbb itt is bizonyítanod kell és csak aztán kaphatsz speciálisabb felszerelést.

A hangárban érhet még egy meglepetés, sőt talán több is attól függően, hogy az ilyesmit annak nevezethetjük e. Először, másodszor is szemügyre veheted a gépet ami idáig hozott, majd azt a fiatal katonanőt, aki eléd sietett és hazád megszokott legmélyebb, a tiszteletet kifejező meghajlásával üdvözöl. Igaz, kezet is nyújthatott volna, most mégis úgy döntött, hogy a legelterjedtebb formával, formálisan köszönt itt… akárhol legyetek is. A kupacok csak a szemtanúi ennek a találkozásnak, melyek egyhangúságát a korábban már felfedezett, a szivárvány minden színében pompázó felfestések törik meg. Különösen a veszélyes területek jelölése képes erre, amiből akad pár, de semmi kiemelkedő vagy meglepő.

/Angol/ Üdvözlöm itt Uram! A nevem Raven – mosolyog szelíden miközben elpillant mögötted, hogy érkezett e még valaki – Remélem kellemesen utazott! – kedélyes, kedves és láthatóan elég energikus, miközben felfedezed ugyanazon a jeleket, amiket te is viselsz új uniformisodon.

A fiatal jelenség elsőre európainak tűnik, de mintha jártas lenne a keleti etikett fogásaiban, nos, az alapvetőekben biztosan. Könnyed, ragadozószerű mozgása van és élesen csillogó tekintete, mely magas intelligenciáról árulkodik. Van még egy dolog, ami elsőre feltűnhet, mégpedig egy ujjatlan fekete bőrkesztyű formájában. Miután kiegyenesedett, nem nyúl feléd, nem matat irányodban és nem keresi a szemkontaktust, helyette szabályos hátraarc után felfedezed a zöld-fehér-vörös függőleges trikolort, ami, ha ismeretes előtted akkor csak egy különlegességet jelenthet: Folgore-t. Brigata Paracadutisti Folgore-t.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #203 Dátum: 2017. Március 11. 07:39:25 »
Wang Woo Jin
1999. január 2.


A vonzó jelenséget keleti módra üdvözöl és angolul köszönt úgy tűnik ez lesz a hivatalos eszpereantó az új állomáshelyemen,szerencsére az amerikai és angol vendégkiképzőknek köszönhetően tűrhetően beszélem a nyelvet. Viszonzom a meghajlását a ránk keletiekre jellemző feszességgel és a szemkontaktus címén a ajkai és az orra vonala között tartom tekintetemet.

/Angol/ Üdvözlöm Hölgyem! Wang vagyok – mosolyogok szelíden – Köszönöm kérdését, eltelt az idő.

A hátraarcát követően szótlanul követem miközben szemem megakad az olasz ejtőernyősök szimbólumán, szóval ejtőernyős….. és tüzér vagy járműelhárító ha lehet hinni a kis szimbolúmnak.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #204 Dátum: 2017. Március 16. 10:15:59 »
Wang Woo Jin

A gondolatod valószínűleg megfelel a valóságnak és az egységes nyelv e Bázison több, mint valószínű, hogy az angol lesz. Úgy tűnik a kiképzőidnek igaza volt abban, hogy eme nyelvtudás egyszer még hosszútávon a hasznodra válhat. A köszöntés viszonzása egy szelíd mosolyt csalt tőle, de a következő pillanatban már a trikolorral szemezhetsz, amitől ha deréktájék felé tévedne a tekinteted, akár még számodra is vonzó formákban gyönyörködhetsz.

Ami a kis szimbólumokat illeti, azok csalókák lehetnek, hiszen az a kettő amit megpillantottál teljesen más mint, bármi amivel eleddig találkoztál. Ezeket a jelzéseket magad is viseled, mindössze annyit tudsz, hogy egy nem rég alakult nemzetközi csapat tagja leszel és olyan küldetéseken fogsz részt venni, amihez minden nemzet legjobbjaira van szükség nemre és rasszra való tekintet nélkül.

