Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32549 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #480 Dátum: 2018. Május 29. 21:09:42 »
Rina

A futás jobban megy, mint vártad - vagy csak a többieknek volt unalmasabb gyerekkora. De az a hosszú lépés bár sikerült, tiltakozásul a vádlin át combodba sugárzik a fájdalom. Persze Roger előtt értél célba, és kezdtél el felmászni a létrán. Igaz ez akkor még többet számított volna ha rövidebb szoknya van rajtad.
Fentről nézve sokkal egyszerűbbnek tűnik a pálya, mint személyesen végigküzdve. A harmadik helyezett némileg lemaradva szalad a cél felé - a negyedi helyezett pedig próbálja kibekkelni a lejtő aljában, hogy a kutyák eltakarodjanak. Ő egy ideig még nem is fog célba érni. Roger meg már mászik felfele, és megszerzi az egészségesnek mondható második helyezést.
Mia láthatólag még elég nehezen enged fel - látni rajta, hogy örül az eredménynek, de azért igencsak letépem a fejed hangulatban van Roger miatt. Black pedig szimplán megkönnyebbültnek tűnik. Felhajtod a győzelmi italokat, és vetsz egy pillantást a jégbe fagyott koponyákra. Két egyformát nem látsz közte - mind méretben mind alakra kissé különböznek egymástól - s némelyik bizony sérült is. Nagyon valószínű, hogy a felvetésed helyes lehet az eredetüket illetőleg. Kharán van azért mit nézni. A tartása és a mozgása is erőt és magabiztosságot sugall, no meg némi izgató bestialitást is. Ebben a jeges pokolban ő az alfahím. Bár nem feltétlen volna rá szüksége, de a beszéd közben elővillanó összes foga profi fogászati módosításról mesél. Ugyanis az alsó és felső fogsora tökéletesen illik egymásba - mivel nem túl nagy, de tűhegyes hároszög alakú fogak sorjáznak a szájában.
Ahogy elnézed - több lehetőséged is lehet vele kapcsolatban, ami örömet okozhatna neked. Megalázhatnád, megkínozhatnád, megölhetnéd, vagy megkaphatnád - nem feltétlen ebben a sorrendben - de a lehetőség elég izgató. Így nem is okoz  gondot meginvitálni azon a hangon, aminek oly nehezen szoktak ellenállni. Khara fenevet

/Angol/ A  többségnek nem ez jut eszükbe rólam!
A nyilvános beszédedet némi nevetés kíséri, ami azt mutatja, hogy értették a viccet.
A díjat átadó szépségen valóban van mit nézni. Helyes pofi, formás, határozott kezeket igénylő domborulatok, szemet vonzó dekoltázs és huncut tekintet. Ami felszikrázik, ahogy rákacsintasz, és egy talányos mosoly a jutalmad a pillantásodra. Khara jól választott, és nincs kétséged afelől, hogy egyéb területeken is elégedett lehet vele Khara.
Roger átveszi a bank szerepét, és átveszi a szatyornyi dollárt, míg te a fegyvereidet kapod vissza. Aztán kiléphettek a tömegbe, amely azért kettéválik előttetek, szabad elvonulást biztosítva. Néhányan gratulálnak, vagy tapsolnak, de páran azért eléggé morcosan vagy mérgesen méregetnek téged.
Ellenben amikor találkoztok a többiekkel, a doki nem is törődik Rogerrel, hanem téged vizsgál meg elsőnek.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #481 Dátum: 2018. Május 29. 21:11:33 »
Rina & Roxana

