Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32547 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #510 Dátum: 2018. Július 02. 19:38:16 »
Roxana

Ha Roger kérdezett volna, vagy Rina - szinte biztos, hogy előkerültek volna kellemetlen kérdések is. Rina alapból ilyen, Roger meg két napja kellemetlenkedik mindenkivel. Amíg elemzitek a gép által kiköpött adatokat, van idő egy életmentő no és persze kellemes kávé lefőzésére. Black a diagnózissal egyet ért.
/Angol/ Igen,de ez már inkább Roger asztala lesz. Vagyis asztalán - vetíti előre a készülék sorsát. Amikor lekincsemezed, kissé csodálkozó tekintet a jutalmad. Ennek ellenére végül nem szól semmit. Igaz, ismered már annyira, hogy a száját akkor nyitja ki, ha valami nagyon nem tetszik neki - szóval túl nagy lelki törést nem okozott neki a dolog.
/Angol/ Azzal bárki jobban jár - ért egyet azzal, hogy nem egészséges Rina keze ügyében tartózkodni.

Visszamentek a raktárba, ahol a fiatalabb férfi édesdeden alszik, míg az idősebb Rogerrel "beszélget"

/Angol/ S mi a garancia hogy ha megtudod amire kíváncsi vagy, hogy nem teszel minket jégre, vagy valami még rosszabbat? - kérdezi
/Angol/ A szavamat adom. No meg mi sem vagyunk barbárok - árulja el Roger, de erre csak sajnálkozva megrázza a fejét az idősebb.
/Angol/ Ezzel az a baj, hogy a szavatok erősen leértékelődött a hozzánk eljutott hírek alapján.
Black mogorván megkérdezi
/Angol/ Mégis milyen hírek?
/Angol/ Eladtátok alkatrészeknek az egyik társatokat. De ha ez nem lenne elég - a polgármester saját maga mondta, hogy az Ólommadárnak köszönhetően örökre eltünteti az ellenzéket, és meg fogja nyerni a választást. Aztán végleg bebetonozza magát a hatalomba. Pedig igencsak inog a széke a korrupciós és gyilkossági vádak miatt. Úgy tűnik, hogy ha pénzt láttok, nem vagytok tekintettel semmire!
Black megköszörüli a torkát
/Angol/ A társunkat csak a gépek tartották életben, és az orvosok nem tudták megmenteni. Így fel lettek ajánlva a szervei.
/Angol/ Ja, a gazdagoknak... - szúrja oda a férfi - amire sajnos nincs jó válasz
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #511 Dátum: 2018. Július 04. 07:48:05 »
Még nem tartok az előre bukok a széken a fáradságtól a délutáni esti nagy alvástól aránylag bírom még. De a kávétól új ember lettem.
A kincsemezést nem bántam meg igaz élt bennem a gyanú,  kapok egy visszavágást ne mondjak neki ilyeneket, hasonlókat. De nem, addig ütöm a vasat amíg meleg. Ha rá várok várhatok a világ végéig, és bambulhatok kifelé az orvosiból, azt pedig nagyon untam már. Ráléptem a sarkára  vegyen észre! Átvitt értelemben persze.
-Igaz.Kérsz kávét?-Az igaz mindkét megjegyzésének szól. A kávét meg ennyi idő után pontosan tudom, hogyan issza. Ha kér megisszuk aztán vissza a startra.
Egy nagyobb raklapon kicsit hátul a többiektől de még jól hallótávolságon belül üldögélek,és erősen támasztom a falat. 
Roger végül is kihozta a az öregebbik simlisapkásból a beszédet, most még csak hallgatok nem tudom mi lesz a vége. Természetesen nálam van a szokásos felszerelésem. A jegyzettömb, meg egy toll, nem az arany csak egy egyszerű kék golyóstoll. Ide azt inkább nem hoztam magammal.
Néhány dolgot felírtam rövidítve, és pár megjegyzést. Elkerekedik a szemem mennyire koszos a talpam, és a "majdnem pasim" kitérne a hitéből? vagy a franc tudja mijéből ha tudná, hogy egész éjjel ilyen totál dzsuvás (itt tanult szó) lábbal mászkáltam cipő nélkül. Hogy mi mindent meg nem nem teszek érte! Amint lesz pillanatnyi időm elmegyek fürödni, lábat mosni.
A "vendégeink", vagyis aki nem alszik  vádaskodás végeztével mert ez leginkább az, és semmi más. Magam is felállok Roger mellé, vele nagyjából egy magasságban egy méretben vagyok. De így cipő nélkül rajta van, rajtam nincs egy orgonasípra emlékeztetünk. Majd úgy döntök mégis középre állok születési sorrendben, nem mintha ez most bármit is számítana. A megjegyzéseket későbbre tartogatom, főleg az utolsó szurkálás után.
-Úgy vélem, semmikép se tudjuk meggyőzni az urat, hogy mi lennénk a jók. Túl rossz híreket terjesztettek rólunk. Legalább emberrablók ne legyünk már!  -Két oldalra nézek a "bűntársaimra".
Nem tudom hogyan döntöttek de remélem elengedték a két kispályás csóringert. Addig viszont gyorsan megfürdöm...megint, és úgy megsikálom a talpam, enni lehetne róla.
Mire visszatérek reménykedek, hogy Black és Roger már ott vannak. Konkrét tervem van.






Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #512 Dátum: 2018. Július 04. 19:13:49 »
Roxana

Black a kávét nem meglepő módon visszautasítja. Ő csakis ebéd után szokott kávézni - és most sem tér el ettől a szokásától.

A raktárban felírod a fontosabb vagy érdekesebb dolgokat - és közben rácsodálkozol egy másik érdekes/fontos dologra - mégpedig a talpadra. Az hogy koszos az hagyján, de azért szerencséd is van vele! Mert itt a raktárban azért még bele lehet lépni elhagyott csavarba - ami borítékolható tetanusszal jár. De eddig szerencséd volt.
Végül azt javaslod a többieknek, hogy ne tartsátok fogva őket. Hogy aki alszik azzal mi lesz - még jó kérdés. Mert ha csak kidobjátok a hajóból, azzal csattan a betonon, és még pár óráig ott marad - hacsak az idősebb magával nem viszi. Amíg megoldják ezt a problémát, te elmész és lesikálod a talpad.
Mire visszaérsz, a két jómadárnak hűlt helye van - és mivel lövést sem hallottál, így jó esély van arra, hogy nem Rinásan oldották meg a túszkérdést.

Black kissé álmosan ücsörög a raktár egyetlen kanapéján, és a panorámaablakon át bambul kifele, míg Roger a dohányzó asztalra kiterített tervrajzot tanulmányozza. Elég egy pillantást vetni rá, hogy lásd - nem a hajóhoz tartozik, hanem valamiféle épülethez. Black felteszi neked a kérdést
/Angol/ Mondd csak, mi történne akkor, ha a leszállított növények kipárolgását hígítják friss levegővel, és gondos dózisokkal adagolják néhány embernek? - tudakolja. A válasz nem is túl komplikált. Joe és Black túl töményen kapták a szert, és azért zombultak be. De kisebb koncentrációval mindössze a határozottságuk, akaraterejük csökken. Azaz szívesebben hallgatnak másokra, hogy mit is vagy hogyan kéne csinálni. Roger megszólal
/Angol/ Úgy tűnik, hogy az új kupola-parkhoz mi szállítottunk le majd hatezer tő ilyen virágot. Ugyan erős elszívók vannak, de nem hiszem, hogy ki tudják teljesen szűrni a levegőből a növények kipárolgását. Bár van itt néhány extra szűrőberendezés, de akkor is...
Black megvárja, hogy mit is akarsz mondani, aztán a végén ásít egyet.
/Angol/ Ez nem kritika. Mindössze szerintem reggel kipihenten kéne erre visszatérni... - javasolja, és ha nincs ellenvetés, akkor jó éjt kívánva visszavonul a kabinjába. Roger viszont még nem - egyszerűen bele van temetkezve a tervrajzba, és ujjal különféle vonalakat követ rajta.

