Szerző Téma: Hayate "Kokuryū" Axel  (Megtekintve 18440 alkalommal)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #480 Dátum: 2017. Október 05. 17:32:15 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



A kis fehér örömmel veszi a kényeztetést és szinte majd felborul úgy bújik a cirógató-vakargató kézhez. Aztán amikor abba marad, akkor arra leszel figyelmes, hogy két mancsra kapta a kezed és húzza visszafelé. Nem kérdés mit szeretne, de erre már Ilithya csak jóízűen nevet és ha felnézel, látod, hogy ő is megharcol a maga kis fekete bestiáival. Végül leguggol és felkapja hagyja, hogy mindkettő a combjára ugorjon, ahonnan felnyalábolják őket karok közé, keblekhez préselve – amolyan bundás felső gyanánt.

Ilithya /Angol/ Szerintem nem ez történt! – kuncog, majd közelebb sétál hozzád – S ne feledd, hogy mindig kettőn áll a vásár! – áll meg előtted és halkabban folytatja – Szervezz olyan programot, ahol veled lehet, de olyat, hogy várnia kelljen rád, hanem ténylegesen együtt csináltok valamit. – javasolják, majd témaváltás: Azért egy szótárral birkózz meg, hidd el a próbálkozás többet jelent, mint a tény, hogy bénázni fogsz – még közelebb lép és érzed a bőrét, ahogy a tiedhez ér – *w* Szeretnéd, ha itt lennék veled? – miközben bocsánatot kérsz

A cicatéma most kevésbé fontos, de azért egy határozott bólintás a válasz, hogy igen, segítenek majd neked, csak előbb most egy annál sokkal fontosabb dolgot kell megtenned – Ilithya szerint legalábbis mindenképp fontos!

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #481 Dátum: 2017. Október 05. 17:46:52 »
/Angol/ Nem tudom, miben lelné örömét egy 10 éves gyerek. Nincsenek testvéreim, akikről tudnék, de kitalálok valamit. Jó lenne, ha itt lennél. Ha szeretnéd, felöltözök, és szólítom.

Kicsit a srác után néz. Mihez kezdjenek egymással? A kis fehéret ölbe veszi. Valamiért ez a cica a legkezesebb. A másik kettő vadócabb, ez a kicsi meg szeretetet kíván. Cirógatja a macskát.

/Angol/ Megtanítom billiárdozni szerintem.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #482 Dátum: 2017. Október 05. 19:32:54 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



Ilithya /Angol/ Szerintem picit több, mint tíz – pillog, elvégre eléggé lázba jött és egy annyira fiatal fiú nem biztos, hogy… a testvér kérdésre – S ez a Matilda lány? – érdeklődik, majd megrázza a fejét – A biliárdozás jó ötlet! De ha igazán jófej akarsz lenni, akkor vidd el egy olyan helyre… oda szerintem még én is elkísérnélek – kuncog, miközben picit járatja a csípőjét

Eközben a cicákok jól érzik magukat, de a csípőrisza már nem tetszett nekik, ugyanakkor mivel nem tartott sokáig, így nem reklamálnak,  ellenben Ilithya az, aki leguggol és leteszi őket, ami elsőre jó ötletnek tűnt, de amikor a kisebbik tíz-karommal kapaszkodik… nos akkor csak Kuro az, aki letámadja a fehéret, akivel nagy játékbunyóba és fogócskába keverednek, míg Adifago élvezi, hogy most csak az övé a tollas-csupasz-nőstény!

Ilithya /Angol/ Szerinted… szóval én is öltözzek, igen, megyek!

Egy pillanatra eljátszott a gondolattal, hogy nem teszi, de aztán később már rá is döbben, hogy miért volt ez a sugallat, mert némi bosszankodás hangját hallod az „Átkozott Hárpia” kifejezetten tetszetősnek tűnhet, vagy „A kis karmos bestia” de végül felbukkan egy lepedővel, amin Adifago csüng. Ilithya addig vacakolt, míg valami ruházatot nem alkotott belőle, leginkább… hát nem tudod mire hasonlít, de határozottan ruha kinézete van! S még díszítés is van rajta: a kis karmos bestia valószínűleg.