Mia addig meg Rogert kezdi el kifaggatni
/Angol/ Ez mégis mire volt jó? - kérdezi kedvesen, de a szemén látni, hogy igen jó magyarázatot vár.
/Angol/ Miután megkaptam az árajánlatot a hajó javítására, láttam, hogy az nem lesz elég. Így arra gondoltam, hogy fogom, és felteszem a növényekért kapott pénzt magamra, és megnyerem a versenyt. Azaz a jelenlegi nyeremény tizenegyszeresét kaszáltuk volna, mert rám ötszörös szorzó volt kiírva...
Mia és Black láthatólag gyanút fogott az arckifejezésük alapján, amire a megnyúlt lenne a legjobb szó
/Angol/ Nyu..gtas meg, hogy nem tetted fel a rakomány értékét magadra! - ajánlja Rogernek, aki sértődötten néz rá.
/Angol/ Tudtam, hogy senki nem bízik bennem! - fakad ki - De az az igazság, hogy igenis fogadtam magamra! Jelképes hatvan kredittel, mert én is láttam, hogy kicsi a megtérülés esélye. A többit egy megőrzőbe tettem! Remélem elégedett vagy a válasszal! - vágja oda Miának, és sértődötten elindul.
Közben Black is válaszol Rinának
/Angol/ Jah, leütöd ezzel a díjjal...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #482 Dátum: 2018. Május 30. 07:02:52 »
Először mihamarabb le akarok lépni tehettem volna Rinára többet is, na de így is jó. Viszont egyedül ennyi pénzzel kószálni ebben a városban inkább nem.
Bevárom a többieket, Black és Mia kis szópárbajába nem szállok be. Elegem van ebből a helyből, vagyis egy pillanatra mégis.
-Egy két percig befejeznétek ezt a gyűlölöm egymást! Legalább míg kihozzátok Rogert aztán felőlem lehet újra morogni meg beszólogatni!-Igazából azt kiabáltam volna nekik, hogy: Kuss legyen helyhez illően, de áhhh már mindegy!
Amíg a zséért mentem beugrott mi is a tetoválás jelentése B mint boszorkány. Nekem mindegy, van néhány elmaradott bolygó vagy babonás ahol ezért azért már boszorkánynak neveznek valakit. Lehet a vörös haja miatt. Be kellene várni a többieket. Vagy Blacket de ő úgyis Rogert támogatja majd. Aztán mégis az első verziónál maradok egyedül indulok először a tömeggel aztán meg ha nem futva de gyors ütemben lépkedek a hajó felé, annyira elegem van ebből a mai napból. Aztán inkább megállok bevárom a díszes társaságot csak nehogy valaki utcalánynak nézzen, inkább elindulok visszafelé. Már jönnek is, hoppá Roger  oltári nagy hülyeséget csinálhatott a többieket elnézve. Már eleve az volt, hogy indult ezen a Jégfutáson. Úgy érzem semmi köze sincs hozzám, mindannyian elég morc hangulatban vannak, és még szépen fogalmaztam.
Black kezébe nyomom a szatyrot.
-A közös költségre! Sok de még mindig nem elég, veled később számolok!- Bökök Rogerre. Előbb utóbb kiderül mit művelt a "kis drága", de egyenlőre hallani se akarom. Remélem elég fenyegető volt a hangom. Majd sarkon fordulok és megyek a hajó felé. Mire odaérek már ki is számoltam mi mindenre van szükségem beírtam a kódot és irány az orvosi.
A veled később számolok meg azt jelentette, hogy elsőnek Rinát intézem de remélem eléggé beijedt, és többet nem művel ekkora marhaságot, elővehetném a fúrót meg kis kalapácsot, olyan tessék lássék alapon. Ááá nem, inkább örüljön hogy végre alám került!

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #483 Dátum: 2018. Május 30. 19:35:52 »
Rina

Amikor a Szöszi odalép csak rávigyorgok, ez a hiszti ami közte meg a rühes kölyök van már kezd unalmas lenni. De nem igazán zavar, hogy előbb engem akar ellátni, így hagyom, hogy nézegessen, tapogasson és persze egy élvezeteset ráhúzok a hátsójára amíg hajolgat. Végül mivel mindenki a kölyökkel van elfoglalva aki épp bankárt játszik, foglalkozhatok fontosabb dolgokkal is, mint például az én két drágám!

Akikkel kell lepacsizok, adott esetben ha még ki is néz valahogy, akkor arccirógatás is jár, de aki csúnyán néz annak csak lassan jelzem a fegyveremre tett kézzel, hogy nyughasson, mert két ágyú van nálam és nem félek használni. Igaz, hogy talán kevesek mertek az alfa-hímhez szólni és ez nyomhat valamit a latba, de én édes-búgva kacagtam a szavain és egyesek fülében még ott csenghet:

/Angol/ Nem vagyok a többség.

Nyugodtan bandukolok, bár nehéz úgy mosolyogni, hogy egyre inkább fáj a lábam, azért arányaiban elégedett vagyok. Ennek hangot adnék, hiszen megmutattam, hogy mire vagyok képes – egyesek szerint ostobaságokra, de ezek az emberek nem sokáig képesek beszélni ezután. Nagy ívben szarok le mindenkit, kivéve a kis szakácsomat, akinek átadva egy valag pénzt:

/Angol/ Valami rohadt finomat üss össze! Ennyiből mennie kell! Szívesen!

Majd bandukolok tovább és nézem van e aki kötözködni akar míg elérjük a hajót, de ha nincs, akkor előbb egy ruhahajigálás, majd egy kellemes zuhany, hogy nem kevés káromkodással fűszerezett szépítkezés után felkeressem egy tanga és top öltözékben a Szöszit, foltozásra. Mindemellett akad egy-két sérülés rajtam, láthatja, hogy már ért kés, golyó, talán karom vagy mifene is. Tevékeny múltra utaló nyomok, az biztos.

Kezemben a kis díjacskámmal foglalok helyet és hagyom, hogy ellássanak. Igaz, hogy mielőtt ez megtörténik, emlékeztetnem kell a Szöszit arra, hogy velem milyen jó, így elkapom, magamhoz húzom és oly forrón csókolom, hogy fehérnemű vagy mi, nem marad szárazon. Ez után körülnézek, hogy hova is tettem a magammal hozott borostyán nedűt és töltve kettőnknek koccintásra emelem:

/Angol/ Mert olyan Ta Ma Duh jó vagyok!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #484 Dátum: 2018. Május 30. 20:30:13 »
Rina & Roxana

Mia csak bólogat Roxana közbeszólására, hogy most mélységesen egyetért azzal - Black duguljon el, és hagyja őt békén, majd látványosan Black fele fordul. Aki pedig kissé csodálkozva kérdi
/Angol/ Most mégis mi van?