Reggel úgy tűnik, hogy Black a kis kitérő ellenére nem hanyagolta el a reggeli elkészítését, mert a folyosóra kilépve kellemes illatok csalogatják a társalgóban megterített asztalhoz a reggelire fogékonyakat.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #513 Dátum: 2018. Július 05. 08:09:26 »
Az én tervem az volt hogy le kellene lépni, de ha már ekkora bajt csináltunk tudtunkon kívül azt előbb hozzuk helyre. A simlisapkás "vendégeink" eltűntek. Nem tudom hogyan csinálták de remélem nem történt személyi sérülés. Black kérdésére hosszan tudnám fejtegetni a választ de ahogy látom erre esély sincs. Egy gyors lábmosás cipőhúzás kávé amit persze, hogy Black nem kér, szokások rabja. Egy sóhajtás után válaszolok.
-Nem térnék ki az orvosi blablára...de képes lenne az ellenzéket úgy irányítani mit a maiornett bábúkat attól függően mekkora adagban kapják. Vagy...-Ahogy látom az én Kincsem félálomban van. Kár is tovább magyarázni.
Roger feltételezésem szerint azt a helyet nézi ahová leszállította a "gazokat". Ásítóversenybe kezdünk hiába a kávé, győz a fáradság.
Na jó Blackkel egyenlőre ennyi. Sokkal dolgunk is van, Rogert nehéz ágyba küldeni, mert még mindig azt a térképet bámulja.
-Ettől nem leszel okosabb élőben kellene látni, aludd ki magad inkább. És ha lehet egy megjegyzésem Blacknek adnod kellene egy erősebb mordájt. Amiben nem csak hat töltet van. Bízok a döntésedben, találkozunk holnap a reggeli után, az orvosiban! Ezt kérlek mond meg Blacknek is.  -Átgázolok a virágokon de most először jobban megnézem őket nincs  köztök az elhülyítő virágból. De úgy látom nincs.
Másnap, aznap semmi sem utal arra, hogy itt bármi is történt volna akár itt kár a raktárban. Én is így teszek, tény hogy farkaséhes vagyok a tegnap előtti pukkadozás miatt de egy pillanatig sem mutatom. Szépen megreggelizem ahogy az illendőség megkívánja, igazából viszont tömném magamba az ételt, de azt már mégse...Hatezer tő? Az rengeteg!
Megint elkezdek írni a jegyzet tömbömbe a "Mit kellene csinálni?" Címszó alá. Van amit azonnal át is húzok, hülyeség! Van ami még akár akár a működhet helyen foglal helyen foglal helyet, és van a nem tudom verzió.
Ja! És meg meglátjuk mivel jönnek az urak kialudva magukat. Az első ötlet kinyírni a polgármester. Azonnal át is húztam. A műkűdhetek közé beírtam egy cserép ellopását. Afféle partizánakciót. Tudnom kell hogyan viselkedik mindeféle környezetben. Így max találgathatok.


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #514 Dátum: 2018. Július 06. 17:29:36 »
Rina

Black után – aki főjön csak a levében – azon tűnődöm, hogy már így is sokat voltunk itt, de nincs mi tenni még kicsit maradni kell. Ez annyira nem tölt el örömmel, de mi tagadás azért akad benne némi lehetőség. Ilyen ez a vörös kis démon, aki mikor rám nevet, csak kihívónak nézek rá somolyogva, amikor kiderül, hogy ez a kis rosszvérű sem bírja a hisztit. Mivel úgy tűnik nem siet a kölyökhöz vissza, így hagyom tegyen kedvére, én meg lehunyt szemmel élvezem az események alakulását és szívom magamba az illatot, amitől picit hevesebben-szaporábban keresem a levegőt.

A fürdő és a következményei után úgy döntöttünk, hogy ideje lepihenni – a lábamnak mindenképp – és hagyom, hogy bevackolja magát. Így tettem én is egykor, Kai közelében, így megértem, hogy valaki a biztonságra és közelségre vágyik. S most jó ez így, nem kiált többért, de a reggel…

A reggel egy olyan alattomos dolog, ami mindenképp eljön és el is megy. Akárcsak ez a kis vöröske, mert ha már előbb ébredtem, akkor miért ne játszadozhatnék kedvemre. Természetesen poénos vagy milyen kérdés volt, a lényeg, hogy mert megtehetem. Igaz, hogy kis harcica megpróbálkozik, de azt kell mondjam, hogy nem mindig kapjuk meg azt amit akarunk, így nincs rögvest visszafizetés, de a közeljövőben később sem. Mit is mondhatnék, ha nagyon erősködik, akkor lefogom és elhelyezek neki egy kis forgó-rezgőt és addig tartom fogva amíg meg nem remeg a kezeim között.

