Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 36173 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3650
  • Aktivitás:
    12%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #255 Dátum: 2017. November 10. 21:08:48 »
Rina

Szó se róla, a Társnők komoly előnnyel indulnak - ők több nemzedéknyi felhalmozott tapasztalat esszenciáját sajátítják el, hogy viselkedjenek bármely helyzetben, amibe nő csak kerülhet. Megannyi trükköt és apró fortélyt ismernek, hogy az ügyfél, vagy balek? kifacsarva és elégedetten távozzon. Neked viszont minden eredményért, apró trükkért - pláne az egzotikusabbért - kitartóan meg kellett dolgoznod a legkülönfélébb helyzetekben... Ezért is egyre értékesebb az, akiből kinézed, hogy olyat tudhat, amit még nem tapasztaltál.

Mia arra, hogy mit szeretsz érezni, elismerő mosollyal jutalmaz

/Angol/ Szép megfogalmazás! - dicsér meg érte, hogy a mondat következő felére valami megcsillanjon a tekintetében.

A pilóta fülkében sem csinál semmi olyasmit, ami komoly aggodalomra adhat okot - ám az nem kétséges, hogy neki is meg lehetnek a dugi helyei egy ekkora hajón. Mindössze az a kérdés, hogy mit és miért dugdos, no meg hogy milyen céllal.
Lehet, hogy megnyugtató, hogy látszólag ő sem  töri össze magát Black kedvéért, de úgy döntesz, hogy ez ettől még nem ok arra, hogy ostoba módon feltétel nélkül megbízzál benne. Egyedül csak az lehet a kérdés, hogy szöges vagy selyempórázon érdemesebb-e tartani.


A konyhában látod a különbséget a közted és a doki közti kapcsolat és Mia meg a suhanc közti kapcsolat között. Utóbbi valahol félúton lehet a Szöszit és téged összekötő, valamint a téged és Kait összekötő kapcsolat között. Miában láthatólag megbízik a srác. Hogy Mia mennyire engedi meg magának ugyanezt a luxust, az már más kérdés. Talán egyszerűbb volna a helyzeted ha ugyanezt sikerülne elérni a Szöszivel. Meg talán élvezetesebb. Pláne ha sikerülne egy bármire kapható és együttműködő kis doxyvá bűvölni.
Ám Mia nem hagyja végigfutni a gondolatmenetet, mivel hangoskodik. Azért szólsz neki, hogy bizony valami kihallatszik, hátha legközelebb tapintatosabb lesz amikor éppen nem vele foglalkozol, ám előbb a Szöszire lenne gondod!

Sejtésed szerint megadod neki, ami jár - és elégedetten veheted tudomásul, hogy például a biliárdasztal óta sokat fejlődött a hozzáállása. S a nézőiddel sem csináltál rossz vásárt - Miát inkább szórakoztathatja, Roger meg nem tudja, hogy most zavarba jöjjön, vagy mit csináljon, így inkább nyakig vörösen, de megigézve nézi mindazt, amit felfedtél a dokiból. És ahogy hebeg! Pedig nincs kétséged, hogy ha a viselkedése nem is, de máshol bizony már kemény(k)edhet. Azt nem bírtad ki, hogy amikor már távozik a suhanc, ne hozd ismét zavarba, aminek okán sokkal gyorsabban tűnik el a konyhából, mint azt eredetileg tervezhette.

Hogy Mia kérésére hogy reagáljál, számos lehetőség villan be, és most a legszolidabbat választod - pedig nem egy nagyobb élvezetet ígér. Ám most inkább kivársz - talán abban a reményben, hogy ezzel a későbbiekben jobban profitálhatsz.
Átadod Miának az adattáblát, és ráérősen elkezdi olvasni. Sok érzelmet nem tudsz leolvasni az arcáról, csak a tekintete beszél helyette - ahogy hideg szikrák gyúlnak egynémely részt olvasván - nagyszerűen kiegészítve azt a borostyán itókát, melyet Black dugdosott a szent hűtőben. Végül befejezhette az olvasást, mert gyengéden megérinti a kijelzőt, és átvált a navigációs oldalra. Rövid idő múlva elhúzza picit a száját

/Angol/ Abba a jeges pokolba tartunk? - kérdezi inkább magától,  és a konyhapultba épített kijelzőt kezdi el simogatni. Rövid keresgélés után hümment egyet.
/Angol/ Az összes virágláda egyet kivéve a GL-OV-1388OLM-CHNO van feltüntetve. Az első négy karakter jelöli a berakodási helyszínt, a többi pedig a tartalmát. Greenleaf, Orangeville. A többit nem tudom, hogy mi, de a végén lévő CHNO valahonnan ismerős. Talán  Roger tudja - néz rád- Ő minden ilyen hülyeséget könnyedén megjegyez! Az egyetlen másik láda a GL-OV-666MF-BIO! - csóválja meg hitetlenkedve a fejét.
/Angol/ Tudod te, hogy mit jelöl a BIO! felirat? - kérdezi - Biológiai veszély! És itt az áll a megjegyzés rovatban, hogy tilos felnyitni, és óvatosan kell kezelni. Ha minden igaz, a raktér falához van rögzítve a G sor 1-en. Mi a fenét szállíthatunk és kinek? - teszi fel a kérdést, és vágyódó pillantást vet a távolabbi üres pohárra. Aztán ejti a témát
/Angol/ Mondd csak, te vagy a doki tudja kezelni a hajót? - érdeklődik - Mert a sima landoláshoz javasolt két ember - jegyzi meg eltűnődve, és lekapcsolja a sütőt, amelyből már kellemes illatok tudatják, hogy elkészült Black utolsó bekészített reggeli péksüteménye. Mia kiveszi a tepsit, és a pultra rakja hűlni, aztán egyet elvéve elkezdi majszolni.
/Angol/ Átmegyek a pilótafülkébe, és ellenőrzöm a doktor számításait - nem szeretnék meglepetést. Utána megnézném, hogy mi van a raktérben - áll fel és nyújtózik-domborít egyet, miután elfogyasztotta a reggelijét.
/Angol/ Hátha megtalálom a ruháimat. No meg néhány hasznos apróságot és a különleges asztalomat - mosolyodik el, amibe nem kevés pajzánságot vélsz felfedezni. Vajon mit tudhat az az asztal?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #256 Dátum: 2017. November 11. 09:19:28 »
Remélem egy időre túl vagyunk Rinán de óhatatlan, hogy ezen a zárt helyen össze ne fusson vele egyedül. Nem tudok mindig vele lenni. És Mia se. Csak remélni tudom, hogy nem fogja piszkálni, semmilyen módon.
Inkább a lányok nők izgatják azt a totál beteg fantáziáját.
Ezt a történetet a kocsmai verekedésről egyenlőre sutba teszem. Később majd rákérdezek, de most még nem.
Túl sűrűn kerültek "ezek" bajba. De mit is várjon az ember egy olyan hajón ahol ennyi volt a férfi. Ja persze Black meg adta itt nekem kedves aranyost. Vajon mennyi vaj lehet a ő füle mögött? Joeról tudtam, hogy nagyon gáz de Black! A jó francba!
-Ezen a hajón muszáj is. Mivel csak négyen vagyunk. Ebből hárman azok akik fogékonyak új dolgok tanulására.-Szétnézek hall e minket valaki.
-Rinát nem sorolnám ide. Az orvosi felé ismered a járást.-Hagyom, hogy menjen elöl most nem azért, jól meg tudjam nézni hátulról, hanem követ e minket valaki. Nem, senki. Míg én lefelé nézek Roger újra kérdezősködik. De jó a beszélőkéje?! Vagy csak olyan sokáig volt a jégben, hogy muszáj dumálnia. Rinát egyáltalán nem érdekelte honnan szalajtottak. Nem hadarhatom el honnan jöttem. Hülyének néz.
-Azért jöttem el onnan mert nem is laktam ott soha. Ott kellett volna egy állást betöltenem miután elvégeztem az egyetemet az Arielen. Én ott születtem nőttem fel és ahogy már mondtam az orvosit is ott végeztem. De egy vén doktor lenyúlta már fél éve az állásom ott. Ha ezen a hajón nem lett volna hirtelen szükség orvosra akkor egy másikkal mentem volna vissza az Arielre. Valamelyik kórházba felvettek volna. De most itt vagyok. -Remélem elég kielégítő a válaszom. De ha esetleg megkérdezné miért nem alapból az Arielen kerestem állást, majd azt mondom minden állás be volt töltve.
-Mivel? Veled! Látsz itt mást is rajtunk kívül?-Igyekszem elviccelni a kérdését.
Egy teljesen új és tiszta lapot veszek elő. És igyekszem nem hozzáérni. De elkerülhetetlen a vérvétel és egyéb más adat miatt. Abból is a rövid verziót választom, csak az ujja végét szúrom meg. A vércsoportja átlagos B+-os. Kíváncsi lennék most vörösödik e a füle de szerintem nem fog.
Mesélhetnék neki hogy be volt tojva a pilóta a vérvételnél de létezik orvosi titoktartás. Kár hogy mindjárt vége. Ha túl sokszor érek hozzá gyanút fog. Nem hülye. Elég a látvány.
Csak hümmögök arra amit beszél.
-Nézz szét a raktárban hátha nem dobták még ki, biztos tudod hol van. Vigyázz magadra!-Ezzel útjára engedem a Rogert, remélem Rinával nem találkozik.










Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #257 Dátum: 2017. November 11. 11:46:24 »
Rina

Nem lenne olyan nehéz, ha találnék egy olyan Társnőt, aki szintén nem bírta a szabályokat és a maga feje után ment, hogy aztán később valahogy utamba kerüljön. Azt sem bánnám, ha úgy érezné mindent át kéne nekem adnia, így kiművelt körökben még több galibát okozhatnék. Igaz, hogy ott külön óvatosnak kéne lenni, de azt hiszem abban nagy pénz lenne és nem kéne félnem az esetleges párbajoktól sem.

/Angol/ Egy szónak olykor komoly ereje van – bólintok is rá, ezzel is megerősítve ezt, de valószínűleg a Shao Jeh is tisztában van ezzel, így nem kell tovább magyarázom

Nem nagyon elemezgettem, hogy ki mennyire szeret kit, de azért a kellő tapasztalok segítségével szinte félpillantásból is felmértem. Alapvetően itt senki és senki között sincs annyira erős kötelék, mint Kai és köztem, de nem is félek tőle, hogy lesz. Alapvetően a barátság túlértékelt, a pillanatnyi szövetségesekkel pedig nagyon óvatosnak kell lenni. Ezt az egészet a kényszer szülte és az ártatlan kölyök is okozhat meglepetést a kis vörös démon befolyása okán.

A Szöszi pedig külön történet.

Még nem tudom, hogy mennyi energiát ér meg ez az egész, mert ha egyszer már használták azokat a mélyhűtőket, akkor ki tudja kinek jut idő előtt eszébe megint bepakolni valaki(ke)t. Nem azért maradtam életben, mert óvatlan voltam vagy annyira megbíztam volna bárkiben és persze nem is azért, mert arra törekedtem volna, hogy erős kötelékeket alakítsak ki másokkal, hanem pontosan amiatt, hogy még részegen is tisztában vagyok azzal, hogy mi zajlik körülöttem! Ezúttal is nyitva kell tartanom a… minden érzékemet!

Alapvetően a taktikám igen egyszerű volt, és eddig úgy tűnik, hogy minden megfelelően alakult. Ahhoz, hogy igazán nagyot rombolhass, építeni kell, de mint minden igazán élvezetes dologhoz, ehhez is sok időre van szükség. Mindenesetre a magokat elszórtuk és jól láthatóan a megfelelő talajra hullottak. Most jöhet a türelemjáték, amely közben természetesen majd finoman azért olykor felidézzük a kezdeteket, hogy jó erős alapra építsünk egy látszólag viharnak is ellenálló kártyavárat…

Teljesen izgatott lettem!

/Angol/ Nem is tudtam, hogy ilyen szépen káromkodsz – jegyzem meg a hosszú betű és számhalmazra, miközben a korábbi kérdését abszolút figyelmen kívül hagytam, hiszen úgy tűnt tud olvasni. Aztán a négy betűt még én is felismerem, pedig csak egyszer hallottam valami ostoba kölyöktől – Szén, hidrogén, nitrogén és oxigén, az élet alap építőkövei – így mondta akkor, és így is jegyeztem meg. Ha valami másról van szó, akkor azon többet kéne gondolkodni, ami annyira nem érdekel – A számok a ládák száma esetleg – vetem fel – az egész hajó tele van velük – jegyzem meg, majd a többivel tényleg nem akarok foglalkozni, de csak beleszólnak a tervembe – Igen, tudom. Emiatt lettek zombik és persze azért, mert nekem meg a dokinak nem szóltak róla – vállat vonok

Látszik rajtam, hogy azt mondanám „a Karma egy…! Eközben látva a vágyódó pillantást elégedett vigyorral töltök, míg az üveg mellém, a földre kerül, addig a poharat a kezemben tartva csalogathatok, ha tényleg szeretnének belőle egy picikét.

/Angol/ Meg tudom simogatni – értem el a kérdést, majd amikor meg akarná magyarázni, hogy mire gondolt – Gyorsan tanulunk – ebből értenie kell, hogy fogalmunk sincs róla – a Szöszi számolt, szóval ha ez számít, akkor… –  végül azon tűnődöm, hogy ma ettem e már valamit és hogy annak pont süteménynek kéne e lennie – Tegyél így! – emelem a poharam, láthatóan nem sietek innen sehova, ellenben persze az előadás domborító részét meg kellett néznem, de csak a játék kedvéért – ha nagyon nem találod, akkor… azt hiszem tudok segíteni – jegyzem meg úgy, hogy forrjon a vér, majd hagyom távozni

S amint úgy alakul, magam is a nyomába szegődöm! Elvégre nem hiába töltöttem el az elmúlt majd két hetet azzal, hogy felmérjem a hajót, most könnyedén a nyomában tudok maradni anélkül, hogy egy nyikorgás, szisszenés vagy valami efféle eláruljon. Illetve tudom, hogy melyik ajtó hova nyílik és persze azt, hogy hol kell vigyáznom arra, nehogy más esetleg észrevegyen. Érdekel, hogy milyen titkai vannak és biztos, hogy az ő bizalma sem teljes, így valószínűleg néhány titokra most fény derülhet…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3650
  • Aktivitás:
    12%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #258 Dátum: 2017. November 11. 21:33:27 »
Rina

Lehet álmodozni egy megfelelően képzett és motivált oktatóról, ám a felkutatása és megszerzése korántsem egyszerű feladat. Pedig azzal a tudással a Verzum a lábaid előtt heverhetne!
Mia egy apró biccentéssel fogadja a bölcsességet, és a részéről ő is lezártnak érzi a témát.