Black a szatyrot átveszi, komótosan elindul visszafele. Nagyon nem is akarnak veletek konfrontálódni, úgyhogy viszonylagos nyugalomban indulhattok vissza a hajó fele. Roger Roxana elszámolására megvonja a vállát
/Angol/ Húzz egy sorszámot! - veti oda, és inkább magában dohogva elhúz előre. Roxana pedig jojózva kicsit hol előre siet, hol bevárja a többieket. Mintha nem tudná eldönteni, hogy mit is csináljon - de az biztos, hogy lassúnak érzi a társaság haladási ütemét. A séta a tárnákon át, majd a hideg utcákon a hajóig bő negyven percig tart. Közben Rina még további pénzt akar Blackre sózni, aki erre válaszul szétnyitja a szatyor száját, hogy Rina beletömhessen még némi pénzt.
/Angol/ Majd megnézzük, hogy milyen specialitás kapható a piacon... - morogja

Visszaérve a hajó otthonos melegébe, Roxana az orvosiban tűnik el, hogy előkészítse a terepet. Black a szatyrokat a társalgó kanapéjára teszi, majd elindul a konyha fele, hogy elkezdjen  majd megteríteni. Roger pedig a raktárat választja, és elvonul a a saját szerelőasztalához - Mia pedig némi kötszerrel felszerelkezve próbálja meg Rogert becserkészni.
Amíg Roxana az orvosit készíti elő, addig Rina magát próbálja meg szalonképesebbé tenni némi folyóvíz igénybevételével. De aztán csak megjelenik a kezelés helyszínén egy üveg itallal, és a frissen szerzett díjjal a kezében. Igaz, hogy Rina helyet foglalt, de ez nem akadályozza meg abban, hogy meg ne (próbálkozzon) megcsókolni Roxanát amint karnyújtásnyi közelbe kerül. Ezek után még tölt két pohár italt, és koccintásra emeli.

Miután Rina el lett látva, Roger még mindig nem bukkant elő - de ez annak köszönhető, hogy Roger a zümmögő szerelőasztal felett lebeg hanyatt fekve fél méterrel,és a karját borogatja - amiről feltehetőleg Mia - már levágta a ruhát. A bekékült alkarja csúnyán bedagadt, mint Popeynek, és a hevenyészett kötésen is itt-ott átüt a vér. Úgy tűnik, hogy Roger a vártnál súlyosabban megsérült.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #485 Dátum: 2018. Május 31. 09:26:48 »
Na végre a kis birodalmamban! És még húsz percet tudtam is aludni.
Back most lehet haragszik rám, amiért beletapostam a lelkébe de a majdnem "Kuss már" beszólás mindkettőjüknek szólt. Mia vette csak a lapot. Férfiak Paff! Ennyit róluk! Húzzál Húzzak egy sorszámot? Én lehetek a jéghegy csúcsa, bármit tett is, most mindenki durván fúj rá. Elkapom a karját nem érdekel ha fáj neki.
-Aku... lesz  veled bajom!-Aztán engedem hadd menjen.
Egyenlőre csak koccintok Rinával de még nem kortyolok bele. Nofene csókolózni akar? Gyorsan ráunhatott a kis rókára, vagy most éppen szőkére váltott. Nem állok ellen nem is lehetne, Black túl bamba hogy észrevegyen a róka Rináé, Roger meg csak egy gyerek.
-Előbb ellátlak aztán nyúlvadászat, mert sehol se látom a kis kölköt de itt és most megígérem utána a vacsoránál piszkosul berúgok! -Nyúlok a gumikesztyűért és a többi kellék.
-Nem untatlak az orvosi szakszavakkal csak azzal ami igazán fontos, mert úgy jobban haladunk. Az a hideg amit éreztél meg a zsibbadás fertőtlenítő és helyi érzéstelenítő, és most hímezni fogok kedvesem.-Mosolygok Rinára, viccelődve hogy igen most jön a varrás. Meg kap egy injekciót a vállába.
-Ezt veszettség ellen kaptad a kutyaharapások miatt. Öt nap múlva kiszedem a varratokat, max hét. Addig ne  érje víz.-Tudom hogy ez szinte szadizmus vele szemben mert imád pancsikolni.
-Aztán visszatérünk a plasztikázásra! Ja a zsibbadás nemsoká elmúlik de nem nagyon kellene inni ennyi gyógyszerre!-Nem fogja betartani a tanácsom de ez már az ő problémája.
Egy fecskendővel indulok nyúlvadászatra, altató nyugtató van benne ha nagyon ellenkezne. A raktárban van, az biztos csak tudnám miért? Meglátom a kis párost. Üvöltözésre pofozkodásra nincs idő. Majd később. A karja is vészes de inkább a homlokát tapintom meg, egyenlőre csak hőemelkedés de lehet rosszabb is.
-El kell látnom mielőtt még meghalnál seblázban!-Jó egy kicsit lódítottam de muszáj meg a munkám része. Másképp nem húzná felfelé a csíkot. Vagyis inkább már csak alig jár, naná ilyenkor sehol senki gőzöm sincs hány kiló lehet de mindjárt összerogyok alatta.
Végre az orvosi.
-Le a ruhát mindent és kapd ezt magadra!  -Előveszem a ma már szerephez jutott kis piros pöttyös hátul szellős műtősruhát. Elnézném ahogy szenved a felvevéssel, vagy éppen kikéri magának, hogy ő aztán soha semmilyen körülmények között...inkább előkapom a pengeéles orvosi ollót és gyorsan levágom róla a ruháját.
-Na jó ezt a göncöt úgyis ki kell dobni. Inkább örülnél, hogy egy nő leszedi rólad a ruhádat.-Pontosan tudom milyen kezelés kell neki még időn belül vagyunk.
-Ez a szúrás és zsibbadás ami miatt nem tudod felemelni a karod a kezelés része. Ne is próbáld.-Őt se untatom miket kap de majdnem egy óráig teljes némaságban dolgozom. Kivéve ha nem kérdez éppen mit csinálok. Az altató nyugtatót, a kezelés végén adtam be.
-Most aludni fogsz jó sokáig reggelig szerintem. Ne ficánkolj mert leszíjazlak.-A biztonság kedvéért megvártam amíg elalszik.
Fogtam az üveget meg a két poharat aztán az ebédlő felé vettem az irányt a vacsora után nézve, ami biztos valami finom lesz. Ráültem a kanapéra, azon bosszankodva mi tart ilyen sokáig, aztán arra ébredtem, hogy négy óra. De délután négy vagy hajnali négy? Hajnali négy...bekúszok a szobámba ja a gazok! Elintézem Rogert aztán szabadnapot veszek ki.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #486 Dátum: 2018. Június 04. 19:03:08 »
Roxana