Később, amikor már azzal van elfoglalva, hogyan találjon vissza ama távoli helyről, úgy döntök ideje a reggelinek! Szóval elindulok, hogy nézzek valami harapnivalót elvitelre, miközben érdekel, hogy miképp viselkedik a bides kölke, meg a Szöszi, akinek már érik egy alapos és határozott szeretgetés. Nem tudom Black mit küzd ma reggel, de nagyon nem is érdekel, sokkal inkább az, hogy még mindig nem elég használható a lábam.

Ez nem gátol meg abban, hogy kislányos ártatlansággal mosolyogva nem túl sok ruhában flangáljak fel és alá.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #515 Dátum: 2018. Július 07. 18:32:43 »
Roxana

Az biztos, hogy ha a polgármester nem megfelelően dönt a növényekről, akkor bizony rossz kezekbe kerültek. Ezt meg is mondod Blacknek, aki láthatóan pont ezt a választ nem akarta hallani. Elvégre mennyivel egyszerűbb lenne az életetek, ha azt mondhattad volna - legfeljebb fejfájást lehet kapni a túl tömény virágillattól. Roger azért ellenkezik, amikor megpróbálod aludni küldeni
/Angol/ Élőben nem látok át a betonon - válaszolja, hogy miért mereszti a szemét a tervrajzra. Black felfegyverzésére csak egy ahm a válasz - látszólag nem igazán rád figyel - így még az is kérdéses, hogy mennyit jegyzett meg belőle.

A szobádban a virágokat most tüzetesebben is megnézed - de szerencsére nem látsz olyat, mint ami Joe szobájában akkora felfordulást okozott.

Így másnap a reggeli közben már nem is Black vagy Roger, hanem a virágkrízis körül rajzanak a gondolataid. Főleg, hogy Roger megint nem jött reggelizni - mint mostanában szokása.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #516 Dátum: 2018. Július 07. 18:33:29 »
Rina

Szokatlan dolog, hogy most te csöppentél Kai védelmező szerepébe - de furcsasága ellenére sem zavaró. Leginkább a régi puha alvómacidra emlékeztet - aminek megnyugtató a jelenléte. S amit a háztűz után cseréltél csak le Kaira.

S ahogy az alvómacival, úgy reggel Miával is játszhatnékod támad, bár nem teljesen úgy mint régen - hanem sokkal pajzánabban. Csakhogy a kis telhetetlen bestia nem elégszik meg azzal, amit kapott, hanem még többet harcol ki magának. Amit ha itt lenne, Kai adna meg utánad - de most te állsz helyt helyette is. Méghozzá nem is rosszul, mert Mia igencsak izgatóan nyöszörög, sóhajtozik és remeg a kezed alatt.

Ellátogatsz a társalgóba, ahol már terített asztal fogad, és mellette a Doki, illetve Black javában fosztogatja az ínycsiklandó készleteket.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #517 Dátum: 2018. Július 07. 18:35:13 »
Rina & Roxana

Ahogy Rina megjelenik a társalgóban, Black megszólal
/Angol/ Szóljak Rogernek, hogy túl meleg van? - érdeklődik, ahogy feltűnik neki, hogy Rina elég lengén van öltözve. Roger belép a másik ajtón.
/Angol/ Hol van meleg? - kérdezi miközben az asztalhoz sétál és tölt magának egy teát. Látni rajta, hogy elég kialvatlan, no meg itt-ott még elviselhetően koszfoltos. Úgy tűnik, hogy valamit bütykölhetett alvás helyett.
/Angol/ Ők már tudják? - kérdezi Roxanát és Blacket, de Black csak megrázza a fejét.
/Angol/ Még nem - válaszolja kissé rosszkedvűen. Bár Black mostanában ritkán vidám, de ebből a válaszból érzeni, hogy nem feltétlenül jó hírről lehet szó.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #518 Dátum: 2018. Július 07. 19:34:24 »
Rina