A cryo kapszulák mint időzített bombák pihennek a raktérben. Egyfelől jó, ha van ilyenje is az ember lányának de ott van a lehetőség, hogy valaki a te egyetértésed nélkül akarja esetleg letesztelni - rajtad. S mivel a történelem ugye ismétli önmagát, már csak az a kérdés, hogy ez hol és mikor fog bekövetkezni...
Mivel előre látó vagy, erre az esetre fel tudsz készülni, és mivel egészséges életösztönöd van, nem kétséges, hogy fel is fogsz a magad módján.

Mia elmosolyodik, amikor a káromkodás kerül szóba, s a mosoly még szélesebb lesz, amikor felhívod a figyelmét, hogy esetleg valami vegyületről lehet szó. Kis ideig hümmög, aztán lefagy az arcáról a mosoly
.
/Angol/ Akkor lehetne valamilyen ciánszármazék is akár - jegyzi meg, és felsóhajt
/Angol/ Sajnos ehhez nem igazán értek - talán a doktornő inkább képben van a kémiával - Az üveg útját figyelemmel kíséri, de aztán majdhogynem kinézi a kezedből a poharat.
/Angol/ Nekem töltötted? - teszi fel végül a kérdést. A válaszoddal - már ami a hajóvezetési képességeiteket illeti, lehet hogy kisebb csalódást okoztál, mert egy
/Angol/ Ohhh... - a válasz. Ezek után nem csoda, hogy nem nyugtatta meg, hogy a Szöszi számolta ki az új pályát.

Látván, hogy Mia eszik, neked is felsejlik, hogy te sem ettél még semmit a mai nap - a Szöszin kívül. Az meg most ugye nem számít. Azaz választhatsz a friss péksütemény és a hűtőben pihenő ki tudja mi között. Mia feláll, és ahogy emeled a poharad, bocsánatkérő mosollyal elcsaklizza, leissza a felét, aztán újfent a kezedbe adja.
/Angol/ Már eddig is segítettél - dorombolja, miközben bensőségesen megérinti a vállad, aztán távozik a konyhából.

Nem esik nehezedre követni, és az útvonala nem is tér el az előzőleg beharangozottól. Pár percet molyol a pilótafülkében, aztán térül-fordul a mosókonyhában, és folytatja az útját Joe szobájáig. Kinyitja az ajtót, benéz, és a látványtól meg kell érintenie a homlokát. Ezek után a raktár fele indul - elhalad az orvosi mellett, ahol a Szöszi épp Rogerrel beszélget, és eltűnik a raktár zsilipe mögött.

A zsúfolt raktárban megnézi az egyik láda azonosítóját, aztán a következőt, majd az az utánit, végül elsétál a G1-es ládához, és annak is leellenőrzi a tábláját, de nem tűnik boldognak. Benéz a mentőkapszulákhoz, a gépházba, és több ládasort is végigjár, de láthatólag nem találja amit keres. Mindössze a sztázis tartályoknál áll meg, és talán fél percig rosszkedvűen nézi az Öreget rejtő kapszulát. Miután továbbállt, két alkalommal is megtorpan, és  bosszúsan nézi a mennyezetig felpakolt ládákat. Végül rátalál Liz  és a pasija cókmókjára, azt áttúrja, de elégedetlenül mered ki utána az ablakon. Végül megfordul, és elindul kifele. Félúton találkozik Rogerrel, akivel vált pár szót - tömören felvilágosítja, hogy nem találta meg a cuccaikat, de a ládákat hagyja békén! Roger még felveti az edzőterem lehetőségét, hogy esetleg ott kéne megnézni, mire Mia egyetértően bólint, Roger meg elindul hátra, hogy megnézze, mi marad a műhelyből, illetve milyen állapotban van a reaktor.

 
Mia végül elhagyja a raktárat, és az orvosi előtti térbe pakolt ládák és a fal közé furakodik, ott nyitogatva pár beépített szekrény ajtaját - de hiába. Végül feladja, és elindul visszafele - hogy elkapja a folyosón takaróval a kezében haladó Szöszit. Röviden megkéri, hogy ha majd ideje engedi, nézzen utána a te sejtésednek, miszerint a ládák végén szereplő betűk képletek lennének. Hátha meg lehetne tudni, hogy milyen szerről van szó. Miután ezt megbeszélték, Mia tovább indul, és a társalgóba megy.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3650
  • Aktivitás:
    12%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #259 Dátum: 2017. November 11. 21:52:57 »
Roxana

A zárt tér miatt valóban bajos elkerülni Rinát, de talán Mia és te is le tudjátok annyira kötni a figyelmét, hogy ne akarjon Rogerrel foglalkozni. Azért az valahol jó hír, hogy legalább Miától nem kell féltened a srácot. Aki elárulta hogy több kocsmai verekedést látott már, mint nőt. Ezen talán nincs is mit annyira csodálkozni, hiszen ha olyan helyeken szállnak le, mint Papayafalva, a kakaskodás elkerülhetetlen ennyi magabiztos tuskó mellett, amilyenek ezek voltak.
Black az örökké udvarias modorával rá tudott szedni - kedves, aranyos, és majdnem  végig magázódott. Remélhetőleg Roger csak ezt tanulta el Blacktől, és a többi flúgját nem.


Roger arra nem kérdez vissza, hogy Rina miért nem szeret új dolgokat tanulni. Talán kevéssé érdekli, nem úgy mint te, akit egyből megkérdez, hogy honnan is jöttél. Amikor megemlíted az Arielt, elismerőleg pillant rád
/Angol/ Úgy tartják, hogy ott képzik a legjobb orvosokat - válaszolja. Ezek szerint már hallott egy s mást az otthonodról. Bólogatva hallgatja a többit, jelezve, hogy érti a történetet, és a égén azért hozzáteszi
/Angol/ Szóval az én szerencsém az volt, hogy magát  kitúrták az állásából, és ezért elszegődött az Ólommadárra hajóorvosnak az elhunyt Liz helyett? - töpreng el azon, hogy a számára szerencsés végkifejlethez mennyi mindenkinek kellett rosszul járnia.
/Angol/  Azt hiszem, hogy valóban hálás lehetek - vonja le a következtetést.

Az orvosiban a válaszodra egy tapasztaltabb férfi biztos elkezdett volna flörtölni veled, de Rogernek nem tűnt fel a lehetőség. Kedvesen elvigyorodik, mutatván, hogy a viccet azért érti. Még ha mást nem is... A vizsgálatok alatt inkább csak a látványában gyönyörködsz, mert a fizikai kontaktust a minimálisra próbálod szorítani. Ilyen érzés lehet a plátói szerelem a kompót irányába - ahol csak az üveget nyalogathatod kívülről. Igaz, ez annyival rosszabb, hogy itt legfeljebb a saját ajkaidat. A vérvétel közben se nem ideges, se nem pirulós fajta - pont úgy viselkedik közben, ahogy te - profin.
A vizsgálat végén Roget távozik a raktár irányába, noha az előtérben felhalmozott virágládák láttán te is úgy véled, hogy szép  feladat lesz megtalálni a cuccait, még ha valóban meg is őrizték. Ha pedig mégsem, az sem nagy katasztrófa, mert pizsama nélkül is lehet aludni.