Ahogy elkapod Roger karját, egyből észre is veszi, mert ahelyett, hogy rád figyelne, felüvölt fájdalmában, s az ujjaidat próbálja meg könnyes szemmel lefejteni a kezéről. Úgy néz ki, hogy kissé érzékeny pontra tapintottál.

Rina úgy tűnik, hogy ma nyomulós hangulatban van - és rajta kívül nem sok választék van a hajón. Főképp, hogy Rogert kikosaraztad, Black jó értelembe vett figyelméért még szó szerint meg kell küzdened, Miáról meg kár is beszélni.

Rina foltozása viszonylag hamar és gond nélkül folyik. Főleg, hogy nem mocorog, sziszeg, hanem hagyja hogy a munkáddal foglalkozzál. Közben megtiltod neki, hogy a frissen igazított varratokat ne érje víz. Persze ha a kedvében akarnál járni, akkor lefújhatnád egy légáteresztő biolakkal, ami egy hét alatt lekopik, és pont a vízhatlanságot biztosítja. De néha te is megszadizhatod a magad módján, nem? Arra pedig, hogy nem fog inni a gyógyszerekre, nos őt ismerve nem vennél mérget. De mivel kell a hely, így kiterelgeted, majd Roger nyomába eredsz.

Nem nehér rábukkanni, és igazából nem is ellenkezik eleinte. Mindössze Mia szemöldöke kúszik egy picit feljebb, amikor holmi seblázról s elhalálozásról beszélsz, de nem szól közbe.

Amikor látja, hogy el akarod vinni Rogert, azért megszólal

/Angol/ Kopp-kopp - mondja Rogernek, és megnyom egy gombot az asztalon, mire Roger már nem az asztal felett lebeg, hanem egy halk koppanással az asztalra esik. Valóban rosszabbul fest, mint Rina - így bekíséred az orvosiba. De amikor látja, hogy mit akarsz ráadni, azért még így is tiltakozik
/Angol/ Nem a seggemet harapták meg, hanem a karomat! - tudatja, hogy miért tartja feleslegesnek felvenni. Így aztán inkább elkezded levágni róla a ruhát, amit szintén nem hagy szó nélkül.
/Angol/ Most kell kidobni, mert levágtad! Egy mosás elég lett volna! - vitatkozik, miközben beoltod a koktéloddal. Utána már neki tudsz látni az alkarjának, és most, hogy lekerült a ruha, ami ápol és eltakar, meg kell hogy állapítanod, hogy elég rondán áll. Ugyanis nem elég, hogy ráharaptak a karjára, hanem el is tört - legalábbis az alkar deformitása erre utal. Egy gyors röntgen után már látod, hogy a singcsont tört el, a másik szerencsére csak repedt. Így már valóban nem ússza meg a műtétet, mert ahhoz, hogy helyre tedd és rögzítsed a két csontrészt bizony fel kell vágni, és vagy ragasztani vagy fúrni-lemezelni kell. Ezzel Roger egy majd másfél órás műtét után tekinthető lerendezettnek.
Miután leszíjaztad, a társalgó fele veszed az irányt, hogy megnézd, mi is lesz a vacsora, de még nincs tálalva - ami annak is köszönhető, hogy a Black nem főzött, hanem az oldaladon kereste Rogert. Így le is csúszol a vacsoráról, mivel a kezedben hozott üveg gondoskodott róla.
Másnap hajnalban kissé kiszáradva, nehéz fejjel ébredsz a társalgóban, ahol nincs senki rajtad kívül, csak az a fránya üveg. Kissé kényelmesebb ágy reményében visszatérve a kabinba, erős virágillat és megannyi pompás virág fogad Rogernek hála. Pár órával később már tettre készebben sikerül ébredni - reggel nyolckor.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #487 Dátum: 2018. Június 04. 19:05:23 »
Rina & Roxana

A verseny napjának hátralévő része elég gyorsan eltelik. Főképp Roxanának, aki Rina egy szabadon hagyott üvegével melegedett össze a kanapén. Rina addig egy könnyű de ízletes vacsorát kap Blacknek hála, s az utána történő félrevonulást sem zavarja meg egyik útitárs sem.