/Angol/ Elég, ha ledobsz pár cuccot magadról. A Szöszi biztos örülne neki! – vonok vállat vidáman, majd mikor megjelenik a fiú – Szerintem pont jó! – nyugtatom meg, majd elengedem a gyanús párbeszédet és két adagot pakolok egy tálcára mindenből, aztán kiegyensúlyozok vele a konyhából-étkezőből. Kivéve, hogy nem, mert visszafordulok az ajtóból – Ha eddig nem volt fontos, akkor ráér. – vonulok el, hogy visszatérjek a kis démonomhoz, akinek továbbra sem engedek semmit, éheztetek, csak a poci lakhat jól!

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #519 Dátum: 2018. Július 08. 05:08:42 »
Hamar keltem felromboltam az orvosiba és papírra írtam néhány ötletem amiből az elsőt gyorsan át is húztam, a megölni a polgármestert címűt. Aztán maradtam az utolsónál a Partizán akciónál. A viráglopásnál. De meglátom mivel jönnek a többiek, Roger kijelentését hogy nem lát a betonon egyáltalán nem értettem. Én is csak egy rövid ahhaval válaszoltam. Inkább mentem aludni, mint Black. Legalább mi ketten legyünk már kialudva. A reggelinél mindenki, majdnem mindenki normálisan viselkedik. Persze Rina alig ruhában jelenik meg, amit Black nem bír ki szó nélkül, szerintem rossz döntés. Ki tudja legközelebb miben vagy még abba se látjuk. Jól beszólogat mindenkinek, de ott akadt nála el a tű a lemezjátszón " szexeljek Rogerrel". Már a kávémnál tartok mikor előjön vele megint...
Kicsit se mozgat a dolog inkább Black idegsokkos állapota, meg Roger koszos kinézete. Alapesetben be se engedné a tipp-topp konyhájába Black Rogert de komoly dolog történhetett. Megvárom míg az önjelölt Hajókirálynő lelép.
-Rendben az összes figyelmem a tiétek!


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #520 Dátum: 2018. Július 09. 20:28:34 »
Roxana

Az ötleteket miközben írod, már kategorizálod is - jó, rossz, még rosszabb. A legegyszerűbb és legdrasztikusabbat inkább ki is húzod. Pedig ez talán még Rinának is tetszett volna, hogy a problémát gyilkos eleganciával oldjátok meg. Inkább a komplikáltabb de békésebb megoldást választod - amely remélhetőleg szellemileg is nagyobb kihívás elé állít, mintha csak lepuffantanál valakit.
Rina javaslatára Black elég semmit mondó választ ad

/Angol/ Nekem nincs melegem... - tudatja vele, aztán inkább a belépő Roger köti le a figyelmét, akivel vált is pár szót. Rina megpakol egy tányért, aztán kilibben, de előbb tudatja - jelenleg van fontosabb dolga is. Black ezen nem akad fent, láthatóan nem ragaszkodik mindenáron Rina társaságához. Ahogy Roger sem.

Miután Rina távozott, Roger megszólal

/Angol/ Megnéztem a terveket - a tervezett kert levegőjét erős szűrőkön át keringtetik, ami elvileg kivonja a veszélyes anyagokat. Bár van egy olyan csatlakozása a rendszernek, amit igazából nem tudom, hogy minek van rajta. Összességében azt lehet rá mondani, hogy nincs kirívóan gyanús rész benne - kortyol bele a teájába, és lehuppan az egyik üres helyre.
/Angol/ Én ma reggel a piacon bevásároltam - de csak annyit tudtam meg, hogy a polgármester megbuktatását tervezgető csoport neve Fagyosszentek. Fő céljuk a polgármester leváltása és az elítélt bányamunkások összevetése a nyilvántartással... - árulja el, hogy mit hallott.
/Angol/ Szerintem van rá esély, hogy ehhez a díszes társasághoz tartozott az éjszaki két látogató is - találgat.
/Angol/ A nagy kérdés az, hogy hagyjuk, hogy a dolgok maguktól alakuljanak, vagy bele akarunk-e folyni a helyi eseményekbe - ha már úgy néz ki, hogy kissé kihasználtak minket.
Roger megvonja a vállát
/Angol/ A hajón még van mit javítani, szóval itt leszünk még pár napot. Az inkább zavarna, ha kiderülne - a mi rakományunk tényleg rossz kezekbe került, és ezzel igencsak megjárják a helyiek. De jelenleg a gyanún kívül nem sok bizonyítékunk van erre - válaszolja.
/Angol/ Akkor megkérdezhetjük a polgármester, vagy a Fagyosszenteket - bár nem hiszem, hogy bármelyik fél elsőre beavatna a kényes részletekbe - ötletel Black.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #521 Dátum: 2018. Július 09. 20:30:16 »
Rina

