Szerző Téma: Hayate "Kokuryū" Axel  (Megtekintve 18444 alkalommal)

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #465 Dátum: 2017. Október 01. 17:30:08 »
Axel ez esetben békésen falatozgat. Ő szigorúbb Ilithyánál kicsit, de még nem szól. Két falat között megkérdi.

/Angol/Szerintem a kis fehérnek van gazdája. Te ebben rutinos vagy, hol kéne kiplakátolni, vagy bejelenteni, megtaláltuk?

Közben persze az olykor elővillanó idomokon pihenteti a szemét. Ha a cicák eldurvulnának a játékkal halkan, de határozottan rájuk szól.

/Angol/ Hé, macsekok, szépen játszani ám!

Persze nagy eredményre nem számít. Ezek cicák, és nem is idomítottak.

/Angol/Makariost hova küldted tegnap?

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #466 Dátum: 2017. Október 01. 17:53:29 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



A szigorú tekintet és persze hang sem rettentette el a kis bestiákat, de Ilithya igen. Most már a takarón túl játszanak, épp fogócska van ami helyenként tömegverekedéssé fajul, de bárhogy is borulnak és bármekkora mancspofon is jár valakinek, ez szigorúan csak játék – hiszen a karmocskáikat is visszahúzták. De a birkózás, az igen! az ott van és nem kímélik egymást és ahogy a kis testek ide-oda hemperegnek, úgy Kokuryū számára is talán felrémlik Axel-nek néhány hasonló emléke!

Ilithya /Angol/ Tartsuk meg? – pillog, de aztán sóhajt és tanakodni kezd – Kiteszem a boltban és felhívom a többieket, de talán ott ahol találtad, annak környékén érdemes – veti fel, majd kuncog a nevelésedre, mely teljesen haszontalan, hogy aztán – Barátokhoz! – rejtélyeskedik, de vidámsága és önfeledtsége arra enged következtetni, hogy ezek nem biztos, hogy kétlábúak – Keres egy kis zsebpénzt – kuncog, majd nyújtózik egy nagyot, aminek eredménye, hogy van mi tekintgetni

S aztán érkezik a cicafarkinca, amitől tüsszentenie kell
S bomlanak azok a várva várt szárnyak.
Feketén, akár a varjúé
Szépsége teljes.

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #467 Dátum: 2017. Október 01. 18:17:08 »
/Angol/Rendben rendben, erősítem tovább a sztereotípiákat a japánokról, és a túlóráról.

Neveti el magát, de kicsit megkönnyebbül, hogy Ilithya is úgy gondolja, kell nekik a pénz. Utána tán könnyebb lesz. A cica kérdésre bólint, akkor ma plakátol is. Minden állatot nem tud befogadni sajnos. Mikor a lány tüsszent, és a szárnyak kinőnek meglepődik ő is, de vigyorog.

/Angol/Dögösek a szárnyaid csajszi. Először bukkannak elő?

Meg is érinti a tollakat finoman.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #468 Dátum: 2017. Október 01. 19:17:54 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



Ilithya /Angol/ Oh. Én azt hittem az nem megy tovább a polipdémonok fiatal lányokat erőszakolnak-nál – néz ártatlanul, majd meglepetten – Igen, de most hogyan tűnnek el? – pislog, láthatóan nem tudja mit tett, csak kibomlottak

Érintése akár a tied, igazából olyan mint a tied, sőt. A lány is el van varázsolva, hasonlóan cselekszik és láthatóan nagyon tetszik neki. Igazából teljesen el van varázsolva és elég ügyetlenül próbálkozik, melynek eredményeképp véletlenül kupán vág vele. Felnevet, majd ugrik és ölel, keblére vonja a buksit, hogy aztán puszit adjon rá és elengedjen, hacsak nem jelzed, hogy maradnál, mint például azzal, hogy te is simogatod a mezítelen hátát és…

Amikor a szárnyaid bontod te is, kuncog, de még mindig nem enged, mintha élvezné az érintést. Aztán felnevet, amikor tollak cirógatják, hogy olyasmit suttogjon a füledbe, hogy „huncut előjáték”. Elég ügyetlen, megüt vele párszor mielőtt simogatni tudna, de nagyon vidám az egésztől, pont olyan, mintha mindig is lett volna neki és mégis egy gyermeki ártatlansággal örvendezik neki. Mintha láttál volna hasonlót, de nem tudnád megmondani hol. A mikor… az még a Háború idején lehetett

vagy korábban.