Miután másnap sikerül kimerészkedni a kabinból, már van némi élet a hajón. A társalgóból kellemes illet csalogatja a reggelizni vágyókat. Mia az orvosi előtti termet takarítja, Black pedig már megterített reggelihez, és most egy könyvet olvas a kanapén, Roger meg már kiszabadult - feltehetőleg Miának hála - és megint nincs sehol.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #488 Dátum: 2018. Június 05. 09:34:37 »
Rogernek eltört a karja ezt rögtön láttam még hazafelé de még kitalálom hogy veszem rá hogy bejöjjön az orvosiba. Rinával könnyedén végeztem. Most jó kedvében van naná persze én is az lennék az ő helyében, de azért egy kis gonoszkodás belefér. Mindig szétpancsolja szinte az összes meleg vizet nekem meg alig jut belőle  valami. Erre azért már vannak bevett módszerek de néhány öltésért nem fogom bevetni. Amiről meg nem tud az nem fáj. Viszont meglengettem előtte a plasztikázás lehetőségét is szóval az ellátásban nem lehetett hiba. Az meg hogy rám van indulva részletkérdés, Mia valószínűleg a nyuszit próbálja ellátni, a kis hülyék! Black, meg rá nincs szó..vagy hirtelen semmi nem jut az eszembe.
Na lehet Rogernél kicsit túlzásba estem ezzel a seblázzal, mert ilyenről én is csak a régi betegségek tárháza a háborúban című orvosi esszében találkoztam de most jól jött. Mián látszott a hitetlenség de Rogert sikerült beijeszteni. Számítottam a Roger féle hisztire, de hogy mikor lett ennyire bunkó azt nem tudom.
-Roger vagy változtass a modorodon vagy ne beszélj kérlek! Most nem Roxana vagyok hanem Doktor Dent az orvos. Azt a kis piros pöttyest meg felveszed mert tapasztalataim alapján még egy kétszáz kilós férfit is átér gond nélkül.-Elszoktam a "hárklis" betegektől, itt van az élő példa visszaszokni. Egy rövid sóhaj és már lendülök is tovább.
-Két hírem van majd eldöntöd jó e vagy rossz e, rád bízom. Nem halsz meg seblázban, viszont eltört a karod egy része másik helyen pedig megrepedt.
Ezért egy kicsit erősebb zsibbasztó szer kell Még két adag lidocaint fecskendőzök a karjába. Ennyinek már, elégnek kell lennie. És az állványra tett vizes sóoldathoz is hozzáteszek egy minimális adagot kissé felhígítva. Folyamatosan adagolva a vízhez, Hogy Roger akkor aludjon vagy  legyen kába mikor én akarom.
Felrémlik bennem hogy most vele is gonoszkodhatnék, benyomhatnék neki egy kis vízhajtót és azt mondhatnám neki hogy ez igazságszérum, és kénytelen igazat mondani megkérdezhetném tőle szeret e még, de lehet elég lenne ha elég kába csak rákérdezi, de első a munka.
Ráütök a reflex műanyag kis kalapáccsal a fájós kezére. Semmi. Kezdhetem...De a biztonság kedvéért végig ütögetem a reflexpontokat ujjvég tenyér csukló kézfej könyök a szokásos rutin. Helyretettem a karját  és a duzzadás is megszűnt, Rinával ellentétben nem volt könnyű. De legalább Roger elhallgatott, hogy a ruháit csak egyszerűen ki lehetett volna mosni elengedem a fülem mellett. Fogalma sincs róla miféle fertőzéseket szedett vagy szedhetett össze a jégfutáson, akár a többi halottól vagy a kutyáktól. Leginkább  kutyáktól, neki is adtam egy veszettség elleni védőoltást.
Inkább szétszabdaltam a régi göncét. Elég lenne egy szorítókötés de sztrájkolni fog és azonnal leveszi, Keverek gipszet és azt kap. Ez persze hátráltatja a munkában de kinek is a hibája? Biztos nem tetszik neki, én meg csak teszem rá szó nélkül a hisztit meg se hallom.
Ha nem is pillanatok alatt de elég gyorsan megköt már nem is tudom ki a fáradtabb én vagy Roger. Beadom a jóccakát gyógyszert neki, Megkopogtatom a gipszet, kemény, na jó mehetek dolgomra. Marokra fogom a piát, és leballagok de kaja meg sehol. Viszont a piás üveg fele hiányzik.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #489 Dátum: 2018. Június 07. 08:38:06 »
A tegnapi nap, mire is emlékszem belőle? Elláttam Rogert és Rinát eddig oké. Megígértem Rinának, hogy berúgok, de igazából ez után a nap után nem ártott ez az elhajlás. A kabinomban egy jó kis hideg zuhany után elég normálissá sikerült "varázsolni" elég nagy túlzással magam. Meg kettő vagy három fejfájás csillapítóval. Némelyik vagy inkább az összes gazt ki kellene már dobni, kezdenek büdösödni. Úgy ülök be a reggelihez mintha minden tökéletesen rendben lenne. Kíváncsi vagyok milyen arcokat vágnak. Öt percnyi nézelődés, elég is.
Inkább odamegyek a kamerákhoz, visszajátszom az orvositól amikor az első pohárba belekóstolok csak reménykedem ennyi volt bár az üveg hiányzó kétharmada nem erről árulkodik. Ezt mind én ittam meg? Ne már?!!
Pedig de!
Ahogy nézem elkerekedik a szemem kitör belőlem egy vihogás, de csak a tenyerem alatt lehet mégis túl hangos, nem tudom, vagy egy enyhébb húúúhaa! Úgy láttam Rina is itt volt szóval biztos élvezte. Majd mind orvos gondolkodóba esek pár pillanatra. Érdekes, kétszer nem nyomom ugyanazt a műsort. Ami viszont állandó totál alpárivá válok.
Alapból semmire se emlékszem . Na várjunk csak, előtte az orvosiban ittam egy pohárral, hogy ez mikor volt? Csak a vállam vonogatom. Na itt aludtam el nagyjából tíz percig, vagy addig se. Aztán mint valami élőhalott kivágódtam a kanapéról.
-Pohár? Mi vagyok én kis pálya?-Hozzávágtam valami akármihez a poharat, aztán először nekiálltam hányni, "megint"! Nyakon kaptam az üveget és mit se törődve a letett rókamókával, kiballagtam az orvosiból.
Még tudtam járni valamennyire mivel folyamatosan lőtyöltem befelé a a marokra fogott piát. A járásom már nem stabil. Sőt estem keltem.
-Nem kőő segíteni, elvagyok menni hoppácsa naa aku...! Megy ez vagy nem, lesza...om!-Nagy nehezen odaszédülni az étkezőhöz. A székre való feljutás olyan mint anno a landolás, csak visszafelé. Többszöri próbálkozás után nagy nehezen sikerül bár még így percek kérdése még észreveszem hogy félre vagyok fordulva, és a kabinokat bámulnám már kezdenek furán összemosódni.
-Hun a kaja Blacki fiú?-Akár jön válasz akár nem a drága üvegemet simogatom. Legyintek egyet vagyis megpróbálom.
-Nem is kőőő, itten van az én izééé naaa hogy níínak! Naaaa! A Pi....ba Naaa! A cimbim!Osztán ha ha vozzzányódik kimegybenyúvolódom! De télleg!-Úgy szorítom azt az üveget mintha nem lenne belőle csak ez az egy, és tényleg elég gyilkos arcot vágok hozzá.
Másnap végignézve.
-Szerintem Korrekt, hoztam a formát! Örülj, hogy nem álltam le énekelni.-Már csak Miát kell előkeríteni. Szólok Rinához.
-Segítek én csináltam, nekem is kellene takarítani. Miért engedted el Rogert nem érdekel, Még sokáig kell gipszben lennie szednie az enyhébb fájdalom csillapítókat, de már nem fogom hajkurászni befejeztem. Ha nem teszitek azt amit az orvos javasol az a ti bajotok! Gondolkozz el ezen.-Majd teljes csendben igyekszem eltüntetni a tegnapi károk nyomait.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #490 Dátum: 2018. Június 08. 19:24:35 »
Roxana