A javaslatodra Black elég semmit mondó választ ad
/Angol/ Nekem nincs melegem... - tudatja veled, aztán inkább a belépő Roger köti le a figyelmét, akivel vált is pár szót. Közben te megpakolsz egy tányért, aztán elindulsz az ajtó fele, hogy a ma reggeli zsákmányt a vöröskével költsd el, de az ajtóból még tudatod velük - jelenleg van fontosabb dolgod is, mint amin tipródnak.
Black ezen nem akad fent, láthatóan nem ragaszkodik mindenáron társaságodhoz, ahogy Roger sem. Pedig ha látta volna, hogy miről maradt le ma reggel - biztos vagy benne, hogy most nem így gondolná.
Visszatérve a kabinodba, Mia még mindig lustán elnyúlva az ágyadon lapozgatja az elsősegélyről szóló könyvet. Mindössze a takaró takarja itt-ott a bájait, de elég kevés sikerrel.

/Angol/ Azt hittem, hogy mást fogok a párnád alatt találni - nevet rád, hogy aztán az ágyra került tányérról ráérősen szemezgessen.
/Angol/ Az elsősegélyhez nem igazán értek, de a pilótaismereteket számon tudom ám kérni ha gondolod! - veti fel a lehetőséget - és hogy tétje is legyen, minden rossz válasz büntetést érdemel! - emeli fel huncut tekintettel azt a játékszert, amit nem olyan rég vetettél be - Persze csak ha nincs jobb ötleted!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #522 Dátum: 2018. Július 10. 08:56:36 »
Ahogy látom nem csak én ténykedtem itt reggel, a többiek is aktívan kivették a részüket ki így ki úgy a felderítésből. Ha mondhatom így, de ez édeskevés. A reggeli és Rina távozása után térnek rá a fontosabb részletekre.
Rogert mindenképp át kell kötöznöm ezért felinvitálom őket az orvosiba, ahol elárulom hogy a betadin bizony csípni fog. de mindettől függetlenül elég szépen gyógyul a varrat és még  egy hét aztán kiveszem a kötést.
Eléjük rakom az adattáblát az áthúzott "megölni a polgármestert" verzióval. - gyorsan bocsánatot is kérek érte. Első dühömben írtam, szerintem nem mi vagyunk, az egyetlenek akik ezt tervezik. Majd rábökök a Partizán akcióra.  viráglopásra gondoltam de ehhez túl kevesen vagyunk, ráadásul egyáltalán nem ismerjük a környéket, ami bizonyára tele van beépített kamerával, ki tudja hány őrrel. Kellenek a szövetségesek, ez a fagyosbanda. Megkeressük őket, ha csak munkásokból álló piások vannak ott akik csak dumálnak de semmit se csinálnak akkor lelépünk. Nem fognak kitörő örömmel fogadni ez biztos. Ellenben ha akad köztük néhány okos  is maradunk ,ha az előbbi, valahogy megoldjuk megoldjuk egyedül. Egy kis terepszemle azért nem árt, a virágoknál. A polgármesterből egy igaz szót úgysem húznánk ki, kár erőltetni. Muszáj megtudnom mi öli meg ezeket a gazokat.  Messzelátóra távcsőre háztetőre fel! Roger, nagy feladatot kapsz! falazni fogsz nekünk, tudom is én? Piacolunk? Vagy akármi. Közben kopácsolj fúrkálj rendületlenül, hogy a kérdezőnek elmenjen tőled kedve. Kérdés van?
 