A szobába lépve bőven van mit elpakolni - egyik lapot a másik után olvasod át, és dobod ki vagy teszed gyűjtőbe. Miután ezzel végeztél, rájössz, hogy a tartalék ágynemű és minden más is a mosókonyhában van - így elindulsz oda, hogy beszerezd a szükséges dolgokat. Visszafele Mia állít meg a folyosón.
/Angol/ Elnézést! Ráérsz egy szóra? - tudakolja
/Angol/ Rina szerint a ládák utolsó pár betűje akár képlet is lehetne. Ha majd lesz időd, megnéznéd ezt a lehetőséget? Hátha az alapján jobban tudjuk majd, hogy mivel is van tele a hajó. A betűk a következők: CHNO
Miának nem is kell többet mondania - ez pont illik a teszted eredményére, ami alapján megcsináltad az ellenszert. Szkopolamin a vegyület neve, de mivel Rinának ez semmit nem mondott volna, ezért nem is fárasztottad magad. Azért az jellemző Black és Joe ostobaságára, hogy a ládákon rajta volt, hogy milyen veszélyes anyag van bennük, és mivel nem értenek hozzá, meg is szívták.
/Angol/ A pályamódosításodat megnéztem - picit komplikált lett a számítás, de az eredmény tökéletes! - árulja még el, aztán nem is tart fel tovább, hanem a társalgó fele veszi az irányt.

Visszaérve a kabinodba beágyazol Rogernek is, ami eszedbe juttatja, hogy ha kicsit idősebb lenne, akkor most nem ezzel foglalkoznál, hanem azzal, hogy milyen fehérneműben csábítsad el. Elég vacak érzés lehet, hogy itt egy okos, aranyos srác, és nem kaphatod meg mert túl fiatal. Vajon Rinát ez visszatartja, visszatartaná? Miután kibánkódtad magad, lehet, hogy nem ártana picit igazítani a sminkeden, mert a végén Roger képes és kényelmetlen kérdéseket tesz fel, ha meglátja - vagy csak szomorúan bámulna azokkal az őzike szemekkel...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #260 Dátum: 2017. November 12. 10:34:58 »
Rina

Úgy vélem, ha már Kai velem lesz, egy ilyen képzett és kellően motivált oktató lehet a következő cél. De addig is míg az ismert ’Verzumot meghódítom, lássuk, hogy mivel szórakoztat a jelen, eltekintve az esetleges veszélyektől, amikre fel kell készülnöm! Itt-ott el kell majd rejteni néhány segédeszközt nem csak a külső, de jelenleg leginkább a belső veszélyek elhárításának érdekében.

Amikor egy pillanatra már majdnem okoskodónak tűnik amit mondok, megfejelik valamivel ami már legyen a Szöszi gondja. Megadtam a kezd lökést, tehát a kis vörös démon nyugodtan vacakoljon vele tovább. Nem árt, ha van valami feladata, hogy nyugodtan megfigyelhessem amikor nincs róla tudomása és így talán felfedhető némi igaz jellemvonás.

Nem bántam, hogy beleivott, elvégre ez volt a cél, majd ahol az ő ajkai érintették… szóval ne vesszen kárba, megiszom a másik felét, hogy aztán vállat vonjak az „Ohhh”-ra. Alapvetően nem volt szükségem arra, hogy megtanuljam, de sohasem késő. Mégis, nem érzem úgy, hogy ezzel kevesebb lennék, ellenben szóvá kell tennem:

/Angol/ Te vagy a pilóta, Shao Jeh – és részemről (érezhetően) ez a dolog le is van zárva

Mikor nekiállnak reggelizni, akkor magam is körülnézek, hogy milyen igazán ehető van, nem valami ostoba sütemény, hanem valami rendes étel, mert abból magamhoz vehetnék egy adagot. Igaz, ha nincs más a péksütemény is megteszi, de azért jobban örülnék valami húsban gazdag eledelnek.

/Angol/ Tudod, Shao Jeh… – kapom el a csuklóját és húzom vissza, közelebb és közelebb és végül az ölembe ültetném – Úgy érzem, hogy mi igazán jó barátok lehetünk! – nézek hosszan a szemébe, mint aki el akar veszni benne, de igazából csak a rám törő birtoklási vágyat próbálom elnyomni, mert tudom ha idő előtt elveszem, akkor szinte azonnal rá fogok unni – S hidd el, nekem nem sok efféle akad! – érezze magát megtisztelve, majd elengedem

Miután távozott… ha már pilótafülke, nézem a két jómadarat is, de aztán árnyékként kísérem a mosókonyhába, ki nem hagyhatom mit akar itt. Igazából akad pár koszosabb ruhadarabom a szennyesben, de ezzel most nem is akarok foglalatoskodni. A szobájáig – amit Joe lenyúlt – kísérem tovább, hogy lássam a reakciót ami legalább annyira kevés, mint sokatmondó, így nem is időzünk itt sokat.

Az orvosinál megtorpantam egy pillanatra, csak annyi időre, hogy hallok e bármit is, majd tovább kísértek, hogy rájöjjek igazán kíváncsi egy teremtés, ami nem is olyan nagy baj. Nézelődjön csak, azt hiszem van egy sejtésem mit keres, de most hogy nem találja még az Öregre is van ideje. Nincs elájulva tőle, de ez érthető, így bár már legalább a második alkalmat engedem el, hogy felbukkanjak…

Végül, talán az utolsó állomás nem más, mint amit már én is leraboltam, szóval nincs nagy meglepetés, amikor látom az arcán, hogy elégedetlenül túrta át a két hulla motyóját. Végül elindul valamerre, ahol találkozunk a kis kölyökkel, akinek igen ártatlan világképe van, de már nem sokáig, ha rajtam múlik. Még látom, ahogy ládákban és beépített szekrényekben turkálnak hiába, de az már nem nagyon érdekel, hogy mit csinál a Szöszi, meg a Vörös, szóval…

Itt és most – látva a társalgó felé indulást – elszakadok a kis vöröstől, és a kissrácot kezdem el követni, hogy elé vághassak valahol úgy, hogy amikor befordul akkor pont nekem ütközzön. Persze én kedélyesen pont a kebleimre vonom és halkan csak annyit tehetek hozzá az események ilyetén alakulásához:

/Angol/ Látom tetszenek – suttogom halkan – Ha szeretnéd, akkor este gyere be hozzám és megengedem, hogy megnézd őket – teszem hozzá, majd érkezik a kegyelemdöfés – S talán meg is érintheted – engedem el, hogy hagyjam továbbmenni, én pedig meglátogatom a Dokit.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #261 Dátum: 2017. November 12. 11:48:38 »
Roger jól és csendben tűrte a vizsgálatokat. Még a vérvételt is amitől sokan félnek nem értem miért. Néhány vizsgálat alatt kérem, hogy maradjon csendben de azon kívül szinte állandóan beszél. A viccemet érti ami jó.
Az Az Arielről már hallott.
-Jártatok is már ott vagy csak szóba került? Gondolkodtál már a tovább tanulásodon? Mivel nem csak az orvosi hanem minden más egyetem és főiskola ott a legjobb. Ráadásul a bolygó is csodaszép.-Néhány pillanatig bámulok a semmibe, visszagondolva honnan is jöttem. Na igen honvágy, eddig észre se vettem de nem is beszéltünk hosszabban a szülőbolygómról. Eddel Ja! Csak akkor le voltam lombozva a vén doktor miatt.
-Most megmérhetném a magasságod és a súlyod de úgy szerintem most kezdtél el nőni .Most vagy akkora mint én, nagyjából 175 centi, hogy nőni fogsz e még azt nem tudom a súlyod meg még biztos hogy változik. De azért megmérlek. Oké? Utána vége a kínzásnak mehetsz dolgodra. És nem tudom igaz e, de úgy tűnt ezt a Lizt senki nem kedvelte. Nem illik ilyet mondani de velem jobban jártatok, nem csak te. Átestél a vérkeresztségen! Megengedem hogy tegezz! És Roxananak szólíts előbb utóbb belejössz! -Még egy ideig nézem ahogy eltűnik a raktár felé. Na jó "Micimackó"  hiába nézed azt a mézes csuprot, nyalogathatod is. Üres!!! Kezdeném betáplálni Roger adatait a gépbe de semmi kedvem hozzá, ráadásul eszembe jut a szobám.
Belépve a kupleráj még nagyobb mint hittem. A legkisebb papírfecnik is fontosak lehetnek. Ráadásul ma reggel óta ma itt még nem is jártam. Két óráig tart a válogatás. Viszont  párna takaró lepedő, huzattal  a közös fürdőben van. Összeszedem ami kell megrakodva megyek vissza a szobám irányába. Afelé találkozom Miával és Rinával. Első gondolatom, hogy Rina megint eltángál de most nem tudom miért. Viszont nem!
Mia beszél, Az elejét nem figyelem Rinát nézem mikor csap le, de a képlet hallatán bólintok.
-Negyed óra vagy tíz perc és ráérek. -Az ellenszer most mindennél fontosabb. A dicséretre nem számítottam.
-Nem vagyok pilóta jobb, hogy nem láttad mit műveltem a pilóta fülkében mire újra pályára álltunk. Ez biztos hogy nem az én világom.-Visszatérve a kabinomba igyekszem normálisan elhelyezni a párnát meg a többit a földön úgy hogy maradjon hely még jönni menni. Kicsit kiadom  dühöm a fürdőben egy kis bőgés formájában amiért Roger olyan fiatal, és nem nyúlhatok a mézes
 csuprába. Hideg vízzel mosok arcot. egy fokkal jobban nézek ki, ha kérdezik mi bajom van egyszerűen rávágom ez a nap elég fárasztó.
A társalgóba megyek Miához.
-Most már ráérek.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3650
  • Aktivitás:
    12%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #262 Dátum: 2017. November 12. 18:01:21 »
Rina

Mia láthatólag szereti, ha úgy érzi - övé az irányítás. S ezért az érzésért még dolgozni is hajlandó! Akkor hát serénykedjen csak - döntesz a dologról. Neked elég az eredmény is. Nomeg a lehetőség, hogy természetes közegében vizsgáld meg a viselkedését.

A pohár maradékát kiiszod, és az ital úgy bizsergeti az ajkaidat, mintha ez a kis vörös csókolta volna, majd a tűz végigcsorog a torkodon, hogy a gyomrodat is meggyújtsa.
Végül felhívod a figyelmét arra, hogy ő a pilóta. Ez azért láthatólag jól esik neki, ahogy feltehetőleg a válasz is neked

/Angol/ Azért egy ügyes kéznek néha tudnék örülni - árulja el, amiben nem is kételkedhetsz.

A reggeli ötlete téged is megfog - így felderíted a hűtőt, ahova Black csomagolta el gondosan a tegnap esti vacsora maradékát. Szerencsére a kurafi mindig többet készített, mint amennyi egyszerre elfogyott, így még van az ízletes falatokból. Szerencséd van - tegnap este zöld-bors mártásos marha hátszín volt krumplival - és mivel jól is sikerült, nem lehet panasz az ellátásra.

Mikor Mia távozni készül, utána nyúlsz, és az öledbe húzod. Nem nagyon tiltakozik, a két karját a válladra támasztja, és a  hátad mögött fogja össze a kezét. A parfümje ismét beborít, miközben azt sugdossa, hogy milyen szerencsés vagy, hogy az öledben tarthatod ezt a huncut vöröskét! Szinte látod magad előtt az asztalra kikötözve... A mondandód nem hagyja hidegen, vagy csak ugyanaz a kép lebeg előtte is, mert elkerekedik a szeme, aztán kissé sértődötten lebiggyeszti az alsó  ajkát.

/Angol/ Én azt hittem, hogy már vagyunk! - ad hangot kissé durcásan csalódottságának, s kivár picit, hogy ha akarod, helyesbítsd a nyelvbotlást. Aztán megkegyelmez
/Angol/ Akkor nem kétséges, hogy ezen változtatni kell! - teszi hozzá, majd kilibben a konyhából, csak némi parfümillatot és izgalmat hagyva maga mögött.

Kevéske előnyt adva neki, végigkíséred a hajón, nehogy baja essen - akárcsak nektek, ha véletlenül valami rosszaságot forralna abban a csinos fejecskéjében. A pilótafülke magányában jól elvan a két úriembernek nem nevezhető alak, de hogy itt vagy a mosókonyhában mit keresett Mia, azt nem tudod megállapítani - mert esélytelen akkor belopózni utána, amikor bent van - azon oknál fogva, hogy kicsik a helyiségek.

Az orvosinál Roger és a Szöszi dögunalmasak. Ahelyett, hogy a Doki engedne az ösztöneinek, és már aktívan dolgozna a srácon, csak nagy szemekkel tipródik mellette mint a szarógalamb.
 
Mia ellenben bár cselekszik, kutat, sok mindent nem talál. Ez nem is csoda, mert te is alaposan körülnéztél már a hajón, és ami érdekesebbnek tűnt, azt mind nálad lapul. A meglepetés az lett volna, ha ennek ellenére eredményesen zárul a körút.


Így fel is hagysz a kísérgetésével, és a szórakoztatóbbnak  ígérkező részre koncentrálsz. Rogerre. A srác jóval határozottabban mozog a raktérben - így neked is igyekezni kell, ha elé akarsz kerülni. A jó hír az, hogy Roger nem össze-vissza, hanem kiszámítható és hatékony útvonalakon közlekedik, így nem okoz gondot a dolog.
Fél percnyi tervezés és sietség árán sikerül nekiütközni a sarkon. Roger már lépne hátra és valami elnézést motyogna, amit jelentősen letompít az, hogy az arca épp a dekoltázsodban pihen.
Mikor elengeded, elégedett lehetsz a látvánnyal - vörös mint a főtt rák, és azon kívül, hogy hebeg, semmi értelmes nem jut az eszébe. Észvesztő vagy! A srácot ott hagyod a raktárban a kínjával, te pedig elindulsz, hogy megkeresd a dokit. Ha jól láttad, épp a kis kedvencének szerzett be további ágyneműt. Ami nem tűnik a legjobb taktikának, mert az lenne a logikus, ha pont hogy eldugná az összeset, s utána sajnálkozva említené meg, hogy kénytelenek lesznek megosztani a fekhelyet. Szóval feltehetőleg most is a szobájában lehet.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3650
  • Aktivitás:
    12%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #263 Dátum: 2017. November 12. 18:06:22 »
Roxana

Roger arra a kérdésre, hogy járt-e az Arielen, megrázza a fejét
/Angol/ Még nem - aztán vigyorogva visszakérdez
/Angol/ Továbbtanulás? - nem is tudom... - mereng el - Maga szerint kevés egy diploma? Tavaly védtem meg az első diplomámat, mely a fúziós hajtás működési anomáliáját taglalja a téridő görbület eseményhorizontján. Megjegyzem, a téridő néhol nem hogy görbe, hanem egyenesen horpadt... - tudatja veled. Ez azt jelenti, hogy Rogernek megvan az esze - messze több, mint amennyi egy átlag kölyöknek elég.
/Angol/ Most éppen a hajómérnöki diplomát akarom még megszerezni. Utána lehet, hogy nekiállok majd valami doktorinak is - vonja meg a vállát, jelezvén, hogy ennyire azért még nem gondolta át a jövőjét. Aztán rád sandít
/Angol/ Nagyon strébernek hangzik, mi? - kérdezi, és valahol joggal. Más akkor kezdi el a főiskolát, amikor ő befejezte...