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #483 Dátum: 2017. Október 05. 19:38:48 »
Kokuryu csak felkap egy pólót meg egy nadrágot. A javaslatokra bólintott, a csípő mozgásra egy játékos mosoly volt a válasza. De most a feladatra koncentrál. Látszik az arcán is, kényelmetlen neki, de ránéz Ilithyára és ha ő beleegyezően bólint, megszólítja a Nergal nőt.

/Angol/ Valkyrja, ha hallasz engem, kérlek válaszolj! Szeretnék tőled bocsánatot kérni a múltkoriért, megbántottam az érzéseidet, mert hát... egy introvertált pöcs vagyok olykor... ne haragudj érte nagyon, kérlek! Szeretnék rád emlékezni, kutatom is a múltamat. Úgy hiszem, fontos része voltál és azt szeretném az is maradj.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #484 Dátum: 2017. Október 05. 20:01:21 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



Mielőtt bármit tennél, odacammognak hozzád – elvégre egy kapaszkodó-mászó cica nehezíti a mozgást, majd elrendezgetik a hajad és elterelnek, hogy valami normális öltözéket adjanak rád. Nem flancosat, de valami olyasmit, ami Ilithya szerint valamivel jobb, bár azt nem fejti ki, hogy miért. Úgy tűnik most már csak cselekszik, nem beszél feleslegesen, majd amikor készen állsz, akkor finoman lenyomna, ami úgy érzed nem is megy neki olyan nehezen.

Ilithya /Angol/ Ne feledd! Ez egy gesztus, semmi több! Nem leszel tőle kevesebb, de sokat jelenthet! – mikor végre féltérden vagy, akkor – Szótár kéznél van? – nézelődik, de mivel nem látja és te már nagyon, nagyon túl lennél rajta, akkor sóhajtva elengedi. S telik az idő, de nem érkezik válasz – Mondd neki, hogy találkoznál vele! Hívd meg! – de még mindig semmi és talán már épp felkelnél, amikor:

Valkyrja /Angol/ Fekete Sárkány! – fogadják a megkeresést – még nem tudnád megmondani, milyen hangulatban – alakul ki a kapcsolat, amit most biztos, hogy tisztábban hallasz mint korábban – Nem igazán… ki az ott melletted? – kíváncsiskodnak, de még mindig nehéz megállapítani, hogy haragszanak e vagy sem

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #485 Dátum: 2017. Október 05. 20:08:14 »
Tűri az öltöztetést, bár felesleges flancnak gondolja. Nem válaszolnak, sejtette, majd mikor érkezik a válasz, az meglepi. Kicsit el is mosolyodik. Jobban hallja, ez jó!

/Angol/ A nő mellettem a társam

Szalad ki ösztönösen az őszinte válasz. Nem a csajom, a barátnőm... társ, és ez teljesen rendjén van.

/Angol/ Annyit tud rólam, amit én magamról, előtte nyugodtan beszélhetünk.

Majd kapcsol a srác. Látják?

/Angol/ Te látod őt? Hogy a fenébe? Kamera, vagy ilyesmi?

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #486 Dátum: 2017. Október 05. 20:24:02 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



Valkyrja /Angol/ A társad – ismétli valamiért, majd mikor megemlíted a többit – Ember. Ismerősnek tűnik – de ebből kihallod a bizonytalanságot, majd azt, ahogy némi csend áll be. Hosszasabb.
Ilithya /Angol/ Lát minket? – kérdez rá ő is, hiszen nem hallotta, hogy beszélnél róla, majd – Ne feledd, hívd meg! – unszolnak
Valkyrja /Angol/ Értékelem, hogy megmutattad nekem őt, ezért elmondom, hogy amikor a Kapcsolaton keresztül beszélgetsz, akkor attól függően, hogy az Esszenciád mennyire maradt erős miután elfoglalta a testet képes vagy legalább hallani a beszélgetést, de ha picit is Erősebb vagy, akkor az illetőről legalább egy képet látsz, ami kibővülhet és akár a környezetet is felfedezheted – témaváltás – Mi a neve? – kérdeznek rá

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #487 Dátum: 2017. Október 05. 20:28:27 »
Ilithya kérdésére és kérésére is bólint csak.