Rogernél célt ért az utalás, és utána már szinte meg sem mukkan a kezelés végéig. Inkább csak sértődött pillantásokkal operál, bár meg kell hagyni - a pöttyös rucira azért csak közbeszól
/Angol/ Ha nem egy, hanem három kétszáz kilós pasi is elfér benne, attól még nem lesz szebb a szabása - ellenkezik Roger. S ahogy a híreiddel előhozakodsz, Roger csak kissé fintorogva
"aha"zik, és nem tűnik boldognak a diagnózistól. Bár feltehetőleg a törést már sejthette ő is, miután meglátta a karját. Az is igaz, hogy Roger a fájdalomcsillapító miatt sem túl beszédes - kissé lelassult, mint Malacka az ellenszélben.
Így aztán egy fokkal könnyebb dolgod van, mert nem sziszeg, jajgat vagy ájuldozik feleslegesen miközben műtöd. A kis kalapáccsal végig ütögeted, de nincs komolyabb reakció. Ahogy a veszettség elleni oltás ellen sem tiltakozik - de talán mert nem is tűnt fel neki.
Amikor elkezded a gipszet keverni, azért megkérdezi

/Angol/ Viccelsz? Biztos hogy nem kőműves vagy? - érdeklődik kissé vontatott stílusban. Ahogy megkötött a gipsz, még begyógyszerezed Rogert nehogy elkódorogjon. Aztán dolgod végeztével a társalgó fele indulsz egy tartalmasabb üveggel.