Roger utána mit tudna tenni, beleegyezik, hogy lemázsáld - pár kilót azért felszedhetne még, és nincs is kétséged, hogy fel is fogja, csak idő kérdése. A Lizzel kapcsolatos megjegyzésedre vonakodva bólint
/Angol/ Nem zavartak sok vizet az tény. Elég maguknak való társaság volt - erősíti meg a gyanúdat, hogy aztán kezet nyújtson, amikor megengeded neki, hogy tegezzen
/Angol/ Részemről a szerencse Roxana! - válaszolja, és lelép a raktér irányába. Van amikor érzed, hogy még mennyire fiatal, és van, hogy teljességgel egyenrangú szellemi társnak tűnhet. A korosztályából igencsak kinézhetik, mert nem tudják hova tenni. De pár év múlva már nem csak te fogod jó partinak tartani, hanem bármelyik másik nő is, akinek van egy kis esze.

Elkezded kitölteni Roger adatlapját, de aztán felrémlik a szobád állapota, és inkább azt veszed előrébb a fontossági sorban. Elvégre adatlapot később is töltögethetsz - és most amúgy sem nagyon van hozzá kedved.

A folyosón semmi különös nem történik, és van lehetőséged elmerengeni, hogy Rina talán ismét kezelésbe vehetne, mint délelőtt - és ebből a gondolatmenetből ránt ki Mia a felbukkanásával. Így most az élvezet elmarad, amit lehet hogy kicsit még sajnálsz is. Mia ellenben udvariasnak és kedvesnek tűnik - nem annak a fajtának, aki az engedélyed nélkül rángatná le rólad a ruhát, ha úgy tartja kedve. Sőt, még meg is dicsért - ráadásul a szabadkozásodat sem fogadja el
/Angol/ Ugyan már! Más egy hét alatt sem tudná helyesen kiszámolni, még ha az élete is függne tőle. Én már csak tudom! - mosolyodik el, beismerve szellemi fölényedet - Szóval van ott ész! - utal arra, hogy feltűnt neki - nem csak formás, hanem intelligens is vagy!

A kabinodban elég szűkösen sikerül elhelyezni a dolgokat, de végül csak sikerül. Kis odafigyeléssel nem is fogsz megbotlani Rogerben. Azért a fürdőben megsiratod azt, hogy Roger adatalapján valaki nem két-három évvel korábbi dátumot írt fel születési időnek, és ezért ilyen pofátlanul fiatal. Pedig ha csak rá gondolsz, már úgy forr a véred, mint Rinának, az elfenekelésed előtt. Végül egy arcmosás után úgy döntesz, hogy meglátogatod Miát, aki feltehetőleg a társalgóban van.
De mielőtt kiléphetnél, Rina lép be az ajtón - a jó ég tudja, hogy milyen tervekkel...


Rina látogatása után keresed meg Miát, aki valóban a társalgóban van, s éppen a hatalmas tévé előtt ül a kanapén. Miközben a tévén egy ismertető megy a St. Albans jegyes tájairól, Mia egy kecses adóvevővel játszik, és próbálja behangolni a hajó rendszereihez. Érkezésedre felpillant, és egy mozdulattal megállítja a filmet, és hellyel kínál.
/Angol/ Örülök, hogy időt szakítasz erre - válaszolja, majd belekezd.
/Angol/ A hajó dugig van olyan ládákkal, ami CHNO vegyjelű vagy milyen növényekkel van tele. Egy van, ami állítólag ezeknél is veszélyesebb, de az sértetlenül pihen a helyén. Szóval ha Rinának igaza van, és az tényleg valami képlet, te talán rá tudsz keresni, hogy mi is lehet az! - javasolja lelkesen. Miának fogalma sincs arról, hogy te ezt már korábban megtetted, és hogy pontosan tudod, hogy milyen anyag az, ami ennyire elhülyítette Blackékat. A Szkopolamin volt. Különben az ellenszer sem hatott volna, és mostanra két hulla lenne a pilótafülkében. Azért tippnek nem volt rossz két laikustól.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #264 Dátum: 2017. November 12. 18:53:58 »
Rina

Nincs problémám azzal, hogy a kis vörös démon mit gondol az irányításról, amíg csak hiszi, hogy az övé. Természetesen végig azt játszani, hogy ez így van, nem lesz könnyű és olykor lehet, hogy csalódni fog, de azért a szórakozás kedvéért mi sem lehetne egyszerűbb, mint olykor engedi a látszatnak. Most épp az látszik, hogy éhes vagyok, szóval egyszerre eszünk, csak én valamivel finomabbat, mint néhány péksüti…

/Angol/ Akadnak olykor helyzetek, amikor egy fegyverforgató kéznél nincs ügyesebb – osztom meg vele miközben elégedetten sóhajtok a finom itóka okozta érzés nyomán, illetve a Shao Jeh sajátja valamint a közelségének érzete – Nincs olyan dolog, hogy szerelem első látásra – világosítom fel – ahhoz még el kell sétálj előttem párszor – nézek rá kihívóan és mondtam mindezt olyan hangsúllyal, hogy minden kétséget kizáróan kétértelmű lehessen – alig várom! – teszem hozzá, mikor megemlíti dolgozni fog rajta és távozik

Mikor a kis vörös démon nyomába szegődök azért felötlik bennem egy-két gondolat, hogy most elkaphatnám, hogy miket tehetnék, ha már az asztalt kihagytam mint egy igen kellemes eszközét a vágyak csillapításának… de valójában attól tartok, hogy még nem csavartam el a fejét és nem lenne őszinte a sikolya. S most már, hogy belementem a játékba, úgy döntöttem, hogy azt akarom legalább egyszer őszintén sikoltsa a nevemet, miközben fogalma sincs milyen magasságokban jár, mert előttem még nem tapasztalt hasonlót sem!