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #469 Dátum: 2017. Október 01. 19:24:43 »
Egy pillanatra elmereng az emlék foszlányban, de alapvetően a lányra figyel. Nagyon halványan, de mosolyog Ilithya örömén. Hagyja, hogy gyakoroljon kicsit a lány a finom mozgást, és hasonlókat. Az eltüntetésre vállat von. Talán a tüsszentés a kulcs? Kicsit megcsiklandozza az egyik tollával a lány orrát, hogy kiderüljön a dolog.

/Angol/ Most már nem csak nekem tollas a hátam, látod. Este, mikor sötét van keressünk majd egy elhagyott helyet, ahol nem látnak minket. Repkedjünk kicsit. Ha azt gondolod, ez az izgi előjáték... a bugyidat is eldobod majd.

Ő visszahúzza a szárnyait végül. Szűk hely ez a fenséges tollaknak.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #470 Dátum: 2017. Október 02. 18:06:35 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



A csikizés eredménytelensége nem töri le, de láthatóan eltűnődik a megoldáson. Kicsit helyezkedik, majd mikor te úgy döntesz, hogy a szárnyaknak már nincs helyük, akkor érkezik a kérdés, hogy márpedig te ezt hogyan csináltad! Közben kifejtik, hogy:

Ilithya /Angol/ Te mikor használtad utoljára és mit gondolsz, mi lesz a legközelebbi hely, ahol nyugodtan tudunk majd szárnyalni?

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #471 Dátum: 2017. Október 02. 18:11:38 »
/Angol/ Én csak arra koncentráltam, hogy vissza húzzak őket az emberi álcámba.

A kérdésre vállat von.

/Angol/A szabadulásom óta biztosan nem. Szerintem este fogom legközelebb használni. De viccet félre téve...attól függ. Ha valaki nagyon fázik melegíthetem vele, vagy kitakarhatom a kezemet, ne lássák melyikben van a fegyver. Szemen csaphatom vele az ellenségemet. Hogy repülésre mikor használom majd legközelebb? Ha át akarok kelni a tengeren szerintem.

Felel egyenesen.

/Angol/ És te mikor szeretnéd használni?

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #472 Dátum: 2017. Október 03. 19:39:20 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



Szinte még be sem fejezted a mondatod amikor már látod, hogy Ilithya próbál úgy tenni, ahogyan te. Sajnos elég sikertelen, így a dilemma, hogy visszahúzza őket még mindig fenn áll, de amíg nem csengetnek, ez nem is jelenthet problémát. Míg te kifejted az álláspontosat a múltról, addig időnként rád pillantó fiatal nő újra és újra megpróbálja véghez vinni a most még lehetetlent. Eközben párszor végigcirógat rajtad, olykor kicsit erősebben, de a végén ajkába harapva igen morcosan néz a szárnyaira, amitől valahogy olyan kívánatos lehet, hogy aztán kuncogjon és elengedje a dühét.

Ilithya /Angol/ Szélvihart idézni vele!? – kérdi izgatottan, majd igen buja tekintettel pillant rád a „kitakarhatom”nál, hogy végül nevetve ölelje át a nyakad és csókoljon forrón, amit néhány szó követ – S merre mennél, mennyi ideig hagynál itt minket és leginkább… miért? – kérdezi, de leginkább kíváncsi, nem vádló

Nyakad öleli mindkét kezével. Tarkódat cirógatja és úgy néz rád...
Tudja, hogy eltévedő tekinteted mint ki nem mondott bók és...
A választ várnád vagy épp adnád, amikor kopogást hallasz.