Másnap reggel Black a kanapén terpeszkedik és ráérősen olvas. Amikor belépsz, az ajtó surrogására felpillant.

/Angol/ Reggelt! - köszönt, és folytatja tovább a megkezdett oldalt. Bár nem mondja, de nagyszerűen ért ahhoz, amit Roger is pazarul tud - éreztetni azt, hogy valami baja van - veled. Persze ha meg megkérdezed hogy mi a baja van, akkor megkapod a leginkább bicsaknyitogató választ - Semmi. Amivel lehet, hogy udvarias akar lenni, és nem akar megsérteni - de ettől még ugyanúgy csendben neheztel tovább - te meg találd ki, hogy mégis mi a fene baja lehet. Inkább visszanézed a felvételeket, hogy mi is történt. Black konyhai rendtartását ismerve feltehetőleg már az elárvult rókakölykökkel való találkozásokat is rosszul viselte a hajón. Az meg egyenesen látszik, hogy a vacsoraasztalos jeleneted egyáltalán nem nyerte el a tetszését, mert nagyjából a harmadik mondatod után ott is hagyott. A kommentárodra viszont ismét felnéz rád a könyv felett.
/Angol/ Nem hiszem, hogy az lényegileg tovább tudta volna rombolni a megítélésedet! - válaszolja.

Mia az orvosi előtti termet takarítja ráérősen. S mint kiderült, ő engedte el Rogert. Mert már magához tért, és azt mondta, van némi dolga a városban. Neked pedig megmaradt az orvosi részleg kitakarítása, ami szintén ad bőven munkát.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #491 Dátum: 2018. Június 08. 19:25:11 »
Rina

Már egy fokkal jobban érzed magad, miután kidugtad az orrodat a kabinodból. Az oldalad még mindig érzékeny, és szép sárgás-kékes-feketés színben pompázik egy részen, ahol a kő eltalált, de már nem zavar annyira. Nem úgy a lábad, ami még mindig pihentetésért kiált ha fél percnél hosszabb távra indulsz vele.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #492 Dátum: 2018. Június 08. 19:26:16 »
Rina & Roxana

Mia az orvosi előtti teret a délelőtt folyamán kitakarítja, és a fali szekrényekből szivacsszőnyegeket terít ki rajta, illetve több kondigép alkatrészei is előkerülnek. Igaz, ezeket nem rakja össze - Rogerre vár a feladat - de a céltáblákat és sokat látott próbababákat szépen felállítja a fal mentén - egy lőteret is kialakítva. Úgy tűnik, hogy a hajó ezen része eleve lő és küzdőtérnek valamint konditeremként üzemel ha nincs ide is áru bezsúfolva.

Roger csak dél környékén érkezik vissza néhány mentős egyenruhás férfi társaságában, és láthatólag igencsak rosszkedvű. Nem időznek sokáig, mert Roger vezetésével a raktárba mennek az Öreg lehibernált testét rejtő kapszulához. Rövid egyeztetés után kocsira teszik és elszállítják. Mia az, aki egyből félrevonja Rogert, hogy megtudja - mi is történik - s hát az arckifejezése alapján nem tetszenek neki a hallottak. Nem sokkal később szállítja a hírt