Később, valamikor később majd visszatérek a mosókonyhába, de most az áldozatot követem. Aztán tovább és végig, míg végül eljutunk odáig, hogy majdnem elalszom. Ekkor döntöttem el, hogy forró helyzetet kell teremteni, mert ez ami itt folyik, illetve nem, ezt kínszenvedés még nézni is. Megmondtam pedig neki, hogy ha akar valamit vegye el. Ha sokat tipródik lemarad róla aztán csak a fejét foghatja meg a rezgő barátját, mert nem lesz aki tartsa neki…

Kíváncsi vagyok, hogy Shao Jeh a szobámban is körül akar e nézni. Én azt tenném, de ha van esze nem emel el semmit, mert akkor lesz némi erőszak a kapcsolatunkban. Ezt mondjuk annyira nem bánnám, de lehet, hogy a tervem igen. Igaz, hogy nem vagyok az a nagy tervező, így lehet mégis az erőszakot választanám! Node! Miután itt sem találtam kellő szórakozást, a kölyöknek nyomába szegődtem, majd egy alkalmas pillanatban…

Elégedett vagyok és miközben a Szöszi felé sétálok, rá kell döbbenem, hogy legalább fél tucat tervem van a további szórakozásra, így amikor meglátom a Szöszi kabinját, kénytelen vagyok élni is az egyikkel. Az egész úgy adja magát, hogy szinte arcon kell nevetnem a lehetőséget, hogy így besétált a csapdámba. Nem mintha ezt tényleg megtenném, sokkalta inkább egy aggódó arckifejezéssel fordulok felé, hogy hangot adjak:

/Angol/ Mei-Mei! Nekem ágyaztál vagy átadod a szobádat Shao Jeh-nek és a Di-Di-nek? – érdeklődöm tőle

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #265 Dátum: 2017. November 14. 08:43:43 »
Rogerről eddig is tudtam hogy nagyon okos de hogy ennyire? Kiváló koponya. Hála a tudomány szellemének pontoson tudom miről beszél. A szobatársam éppen ebből vizsgázott egymást vizsgáztattuk. Ő nagyon nem akart orvos lenni én meg ennek a fúziósnak. A hajómérnökihez nem mondom, hogy gőzöm sincs inkább csak éppen annyi amennyit abból a könyvből kiolvastam. Rogernek biztos jobban menne.
-Egy kicsit sem stréber. Inkább nagyon is Király! Vannak, akik egy diplomával elvannak egész életükben. Azért nem árt ha több van. És ugyanabba az irányba mozogsz. Most nem akarlak lebeszélni az orvosiról egy kicsit mégis, de ha nekiveselkednél. Ott kellene lenned végig. Az estit és a levelezőt nem nézik jó szemmel úgy tekintenek rá mintha nem is lenne. Ha mégis szeretnéd ajánlanám a pszichológiát. Könnyű, mert nem kell hozzá orvosi képzés de ki tudja ki kerül veled szembe. Nekem csak három van, Történem Földtan és Orvosi ezen belül sebészet. Ja bocs kihagytam a patikust, ez most ma reggel éppen jól jött. 
A bemutatkozás "vérkeresztség" kézfogás után még nézem egy ideig. Aztán be kellene táplálni az adatait a gépbe de semmi kedvem hozzá. A szobámban viszont akkora kupi fogad amire nem is emlékeztem. Fecniről papírlapra nézegetem át a lapokat, mert bármi fontos lehet amit eldobáltam. Ez veszi el a legtöbb időmet, két órámat. Roger sehol. Még mindig sehol ha eddig nem lettek meg a ruhái akkor ezután se. Az ágyneműtartó üres, mire is számíthattam? Némi bőgés a fürdőszobában mert ez az okos Roger nem lehet az enyém, majd hideg vízzel arcmosás, na egy fokkal jobb. "majd ráfogom hogy pocsék egy nap ez a mai! Csak fáradt vagyok!"
Összeszedem ami szerintem kell hirtelen a közös fürdőből, de se fogkefét se fogkrémet se tusfürdőt nem viszek, csak lekapok egy törölközőt válasszon egyet ami neki tetszik.
Az úton vissza Mia állít meg. Közben azon jár az eszem hol lehet Rina? Valahol itt lehet lehet és mindjárt lecsap.
Egy kedves mosoly kíséretében megköszönöm a bókokat, majd a szobámba megyek. Előtte megígérem Miának hogy 10 vagy fél óra múlva utána megyek.
Naná, hogy nem úszom meg Rinát. Mire mindet elrendeznék Megjelenik Csak. a Mei-meit-t. értem azt se nagyon. Annyira szeretnék most valahol másvalaki máskor meg minden más lenni. De nem vagyok. Az arcának már nem dőlök be.
-Elméletileg Rogeré, gyakorlatilag meg? Ha akarod felavathatjuk!-A fél órából egy óra lett. Végig azon járt az eszem Roger be ne lépjen. De hála a Tudomány szellemének nem jött. Rina is lelépett, most egy kicsit nyugton lesz de ki tudja meddig. Kicsit felverem a párnát és a takarót is, mintha most hoztam volna. Holnap újra mosom. Muszáj lesz.
Végre eljutok a társalgóba.
-Elnézést a késésért! Van itt valami! Egy adag az ellenszerből, megtartottam hátha kell. Így Vissza tudunk keresni a méregre. És ez az a hely ahová megyünk de nagyon nem akarunk. Hol van Roger?
 



 

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3650
  • Aktivitás:
    12%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #266 Dátum: 2017. November 14. 18:41:28 »
Rina

Mia mindössze egy huncut mosollyal válaszol, amikor elárulod, hogy jó, ha kéznél vagy. Szavak helyett csak a tekintete beszél, további izgalmakat ígér és elégedetten bólint arra, amikor elárulod, hogy bizony-bizony, nem szerettél bele. Még.
/Angol/ Ennek örülök - simogat a hangjával - Mert bizony a szerelem első látásra nagyfokú kiéhezettséget és némi igénytelenséget feltételezne. Szerencsére a te esetedben ez nem áll meg - simít végig ujjheggyel az állkapcsodon, hogy aztán egy pillanatig elidőzzön az állad alatt. Végül amint a sétáról esik szó, már neki is lát a kivitelezésének, magadra hagyva téged. Mielőtt eltűnne az ajtóban, még egy kacér pillantást vet rád.

Miát követve a folyosón látod rajta, hogy magabiztos határozotsággal kecsesen halad a célja fele, ám annak, hogy különösen feldobott vagy ábrándozó lenne, semmi jelét nem látod - amely egy ilyen beszélgetés után időnként néha előfordult másokkal.

Aztán átpártolsz a Szöszihez, mert úgy tűnik, hogy ő most érdekesebb lehet, mint az üres szekrényeket nyitogató Mia. Bár a barátosnéd most megint szerencsétlenkedik - és még az okát sem teljesen érted. Elvégre szabad a pálya, és annyira sem mozdul, mint egy reumás csiga. Csak a szemeit nyújtogatja.

Mia ellenben a kezeivel kotorászik, de a szobákat kihagyja a kutatásból. Így nincs is miért szemmel tartani, vagy a kezére, esetleg más, sokkal kézreállóbb részére csapni. Pedig a Szöszi is megmondhatja, hogy ebben igencsak gyakorlott vagy!