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #473 Dátum: 2017. Október 03. 19:49:22 »
Apró mosollyal lesi a lányt. Nincs több tippje hirtelen. Tüsszentésre tört elő, kicsit tűnődik, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve.

/Angol/ Az erőm az emberek hitének forrásán alapul. Neked is van hited, próbáld használni... próbáld azt az energiát hívni, ami eltölt, mikor hiszel valamiben vakon... próbáld érezni, ahogy átjárja a szárnyaidat, hogy minden egyes toll ebből épül fel. Hívd vissza a hitet a lelkedbe, ami most meganyagiasult.

/Angol/ Ha lesz rá lehetőség szeretnék utazni. Nem nélkületek. Ha erre kerülne a sor ti dönthetitek majd el, velem jöttök, vagy megvártok. A világ nagy, és sok a bukott. Innen keveset tudhatok arról, mi zajlik benne. Lehet eszembe jutnak majd régi ismerősök, mint Valky, szerte a világban. És akkor találkozni akarok majd velük.

És a kopogás megtöri az egészet. Hirtelen fagyos lesz Kokyru tekintete, ahogy az ajtóra néz. Megzavarták... ha nem Makarios az... nagy bajban lesz.

/Angol/ Búj el a fürdőbe, szűkös lesz kicsit... használd palástnak a szárnyaidat, úgy elférsz.

És elindul ajtót nyitni. Előtte azért kiles a kukucskálón.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #474 Dátum: 2017. Október 03. 20:07:42 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



Az okfejtés láthatóan nagyon tetszik neki, főleg mert érzed, hogy mennyire. A mellkasodon, a nyakadon és végül az arcéleted követve egészen a szádig, amit… megnyalnak! Éppen csak, ami legalább annyira lehet játékos, mint amennyire meglepő talán, de az biztos, hogy picit eltolja a kifejtésedet az utazásról és arról, hogy mit szeretnél. Ellenben van benne pár dolog, ami láthatóan élénk érdeklődést eredményez és mint ilyenre rá is kérdeznek!

Ilithya /Angol/ Sokan? Honnan tudod? S mi van azokkal akik itt élnek Athénban? Élnek az jó szó? S ha távolabbra akarsz tekinteni akkor Görögország is elég nagy, hogy napokig utazhass! Hm… szeretek utazni! S Makarios biztos, hogy nem volt még a Nyomornegyeden túl nagyon messze – cirógatnak és mosolyognak, jókedvű a lányka, aki lecsap a felvetésre – Beszéltél már vele újra?! – picit határozottan számon-kérő, de még nem mérges – Akkor Miss World Bikini-vel is – ez kijelentés a szavaid alapján

Közelebb simulnak és szorosabban ölelnek és bizony úgy tekintenek rád, hogy nem tudod eldönteni mit jelent, de az a csalfa mosoly nem akar szűnni, sőt, a kérdések sem:

Ilithya /Angol/ Nagyon tetszett a Hitről szóló okfejtésed! Ezt Mana-banya fejtegette vagy eszedbe jutott valami, esetleg csak így tűnt logikusnak és mint ilyen – egy próbát megér – dolog volt? – de sajnos nem vált be

Nem úgy a kopogás, amitől úgy rebbenthettetek szét – ha így döntöttél – mint a szerelmesek akiket rajtakaptak, ellenkező esetben csak kihívó pillantás a jussod, hogy aztán kegyesen elengedjenek és te az ajtóhoz mehess. A kukucskáló a barátod, de nem látsz benne semmit így nincs más hátra, mint lefelé. Nyomni a kilincset. S amint az ajtó nyílik, te hátra ugrasz és egy igen meglepett Makarios-t látsz, aki láthatóan nem érti miért tetted amit, de hamar feltalálja magát és belép, beteszi maga mögött az ajtót, hogy aztán egy perc tétovázás után nagy kerek szemekkel nézzen irányodba.

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #475 Dátum: 2017. Október 04. 17:16:17 »
/Angol/ Igaz, lépésről lépésre. Nem, nem beszéltem még vele, majd ha tudok a saját nyelvünkön, akkor fogok. Sokkal jobban őrzi a szavak jelentését. Azt mondtad, ha bocsánatot kérek tegyem komolyan és szép gesztussal. Ezt a módot látom rá a legjobbnak. Egyébként csak így tűnt logikusnak... próbálj tüsszenteni, úgy jött elő, hátha....