Útközben – vagyis néhány lépés után – melléd zárkóztak fel, hogy aztán végigvezessenek…

Az ajtón túl egy rövid – körülbelül öt bordányi hosszúságú – folyosót fedezel fel. Egyhangúan szürke, mindössze egy spirálisan tekeredő sárga-fekete színű jelölés töri meg azt, ami az ajtó bal oldalán vertikális irányban látható. Ez az ajtó ívét követő figyelmeztető jelzés, hogy pontosan hol nem biztonságos megállni. Nyugodtan haladtok tovább a következő ajtóig – ami halk szisszenéssel feltárul – és indultok is tovább, hogy:

Rögtön szembetűnik egy hatalmas konzol tele monitorokkal, melyek halvány kékes-fehér fénnyel derengenek. Egyetlen gurulós szék áll előtte, most épp üresen. Ha elpillantasz a monitorok felé, akkor felfedezhetsz egy ívben felfelé vezető lépcsőt és megérted azt is, hogy miért előre néz az árnyékod. Megfordítva a fejed, mögötted a falon két hatalmas kijelző függ, de a lépeitek neszei itt nem halnak el:

A Hangár után a harmadik állomás egy… lenyűgöző. Hatalmas hologram foglalja el a terem közepét és igazából, nos jó nagy részét. Annyira meglepő lehet, hogy percekkel később veszed csak észre, hogy egy fémhídon ácsorogsz ahol a hihetetlent vagy a hatalmas szoba vagy mi-ez berendezésére pislogsz, ami számtalan állomást foglal magába.

Több katona is a monitorok és billentyűzetek előtt tevékenykedik s a legtöbben ülve végeznek valamilyen számodra meghatározhatatlan munkát. Felfedezel a terem túl oldalán egy egyenes lépcsőt és egy függő- vagy közlekedőfolyosót. Végül a tekinteted megállapodik egy középkorú, jóképű férfi alakján, aki katonás fegyelemmel, kis terpeszben háta mögött összefogott kezekkel áll tőled alig néhány méterre.

Nem szól, de tekintetén át a lényéből sugárzik a vezetők egyedi aurája. Egy zöld pulóvert viselve (melynek könyökrészeire sötétebb zöld foltokat varrtak) aminek nyaki részénél egy ing gallérja és egy nyakkendő csomója látható. Az elmaradhatatlan khaki árnyalatú nadrág és fekete bakancs is katonás, ahogyan a rövidre nyírt barna haja. Szív felett ugyanazt az emblémát viseli mint amit te is, különbség mindössze annyi, hogy ez zöldes színben látható.

Raven halk tüsszentésére fordul felétek – rangjelzést nem látni rajta – mindössze egy head-set az, ami egyértelműen árulkodhat… valamiről. Egyetlen apró mikrofon ível előre a jobb fülében hordott kommunikációs eszközből, mely most határozottan néma. Esetleg szimplán olyan halk, hogy nem hallatszik belőle semmi. Akárhogyan is, itt áll előtted megdöntve néhány teóriát és feltéve vagy tucat más kérdést…

/Angol/ Üdvözlöm Wang Woo Jin újonc az XCOM főhadiszállásán. Bradford összekötő tiszt vagyok. Két kérdésére van időm válaszolni, aztán Raven közlegény elkíséri a Barakkba és még ahova kívánja.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #205 Dátum: 2017. Március 19. 23:38:57 »
Evan Mallory

Először távoli célpontra gyakorlok, majd miután megelégedtem (körülbelül egy félóra után) nehezítek, tehát először a szelet hozom be a játékba, majd a mozgást, végül pedig a civileket.
Körülbelül két órát töltök ott, amennyiben nem érkezett meg John, feltételezem, hogy nem is fog jönni, így elmegyek a kantin felé. Nem tudom miféle szórakozási lehetőségem van, tehát ha látok valami kiírást, akkor megnézem, de elsősorban lézengek, igyekszem megtalálni Ravent. Van pár dolog, amit jó lenne tudni.
Amennyiben fellelem, intek neki, hogy beszélnék vele.
/Angol/ Jó reggelt! Tudnál mesélni esetleg arról, hogy ti mivel találkoztatok? Nekünk semmit sem mondtak, pedig jó lenne ezt tudni, hogy mikkel állunk szemben... - kérdezem tőle, közben az arcát nézem, hogy ha esetleg annak a nyomát meglátom, hogy erről a témáról inkább nem beszélne, gyorsan befejezem a társalgás ezen irányát.
/Angol/ Mármint, nem kell válaszolnod, bocsáss meg hogy felhoztam a témát.
Ha azonban van kedve erről beszélni szívesen hallgatom.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #206 Dátum: 2017. Március 27. 21:12:44 »
Wang Woo Jin
1999. január 2.


Raven keresztülvezet a báziskomplexum jó részén miközben az állomány élé a napi életét mellettünk valamint teszik a dolgukat a pillanatnyi benyomások alapján hatékonyan. Sétánk végén megérkezünk a taktikai szobába ami inkább terem, mit hűvös angolsággal Bradford összekötő tiszt ural kérdésére röviden válaszolok és bár kíváncsi vagyok, kíváncsiságomat nem lehet két kérdéssel elintézni ezért maradok egynél de célra törőnél, bár közben csintalan szójáték fut át az elmémen, hogy Raven elkísér a barakkba meg ahová még kívánom.... hát.....