/Angol/ Roger kikérte az orvosi szakvéleményt az Öreg állapotával kapcsolatban, és megállapították, hogy menthetetlen. Így mivel még mindig pénzre van szükség, eladta a saját apját szervdonornak kétezer ötszáz kreditért - Ez azért láthatólag Miát is megviselte kissé, hiszen tudjátok hogy kedvelte az Öreget. Vajon Roger hogy érezheti magát?
/Angol/ Kemény idők, kemény döntések - teszi még hozzá arra utalva, hogy akármennyire is nehéz belátni, logikus lépés volt. Úgy tűnik, hogy Rogernek az utóbbi pár nap igencsak kemény próbatétel volt.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #493 Dátum: 2018. Június 10. 09:48:46 »
A tegnapi napot, leginkább a végét kitörölném az emlékezetemből, de ami történ megtörtént...!
Persze Rogernek nem volt Sebláza, erre magától is rájött. Ellenben muszáj volt már műtőben felvilágosítani: ne beszéljen már úgy velem mint a kocsis a lovával.
Nem is számított, néhány belül úgyis hat a koktél.
Még a hiszijét sóhajtva végighallgattam, a ráaggatott csini  ruci miatt. Majd közöltem vele, ez előírás tetszik vagy nem ez van, hordani kell a betegnek bármilyen is a szabása színe formája.
Akad némi megjegyzése de vontatott, a gyógyerek hatása...hiába na. Csak egy kedves mosollyal  nyugtázom.
Mikor végeztem bealtatóztam, de a biztonság kedvéért, le is szíjaztam. Aztán úgy döntöttem engedek Rinának, főleg ezután a nincs más szavam rá..sz....r nap után. Inni fogok.
Szokás szerint, "mittomén" mit műveltem. Nekem tetszik! Legalább nem énekeltem.
Megnézem a felvételt, nem olyan gáz. Az a Black féle kissé túlzás volt de be voltam állva...akkor már mennyire is? Nem tudok ráközelíteni az üvegre. De ha jól sejtem felét?
Legalább köszön, ez is valami...
-Neked is!-Indulók a kávéfőző, irányába. Ha nem főzött haragszik, naná hogy nem. Szerintem nem is olvas csak duzzog. A kávé fő, ő meg duzzog. Na vajon meddig bírja szó nélkül? Még, még, méééég!
Egy nagy adag kávéval vonulnék az orvosiba, a visszanézett info alapján elég sok dolgom lesz ott délelőtt biztos. Mikor kifakad Blackből a mondandója. Most olyan szívesen nyakon csapnám, de inkább egy kedves mosollyal nyugtázom a megjegyzését.
-Egy fikarcnyit se érdekel a megítélésem! Ennél sokkal komolyabb gondjaink vannak, még mindig nincs elég pénzük helyrehozni a hajót. Ezzel kell foglalkozni nem pedig azzal mi volt tegnap.-Szívesen hozzátenném még azt  is, hogy ismereteim szerint egy kanyi vasat se pakolt még hozzá a  helyreépítéshez, lehet hogy valamiről nem tudok inkább tartom a szám.
Miát az orvosiban találom Roger sehol. Kissé rápirítok hogy ez így nem lesz jó, szól hogy visszajön nemsoká.
Igaz e? Meglátjuk!
-Mondd csak, hogy bírod , bírtad Blackel ennyi éven hány is? Most éppen Ki tudnám nyírni!Az agyamra megy! Egy barom!-Még nem adtam ki az összes dühöm, de kiélem vad csuszoláson.
Majd előkerülnek a céltáblák, a kondigépek meg a küzdőtér, ám előtte Roger a mentősökkel Nézem mi történik, Jó engem azért nem viselt meg annyira nem ismertem.
-Igen azok!-Csak ennyit sikerül mondani Miának a kemény időkre.
-Beszélj vele, most rád van szüksége, egy jó barátra!-Majd a további napot, a szobámban töltöm kivéve ha orvos kell valakinek.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #494 Dátum: 2018. Június 11. 19:09:19 »
Rina

Mit is mondhatnék egy olyan fiatal kis vörös démonnak, aki egészséges, miközben az én lábam eléggé hasogat és a korábbi ital is kezd kifogyni belőlem. Rohangáljon csak, addig is lefárasztja magát, mint egy rossz gyerek. Ha lenne nálam nyalóka még azt is adnék neki, de persze ez a gyerekbarát fajta lenne. Nem úgy mint a nyuszié, amit majd egyszer megnyalok és élvezettel nézem a fennakadó szemeit…

Aztán ott van Black, aki morog és emiatt kap egy nem barátságos pillantást, de olyat, ami a vihar előszele, majd rendes leszek és adok neki egy szelíd mosolyt és egy arc cirógatást, hogy csak ne rontsa el a hangulatot, mert feldugom a fakanalat a seggébe! Eztán visszaérve a korábbi problémához – és persze a repülő konzervdobozhoz – egy üveg jófajta mellett rosszalkodnék.

A Szöszi azonban leszerel hiába vagyok frissen üdén illatos és még az üveget is elvette, amire csak felszaladt a szemöldököm, de végül is ha már rendbe fog tenni, ennyit hagyhatok neki, de ne feledje pótolni a veszteséget! Azért eljátszok a gondolattal, hogy odabilincselem valahova és megszeretgetem mindenfélével, de aztán inkább a konyhát keresném fel, hogy bekapjak… pár falatot!

Miután megfenyegetett, hogy jól leissza magát, csak rábólintok, eléggé stresszesnek tűnik, hogy valamit tegyen magával és ha az nem a szex, akkor a pia elfogadott tartalékterv. Érezhetném magam megbántva, de igazából édes lesz a bosszú! Mint ezek a finom falatok amiket kaptam! Nyújtom a is a villámat a séfnek, de aztán egy második adaggal a kezemben indulok a kabinom felé, hogy lepihenjek.

Másnap reggel kerülök csak elő, némileg kócosan de ettől csak még vonzóbb vagyok! Nem mintha vártam volna, de azért a kis vörös dög benézhetett volna. Mindegy is, a reggeli a legfontosabb étkezés! Kiviszem a tegnapi tányért és kicserélem egy telire, majd visszabicegek, hogy tovább pihentessem a harapás okozta izgalmat. Előkeresek valami olvasnivalót, aztán lefoglalom magam ebédig.

Amikor előmászok valamiért, teljesen mindegy, de igazából csak nyújtóznék, akkor feltűnik, hogy a kis dögben egy lakberendező veszett el, így rá is kell kérdezzek:

/Angol/ S mond csak te kis vörös Yao Nu melyiket akarod először gyakorolni?

Aztán nézem, ahogy a kölyök is befut és nicsak! viszik az öreget. A kis vörösöm előadást tart ami nem igazán érdekel, de a Szöszi beszól neki, így igazából csak rábólintok – leginkább magamnak – és visszatérek pihenni.