-Ezt mindig megkérdezem, ha valakinek jobb ötlete van állok rendelkezésére, nem hinném, hogy lenne de hátha.


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #523 Dátum: 2018. Július 10. 18:51:42 »
Rina

/Angol/ Akkor meg minek zaklatsz ilyen hülyeségekkel? – csapom vissza a dolgot vidáman

Pakoltam, távozok. Akármiben is sántikálnak, annak nem lesz jó vége, de a hülyék mindig meghalnak. A természet gondoskodik erről, így ez annyira nem érdekel. Egyik sem ért ahhoz, amire a kis vörössel készülünk, jobb is, ha találtak maguknak valami elfoglaltságot. Nekem is akad, többek között lábadozom… érted?! Na de erről ennyit, mert most épp bambulok. Édes mosollyal, szelíd kedvességgel és ártatlan huncutsággal.

/Angol/ Van ott más is, – vonom meg a vállam – csak rossz helyen kerested. – ha tovább kutakodna, találna ott egy szép pengét, amivel pocikat lehet felnyitni, mintha orvos lenne az ember és efféle – Meg… – akad ott bilincs is. Nem fárasztom magamat a jó étvágy hülyeséggel, csak leülök mellé és eszegethetünk. S mivel nagyon jó fej vagyok, adogathatok is neki pár falatot, ahogy Kai tette velem-nekem – Nem számít. Elég ha te leszel a próbababám. – vetem oda könnyedén – Elvégre a szájból-szájba lélegeztetést fontos gyakorolni! – érintem meg puhán azokat a csábító ajkakat

A lehetőségeket boncolgatja és felvet egyet-kettőt, ami egész vidáman hangzik, kérdezi mit szólnék hozzá, nos:

/Angol/ Maximum a számat kérheted vagy a számon kérhetsz valamit, mint például büntetést! De ha szeretgetnél, akkor nem bánom kikérdezhetsz olykor-olykor. Azzal meg óvatosan hadonássz, látod, hogy jártál nem is oly rég… - veszem halkabbra, búgóbbra a hangom

Nincs komolyabb terv, a pihenés jól hangzik.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #524 Dátum: 2018. Július 12. 20:21:16 »
Rina

Hogy miben mesterkednek azt nem tudod, de ha a doki is benne van, akkor lehetnek majd igencsak meglepő eredményei is az eseményeknek. Sok esélyt nem adnál nekik, mert nem azok az túlélő alkatok. Ez alól talán Roger lehetne a kivétel - ha ő meg nem rohanna fejjel a falnak mostanság. Makacs, kitartó és bevállalós - ha ezt más területeken is tudná, jól el lehetne vele szórakozni. Ahogy Miával. Aki most nem volt túl alapos a kutászkodást illetően, mert csak a legunalmasabb dolgot találta meg. Igaz, a késnek most még nem sok szerepet szánsz, de a többi apróság sokkal csábítóbb lehet.
Az étkezésnél Mia nem éri be csak azzal, amit kiporciózol neki, mert még azt is hajlamos kicsenni az ajkaid közül, aminek kilóg a vége. Amint elárulod, hogy milyen szerepet szánnál neki,felkacag

/Angol/ S fel vagy ki próbálni szeretnél? - tudakolja. Ahogy megérinted az ajkait, az ujjad nyomán puhán szétnyílnak, és huncut módon sokat ígérve megnyalja az ujjadat. A válaszodra a hajadba túrva a kebléhez húzza a fejedet, egyértelműsítve, hogy ebben az esetben hol is kéne kezdened.
/Angol/ Te is így járhatsz, ha nem tudod a helyes választ! - kapcsolja be kuncogva az elemes barátodat. Amit a délelőtt folyamán minden alkalommal meg is próbál bevetni nálad, ha egy-egy kérdésre a választ neki kell megmagyaráznia számodra. De az esetek nagy részében Mia nagy örömére bizony igencsak elfoglalt a szád. Játszva tanulni - szokták mondani, bár nem biztos, hogy feltétlen erre gondoltak...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"