/Angol/ Mintha pont így, pont őt láttam volna már, igen, én is így éreztem Valkyrja. Ilithyának hívják. Köszönöm, ez fontos tudás... rengeteget kell még tanulnom. Mondd csak, eljönnél hozzám vendégségbe? Szeretnék veled személyesen beszélgetni, meg hát találkozni veled.

Úgy fest, a Nergál nőnek ugyan olyan csapongó témakövetése van, mint Kokuryunak. Ez megkönnyíti a lelkét kicsit a bukottnak, fesztelenebbül beszél. Ő tökéletesen tudja követni a másik Halaku mondandóját, és úgy sejti, a lány is az övét.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #488 Dátum: 2017. Október 06. 16:36:40 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



Valkyrja /Angol/ Nincs sok pénzem – mondják nem kevés hezitálás után – Kétlem elég lenne arra, hogy elutazzak. Ellenben, ha ki tudod fizetni, akkor… akkor meglátogatlak Fekete Sárkány – úgy tűnik szeretne látni, de sajnos nem engedheti meg
Ilithya /Angol/ Mit mondd? Eljön? – izgatott, kíváncsi, belekotyog
Valkyrja /Angol/ Úgy tűnik, hogy továbbra is vonzódsz a „katt”-okhoz – egy szó, ami azon az északi nyelven hallatszott – Emlékszem, hogy a múltban is volt egy fekete, akinek sokat segítettél – de láthatóan többre nem emlékszik – Most, ne haragudj, de mennem kell! – emiatt pedig a kapcsolat – a válaszod követően – legalábbis az ő részéről megszűnik

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #489 Dátum: 2017. Október 06. 18:19:51 »
/Angol/ Össze szedem neked valahogy a pénzt, hogy meglátogathass.

Felel egyszerre mind két lány kérdésére. Ő is szeretné látni a lányt.

/Angol/ Szóval macska barát voltam mindig is. Egy fekete, akinek sokat segítettem? Miféle macska volt az?

Aztán ha a másik siet hagyja a kapcsolatot elenyészni. Megint a pénz... és nem szabad a régi módszerekkel, pedig már jó sok lenne.

/Angol/ Nagyon meg kéne gazdagodnom mostmár.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #490 Dátum: 2017. Október 06. 19:21:35 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



Valkyrja /Angol/ Ez…
Ilithya /Angol/ Ez az, te tollas kígyó! – csap a fenekedre, teljesen izgatott
Valkyrja /Angol/ Rabisu, Zaltu – de többet nem tud – Ami a pénzt illeti, egy keveset én is hozzá tudok tenni
Ilithya /Angol/ Hozzon Bikinit! – susogja lázban

Végül kettesben maradtok és érzed, hogy valaki nagyon közel van hozzád, hogy a keblei a hátadnak feszülnek, hogy…

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #491 Dátum: 2017. Október 07. 10:57:41 »
Az elmondottak alapján nem kizárható, Neko chan az a rabisu. Minden esetre most pénz kell, ahhoz papírok. A hátulról ölelő karokat megfogja, megsimogatja.

/Angol/ Lehet Neko chan az a fekete macska rabisu, akit régen ismertem. És van egy ötletem, hogy szerezzek pénzt. Gyere, megkérdem Makariost, tud-e valakit, akitől papírokat intézhetnék. Utána elmegyek cégekhez, ajánlom a képességeimet.

Az öröm után egyből a probléma megoldás kerekedik felül. A lányt kézen fogja, és Makarioshoz sétál.

/Görög/ Makarios, te ismer valaki tud csinál ID kártya?