Roger után a Szöszit veszed célkeresztbe, és megérdeklődőd tőle, hogy vajon kinek is ágyazott meg ilyen lelkesen. Hogy most direkt nem értette a kérdést, vagy tényleg kínai volt neki, esetleg csak válasz nélkül akar leszerelni, nem tudnád megmondani. Ám azt igen, hogy elvileg Rogernek ágyazott meg. De ez nem zavarja abban, hogy veled gyűrje össze a lepedőt, hogy aztán a suhanc az illatotokkal álmodjon. Hogy miért ajánlotta fel a reggeli folyosói légyott folytatását, az kérdéses. Téged akar leszerelni, vagy csak a saját vágyait akarja csillapítani? Bármi lehetséges...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3650
  • Aktivitás:
    12%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #267 Dátum: 2017. November 14. 18:58:12 »
Roxana

Miután Roger bevallotta, hogy kicsit különc - már ami a műszaki tudományokhoz való különös vonzódását illeti, megnyugtatod, hogy szerinted a tudni vágyás mennyire jó dolog, és hogy te is hasonlóan vélekedsz erről a kérdésről. Látod rajta, hogy jól esik neki, feltehetőleg ő is sokszor megkapta már a könyvmoly, stréber, eminens és hasonló jelzőket, akárcsak te. Igaz, te kaptál még egyéb jelzőket is, de könnyen átérzed a helyzetét. Végre valaki, akivel jókat lehet majd beszélgetni! Ha már a többiről lemondtál...

Rogert közben a raktár nyelte el, vagy mi, mert jó ideig nem is jelentkezik. Igaz, amikor Miával találkozol, rá kell, hogy ébredj - Rina és Roger az, akiről azt sem tudod, hogy hol van. Mert Rina már nem Miával foglalkozik...

Hanem inkább veled, mert felbukkant a szobádban, és aggódó arccal kérdezi, hogy akkor most ő költözik ide, és neki ágyaztál, vagy te költözöl hozzá, és ezt most Miának és Rogernek készíted? Annyit azért elárulsz neki, hogy Rogernek ágyazol a földön, majd felveted neki, hogy ha már úgyis bevetetted, használjátok ki...

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #268 Dátum: 2017. November 14. 20:17:22 »
Rina

Nem is áll szándékomban olyan ostobaságokat elkövetni, aminek a végén elhangzik az, hogy „Wǒ ài nǐ”. Ekkora marhaságot csak az olyanok ejtenének ki a szájukon, mint a kis szerelő kölyök. Mindenesetre amikor az igénytelenségről beszél, az nekem picit öngólnak hangzik és ennek okán csak vigyorgok egy sort, ami akkor szelídül mosollyá amikor állkapocsnál matat, hogy valószínűleg nagyon vonzónak tűnjön. Azonban korábbi kijelentésével már megtörte a pillanat varázsát, így most csak kíváncsian várom a „hogyan tovább”-ot. Ami azt illeti, az a pillantás egész izgató lett volna, ha épp nem azon tűnődnék, hogy mennyire hasonlít Shao Jeh valakire, egy kislányra akit ismerek, akit úgy hívnak: Carina.

Settenkedés jó dolog, amikor az emberek vélt-valós biztonságban hiszik magukat, mindig megváltoznak és több látszik belőlük, mint bármikor máskor. Ez most sincs másképp és nem is okoztak csalódást. Nem tudatom Shao Jeh-vel, hogy átlátszóbb mint a Pilótafülkében az ablak, hagyom, hogy tervezgessen és cselekedjen kedve szerint, mert bizony magam is így kívánok tenni és bejelentkezem a Szöszinél! Először azon tűnődöm, hogy mennyire szándékos a töketlenkedés, majd azon, hogy a fiú vette el az eszét vagy én értékeltem túl. Végül, mivel tudnia kell arról amit közölni akartam, elmondom neki egyszerűbben is, de csak és kizáróan azért, mert tekintettel vagyok a gyengébbekre is.

/Angol/ Ez már nem a Dokiképző, ahol halott nyelveken lehet okoskodni. Itt biz Mei-Mei, nem árt, ha felszedsz nem kevés Zhōngwén-t, hogy tudd mikor akarnak eladni szobadísznek… vagy rosszabbnak – okítom, majd a kérdés – A lényeg, hogy te költözöl hozzám vagy én hozzád, hogy így megágyaztál kettőnek? A kölyök biztos nagyon örülne, ha Shao Jeh-vel, Miával aludhatna – vonom meg a vállam

Aztán olyasmi történik ami igencsak kedvemre van! A Szöszi kezdeményez! De sajnos most nem érek rá ilyesmire, sokkal fontosabb dolgom van! Nos, igazából nem tudom az e, de nem élek a lehetőséggel, helyette inkább elindulok egy véletlen irányba, hogy aztán később észrevétlenül hallgathassam ki Mia és… bárkivel történő beszélgetését. Ügyelek rá, nehogy valaki valamilyen irányból meglepjen, de ettől eltekintve úgy vélem, hogy az elkövetkező pár órában meggyőzően fogom alakítani az Ócskavas Szellemét! Ez több szempontból is előnyös, hiszen egyfelől testmozgás, ösztönöket és más érzékeket sem hagyok eltunyulni valamint lemérem az övékét.

Kezdjünk is hozzá…

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #269 Dátum: 2017. November 17. 09:56:24 »
Roger észben és tudásban sokkal jobban haladt, mint kortársai. Ezért már eleve utálták, kiutálták akárhol is tanult. Ezek a csőbunkók itt a hajón se sokat biztatták. Black meg féltette a jól megérdemelt kis titulusát, ő meg azért nem. Még jó, hogy többet foglalkozott a főzőcskével a kis kitalált hőseivel ja persze, el ne felejtsen baromságokat irkálni a kis naplójába. Pilótaként olyan amilyen, most éppen semmilyen. Magam is kaptam osztást persze de nem úgy és olyat, mint Roger. A zeneművészetiben azért mert ott tanít az anyám azért vagyok annyira jó. Pedig nem tudom hányszor volt ínhüvely gyulladásom a sok hegedüléstől, zongorázástól. Felvetült bennem, az orvosira készülve nevet változtatok, de minek? Előbb utóbb úgyis kiderülne kinek a gyereke vagyok. "Merazapádafőorvosaasebészeten blablabla" Hányszor megkaptam, Túléltem! Erősebb lettem.
Kész vagyok az ágyazással, rendrakással és a fürdőben is tettem egy kört mikor Rina érkezik. Úgyis szexet akar bármilyen módon csak túl akarok esni rajta mehessek a dolgomra. Nagyon nem érdekel mit beszél milyen arcot vág de úgy tűnik valamit jól csináltam, mert lelép. Lehet nem szereti ha nem ő kezdhet, ezt jobb lesz megjegyezni. Vagy most éppen ilyenje van? Elvégeztem a neuro-pszichológiát ami a neurológia+pszichológia. Külön-külön 5+5 év együtt más tantárggyal nevetve is csak 2 év. De ahogy a mondás tartja nem jár onnan hajó ahonnan ezt a nőt szalajtották.
Na végre lelépett, viszont hol a frászba van Roger?
Mia valószínűleg a társalgóban. Odamegyek először. Ha Mia ott van kávét öntök magamnak majd egy nagyon apró csíkot húzok le a jegyzetfüzetről. 1 cm magas és 10 cm hosszú, nagyjából apró, de olvasható betűkkel írok rá.
"Keressük meg Rogert mielőtt még Rina megrontaná, mindig legyen szemelőt!"
Felmutatom neki ha elolvasta bólogatott vagy valamilyen módon jelzi, hogy érti megfogom galacsint formálok belőle és lenyelem kávét iszok rá. Az íze persze pocsék, de a kávé elnyeli. Mia nem értheti miért csinálom ezt de nem ismeri Rina trükkjeit. Én se mindet jobb az óvatosság. Felállok és mielőtt még nekiállhatnánk az elemzésnek Roger után nézek vagy nézünk aki hol a frászban van?