/Angol/Uram – feszesen tisztelgek – Egyetlen kérdésem van uram ki lesz a közvetlen felettesem.


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #207 Dátum: 2017. Április 01. 11:16:21 »
Evan Mallory

Kedvedre nehezítheted a pályát, okoz is nem kevés bonyodalmat, de azért hellyel-közel megállod a helyed. Idő amíg a fegyver teljesen hozzád idomul és nem egy tárgy, a tested kiterjesztése lesz. Nagy hibát egyszer sem vétettél, de olykor egy-egy nehezítés bizony a cél elvétésével járt míg a tapasztalat le nem győzte az ismeretlent. Az idő rohan és nem is áll meg, de kettőt elhagyva sem látod John-t, így a kantin felé indulsz.

Útközben azon tűnődsz, hogy milyen szórakozási lehetőséget láttál, de először azt kell meghatározni, hogy kinek mit is jelent e fogalom. Lehetséges, hogy valaki edzene, úszna vagy épp más aktív sportszerű tevékenységet tekint annak, míg mások inkább a korábban látott biliárdasztalt, darts-ot vagy rosszabb/jobb esetben nagyképernyős televíziót. Bármelyik mellett is dönts, a mászkálás közben nem sikerül megtalálni Raven-t, ellenben a Kantinban ott találod a Béta egyik tagját, éppen valamilyen korsóval a kezében.

Felismered őt, Scalpel, a Béták Támogatója.
Most tisztán látod a hátán a Norvég Nemzeti Zászlót,
Az XCOM egységes és egy másik, a Béták egyedi szimbólumát:


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #208 Dátum: 2017. Április 04. 17:53:14 »
Wang Woo Jin

Bradford /Angol/ John Smith parancsnok.

Válaszol minden sallang nélkül a kérdésre, majd viszonozza a tisztelgést, melyet követően már Raven kísér, feltehetően a Barakk felé. A következő helyiség egy rövid T elágazás, de a szemben lévő, a T szárát képező ajtó zárva van és te/ti az érkezésetekkel szemközti ajtón léptek be-tovább. Eközben nem egy dobozt láttál az elágazásban, amik meglehetősen vegyes méretben álltak ott úgy tűnt még a kinyitásra várva.

Aztán beléptek valami pihenő félébe. Rögtön szembetűnik a hatalmas biliárdasztal, a kényelmesnek tűnő kanapék és fotelok, illetve pár szék, amik kissé kaotikusan álldogálnak, mintha csak be lettek volna dobálva ebbe a helyiségbe. Sietve haladtok tovább, de még így is látni a lépcsőt ami felfelé vezet, az ajtót, ami belépés után balra és zárva volt látható, illetve szintén baloldalt, de a helyiség másik végében ital automatákat, hogy aztán az utolsó helyiség következzen…?

Nem, nem az, mert szemközt látni még egy kétszárnyú ajtót, de ez már az utolsók közt lehet: ez a szállásotok. Nemes egyszerűséggel egy helyiség, ahol nyolc fekhely látható. Négy van a falba építve alacsonyan, a másik négy pedig felette kapott helyet. Nincs itt senki, de úgy tűnik, hogy nem is túl sűrűn tartózkodhat itt bárki. Ez tényleg csak olyan, mint a seregben: van egy priccsed és kész. A négy priccs között az oszlopokon létrafokok vannak kialakítva, ettől eltekintve az ajtón már látott figyelmeztető színek az egyetlenek, amik színesítik a helyet.

Raven /Angol/ Érezze magát otthon Wang Woo Jin újonc! – mosolyog szelíden, majd ha nem tartod fel kérdésekkel vagy másképp – Kint leszek! – távozna arra amerről érkeztetek

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:XCOM: a Bázis
« Válasz #209 Dátum: 2017. Április 09. 20:59:38 »
Wang Woo Jin
1999. január 2.


Mielőtt Raven távozna pár kérdést azért felteszek neki.

/Angol/Elnézést Raven azért ha nem tartom fel nagyon pár kérdésem lenne.... – mosolygok fel rá a világomból – Van esetleg valami hálózati hozzáférés vagy intranet megfelelője esetleg wi-fi kód, valamint a bázis elérhető részeit büntetlenül bejárhatom? Gondolom az elzárt területeket egyértelműen jelzik... A szakaszom többi tagját merre találhatom meg vajon és az eligazításokról milyen módon értesülhetek ?