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #492 Dátum: 2017. Október 07. 14:15:54 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



Ilithya /Angol/ Mint Mana-banya? Akkor lehet, hogy még is csak a kölyke és nem tetszett neki, hogy elcsavartad a fejét – veti fel, majd nem igazán engednek, de cserébe finoman csókot lehelnek a tarkódra, a nyakadra és amikor már épp várnád a következőt – Nem kell, hallgatózott végig – kuncog, majd, érzed valamit tesz, mire Makarios előjön fülig vörösen – de kétlem bárkit ismerne
Makarios /Görög/ Ναι, ξέρω
Ilithya /Görög/ Tényleg? – szinte látod, ahogy pislog
Makarios /Görög/ Ναι – ismétli, majd valami olyasmi, hogy „sosem volt pénzem rá”
Ilithya /Görög/ Hol? Mit tudsz még? – kérdezi

Makarios itt hosszas és elég gyors mondanivalójából körülbelül a félelmetes, az éjszaka és a sok-sok pénz szavakat tudod kivenni. Azt, hogy olykor tett szívességet ennek a férfinek kisebb juttatásokért cserében, de semmi más. El tud vezetni téged egy helyre, de nem ígérhet semmit és nem is nagyon szeretne ilyesmibe belekeveredni többé. Úgy véled, hogy picit fél! Nem szívesen menne oda, de mivel te kérted, így neked megteszi.

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #493 Dátum: 2017. Október 07. 14:33:36 »
Kokuríu elgondolkozik. Lehet egy szivességért cserébe tud szerezni Makariosnak, és magának papírt, vagy pénzért. És ez megéri. A prioritások;lakhatás, papír, utazás. Ezekere kell a pénz. A papír talán az első hely, ha pár napot elcsövelhetnek Ilithyánál. Megfogja Makarios vállát, a szemébe néz, és bólint.

/Görög/Köszönöm, mutasd majd meg.

Még az sem kizárt, ha az ember egy akkora féreg, eladatja vele a lelkét. Enyhe nevelő célzattal.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #494 Dátum: 2017. Október 08. 14:57:36 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Dél, délután



Az este így igen izgalmasnak tűnik, szinte gyermeki örömmel várod, hogy kiderüljön tényleg valami mocsokkal van dolgot és elégtételt vehetsz minden sérelemért, ami Makariost érte. Érdekes mód, Ilithya az, aki most csendben van, de az is lehet, hogy őt a Bikini téma elvitte egy másik irányba… akárhogyan is, az ebédidő közeleg és mint ilyen úgy döntöttél, hogy Makariosra bízod a döntést. A fiú pedig nem akarja a szálloda ebédjét megenni – pedig nézegette a menüt – helyette inkább levisz a tengerpartra, ahol egyszeri helyi ételekkel beéri, de olyan jó ízzel eszi, mintha mindig is ilyenre vágyott volna. Talán nézegette már jó ideje, de még ennyire sem futotta?


Ilithya elköszönt, dolog van – azt mondta – így most kettesben vagytok. Egyetlen egy dolog miatt aggódtál még, ezek a lány szárnyai voltak, de mindkettőtök meglepetésére, a szárnyak az egyik próbálkozásra a sok közül – amivel megpróbáltátok valahogy eltüntetni: bevált. A döbbenettel vegyes örömmel távozó lányt a a fiú új ruháinak egyikében érkezve és nagyban falatozva váltja, amikor… semmi különös nem történik. A dél elmúlt, a nap tetőfokán túl már lemenőben, még ha csak most is kezdte meg eme útját. Ha még szeretnél valamit, akkor itt az idő és hely, de ha nem akkor Makarios is elszakad tőled, hogy megtegyen valamit, így egyedül térhetsz vissza a Hotelbe, hogy tedd, amiről úgy gondolod szükséges.

Az biztos, hogy jó pár órára magadra hagytak és senki nincs melletted, még a cicák is elbújtak valahol, nem is nagyon látod őket.