És az ajtó... feszült várakozás, hátraugrás, és... Makarios az. Mikor a srác betette az ajtót elneveti magát. A ledöbbent arckifejezés alapján lehet tök meztelen, végignéz magán, majd legyint, hogy nem érdekes.

/Görög/ Üdv itthon Makarios. Lenni te jól? Próbál beszél görög, de még tud szavak, nyelvtan nem jó.

Invitálja is beljebb a srácot, ha talál valami törcsit útközben, azt a dereka köré csavarja.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #476 Dátum: 2017. Október 04. 18:46:31 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



Ilithya /Angol/ Ha… te Pikkelyes Antiszociális Tollas, te! – morcol picit, de még csak inkább bosszankodás – Lássuk! A nők nem szeretik, ha… a HA-t, ha nem ők használják – pici vigyor, majd komolyodik – Szóval, ha beledöfök egy tüskét, egy mérgezőfélét az oldaladba és azt mondom, hogy ha, majd… kiveszem, az neked jó? Nem! Nem jó! – fél talán mást mondasz? – a Cica tappancsból is kihúzód a belemegy nem? Nem hagyod, hogy begyulladjon és elfertőződjön… ugye? Na ugye. Szóval, tessék bocsánatot kérni minél előbb! Mondtam, hogy küldj neki virágot. De most már tegyél mellé csokit is! Időrabló! – érinti meg mutatóujjal az orrod hegyét – A logikát meg ne erőltesd, ha egy nővel beszélgetsz – vigyorog megint, hogy aztán legyintsen a tüsszentésre

A nevetés ami mögötted hallatszik legalább annyira meglephet – ijeszthet, mint a lassan picit bárgyún vigyorgó Makarios arca. Egy ajtóval is később vagyunk már és bár kerekre nyílt a szeme, de azért a jókedve és némi pír is társult, hogy végül úgy véld ennek magad vagy az oka, de nem, sajnos nem vagy mezítelen és nem, nincs semmi árulkodó amit el kéne tüntetned. Az üdvözlése egy zavart és esetlen intés a válasz és amikor beljebb invitálsz, mikor megfordulsz, látod meg az egész furcsaság okát:

Ilithya-t, aki mezítelen szárnyas halandóként adott esetben azonnal okozhat kemény perceket
Nem kizárt, hogy nem lennél vele egyedül, s mint látható van, akit ez nem zavar.
Csípőre tett kézzel áll e szépség teljesen széttárt hollófekete szárnyakkal.
Mosollyal arcán, csillogó tekintettel.

S tudod, hogy láttál már ilyet.
Pontosan ugyanilyet.
Egyszer.
Rég…

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #477 Dátum: 2017. Október 04. 19:07:19 »
Mikor megfordul fejet ráz. Rosszallóan, de nem haragvóan, ám a mozdulat megakad az emlék miatt.

/Angol/Biztos hogy láttam már valahol embert szárnyakkal.

Majd visszazökken, és kicsit letolja Ilithyát.

/Angol/ Neked aztán beszélhet az ember... és ha a szoba szerviz, vagy valaki más lett volna? Meg aztán... zavarba hozod Makariost, és a másik a tüskéről... kihúzni jó, de ha szarul nyúlsz hozzá, és beletöröd ártasz vele. Teljesen őszintén mondom neked, szerintem annyira nem voltam bunkó, és felfújja a csaj. Oké, biztos ő jobban emlékszik rám, mint én rá, és az is tény, nem én vagyok az empatikus tudományok doktora, de hát na! A címét nem tudom, nem tudok neki virágot küldeni.

Enyhül meg egy kicsit, miután kimorogta magát, és rámosolyog a nőre.

/Angol/ De egy valamire rájöttem. Hiába kérek tőle sévdül bocsánatot... az nem azt tükrözné, próbálok rá emlékezni.  Szerintem az esett neki nagyon rosszul, hogy elfelejtettem őt. A bocsánatkérésem,ha a mi nyelvünkön szól bizonyítja, keresem a múltamat, és benne őt is.Ez egy őszinte bocsánatkérés, és bizonyítéka, hogy akarom tudni, ki is ő. Egy üres Bocsánat, hogy barom voltam, és csoki... üres, én annak érezném, és megbántana.

Makariost kis mosoly kíséretében megböki a könyökével, hogy legalább csukja be a száját a bámulás közben.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #478 Dátum: 2017. Október 05. 16:44:20 »
Görögország, Athén
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Délelőtt



Érzed, szinte tudod, hogy ez több, mint annyi, hogy egy ember szárnyakkal. Nem tudod felidézni miért, de tudod, hogy ez valami más, több annál, mint elsőre szavak formájában is kikívánkozott. Aztán mindez ahogy felbukkant, úgy alá is merült a ködös emlékek örvényébe, így adva teret annak, hogy határozott legyél Ilithyával, aki láthatóan cseppet sem vette magára, sőt, mintha picit szórakozna azon, hogy te akarod neki megmondani, hogy mit tehet és mit nem. Picit olyan, hogy igen-igen, de a Szabad Akarat…

Ilithya /Görög/ Ne aggódj! Megvártam, amíg kiderül, hogy mennyire ijedős vagy – kacsint Makariosra, aki pirul-pirul – Igen, de ha nem húzod ki hamar, akkor már több méreg jut bele, mint amennyit már le lehet küzdeni. Hidd el, nincs rosszabb, mint egy nő haragja! Talán kettőé – vigyorog, majd vállat von – az mindegy mit tettél vagy épp mit nem, ha már mérges, akkor olykor célszerű feladni az igazságérzetet – javasolja, segítene. Aztán a cím kérdés: Akkor csak mondd neki a Télapó nyelvén, hogy őszintén sajnálod, a gesztus vagy a próbálkozás már értékelendő, ha nem is mutatjuk ki. Esetleg kérd meg, hogy találkozzatok!

Vidáman nézi, ahogy megnyugszol és azt, hogy Makarios próbál félre pillantani, de valahogy vissza-visszatéved a tekintete, mire Ilithya a szárnyaival takargatja magát, de csak úgy, hogy azért mindig látni lehessen néhány sejtelmes vonalat, s mindeközben még ártatlanul pillogjon is. Előkerülnek a bundások is, a két fekete rögtön a szárnyakat támadja le, míg a fehér odasétál és leül melléd, a lábad mellé pontosan úgy, ahogy korábban is tette.

Ilithya /Görög/ Nem beszélsz hülyeséget hatalmas Titán!– kacsint Makariosra, majd – de a csokival sosem lőhetsz mellé! Ezt tanuld meg! – okít szelíd mosollyal, végül Makarios vörösen vonul el mert már nagyon meg kell igazítania a nadrágját

Nem elérhető CrazzyDog

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 295
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hayate "Kokuryū" Axel
« Válasz #479 Dátum: 2017. Október 05. 16:59:22 »
Kokuryu leguggol a kis fehérhez, és megvakargatja füle tövét. A két kis feketeségnek szárny fétise van, ez már biztos. Mikor Makarios bemegy a férfi kicsit utána néz.

/Angol/Távolodik tőlem. Nem voltunk soha annyira közel, de keveset van a társaságomban, mióta tudja. Nem tudom, cak idő kell-e neki.

Majd visszakanyarodik Valkyrja témájára.

/Angol/Beszélek vele mielőtt folytatom a tananyagot Lucillenek. Nem az ő nyelvén még, nem is a miénken, de őszintén.Haragost nem akarok, de olyan barátot sem, akivel nem tudok úgy kijönni, amilyen vagyok. Nem leszek rideg, meg bunkó, ne aggódj. Így rendben van? A kis fehér kiplakátolását rád bízom, te vagy ebben a profi.

Kér először segítséget Ilithyától. Nehézkesen bökte ki, de az ideje véges.